ליגת על - לוח משחקים ותוצאות

שלב 1

נגמר אבן יהודה - בכר בית אחד 17/12/2023 21:30

BG (בנות גוריון)

2 0

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר דלית אל כרמל- פייס בי"ס חט"ב בית אחד 19/12/2023 20:45

דלית אל כרמל

1 2

All in הוד השרון

למשחק
נגמר יפעת בית אחד 19/12/2023 20:45

ונוס

2 0

יזרעאליות

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד 19/12/2023 21:30

הפועל אורי תל-אביב

1 2

מחוברות חולון

למשחק
נגמר קריית אתא - בית ספר פינסקר בית אחד 26/12/2023 20:45

א.ס. הכח רמת השרון

1 2

קופל גרופ

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית אחד 26/12/2023 21:30

דורה כ"ס

2 0

Cheetah il

למשחק
נגמר יפעת בית אחד 09/01/2024 20:30

שוס אבן יהודה

2 0

יזרעאליות

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 09/01/2024 20:30

All in הוד השרון

2 0

א.ס. הכח רמת השרון

למשחק
נגמר דלית אל כרמל- פייס בי"ס חט"ב בית אחד 09/01/2024 20:30

Cheetah il

1 2

דלית אל כרמל

למשחק
נגמר קריית אתא - בית ספר פינסקר בית אחד 09/01/2024 20:45

קופל גרופ

0 2

הפועל אורי תל-אביב

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד 09/01/2024 21:30

מחוברות חולון

1 2

ונוס

למשחק
נגמר דלית אל כרמל- פייס בי"ס חט"ב בית אחד 16/01/2024 20:30

דלית אל כרמל

1 2

BG (בנות גוריון)

למשחק
נגמר אבן יהודה - בכר בית אחד 16/01/2024 20:45

דורה כ"ס

2 1

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית אחד 16/01/2024 20:45

הפועל אורי תל-אביב

1 2

All in הוד השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית אחד 16/01/2024 21:30

יזרעאליות

0 2

מחוברות חולון

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד 23/01/2024 20:30

ונוס

1 2

קופל גרופ

למשחק
נגמר דלית אל כרמל- פייס בי"ס חט"ב בית אחד 30/01/2024 20:30

דורה כ"ס

2 0

דלית אל כרמל

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד 30/01/2024 20:45

All in הוד השרון

0 2

ונוס

למשחק
נגמר קריית אתא - בית ספר פינסקר בית אחד 30/01/2024 21:00

קופל גרופ

2 0

יזרעאליות

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 30/01/2024 21:30

שוס אבן יהודה

0 2

מחוברות חולון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית אחד 30/01/2024 21:30

Cheetah il

2 0

הפועל אורי תל-אביב

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 06/02/2024 20:30

א.ס. הכח רמת השרון

0 2

דורה כ"ס

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד 06/02/2024 20:30

ונוס

2 0

Cheetah il

למשחק
נגמר יפעת בית אחד 06/02/2024 20:30

יזרעאליות

0 2

All in הוד השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית אחד 06/02/2024 20:45

הפועל אורי תל-אביב

0 2

BG (בנות גוריון)

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית אחד 06/02/2024 21:30

מחוברות חולון

2 1

קופל גרופ

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 11/02/2024 20:30

א.ס. הכח רמת השרון

2 1

Cheetah il

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית אחד 13/02/2024 20:45

BG (בנות גוריון)

2 0

דורה כ"ס

למשחק
נגמר אבן יהודה - בכר בית אחד 13/02/2024 20:45

דלית אל כרמל

0 2

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר יפעת בית אחד 20/02/2024 20:30

Cheetah il

2 0

יזרעאליות

למשחק
נגמר דלית אל כרמל- אולם דרכא בית אחד 20/02/2024 20:30

דלית אל כרמל

1 2

א.ס. הכח רמת השרון

למשחק
נגמר קריית אתא - בית ספר פינסקר בית אחד 20/02/2024 20:45

שוס אבן יהודה

2 0

קופל גרופ

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית אחד 20/02/2024 20:45

דורה כ"ס

2 0

הפועל אורי תל-אביב

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית אחד 20/02/2024 21:30

All in הוד השרון

0 2

מחוברות חולון

למשחק
נגמר צופית בית אחד 25/02/2024 21:30

BG (בנות גוריון)

2 1

ונוס

למשחק
נגמר יפעת בית אחד 27/02/2024 20:30

יזרעאליות

0 2

BG (בנות גוריון)

למשחק
נגמר רמת השרון - רוטברג בית אחד 05/03/2024 20:30

BG (בנות גוריון)

2 0

א.ס. הכח רמת השרון

למשחק
נגמר אבן יהודה - בכר בית אחד 05/03/2024 21:00

All in הוד השרון

1 2

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר הוד השרון - בגין 1200 בית אחד 10/03/2024 21:00

קופל גרופ

2 0

All in הוד השרון

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 20/03/2024 20:30

א.ס. הכח רמת השרון

2 0

הפועל אורי תל-אביב

למשחק
נגמר קריית אתא - בית ספר פינסקר בית אחד 26/03/2024 20:30

Cheetah il

0 2

קופל גרופ

למשחק
נגמר יפעת בית אחד 26/03/2024 20:30

דורה כ"ס

2 0

יזרעאליות

למשחק
נגמר דלית אל כרמל- פייס בי"ס חט"ב בית אחד 26/03/2024 20:30

דלית אל כרמל

1 2

ונוס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית אחד 26/03/2024 21:30

BG (בנות גוריון)

2 0

מחוברות חולון

למשחק
נגמר קריית אתא - בית ספר פינסקר בית אחד 02/04/2024 20:30

ונוס

0 2

א.ס. הכח רמת השרון

למשחק
נגמר יפעת בית אחד 02/04/2024 20:30

יזרעאליות

0 2

דלית אל כרמל

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 02/04/2024 20:45

שוס אבן יהודה

1 2

הפועל אורי תל-אביב

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית אחד 02/04/2024 20:45

All in הוד השרון

0 2

Cheetah il

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית אחד 02/04/2024 21:30

דורה כ"ס

2 0

מחוברות חולון

למשחק
נגמר קריית אתא - בית ספר פינסקר בית אחד 02/04/2024 21:30

קופל גרופ

0 2

BG (בנות גוריון)

למשחק
נגמר רמת השרון - רוטברג בית אחד 09/04/2024 20:30

א.ס. הכח רמת השרון

2 1

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית אחד 09/04/2024 21:30

מחוברות חולון

2 1

Cheetah il

למשחק
נגמר דלית אל כרמל- פייס בי"ס חט"ב בית אחד 16/04/2024 20:30

הפועל אורי תל-אביב

2 1

דלית אל כרמל

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 30/04/2024 20:30

א.ס. הכח רמת השרון

2 0

יזרעאליות

למשחק
נגמר אבן יהודה - בכר בית אחד 30/04/2024 20:45

Cheetah il

2 1

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית אחד 30/04/2024 20:45

BG (בנות גוריון)

2 0

All in הוד השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 30/04/2024 20:45

דורה כ"ס

2 0

קופל גרופ

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד 30/04/2024 21:00

הפועל אורי תל-אביב

2 0

ונוס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית אחד 30/04/2024 21:30

דלית אל כרמל

1 2

מחוברות חולון

למשחק
נגמר בית אחד 07/05/2024 20:45

יזרעאליות

0 2

הפועל אורי תל-אביב

למשחק
נגמר קריית אתא - בית ספר פינסקר בית אחד 07/05/2024 20:45

קופל גרופ

2 0

דלית אל כרמל

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית אחד 07/05/2024 20:45

Cheetah il

0 2

BG (בנות גוריון)

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד 07/05/2024 21:30

שוס אבן יהודה

2 0

ונוס

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 07/05/2024 21:30

מחוברות חולון

0 2

א.ס. הכח רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית אחד 07/05/2024 21:30

All in הוד השרון

1 2

דורה כ"ס

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד 11/05/2024 20:30

ונוס

0 2

דורה כ"ס

למשחק

שלב 2

בהמתנה רמת השרון - עומר בית עליון 21/05/2024 20:30

א.ס. הכח רמת השרון

0 0

קופל גרופ

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית תחתון 21/05/2024 20:45

דלית אל כרמל

0 0

הפועל אורי תל-אביב

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית עליון 21/05/2024 21:30

BG (בנות גוריון)

0 0

שוס אבן יהודה

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית עליון 21/05/2024 21:30

דורה כ"ס

0 0

מחוברות חולון

למשחק
בהמתנה קריית אתא - בית ספר פינסקר בית עליון 26/05/2024 21:00

קופל גרופ

0 0

דורה כ"ס

למשחק
בהמתנה פתח תקווה - אולם הס בית תחתון 28/05/2024 20:30

Cheetah il

0 0

הפועל אורי תל-אביב

למשחק
בהמתנה אבן יהודה - בכר בית תחתון 28/05/2024 20:45

דלית אל כרמל

0 0

All in הוד השרון

למשחק
בהמתנה אבן יהודה - בכר בית עליון 28/05/2024 21:30

שוס אבן יהודה

0 0

מחוברות חולון

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית עליון 29/05/2024 20:45

BG (בנות גוריון)

0 0

א.ס. הכח רמת השרון

למשחק
בהמתנה פתח תקווה - אולם הס בית תחתון 04/06/2024 20:30

All in הוד השרון

0 0

Cheetah il

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית עליון 04/06/2024 20:45

דורה כ"ס

0 0

שוס אבן יהודה

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית עליון 04/06/2024 20:45

קופל גרופ

0 0

BG (בנות גוריון)

למשחק
בהמתנה רמת השרון - עומר בית עליון 04/06/2024 21:30

מחוברות חולון

0 0

א.ס. הכח רמת השרון

למשחק
בהמתנה אבן יהודה - בכר בית עליון 18/06/2024 20:45

שוס אבן יהודה

0 0

קופל גרופ

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית עליון 18/06/2024 20:45

א.ס. הכח רמת השרון

0 0

דורה כ"ס

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית עליון 18/06/2024 21:30

BG (בנות גוריון)

0 0

מחוברות חולון

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית תחתון 19/06/2024 21:30

All in הוד השרון

0 0

הפועל אורי תל-אביב

למשחק
בהמתנה פתח תקווה - אולם הס בית תחתון 25/06/2024 20:30

דלית אל כרמל

0 0

Cheetah il

למשחק
בהמתנה אבן יהודה - בכר בית עליון 25/06/2024 20:45

א.ס. הכח רמת השרון

0 0

שוס אבן יהודה

למשחק
בהמתנה קריית אתא - בית ספר פינסקר בית עליון 25/06/2024 21:30

מחוברות חולון

0 0

קופל גרופ

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית עליון 26/06/2024 20:45

דורה כ"ס

0 0

BG (בנות גוריון)

למשחק

שלב 5

בהמתנה בית תיכון 02/07/2024 00:00 0 0 למשחק
בהמתנה בית תיכון 02/07/2024 00:00 0 0 למשחק
בהמתנה בית תחתון 02/07/2024 00:00 0 0 למשחק
בהמתנה בית תחתון 02/07/2024 00:00 0 0 למשחק
בהמתנה בית תיכון 09/07/2024 00:00 0 0 למשחק
בהמתנה בית תיכון 09/07/2024 00:00 0 0 למשחק
בהמתנה בית תחתון 09/07/2024 00:00 0 0 למשחק
בהמתנה בית תחתון 09/07/2024 00:00 0 0 למשחק
בהמתנה בית תיכון 16/07/2024 00:00 0 0 למשחק
בהמתנה בית תיכון 16/07/2024 00:00 0 0 למשחק
בהמתנה בית תחתון 16/07/2024 00:00 0 0 למשחק
בהמתנה בית תחתון 16/07/2024 00:00 0 0 למשחק

פיינל פור

הגרלה ראשית

Semi finals

בהמתנה פיינל פור 1 - 4 02/07/2024 00:00

Position #1

0 0

Position #4

למשחק
בהמתנה פיינל פור 1 - 4 02/07/2024 00:00

Position #2

0 0

Position #3

למשחק
בהמתנה פיינל פור 1 - 4 09/07/2024 00:00

Position #4

0 0

Position #1

למשחק
בהמתנה פיינל פור 1 - 4 09/07/2024 00:00

Position #3

0 0

Position #2

למשחק
בהמתנה פיינל פור 1 - 4 16/07/2024 00:00

Position #1

0 0

Position #4

למשחק
בהמתנה פיינל פור 1 - 4 16/07/2024 00:00

Position #2

0 0

Position #3

למשחק

Stage 2 Round 1
3 - 4

 

 

 

בהמתנה כפר סבא - אינשטיין פיינל פור 3 - 4 23/07/2024 19:30

Loser

0 0

Loser

למשחק

1 - 2

 

 

 

בהמתנה כפר סבא - אינשטיין פיינל פור 1 - 2 23/07/2024 20:45

Winner

0 0

Winner

למשחק

Stage 2 Round 2
3 - 4

 

 

 

1 - 2

 

 

 

Stage 2 Round 3
3 - 4

 

 

 

1 - 2