לאומית גברים - לוח משחקים ותוצאות

שלב 1

מחזור 14
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב לאומית גברים Round 3 26/11/2023 20:00

אסא תל אביב

7 13

הפועל גוש זבולון

למשחק
נגמר בריכת אביחיל לאומית גברים Round 3 21/12/2023 20:55

הפועל בית יצחק לאומית גברים

4 16

הפועל גבעת חיים

למשחק
נגמר בריכת "מכבי", ביכורים 25, חיפה ארצית בוגרים Round 3 19/01/2024 17:30

מכבי חיפה

11 20

הפועל קרית טבעון ג'וניור

למשחק
מחזור 12
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב לאומית גברים Round 3 25/01/2024 20:00

אסא תל אביב

14 3

הפועל בית יצחק לאומית גברים

למשחק
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון לאומית גברים Round 3 22/02/2024 21:30

הפועל קריית טבעון

9 15

הפועל גבעת חיים

למשחק
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב ארצית בוגרים Round 3 16/05/2024 20:00

אסא תל אביב גברים ארצית

5 0

מכבי חיפה

למשחק
מחזור 11
נגמר בריכת אביחיל לאומית גברים Round 3 01/02/2024 20:55

הפועל בית יצחק לאומית גברים

10 12

הפועל קריית טבעון

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד לאומית גברים Round 3 11/04/2024 20:30

הפועל גבעת חיים

11 10

הפועל קריית טבעון

למשחק
נגמר בריכת "מכבי", ביכורים 25, חיפה ארצית בוגרים Round 3 07/06/2024 18:45

מכבי חיפה

14 9

הפועל עמק הירדן גברים

למשחק
בהמתנה קבוץ אפיקים ארצית בוגרים Round 3 27/06/2024 21:00

הפועל עמק הירדן גברים

0 0

מכבי איתן ירושלים

למשחק
מחזור 15
נגמר קבוץ רמת-יוחנן לאומית גברים Round 3 20/02/2024 20:40

הפועל גוש זבולון

17 5

הפועל בית יצחק לאומית גברים

למשחק
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון לאומית גברים Round 3 21/03/2024 21:30

הפועל קריית טבעון

12 13

אסא תל אביב

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד לאומית גברים Round 3 16/05/2024 20:30

הפועל גבעת חיים

4 15

הפועל גוש זבולון

למשחק
מחזור 13
נגמר בריכת "מכבי", ביכורים 25, חיפה ארצית בוגרים Round 3 06/04/2024 19:30

מכבי חיפה

9 10

מכבי איתן ירושלים

למשחק
נגמר קבוץ רמת-יוחנן לאומית גברים Round 3 18/04/2024 20:30

הפועל קריית טבעון

7 20

הפועל גוש זבולון

למשחק
נגמר לאומית גברים Round 3 02/05/2024 20:00

הפועל גבעת חיים

0 5

אסא תל אביב

למשחק
מחזור 10
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב לאומית גברים Round 2 30/11/2023 20:00

אסא תל אביב

16 7

הפועל קריית טבעון

למשחק
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון ארצית בוגרים Round 2 30/12/2023 20:30

הפועל קרית טבעון ג'וניור

16 9

מכבי איתן ירושלים

למשחק
נגמר בריכת אביחיל לאומית גברים Round 2 18/01/2024 20:55

הפועל בית יצחק לאומית גברים

3 16

הפועל גוש זבולון

למשחק
נגמר קבוץ שער הגולן ארצית בוגרים Round 2 21/03/2024 19:00

הפועל עמק הירדן גברים

22 21

הפועל גבעת חיים שגיא

למשחק
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב ארצית בוגרים Round 2 02/04/2024 21:00

אסא תל אביב גברים ארצית

13 7

הפועל בית יצחק/אביחיל גברים ארצית

למשחק
מחזור 12
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון ארצית בוגרים Round 2 02/12/2023 20:00

הפועל קרית טבעון ג'וניור

15 5

הפועל בית יצחק/אביחיל גברים ארצית

למשחק
נגמר קבוץ שער הגולן ארצית בוגרים Round 2 14/03/2024 18:30

הפועל עמק הירדן גברים

20 13

מכבי חיפה

למשחק
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב ארצית בוגרים Round 2 18/03/2024 21:30

אסא תל אביב גברים ארצית

10 10

הפועל גבעת חיים מאסטרס

למשחק
נגמר חוות הנוער הציוני ארצית בוגרים Round 2 15/05/2024 21:00

מכבי איתן ירושלים

8 17

הפועל גבעת חיים שגיא

למשחק
מחזור 11
נגמר בריכת אביחיל ארצית בוגרים Round 2 17/12/2023 19:30

הפועל בית יצחק/אביחיל גברים ארצית

13 8

מכבי איתן ירושלים

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד ארצית בוגרים Round 2 13/02/2024 21:15

הפועל גבעת חיים שגיא

9 13

אסא תל אביב גברים ארצית

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד ארצית בוגרים Round 2 12/03/2024 21:15

הפועל גבעת חיים מאסטרס

12 10

הפועל עמק הירדן גברים

למשחק
נגמר בריכת אביחיל ארצית בוגרים Round 2 16/06/2024 21:00

הפועל בית יצחק/אביחיל גברים ארצית

11 9

מכבי חיפה

למשחק
מחזור 13
נגמר קבוץ שער הגולן ארצית בוגרים Round 2 21/12/2023 18:30

הפועל עמק הירדן גברים

13 15

הפועל קרית טבעון ג'וניור

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד ארצית בוגרים Round 2 10/03/2024 21:15

הפועל גבעת חיים שגיא

13 12

הפועל בית יצחק/אביחיל גברים ארצית

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד ארצית בוגרים Round 2 16/04/2024 21:15

הפועל גבעת חיים מאסטרס

18 7

מכבי איתן ירושלים

למשחק
נגמר בריכת "מכבי", ביכורים 25, חיפה ארצית בוגרים Round 2 20/04/2024 19:30

מכבי חיפה

5 9

הפועל בית יצחק/אביחיל גברים ארצית

למשחק
מחזור 8
נגמר קבוץ שער הגולן ארצית בוגרים Round 2 04/01/2024 18:30

הפועל עמק הירדן גברים

12 8

מכבי איתן ירושלים

למשחק
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון לאומית גברים Round 2 25/01/2024 21:30

הפועל קריית טבעון

7 19

הפועל גוש זבולון

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד ארצית בוגרים Round 2 30/01/2024 21:15

הפועל גבעת חיים מאסטרס

11 7

הפועל גבעת חיים שגיא

למשחק
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב לאומית גברים Round 2 30/04/2024 20:45

אסא תל אביב

18 7

הפועל גבעת חיים

למשחק
נגמר בריכת אביחיל ארצית בוגרים Round 2 02/05/2024 19:30

הפועל בית יצחק/אביחיל גברים ארצית

12 6

מכבי חיפה

למשחק
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון ארצית בוגרים Round 2 01/06/2024 19:00

הפועל קרית טבעון ג'וניור

11 16

אסא תל אביב גברים ארצית

למשחק
מחזור 7
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד לאומית גברים Round 2 18/01/2024 20:30

הפועל גבעת חיים

14 6

הפועל קריית טבעון

למשחק
נגמר בריכת אביחיל לאומית גברים Round 2 14/03/2024 20:55

הפועל בית יצחק לאומית גברים

8 14

אסא תל אביב

למשחק
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון ארצית בוגרים Round 2 30/03/2024 20:00

הפועל קרית טבעון ג'וניור

22 8

מכבי חיפה

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד ארצית בוגרים Round 2 09/04/2024 21:15

הפועל גבעת חיים שגיא

14 10

מכבי חיפה

למשחק
מחזור 6
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון לאומית גברים Round 2 29/01/2024 21:15

הפועל קריית טבעון

11 2

הפועל בית יצחק לאומית גברים

למשחק
נגמר קבוץ רמת-יוחנן לאומית גברים Round 2 01/02/2024 20:30

הפועל גוש זבולון

22 9

הפועל גבעת חיים

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד ארצית בוגרים Round 2 09/03/2024 20:30

הפועל גבעת חיים מאסטרס

19 11

מכבי חיפה

למשחק
נגמר בריכת "מכבי", ביכורים 25, חיפה ארצית בוגרים Round 2 24/05/2024 18:00

מכבי חיפה

5 0

הפועל גבעת חיים שגיא

למשחק
מחזור 9
נגמר קבוץ רמת-יוחנן לאומית גברים Round 2 15/02/2024 20:30

הפועל גוש זבולון

12 10

אסא תל אביב

למשחק
נגמר בריכת אביחיל ארצית בוגרים Round 2 19/02/2024 19:30

הפועל בית יצחק/אביחיל גברים ארצית

13 13

הפועל עמק הירדן גברים

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד ארצית בוגרים Round 2 22/02/2024 21:15

הפועל גבעת חיים שגיא

17 10

מכבי איתן ירושלים

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד לאומית גברים Round 2 07/03/2024 21:00

הפועל גבעת חיים

17 7

הפועל בית יצחק לאומית גברים

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד ארצית בוגרים Round 2 26/03/2024 21:15

הפועל גבעת חיים מאסטרס

10 10

הפועל קרית טבעון ג'וניור

למשחק
נגמר חוות הנוער הציוני ארצית בוגרים Round 2 10/04/2024 21:00

מכבי איתן ירושלים

5 16

אסא תל אביב גברים ארצית

למשחק
מחזור 14
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון ארצית בוגרים Round 2 17/02/2024 20:00

הפועל קרית טבעון ג'וניור

17 5

הפועל גבעת חיים שגיא

למשחק
נגמר בריכת אביחיל ארצית בוגרים Round 2 03/03/2024 19:30

הפועל בית יצחק/אביחיל גברים ארצית

8 20

הפועל גבעת חיים מאסטרס

למשחק
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב ארצית בוגרים Round 2 08/04/2024 20:30

אסא תל אביב גברים ארצית

5 0

הפועל עמק הירדן גברים

למשחק
נגמר בריכת אביחיל לאומית גברים Round 2 11/04/2024 20:55

הפועל בית יצחק לאומית גברים

3 17

הפועל גוש זבולון

למשחק
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון לאומית גברים Round 2 30/04/2024 20:55

הפועל קריית טבעון

5 0

הפועל בית יצחק לאומית גברים

למשחק
נגמר בריכת אביחיל לאומית גברים Round 2 16/05/2024 21:00

הפועל בית יצחק לאומית גברים

8 13

הפועל קריית טבעון

למשחק
מחזור 7
נגמר קבוץ שער הגולן ארצית בוגרים Round 1 04/12/2023 18:30

הפועל עמק הירדן גברים

13 16

אסא תל אביב גברים ארצית

למשחק
נגמר בריכת "מכבי", ביכורים 25, חיפה ארצית בוגרים Round 1 23/03/2024 19:30

מכבי חיפה

8 17

אסא תל אביב גברים ארצית

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד ארצית בוגרים Round 1 02/04/2024 21:15

הפועל גבעת חיים שגיא

13 18

הפועל קרית טבעון ג'וניור

למשחק
נגמר בריכת "מכבי", ביכורים 25, חיפה ארצית בוגרים Round 1 18/05/2024 18:00

מכבי חיפה

14 16

הפועל גבעת חיים מאסטרס

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד ארצית בוגרים Round 1 25/05/2024 21:00

הפועל גבעת חיים מאסטרס

19 7

הפועל בית יצחק/אביחיל גברים ארצית

למשחק
מחזור 2
נגמר ארצית בוגרים Round 1 07/12/2023 18:30

הפועל עמק הירדן גברים

11 10

הפועל בית יצחק/אביחיל גברים ארצית

למשחק
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב ארצית בוגרים Round 1 29/01/2024 20:30

אסא תל אביב גברים ארצית

33 18

מכבי איתן ירושלים

למשחק
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב לאומית גברים Round 1 18/04/2024 20:00

אסא תל אביב

21 7

הפועל בית יצחק לאומית גברים

למשחק
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון ארצית בוגרים Round 1 04/05/2024 20:00

הפועל קרית טבעון ג'וניור

19 14

הפועל גבעת חיים מאסטרס

למשחק
מחזור 5
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד ארצית בוגרים Round 1 16/01/2024 21:15

הפועל גבעת חיים מאסטרס

5 15

אסא תל אביב גברים ארצית

למשחק
נגמר בריכת חוות הנוער הציוני- ירושלים ארצית בוגרים Round 1 22/01/2024 21:00

מכבי איתן ירושלים

15 8

מכבי חיפה

למשחק
נגמר בריכת אביחיל ארצית בוגרים Round 1 07/04/2024 19:30

הפועל בית יצחק/אביחיל גברים ארצית

9 16

הפועל קרית טבעון ג'וניור

למשחק
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון לאומית גברים Round 1 25/04/2024 21:30

הפועל קריית טבעון

13 11

אסא תל אביב

למשחק
מחזור 6
נגמר בריכת חוות הנוער הציוני- ירושלים ארצית בוגרים Round 1 14/02/2024 21:00

מכבי איתן ירושלים

8 17

הפועל גבעת חיים מאסטרס

למשחק
נגמר בריכת אביחיל לאומית גברים Round 1 05/05/2024 21:00

הפועל בית יצחק לאומית גברים

7 12

הפועל קריית טבעון

למשחק
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון ארצית בוגרים Round 1 18/05/2024 20:00

הפועל קרית טבעון ג'וניור

15 5

הפועל עמק הירדן גברים

למשחק
נגמר בריכת אביחיל ארצית בוגרים Round 1 30/05/2024 20:30

הפועל בית יצחק/אביחיל גברים ארצית

10 23

הפועל גבעת חיים שגיא

למשחק
מחזור 3
נגמר בריכת חוות הנוער הציוני- ירושלים ארצית בוגרים Round 1 28/02/2024 21:00

מכבי איתן ירושלים

11 12

הפועל קרית טבעון ג'וניור

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד לאומית גברים Round 1 29/02/2024 20:30

הפועל גבעת חיים

10 10

אסא תל אביב

למשחק
נגמר קבוץ רמת-יוחנן לאומית גברים Round 1 14/03/2024 20:30

הפועל גוש זבולון

14 7

הפועל קריית טבעון

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד ארצית בוגרים Round 1 21/05/2024 21:15

הפועל גבעת חיים שגיא

5 0

הפועל עמק הירדן גברים

למשחק
נגמר בריכת אביחיל ארצית בוגרים Round 1 05/06/2024 21:15

הפועל בית יצחק/אביחיל גברים ארצית

7 14

אסא תל אביב גברים ארצית

למשחק
מחזור 1
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב ארצית בוגרים Round 1 14/03/2024 20:00

אסא תל אביב גברים ארצית

12 13

הפועל קרית טבעון ג'וניור

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד לאומית גברים Round 1 21/03/2024 20:30

הפועל גבעת חיים

12 15

הפועל גוש זבולון

למשחק
נגמר בריכת חוות הנוער הציוני- ירושלים ארצית בוגרים Round 1 08/05/2024 21:00

מכבי איתן ירושלים

12 10

הפועל עמק הירדן גברים

למשחק
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון לאומית גברים Round 1 10/05/2024 16:00

הפועל קריית טבעון

17 9

הפועל בית יצחק לאומית גברים

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד ארצית בוגרים Round 1 02/06/2024 21:15

הפועל גבעת חיים שגיא

11 15

הפועל גבעת חיים מאסטרס

למשחק
מחזור 4
נגמר קבוץ רמת-יוחנן לאומית גברים Round 1 04/04/2024 20:30

אסא תל אביב

11 13

הפועל גוש זבולון

למשחק
נגמר בריכת אביחיל לאומית גברים Round 1 04/04/2024 20:55

הפועל בית יצחק לאומית גברים

4 11

הפועל גבעת חיים

למשחק
נגמר קבוץ שער הגולן ארצית בוגרים Round 1 10/04/2024 19:00

הפועל עמק הירדן גברים

14 15

הפועל גבעת חיים מאסטרס

למשחק
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב ארצית בוגרים Round 1 27/05/2024 20:15

אסא תל אביב גברים ארצית

11 12

הפועל גבעת חיים שגיא

למשחק
נגמר ארצית בוגרים Round 1 27/05/2024 21:00

מכבי איתן ירושלים

5 0

הפועל בית יצחק/אביחיל גברים ארצית

למשחק

הגרלה ראשית

Semi finals

מחזור 1
נגמר קבוץ אפיקים פלייאוף גברים 0 - 0 1 - 4 Round 1 19/05/2024 19:00

הפועל גוש זבולון

23 5

הפועל קריית טבעון

למשחק
נגמר קבוץ אפיקים פלייאוף גברים 0 - 0 1 - 4 Round 1 19/05/2024 20:30

הפועל גבעת חיים

7 7

אסא תל אביב

למשחק
מחזור 2
נגמר קבוץ אפיקים פלייאוף גברים 0 - 0 1 - 4 Round 2 22/05/2024 20:45

הפועל קריית טבעון

11 14

הפועל גוש זבולון

למשחק
נגמר קבוץ אפיקים פלייאוף גברים 0 - 0 1 - 4 Round 2 22/05/2024 19:30

אסא תל אביב

11 7

הפועל גבעת חיים

למשחק

Finals

מחזור 1
נגמר קבוץ אפיקים פלייאוף גברים 0 - 0 1 - 2 Round 1 26/05/2024 20:30

הפועל גוש זבולון

11 7

אסא תל אביב

למשחק
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון פלייאוף גברים 0 - 0 3 - 4 Round 1 31/05/2024 16:30

הפועל קריית טבעון

11 7

הפועל גבעת חיים

למשחק
מחזור 2
נגמר קבוץ אפיקים פלייאוף גברים 0 - 0 1 - 2 Round 2 29/05/2024 20:55

אסא תל אביב

9 8

הפועל גוש זבולון

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד פלייאוף גברים 0 - 0 3 - 4 Round 2 26/05/2024 20:15

הפועל גבעת חיים

15 6

הפועל קריית טבעון

למשחק

הגרלה ראשית

Semi finals

מחזור 1
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד פלייאוף גברים בית תחתון 0 - 0 1 - 4 Round 1 08/06/2024 19:00

הפועל קרית טבעון ג'וניור

18 12

הפועל גבעת חיים שגיא

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד פלייאוף גברים בית תחתון 0 - 0 1 - 4 Round 1 08/06/2024 20:30

הפועל גבעת חיים מאסטרס

11 15

אסא תל אביב גברים ארצית

למשחק

Finals

מחזור 1
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד פלייאוף גברים בית תחתון 0 - 0 1 - 2 Round 1 15/06/2024 20:30

הפועל קרית טבעון ג'וניור

17 11

אסא תל אביב גברים ארצית

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד פלייאוף גברים בית תחתון 0 - 0 3 - 4 Round 1 18/06/2024 21:15

הפועל גבעת חיים שגיא

10 12

הפועל גבעת חיים מאסטרס

למשחק