ליגת נערות 17 - לוח משחקים ותוצאות

שלב 1

מחזור 1
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד ליגה 17 Round 1 02/12/2023 19:30

גבעת חיים נערות 15

6 22

הפועל עמק הירדן נערות 17

למשחק
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב ליגה 17 Round 1 06/12/2023 20:30

אס"א תל אביב נערות 17

28 4

מכבי חיפה 17

למשחק
נגמר ליגה 17 Round 1 27/12/2023 14:00

הפועל קרית טבעון נערות 17

13 10

הפועל קרית טבעון 15

למשחק
מחזור 4
נגמר בריכת "מכבי", ביכורים 25, חיפה ליגה 17 Round 1 15/12/2023 17:30

מכבי חיפה 17

10 3

הפועל קרית טבעון 15

למשחק
מחזור 2
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב ליגה 17 Round 1 27/12/2023 20:30

אס"א תל אביב 15

1 20

אס"א תל אביב נערות 17

למשחק
נגמר ליגה 17 Round 1 22/03/2024 13:45

הפועל קרית טבעון 15

5 14

הפועל יקנעם 15

למשחק
מחזור 7
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון ליגה 17 Round 1 30/12/2023 19:00

הפועל קרית טבעון 15

5 16

גבעת חיים נערות 15

למשחק
מחזור 13
נגמר קבוץ שער הגולן ליגה 17 Round 2 17/12/2023 18:30

הפועל עמק הירדן נערות 17

28 8

אס"א תל אביב 15

למשחק
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב ליגה 17 Round 2 04/01/2024 20:00

אס"א תל אביב 15

7 10

הפועל קרית טבעון נערות 17

למשחק
מחזור 11
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד ליגה 17 Round 2 21/12/2023 20:30

גבעת חיים נערות 15

5 14

אס"א תל אביב נערות 17

למשחק
נגמר בריכה עירונית, השקד יוקנעם עלית ליגה 17 Round 2 20/03/2024 20:00

הפועל יקנעם 15

11 4

אס"א תל אביב 15

למשחק
מחזור 9
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון ליגה 17 Round 2 30/12/2023 17:30

הפועל קרית טבעון נערות 17

22 13

הפועל עמק הירדן נערות 17

למשחק
נגמר בריכת "מכבי", ביכורים 25, חיפה ליגה 17 Round 2 02/03/2024 17:30

מכבי חיפה 17

8 11

הפועל יקנעם 15

למשחק

שלב 2

מחזור 10
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד נערות 17 B Round 2 06/01/2024 19:00

גבעת חיים נערות 15

16 4

מכבי חיפה 17

למשחק
נגמר בריכה עירונית, השקד יוקנעם עלית נערות 17 B Round 2 21/02/2024 20:30

הפועל יקנעם 15

13 8

אס"א תל אביב 15

למשחק
מחזור 4
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב נערות 17 A Round 2 10/01/2024 20:30

אס"א תל אביב נערות 17

6 9

הפועל קרית טבעון נערות 17

למשחק
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב נערות 17 B Round 2 05/06/2024 20:30

אס"א תל אביב 15

6 15

הפועל קרית טבעון 15

למשחק
מחזור 6
נגמר קבוץ שער הגולן נערות 17 A Round 2 17/01/2024 18:30

הפועל עמק הירדן נערות 17

18 16

אס"א תל אביב נערות 17

למשחק
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב נערות 17 B Round 2 24/01/2024 20:30

אס"א תל אביב 15

8 5

הפועל קרית טבעון 15

למשחק
נגמר בריכת "מכבי", ביכורים 25, חיפה נערות 17 B Round 2 02/02/2024 17:30

מכבי חיפה 17

12 15

הפועל יקנעם 15

למשחק
מחזור 8
נגמר בריכת "מכבי", ביכורים 25, חיפה נערות 17 B Round 2 20/01/2024 17:30

מכבי חיפה 17

19 10

אס"א תל אביב 15

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד נערות 17 B Round 2 17/02/2024 19:00

גבעת חיים נערות 15

16 6

הפועל קרית טבעון 15

למשחק
מחזור 7
נגמר בריכה עירונית, השקד יוקנעם עלית נערות 17 B Round 2 24/01/2024 20:00

הפועל יקנעם 15

10 15

גבעת חיים נערות 15

למשחק
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון נערות 17 B Round 2 09/03/2024 18:30

הפועל קרית טבעון 15

10 16

מכבי חיפה 17

למשחק
מחזור 9
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב נערות 17 B Round 2 07/02/2024 20:30

אס"א תל אביב 15

3 9

גבעת חיים נערות 15

למשחק
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון נערות 17 B Round 2 10/02/2024 19:45

הפועל קרית טבעון 15

5 0

הפועל יקנעם 15

למשחק
מחזור 5
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון נערות 17 A Round 2 25/03/2024 20:00

הפועל קרית טבעון נערות 17

13 9

הפועל עמק הירדן נערות 17

למשחק
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון נערות 17 B Round 2 13/04/2024 20:00

הפועל קרית טבעון 15

8 3

אס"א תל אביב 15

למשחק
נגמר בריכה עירונית, השקד יוקנעם עלית נערות 17 B Round 2 12/06/2024 20:00

הפועל יקנעם 15

12 8

מכבי חיפה 17

למשחק
מחזור 2
נגמר בריכת "מכבי", ביכורים 25, חיפה נערות 17 B Round 1 12/01/2024 17:30

מכבי חיפה 17

26 6

הפועל קרית טבעון 15

למשחק
נגמר קבוץ שער הגולן נערות 17 A Round 1 24/01/2024 18:30

הפועל עמק הירדן נערות 17

20 30

הפועל קרית טבעון נערות 17

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד נערות 17 B Round 1 09/03/2024 19:00

גבעת חיים נערות 15

13 6

הפועל יקנעם 15

למשחק
מחזור 4
נגמר בריכה עירונית, השקד יוקנעם עלית נערות 17 B Round 1 29/01/2024 20:00

הפועל יקנעם 15

8 12

גבעת חיים נערות 15

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד נערות 17 B Round 1 16/03/2024 19:00

גבעת חיים נערות 15

14 8

אס"א תל אביב 15

למשחק
נגמר בריכה עירונית, השקד יוקנעם עלית נערות 17 B Round 1 27/03/2024 20:00

הפועל יקנעם 15

11 4

הפועל קרית טבעון 15

למשחק
מחזור 5
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב נערות 17 B Round 1 14/02/2024 20:30

אס"א תל אביב 15

11 15

הפועל יקנעם 15

למשחק
נגמר בריכת "מכבי", ביכורים 25, חיפה נערות 17 B Round 1 29/03/2024 18:00

מכבי חיפה 17

8 13

גבעת חיים נערות 15

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד נערות 17 B Round 1 08/06/2024 17:30

גבעת חיים נערות 15

11 4

הפועל קרית טבעון 15

למשחק
מחזור 3
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב נערות 17 A Round 1 22/02/2024 20:00

אס"א תל אביב נערות 17

5 0

הפועל עמק הירדן נערות 17

למשחק
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב נערות 17 B Round 1 03/04/2024 20:30

אס"א תל אביב 15

14 20

מכבי חיפה 17

למשחק
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון נערות 17 B Round 1 06/04/2024 18:30

הפועל קרית טבעון 15

6 18

גבעת חיים נערות 15

למשחק
מחזור 1
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון נערות 17 A Round 1 09/03/2024 13:15

הפועל קרית טבעון נערות 17

10 6

אס"א תל אביב נערות 17

למשחק
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון נערות 17 B Round 1 30/03/2024 18:30

הפועל קרית טבעון 15

10 5

אס"א תל אביב 15

למשחק
נגמר בריכת "מכבי", ביכורים 25, חיפה נערות 17 B Round 1 07/06/2024 17:30

מכבי חיפה 17

11 10

הפועל יקנעם 15

למשחק
מחזור 12
נגמר קבוץ שער הגולן נערות 17 A Round 4 31/01/2024 18:30

הפועל עמק הירדן נערות 17

21 22

אס"א תל אביב נערות 17

למשחק
מחזור 10
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב נערות 17 A Round 4 28/02/2024 20:30

אס"א תל אביב נערות 17

11 6

הפועל קרית טבעון נערות 17

למשחק
מחזור 7
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון נערות 17 A Round 3 10/02/2024 18:30

הפועל קרית טבעון נערות 17

7 8

אס"א תל אביב נערות 17

למשחק
נגמר בריכה עירונית, השקד יוקנעם עלית נערות 17 B Round 3 10/06/2024 20:00

הפועל יקנעם 15

5 0

מכבי חיפה 17

למשחק
מחזור 8
נגמר קבוץ שער הגולן נערות 17 A Round 3 20/03/2024 19:15

הפועל עמק הירדן נערות 17

10 25

הפועל קרית טבעון נערות 17

למשחק
מחזור 9
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד נערות 17 B Round 3 09/05/2024 20:15

גבעת חיים נערות 15

7 4

הפועל יקנעם 15

למשחק
מחזור 16
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב נערות 17 A Round 6 27/03/2024 20:30

אס"א תל אביב נערות 17

15 11

הפועל קרית טבעון נערות 17

למשחק
מחזור 18
נגמר קבוץ שער הגולן נערות 17 A Round 6 01/04/2024 18:30

הפועל עמק הירדן נערות 17

18 17

אס"א תל אביב נערות 17

למשחק
מחזור 17
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון נערות 17 A Round 6 05/04/2024 15:15

הפועל קרית טבעון נערות 17

14 6

הפועל עמק הירדן נערות 17

למשחק
מחזור 14
נגמר קבוץ שער הגולן נערות 17 A Round 5 08/04/2024 18:30

הפועל עמק הירדן נערות 17

18 18

הפועל קרית טבעון נערות 17

למשחק
נגמר בריכת "מכבי", ביכורים 25, חיפה נערות 17 B Round 5 04/05/2024 18:00

מכבי חיפה 17

20 12

אס"א תל אביב 15

למשחק
מחזור 15
בהמתנה בריכת "מכבי", ביכורים 25, חיפה נערות 17 B Round 5 21/06/2025 18:00

מכבי חיפה 17

0 0

גבעת חיים נערות 15

למשחק
מחזור 21
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב נערות 17 A Round 7 11/04/2024 20:00

אס"א תל אביב נערות 17

13 9

הפועל עמק הירדן נערות 17

למשחק

שלב 3

הגרלה ראשית

Semi finals

מחזור 1
מחזור 2

Finals

מחזור 1
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד גמר נערות 17 0 - 0 1 - 2 Round 1 11/05/2024 19:00

הפועל קרית טבעון נערות 17

14 16

אס"א תל אביב נערות 17

למשחק
בהמתנה גמר נערות 17 0 - 0 3 - 4 Round 1 07/10/2023 23:31 Loser 0 0 Loser למשחק
מחזור 2
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד גמר נערות 17 0 - 0 1 - 2 Round 2 15/05/2024 20:15

אס"א תל אביב נערות 17

9 8

הפועל קרית טבעון נערות 17

למשחק
בהמתנה גמר נערות 17 0 - 0 3 - 4 Round 2 07/10/2023 23:31 Loser 0 0 Loser למשחק