נערים 16 לאומית - לוח משחקים ותוצאות

שלב 1

מחזור 1
בהמתנה בית יצחק לאומית 16 Round 1 10/10/2023 23:02

הפועל בית יצחק 16 אורן

0 0

מכבי חיפה 16

למשחק
נגמר קבוץ רמת-יוחנן לאומית 16 Round 1 23/01/2024 19:30

הפועל גוש זבולון 16 א

14 8

הפועל יקנעם 16

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד לאומית 16 Round 1 06/04/2024 17:30

הפועל גבעת חיים

5 16

הפועל קרית טבעון 16א

למשחק
מחזור 6
נגמר בריכת אביחיל לאומית 16 Round 1 06/12/2023 19:30

הפועל בית יצחק 16 אורן

29 13

הפועל יקנעם 16

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד לאומית 16 Round 1 17/02/2024 17:30

הפועל גבעת חיים

16 19

הפועל גוש זבולון 16 א

למשחק
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב לאומית 16 Round 1 09/04/2024 20:00

אס"א תל אביב א

9 11

הפועל קרית טבעון 16א

למשחק
מחזור 3
נגמר בריכה עירונית, השקד יוקנעם עלית לאומית 16 Round 1 20/12/2023 20:00

הפועל יקנעם 16

4 13

הפועל קרית טבעון 16א

למשחק
נגמר קבוץ רמת-יוחנן לאומית 16 Round 1 30/01/2024 20:00

הפועל גוש זבולון 16 א

22 8

מכבי חיפה 16

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד לאומית 16 Round 1 09/03/2024 17:30

הפועל גבעת חיים

9 9

אס"א תל אביב א

למשחק
מחזור 7
נגמר בריכה עירונית, השקד יוקנעם עלית לאומית 16 Round 1 17/01/2024 20:00

הפועל יקנעם 16

9 17

הפועל גבעת חיים

למשחק
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון לאומית 16 Round 1 30/01/2024 20:00

הפועל קרית טבעון 16א

7 3

הפועל בית יצחק 16 אורן

למשחק
נגמר בריכת "מכבי", ביכורים 25, חיפה לאומית 16 Round 1 09/02/2024 17:30

מכבי חיפה 16

11 17

אס"א תל אביב א

למשחק
מחזור 4
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב לאומית 16 Round 1 06/02/2024 20:00

אס"א תל אביב א

9 8

הפועל גוש זבולון 16 א

למשחק
נגמר בריכת "מכבי", ביכורים 25, חיפה לאומית 16 Round 1 17/02/2024 19:00

מכבי חיפה 16

8 8

הפועל יקנעם 16

למשחק
בהמתנה בריכת אביחיל לאומית 16 Round 1 26/04/2024 16:00

הפועל בית יצחק 16 אורן

0 0

הפועל גבעת חיים

למשחק
מחזור 2
נגמר בריכת "מכבי", ביכורים 25, חיפה לאומית 16 Round 1 22/03/2024 18:00

מכבי חיפה 16

18 17

הפועל גבעת חיים

למשחק
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון לאומית 16 Round 1 28/03/2024 18:30

הפועל קרית טבעון 16א

9 7

הפועל גוש זבולון 16 א

למשחק
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב לאומית 16 Round 1 02/04/2024 20:00

אס"א תל אביב א

11 4

הפועל בית יצחק 16 אורן

למשחק
מחזור 5
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון לאומית 16 Round 1 02/04/2024 20:00

הפועל קרית טבעון 16א

18 8

מכבי חיפה 16

למשחק
נגמר קבוץ רמת-יוחנן לאומית 16 Round 1 09/04/2024 19:30

הפועל גוש זבולון 16 א

9 3

הפועל בית יצחק 16 אורן

למשחק
נגמר בריכה עירונית, השקד יוקנעם עלית לאומית 16 Round 1 10/04/2024 20:00

הפועל יקנעם 16

12 18

אס"א תל אביב א

למשחק
מחזור 10
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב לאומית 16 Round 2 05/12/2023 20:00

אס"א תל אביב א

12 8

הפועל גבעת חיים

למשחק
נגמר בריכת "מכבי", ביכורים 25, חיפה לאומית 16 Round 2 01/03/2024 17:30

מכבי חיפה 16

12 12

הפועל גוש זבולון 16 א

למשחק
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון לאומית 16 Round 2 19/03/2024 20:00

הפועל קרית טבעון 16א

23 6

הפועל יקנעם 16

למשחק
מחזור 12
נגמר בריכת "מכבי", ביכורים 25, חיפה לאומית 16 Round 2 09/12/2023 17:30

מכבי חיפה 16

8 24

הפועל קרית טבעון 16א

למשחק
נגמר בריכת אביחיל לאומית 16 Round 2 20/03/2024 19:30

הפועל בית יצחק 16 אורן

6 11

הפועל גוש זבולון 16 א

למשחק
בהמתנה מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב לאומית 16 Round 2 30/04/2024 20:00

אס"א תל אביב א

0 0

הפועל יקנעם 16

למשחק
מחזור 9
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד לאומית 16 Round 2 23/12/2023 17:30

הפועל גבעת חיים

19 7

מכבי חיפה 16

למשחק
בהמתנה בריכת אביחיל לאומית 16 Round 2 24/04/2024 19:30

הפועל בית יצחק 16 אורן

0 0

אס"א תל אביב א

למשחק
בהמתנה קבוץ אפיקים לאומית 16 Round 2 26/04/2024 11:30

הפועל גוש זבולון 16 א

0 0

הפועל קרית טבעון 16א

למשחק
מחזור 8
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון לאומית 16 Round 2 02/01/2024 20:00

הפועל קרית טבעון 16א

15 6

הפועל גבעת חיים

למשחק
נגמר בריכה עירונית, השקד יוקנעם עלית לאומית 16 Round 2 03/04/2024 20:00

הפועל יקנעם 16

8 19

הפועל גוש זבולון 16 א

למשחק
נגמר בריכת "מכבי", ביכורים 25, חיפה לאומית 16 Round 2 20/04/2024 18:00

מכבי חיפה 16

10 14

הפועל בית יצחק 16 אורן

למשחק
מחזור 14
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב לאומית 16 Round 2 12/03/2024 20:00

אס"א תל אביב א

14 5

מכבי חיפה 16

למשחק
נגמר בריכת אביחיל לאומית 16 Round 2 31/03/2024 19:30

הפועל בית יצחק 16 אורן

8 15

הפועל קרית טבעון 16א

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד לאומית 16 Round 2 20/04/2024 17:30

הפועל גבעת חיים

12 3

הפועל יקנעם 16

למשחק
מחזור 13
נגמר בריכה עירונית, השקד יוקנעם עלית לאומית 16 Round 2 25/03/2024 20:00

הפועל יקנעם 16

8 25

הפועל בית יצחק 16 אורן

למשחק
נגמר קבוץ רמת-יוחנן לאומית 16 Round 2 26/03/2024 19:30

הפועל גוש זבולון 16 א

14 10

הפועל גבעת חיים

למשחק
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון לאומית 16 Round 2 26/03/2024 20:00

הפועל קרית טבעון 16א

13 8

אס"א תל אביב א

למשחק
מחזור 11
נגמר בריכה עירונית, השקד יוקנעם עלית לאומית 16 Round 2 31/03/2024 20:00

הפועל יקנעם 16

17 19

מכבי חיפה 16

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד לאומית 16 Round 2 13/04/2024 17:30

הפועל גבעת חיים

11 10

הפועל בית יצחק 16 אורן

למשחק