ילדים ליגת 12 לאומית - לוח משחקים ותוצאות

שלב 1

מחזור 9
נגמר קבוץ שער הגולן ילדים 12 Round 1 13/12/2023 12:00

הפועל עמק הירדן 12

2 14

הפועל בית יצחק/אביחיל 12

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד ילדים 12 Round 1 20/01/2024 18:15

הפועל קרית טבעון 12

13 3

מכבי חיפה גיל 12

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד ילדים 12 Round 1 10/02/2024 17:30

הפועל יקנעם 12 א

1 20

הפועל גבעת חיים

למשחק
נגמר קבוץ רמת-יוחנן ילדים 12 Round 1 06/04/2024 12:00

הפועל גוש זבולון 12

3 6

אס"א תל אביב 12 ב

למשחק
מחזור 1
נגמר קבוץ רמת-יוחנן ילדים 12 Round 1 13/12/2023 12:45

הפועל גבעת חיים

10 5

הפועל חוף הכרמל ילדים ליגת 12

למשחק
נגמר בריכה עירונית, השקד יוקנעם עלית ילדים 12 Round 1 20/01/2024 14:00

הפועל יקנעם 12 א

12 2

הפועל עמק הירדן 12

למשחק
נגמר בריכת אביחיל ילדים 12 Round 1 25/03/2024 10:45

הפועל גוש זבולון 12

9 1

הפועל קרית טבעון 12

למשחק
נגמר בריכת אביחיל ילדים 12 Round 1 12/04/2024 16:00

הפועל בית יצחק/אביחיל 12

11 5

מכבי אשדוד 12

למשחק
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב ילדים 12 Round 1 09/06/2024 19:30

אס"א תל אביב 12 א

13 14

אס"א תל אביב 12 ב

למשחק
בהמתנה בריכת אביחיל ילדים 12 Round 1 22/06/2024 18:00

אס"א תל אביב 12 א

0 0

הפועל בית יצחק/אביחיל 12

למשחק
מחזור 3
נגמר קבוץ שער הגולן ילדים 12 Round 1 13/12/2023 12:45

הפועל בית יצחק/אביחיל 12

3 9

אס"א תל אביב 12 א

למשחק
נגמר קבוץ רמת-יוחנן ילדים 12 Round 1 16/04/2024 12:00

הפועל גוש זבולון 12

13 2

מכבי אשדוד 12

למשחק
מחזור 7
נגמר קבוץ שער הגולן ילדים 12 Round 1 13/12/2023 13:30

הפועל עמק הירדן 12

2 14

אס"א תל אביב 12 א

למשחק
נגמר בריכת אביחיל ילדים 12 Round 1 25/03/2024 11:30

הפועל גוש זבולון 12

4 6

הפועל בית יצחק/אביחיל 12

למשחק
נגמר בריכה עירונית, השקד יוקנעם עלית ילדים 12 Round 1 25/03/2024 12:00

הפועל יקנעם 12 א

9 2

מכבי חיפה גיל 12

למשחק
נגמר קבוץ רמת-יוחנן ילדים 12 Round 1 16/04/2024 12:45

מכבי אשדוד 12

4 10

הפועל חוף הכרמל ילדים ליגת 12

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד ילדים 12 Round 1 25/05/2024 18:15

הפועל גבעת חיים

8 3

אס"א תל אביב 12 ב

למשחק
מחזור 2
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון ילדים 12 Round 1 13/12/2023 14:00

הפועל קרית טבעון 12

10 6

הפועל יקנעם 12 א

למשחק
נגמר קבוץ אפיקים ילדים 12 Round 1 16/05/2024 18:30

הפועל עמק הירדן 12

5 15

אס"א תל אביב 12 ב

למשחק
בהמתנה בריכת אביחיל ילדים 12 Round 1 22/06/2024 18:45

הפועל חוף הכרמל ילדים ליגת 12

0 0

אס"א תל אביב 12 ב

למשחק
מחזור 5
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד ילדים 12 Round 1 20/01/2024 19:00

הפועל גבעת חיים

19 1

מכבי חיפה גיל 12

למשחק
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון ילדים 12 Round 1 10/02/2024 16:00

הפועל קרית טבעון 12

2 8

הפועל חוף הכרמל ילדים ליגת 12

למשחק
נגמר בריכת יכון ילדים 12 Round 1 25/03/2024 13:15

הפועל עמק הירדן 12

4 15

מכבי אשדוד 12

למשחק
נגמר קבוץ רמת-יוחנן ילדים 12 Round 1 06/04/2024 14:15

הפועל גוש זבולון 12

3 11

אס"א תל אביב 12 א

למשחק
נגמר בריכת אביחיל ילדים 12 Round 1 12/04/2024 17:30

הפועל בית יצחק/אביחיל 12

2 6

אס"א תל אביב 12 ב

למשחק
מחזור 6
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב ילדים 12 Round 1 27/01/2024 20:15

אס"א תל אביב 12 ב

4 3

הפועל חוף הכרמל ילדים ליגת 12

למשחק
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב ילדים 12 Round 1 13/04/2024 19:30

אס"א תל אביב 12 א

16 1

הפועל יקנעם 12 א

למשחק
מחזור 11
נגמר בריכת "מכבי", ביכורים 25, חיפה ילדים 12 Round 1 10/02/2024 17:30

מכבי אשדוד 12

15 11

מכבי חיפה גיל 12

למשחק
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב ילדים 12 Round 1 13/04/2024 20:15

אס"א תל אביב 12 ב

11 2

הפועל יקנעם 12 א

למשחק
נגמר קבוץ רמת-יוחנן ילדים 12 Round 1 16/04/2024 13:30

הפועל חוף הכרמל ילדים ליגת 12

4 4

הפועל בית יצחק/אביחיל 12

למשחק
מחזור 8
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד ילדים 12 Round 1 10/02/2024 18:15

הפועל בית יצחק/אביחיל 12

11 2

הפועל יקנעם 12 א

למשחק
נגמר קבוץ רמת-יוחנן ילדים 12 Round 1 06/04/2024 12:45

אס"א תל אביב 12 א

15 2

הפועל קרית טבעון 12

למשחק
נגמר בריכת אביחיל ילדים 12 Round 1 12/04/2024 16:45

מכבי אשדוד 12

4 10

אס"א תל אביב 12 ב

למשחק
נגמר קבוץ אפיקים ילדים 12 Round 1 16/05/2024 17:00

הפועל עמק הירדן 12

5 12

מכבי חיפה גיל 12

למשחק
מחזור 10
נגמר בריכה עירונית, השקד יוקנעם עלית ילדים 12 Round 1 25/03/2024 12:45

מכבי חיפה גיל 12

1 8

הפועל חוף הכרמל ילדים ליגת 12

למשחק
נגמר בריכת יכון ילדים 12 Round 1 25/03/2024 14:00

הפועל גבעת חיים

16 8

הפועל עמק הירדן 12

למשחק
מחזור 4
נגמר קבוץ רמת-יוחנן ילדים 12 Round 1 06/04/2024 13:30

אס"א תל אביב 12 ב

8 4

הפועל קרית טבעון 12

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד ילדים 12 Round 1 25/05/2024 17:30

אס"א תל אביב 12 א

8 3

הפועל גבעת חיים

למשחק
מחזור 19
נגמר קבוץ רמת-יוחנן ילדים 12 Round 2 13/12/2023 12:00

הפועל גוש זבולון 12

4 18

הפועל גבעת חיים

למשחק
מחזור 17
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון ילדים 12 Round 2 13/12/2023 12:30

הפועל קרית טבעון 12

11 7

מכבי אשדוד 12

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד ילדים 12 Round 2 10/02/2024 19:00

הפועל גבעת חיים

13 1

הפועל בית יצחק/אביחיל 12

למשחק
נגמר קבוץ רמת-יוחנן ילדים 12 Round 2 16/04/2024 15:00

הפועל גוש זבולון 12

10 2

מכבי חיפה גיל 12

למשחק
מחזור 15
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון ילדים 12 Round 2 13/12/2023 13:15

הפועל יקנעם 12 א

6 8

מכבי אשדוד 12

למשחק
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון ילדים 12 Round 2 10/02/2024 16:45

הפועל עמק הירדן 12

1 13

הפועל חוף הכרמל ילדים ליגת 12

למשחק
נגמר קבוץ רמת-יוחנן ילדים 12 Round 2 16/04/2024 14:15

מכבי חיפה גיל 12

1 13

הפועל בית יצחק/אביחיל 12

למשחק
מחזור 13
נגמר קבוץ רמת-יוחנן ילדים 12 Round 2 13/12/2023 13:30

הפועל גוש זבולון 12

5 11

הפועל חוף הכרמל ילדים ליגת 12

למשחק
נגמר בריכת "מכבי", ביכורים 25, חיפה ילדים 12 Round 2 10/02/2024 19:00

מכבי חיפה גיל 12

1 20

אס"א תל אביב 12 א

למשחק
נגמר בריכת יכון ילדים 12 Round 2 25/03/2024 12:30

הפועל גבעת חיים

24 1

מכבי אשדוד 12

למשחק
מחזור 21
נגמר בריכה עירונית, השקד יוקנעם עלית ילדים 12 Round 2 20/01/2024 12:00

הפועל יקנעם 12 א

3 9

הפועל גוש זבולון 12

למשחק
נגמר בריכת "מכבי", ביכורים 25, חיפה ילדים 12 Round 2 10/02/2024 18:15

מכבי אשדוד 12

5 24

אס"א תל אביב 12 א

למשחק
נגמר בריכת אביחיל ילדים 12 Round 2 25/03/2024 10:00

הפועל קרית טבעון 12

4 8

הפועל בית יצחק/אביחיל 12

למשחק
מחזור 22
נגמר בריכה עירונית, השקד יוקנעם עלית ילדים 12 Round 2 20/01/2024 13:15

הפועל גוש זבולון 12

11 1

הפועל עמק הירדן 12

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד ילדים 12 Round 2 20/01/2024 17:30

הפועל גבעת חיים

24 3

הפועל קרית טבעון 12

למשחק
מחזור 20
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב ילדים 12 Round 2 27/01/2024 19:30

אס"א תל אביב 12 א

8 3

הפועל חוף הכרמל ילדים ליגת 12

למשחק
מחזור 14
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון ילדים 12 Round 2 10/02/2024 17:30

הפועל קרית טבעון 12

19 3

הפועל עמק הירדן 12

למשחק
נגמר בריכה עירונית, השקד יוקנעם עלית ילדים 12 Round 2 25/03/2024 13:30

הפועל חוף הכרמל ילדים ליגת 12

7 2

הפועל יקנעם 12 א

למשחק
נגמר קבוץ אפיקים ילדים 12 Round 2 16/05/2024 17:45

אס"א תל אביב 12 ב

22 4

מכבי חיפה גיל 12

למשחק