נערים 16 ארצית - לוח משחקים ותוצאות

שלב 1

מחזור 13
נגמר קבוץ שער הגולן נערים 16 ארצית Round 2 05/12/2023 18:30

הפועל עמק הירדן 16

20 8

הפועל בית יצחק/אביחיל 16 ארצית

למשחק
נגמר קבוץ רמת-יוחנן נערים 16 ארצית Round 2 20/03/2024 19:30

הפועל גוש זבולון 16ב'

15 4

הפועל גבעת חיים 16ב

למשחק
מחזור 8
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון נערים 16 ארצית Round 2 05/12/2023 20:00

הפועל קרית טבעון 16 ב

10 2

הפועל גבעת חיים 16ב

למשחק
נגמר קבוץ שער הגולן נערים 16 ארצית Round 2 23/01/2024 18:30

הפועל עמק הירדן 16

21 13

הפועל גוש זבולון 16ב'

למשחק
נגמר בריכת "חרצית", שד' הפרחים 18, אשדוד נערים 16 ארצית Round 2 26/03/2024 20:00

מכבי אשדוד 16

10 14

הפועל בית יצחק/אביחיל 16 ארצית

למשחק
מחזור 11
נגמר קבוץ שער הגולן נערים 16 ארצית Round 2 12/12/2023 15:30

הפועל עמק הירדן 16

21 12

מכבי אשדוד 16

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד נערים 16 ארצית Round 2 24/02/2024 17:30

הפועל גבעת חיים 16ב

7 14

הפועל בית יצחק/אביחיל 16 ארצית

למשחק
נגמר קבוץ רמת-יוחנן נערים 16 ארצית Round 2 12/03/2024 19:30

הפועל גוש זבולון 16ב'

9 11

אס"א תל אביב 16 ב

למשחק
מחזור 10
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון נערים 16 ארצית Round 2 26/12/2023 20:00

הפועל קרית טבעון 16 ב

15 16

הפועל עמק הירדן 16

למשחק
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב נערים 16 ארצית Round 2 26/03/2024 20:00

אס"א תל אביב 16 ב

16 2

הפועל גבעת חיים 16ב

למשחק
מחזור 12
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב נערים 16 ארצית Round 2 16/01/2024 20:00

אס"א תל אביב 16 ב

15 10

הפועל עמק הירדן 16

למשחק
בהמתנה בריכת "חרצית", שד' הפרחים 18, אשדוד נערים 16 ארצית Round 2 30/04/2024 20:00

מכבי אשדוד 16

0 0

הפועל קרית טבעון 16 ב

למשחק
מחזור 14
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב נערים 16 ארצית Round 2 23/01/2024 20:00

אס"א תל אביב 16 ב

14 5

מכבי אשדוד 16

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד נערים 16 ארצית Round 2 03/02/2024 18:30

הפועל גבעת חיים 16ב

6 15

הפועל עמק הירדן 16

למשחק
נגמר בריכת אביחיל נערים 16 ארצית Round 2 03/04/2024 19:30

הפועל בית יצחק/אביחיל 16 ארצית

8 10

הפועל קרית טבעון 16 ב

למשחק
מחזור 9
נגמר בריכת אביחיל נערים 16 ארצית Round 2 07/02/2024 18:30

הפועל בית יצחק/אביחיל 16 ארצית

7 9

אס"א תל אביב 16 ב

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד נערים 16 ארצית Round 2 20/04/2024 20:30

הפועל גבעת חיים 16ב

12 11

מכבי אשדוד 16

למשחק
מחזור 4
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב נערים 16 ארצית Round 1 19/12/2023 20:00

אס"א תל אביב 16 ב

15 5

הפועל גוש זבולון 16ב'

למשחק
נגמר בריכת "חרצית", שד' הפרחים 18, אשדוד נערים 16 ארצית Round 1 11/04/2024 12:30

מכבי אשדוד 16

5 0

הפועל עמק הירדן 16

למשחק
מחזור 1
נגמר בריכת אביחיל נערים 16 ארצית Round 1 27/12/2023 19:30

הפועל בית יצחק/אביחיל 16 ארצית

16 13

מכבי אשדוד 16

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד נערים 16 ארצית Round 1 16/03/2024 20:30

הפועל גבעת חיים 16ב

10 14

הפועל קרית טבעון 16 ב

למשחק
בהמתנה קבוץ רמת-יוחנן נערים 16 ארצית Round 1 30/04/2024 19:30

הפועל גוש זבולון 16ב'

0 0

הפועל עמק הירדן 16

למשחק
מחזור 3
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד נערים 16 ארצית Round 1 30/12/2023 19:00

הפועל גבעת חיים 16ב

1 11

אס"א תל אביב 16 ב

למשחק
נגמר קבוץ רמת-יוחנן נערים 16 ארצית Round 1 06/02/2024 19:30

הפועל גוש זבולון 16ב'

14 8

מכבי אשדוד 16

למשחק
נגמר קבוץ שער הגולן נערים 16 ארצית Round 1 26/03/2024 18:30

הפועל עמק הירדן 16

7 12

הפועל קרית טבעון 16 ב

למשחק
מחזור 5
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון נערים 16 ארצית Round 1 16/01/2024 20:00

הפועל קרית טבעון 16 ב

16 12

מכבי אשדוד 16

למשחק
נגמר קבוץ רמת-יוחנן נערים 16 ארצית Round 1 20/02/2024 19:30

הפועל גוש זבולון 16ב'

10 19

הפועל בית יצחק/אביחיל 16 ארצית

למשחק
נגמר קבוץ שער הגולן נערים 16 ארצית Round 1 09/04/2024 18:30

הפועל עמק הירדן 16

12 11

אס"א תל אביב 16 ב

למשחק
מחזור 7
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון נערים 16 ארצית Round 1 23/01/2024 20:00

הפועל קרית טבעון 16 ב

17 12

הפועל בית יצחק/אביחיל 16 ארצית

למשחק
נגמר בריכת "חרצית", שד' הפרחים 18, אשדוד נערים 16 ארצית Round 1 18/04/2024 12:30

מכבי אשדוד 16

6 8

אס"א תל אביב 16 ב

למשחק
מחזור 6
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב נערים 16 ארצית Round 1 13/02/2024 20:00

אס"א תל אביב 16 ב

12 10

הפועל קרית טבעון 16 ב

למשחק
נגמר בריכת אביחיל נערים 16 ארצית Round 1 13/03/2024 19:30

הפועל בית יצחק/אביחיל 16 ארצית

13 11

הפועל עמק הירדן 16

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד נערים 16 ארצית Round 1 13/04/2024 20:30

הפועל גבעת חיים 16ב

4 10

הפועל גוש זבולון 16ב'

למשחק
מחזור 2
בהמתנה בריכת "חרצית", שד' הפרחים 18, אשדוד נערים 16 ארצית Round 1 20/02/2024 20:00

מכבי אשדוד 16

0 0

הפועל גבעת חיים 16ב

למשחק
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון נערים 16 ארצית Round 1 27/02/2024 20:00

הפועל קרית טבעון 16 ב

13 8

הפועל גוש זבולון 16ב'

למשחק