נערים 14 ארצית - לוח משחקים ותוצאות

שלב 1

מחזור 3
נגמר בריכת אביחיל נערים 14 ארצית Round 1 11/12/2023 18:00

הפועל בית יצחק/אביחיל 14 ארצית

4 12

הפועל חוף הכרמל

למשחק
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון נערים 14 ארצית Round 1 16/04/2024 18:30

הפועל קרית טבעון ב14

18 5

איתן ירושלים 14

למשחק
מחזור 4
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב נערים 14 ארצית Round 1 16/12/2023 19:30

אסא תל אביב ג'וניור

7 7

הפועל בית יצחק/אביחיל 14 ארצית

למשחק
נגמר בריכת חוות הנוער הציוני- ירושלים נערים 14 ארצית Round 1 18/12/2023 20:00

איתן ירושלים 14

5 20

אסא תל אביב בנות 14

למשחק
מחזור 6
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב נערים 14 ארצית Round 1 06/01/2024 19:30

אס"א תל אביב 13

12 1

הפועל בית יצחק/אביחיל 14 ארצית

למשחק
מחזור 1
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב נערים 14 ארצית Round 1 06/01/2024 20:30

אסא תל אביב בנות 14

15 7

הפועל בית יצחק/אביחיל 14 ארצית

למשחק
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון נערים 14 ארצית Round 1 18/03/2024 18:30

הפועל קרית טבעון ב14

7 12

הפועל חוף הכרמל

למשחק
מחזור 7
נגמר בריכת אביחיל נערים 14 ארצית Round 1 19/02/2024 18:00

הפועל בית יצחק/אביחיל 14 ארצית

9 18

הפועל קרית טבעון ב14

למשחק
מחזור 2
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב נערים 14 ארצית Round 1 30/03/2024 20:30

אסא תל אביב ג'וניור

12 9

הפועל קרית טבעון ב14

למשחק
מחזור 5
נגמר מלון קיבוץ ניר-עציון נערים 14 ארצית Round 1 17/04/2024 20:15

הפועל חוף הכרמל

12 7

אסא תל אביב ג'וניור

למשחק
מחזור 8
נגמר מלון קיבוץ ניר-עציון נערים 14 ארצית Round 2 20/12/2023 20:15

הפועל חוף הכרמל

7 13

הפועל קרית טבעון ב14

למשחק
נגמר בריכת אביחיל נערים 14 ארצית Round 2 01/01/2024 18:00

הפועל בית יצחק/אביחיל 14 ארצית

9 16

אסא תל אביב בנות 14

למשחק
מחזור 9
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון נערים 14 ארצית Round 2 25/12/2023 18:30

הפועל קרית טבעון ב14

14 6

אסא תל אביב ג'וניור

למשחק
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב נערים 14 ארצית Round 2 14/01/2024 20:00

אס"א תל אביב 13

5 0

איתן ירושלים 14

למשחק
מחזור 12
נגמר בריכת חוות הנוער הציוני- ירושלים נערים 14 ארצית Round 2 25/12/2023 20:00

איתן ירושלים 14

6 11

הפועל בית יצחק/אביחיל 14 ארצית

למשחק
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב נערים 14 ארצית Round 2 07/01/2024 20:00

אסא תל אביב ג'וניור

14 8

הפועל חוף הכרמל

למשחק
מחזור 10
נגמר בריכת חוות הנוער הציוני- ירושלים נערים 14 ארצית Round 2 08/01/2024 20:00

איתן ירושלים 14

4 14

הפועל קרית טבעון ב14

למשחק
נגמר מלון קיבוץ ניר-עציון נערים 14 ארצית Round 2 12/03/2024 20:15

הפועל חוף הכרמל

8 9

הפועל בית יצחק/אביחיל 14 ארצית

למשחק
מחזור 13
נגמר מלון קיבוץ ניר-עציון נערים 14 ארצית Round 2 10/01/2024 20:15

הפועל חוף הכרמל

22 6

איתן ירושלים 14

למשחק
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב נערים 14 ארצית Round 2 13/01/2024 19:30

אסא תל אביב בנות 14

15 6

הפועל קרית טבעון ב14

למשחק
מחזור 14
נגמר בריכת חוות הנוער הציוני- ירושלים נערים 14 ארצית Round 2 29/01/2024 20:00

איתן ירושלים 14

9 10

אסא תל אביב ג'וניור

למשחק
בהמתנה מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב נערים 14 ארצית Round 2 18/05/2024 19:30

אס"א תל אביב 13

0 0

הפועל חוף הכרמל

למשחק
מחזור 11
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון נערים 14 ארצית Round 2 26/02/2024 18:30

הפועל קרית טבעון ב14

7 17

אס"א תל אביב 13

למשחק
נגמר בריכת אביחיל נערים 14 ארצית Round 2 18/03/2024 18:00

הפועל בית יצחק/אביחיל 14 ארצית

7 6

אסא תל אביב ג'וניור

למשחק