ארצית פורים 2020 / בנים 12 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 1 - 32 06/03/2020 13:00 St

אלעד אלנר - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

נועם חמרה - הפועל עירוני לוד

7-5 2-6 3-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 11:30 NB

איתמר ורטהיימר - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

אוהד כהן - מרה"ט רמת השרון

2-6 2-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 11:30 NB

רן ברגר - מרה''ט חיפה

-

איתמר רחבי - בה"ס לטניס רשפון

1-6 2-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 11:30 NB

עילי שיטרית - מרה''ט ירושלים

-

עידו אבישר - מ. טניס עירוני רעננה

1-6 3-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 11:30 NB

גל כהן - מרה''ט תל אביב

-

דן ברנד - כפר סבא הירוקה

6-0 6-0
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 11:30 NB

נועם פוגלמן - מרכז הטניס רמלה

-

ליאל ציונית - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

2-6 1-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 11:30 NB

תומר זרקו - כפר סבא הירוקה

-

ליעד חסון - מכבי רמת אליהו\ק.ראשון

6-3 6-2
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 11:30 NB

ארבל הנזל - מרה''ט ירושלים

-

אלדד סמוגורז'בסקי - מרה''ט ירושלים

7-5 6-2
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 11:30 NB

יונתן רובין - מרכז הטניס רמלה

-

נועם חיימוביץ - מרה''ט ירושלים

6-3 6-2
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 11:30 NB

אילאי חיים - מרה''ט אשקלון

-

עומרי זילברברג - מועדון טניס O&O TENNIS

2-6 6-2 1-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 11:30 NB

גיא עמיר - הפועל טבעון טניס

-

ניצן סוויסה - מרה"ט עכו

3-6 2-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 11:30 NB

אריאל קלנדרוב - מרה''ט תל אביב

-

נתן שאולוב - מכבי נתניה

6-0 6-0
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 12:30 NB

חן כוגן - מרה''ט תל אביב

-

עומר שמיאן - מ.ט כפר מעש

6-0 3-6 5-7
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 12:30 NB

איתי קילימניק - מרה"ט עכו

-

שניר מורג - מרה''ט חיפה

6-1 6-0
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 12:30 NB

יונתן ברק - מרה"ט רמת השרון

-

‪אור לוי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

6-4 4-6 0-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 12:30 NB

יונתן חמד - מרה''ט ירושלים

-

ריי שתווי אונגר - מרה"ט רמת השרון

6-2 6-4

שמינית גמר

 

 

 

נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 1 - 16 09/03/2020 14:00 NB

איתמר ורטהיימר - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

אלעד אלנר - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

0-6 1-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 1 - 16 09/03/2020 14:00 NB

חן כוגן - מרה''ט תל אביב

-

ריי שתווי אונגר - מרה"ט רמת השרון

0-6 6-3 4-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 1 - 16 09/03/2020 14:00 NB

רן ברגר - מרה''ט חיפה

-

נתן שאולוב - מכבי נתניה

3-6 6-1 6-2
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 1 - 16 09/03/2020 14:00 NB

עילי שיטרית - מרה''ט ירושלים

-

גיא עמיר - הפועל טבעון טניס

3-6 3-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 1 - 16 09/03/2020 14:00 NB

דן ברנד - כפר סבא הירוקה

-

אילאי חיים - מרה''ט אשקלון

6-4 1-6 1-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 1 - 16 09/03/2020 14:00 NB

נועם פוגלמן - מרכז הטניס רמלה

-

נועם חיימוביץ - מרה''ט ירושלים

6-4 6-2
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 1 - 16 09/03/2020 14:00 NB

שניר מורג - מרה''ט חיפה

-

יונתן ברק - מרה"ט רמת השרון

0-6 1-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 1 - 16 09/03/2020 14:00 NB

ליעד חסון - מכבי רמת אליהו\ק.ראשון

-

אלדד סמוגורז'בסקי - מרה''ט ירושלים

1-6 5-7

שמינית גמר

 

 

 

נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 00:00

איתי קילימניק - מרה"ט עכו

-

‪אור לוי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

0-6 0-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 09:00 St

אוהד כהן - מרה"ט רמת השרון

-

נועם חמרה - הפועל עירוני לוד

6-3 6-2
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 09:00 FB

עידו אבישר - מ. טניס עירוני רעננה

-

ניצן סוויסה - מרה"ט עכו

3-6 4-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 09:00 FB

גל כהן - מרה''ט תל אביב

-

עומרי זילברברג - מועדון טניס O&O TENNIS

5-7 1-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 09:00 FB

תומר זרקו - כפר סבא הירוקה

-

ארבל הנזל - מרה''ט ירושלים

6-7(6) 0-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 10:00 NB

עומר שמיאן - מ.ט כפר מעש

-

יונתן חמד - מרה''ט ירושלים

3-6 4-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 10:00 NB

איתמר רחבי - בה"ס לטניס רשפון

-

אריאל קלנדרוב - מרה''ט תל אביב

6-3 3-6 10-7
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 10:00 NB

ליאל ציונית - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

יונתן רובין - מרכז הטניס רמלה

7-5 6-2

רבע גמר

 

 

 

נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 12:00 NB

נועם חמרה - הפועל עירוני לוד

-

ריי שתווי אונגר - מרה"ט רמת השרון

7-5 5-7 2-10
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 13:00 NB

עומר שמיאן - מ.ט כפר מעש

-

אלעד אלנר - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

6-7(2) 1-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 13:00 NB

אריאל קלנדרוב - מרה''ט תל אביב

-

גיא עמיר - הפועל טבעון טניס

3-6 0-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 13:00 NB

עידו אבישר - מ. טניס עירוני רעננה

-

רן ברגר - מרה''ט חיפה

6-0 6-1
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 13:00 NB

נועם פוגלמן - מרכז הטניס רמלה

-

גל כהן - מרה''ט תל אביב

2-6 1-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 13:00 NB

אילאי חיים - מרה''ט אשקלון

-

יונתן רובין - מרכז הטניס רמלה

0-6 0-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 13:00 NB

יונתן ברק - מרה"ט רמת השרון

-

תומר זרקו - כפר סבא הירוקה

4-6 2-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 15:00 NB

אלדד סמוגורז'בסקי - מרה''ט ירושלים

-

איתי קילימניק - מרה"ט עכו

0-6 0-6

רבע גמר

 

 

 

נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 1 - 8 11/03/2020 10:30 NB

חן כוגן - מרה''ט תל אביב

-

שניר מורג - מרה''ט חיפה

6-2 7-6(3)
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 1 - 8 11/03/2020 10:30 NB

נתן שאולוב - מכבי נתניה

-

נועם חיימוביץ - מרה''ט ירושלים

3-6 6-4 6-1
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 1 - 8 11/03/2020 11:30 NB

איתמר ורטהיימר - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

ליעד חסון - מכבי רמת אליהו\ק.ראשון

1-6 3-6
נגמר מועדון הטניס מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 1 - 8 11/03/2020 11:30 NB

עילי שיטרית - מרה''ט ירושלים

-

דן ברנד - כפר סבא הירוקה

6-2 6-4

1/1

 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 17 - 24 11/03/2020 10:30 NB

עומר שמיאן - מ.ט כפר מעש

-

אלדד סמוגורז'בסקי - מרה''ט ירושלים

5-7 4-6
נגמר מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 17 - 24 11/03/2020 10:30 NB

אריאל קלנדרוב - מרה''ט תל אביב

-

אילאי חיים - מרה''ט אשקלון

6-0 6-3
נגמר מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 17 - 24 11/03/2020 11:30 NB

נועם חמרה - הפועל עירוני לוד

-

יונתן ברק - מרה"ט רמת השרון

3-6 3-6
נגמר מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 17 - 24 11/03/2020 11:30 NB

רן ברגר - מרה''ט חיפה

-

נועם פוגלמן - מרכז הטניס רמלה

6-4 6-2

1/1

 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 1 - 4 05/06/2020 13:00 St

איתמר ורטהיימר - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

דן ברנד - כפר סבא הירוקה

6-2 4-6 2-6
נגמר מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 1 - 4 05/06/2020 13:00 St

שניר מורג - מרה''ט חיפה

-

נועם חיימוביץ - מרה''ט ירושלים

4-6 0-6

1/1

 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 17 - 24 11/03/2020 00:00 AR

נועם חמרה - הפועל עירוני לוד

-

עילי שיטרית - מרה''ט ירושלים

6-2 6-4
נגמר מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 17 - 24 11/03/2020 00:00 AR

עומר שמיאן - מ.ט כפר מעש

-

נתן שאולוב - מכבי נתניה

2-6 4-6
נגמר מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 17 - 24 11/03/2020 00:00 AR

חן כוגן - מרה''ט תל אביב

-

אילאי חיים - מרה''ט אשקלון

6-4 6-3
נגמר מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 17 - 24 11/03/2020 00:00 AR

ליעד חסון - מכבי רמת אליהו\ק.ראשון

-

נועם פוגלמן - מרכז הטניס רמלה

1-6 3-6

1/1

 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 3 - 4 06/06/2020 11:00 St

דן ברנד - כפר סבא הירוקה

-

נועם חיימוביץ - מרה''ט ירושלים

3-6 0-6

1/1

 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 1 - 2 06/06/2020 11:00 St

איתמר ורטהיימר - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

שניר מורג - מרה''ט חיפה

6-1 6-4

1/1

 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 17 - 20 05/06/2020 13:00 St

עילי שיטרית - מרה''ט ירושלים

-

ליעד חסון - מכבי רמת אליהו\ק.ראשון

6-0 6-0
נגמר מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 17 - 20 05/06/2020 13:00 St

עומר שמיאן - מ.ט כפר מעש

-

אילאי חיים - מרה''ט אשקלון

1-6 6-2 10-3

1/1

 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 12 ארצית פורים 17 - 18 06/06/2020 11:00 St

ליעד חסון - מכבי רמת אליהו\ק.ראשון

-

אילאי חיים - מרה''ט אשקלון

6-3 6-2