ארצית פורים 2020 / בנים 16 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 09:00 St

עידו סמימיאן - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

רוי שמש - מרה''ט יקנעם

1-6 0-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 09:00 St

אופק שימנוב - מרכז הטניס רמלה

-

יואב בלוך - הפועל עירוני לוד

6-7 3-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 09:00 St

אורי ברון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

זוהר פוגלמן - מרכז הטניס רמלה

2-6 0-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 09:00 St

אסף שוורץ - כפר סבא הירוקה

-

הראל אליהו - מועדון טופ-טניס ירושלים

5-7 1-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 09:00 St

רועי לשם - כפר סבא הירוקה

-

אייל שיוביץ - כפר סבא הירוקה

6-1 6-1
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 09:00 St

יואב גל - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

ליגל קירשנבוים - כפר סבא הירוקה

6-3 3-6 4-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 09:00 FB

עדי שמעוני - מרכז הטניס רמלה

-

איתי ביטי - דור העתיד מ.ס רמת השרון

6-2 6-2
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 09:00 St

עידן זבולונוב - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

מקסים צורציץ - מרה''ט חיפה

6-4 2-6 6-2
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 09:00 St

גור ליבל - גולדן טניס נתניה

-

עמית שמש - הפועל עירוני לוד

6-4 6-2
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 09:00 St

זוהר יניב - מרה''ט קרית שמונה

-

ירון מישור - מרה''ט אשקלון

1-6 0-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 11:30 NB

ירדן גבריאלי - מרה''ט יקנעם

-

עמית ולס - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

6-3 6-1
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 14:30 FB

אדם מולר - מרה''ט חיפה

-

שי פויירשטיין - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

4-6 1-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 07/03/2020 14:30 St

יהב לוי - מרה''ט חיפה

-

ירדן קאולי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-2 0-6 1-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 09/03/2020 10:00 St

איל טולדנו - כפר סבא הירוקה

-

שליו עוז - מרה"ט רמת השרון

3-6 4-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 09/03/2020 10:00 St

יוסי סקובלו - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

מיכאל סרגני - מרה''ט טבריה

2-6 0-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 09/03/2020 10:00 St

איתמר טפירו - מכבי נתניה

-

אביב עצמון - מרה''ט תל אביב

1-6 5-7

שמינית גמר

 

 

 

נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 07/03/2020 12:45

זוהר פוגלמן - מרכז הטניס רמלה

-

גור ליבל - גולדן טניס נתניה

6-3 3-6 8-10
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 08/03/2020 10:00

רוי שמש - מרה''ט יקנעם

-

ירון מישור - מרה''ט אשקלון

7-6 6-4
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 08/03/2020 10:00

הראל אליהו - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

עידן זבולונוב - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

0-6 0-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 08/03/2020 10:00

ירדן גבריאלי - מרה''ט יקנעם

-

עדי שמעוני - מרכז הטניס רמלה

6-2 6-7 10-8
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 08/03/2020 10:00

רועי לשם - כפר סבא הירוקה

-

ליגל קירשנבוים - כפר סבא הירוקה

3-6 2-6

שמינית גמר

 

 

 

נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 1 - 16 09/03/2020 10:00 St

עידו סמימיאן - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

זוהר יניב - מרה''ט קרית שמונה

5-7 4-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 1 - 16 09/03/2020 10:00 St

אייל שיוביץ - כפר סבא הירוקה

-

יואב גל - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

1-6 1-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 1 - 16 09/03/2020 11:30

אורי ברון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

עמית שמש - הפועל עירוני לוד

4-6 2-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 1 - 16 09/03/2020 11:30 NB

אסף שוורץ - כפר סבא הירוקה

-

מקסים צורציץ - מרה''ט חיפה

1-6 4-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 1 - 16 09/03/2020 11:30 NB

עמית ולס - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

איתי ביטי - דור העתיד מ.ס רמת השרון

6-4 2-6 2-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 1 - 16 09/03/2020 12:30 AR

איל טולדנו - כפר סבא הירוקה

-

יהב לוי - מרה''ט חיפה

7-6 4-6 7-5
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 1 - 16 09/03/2020 12:30 AR

אופק שימנוב - מרכז הטניס רמלה

-

איתמר טפירו - מכבי נתניה

3-6 0-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 1 - 16 09/03/2020 12:30 AR

אדם מולר - מרה''ט חיפה

-

יוסי סקובלו - מועדון טופ-טניס ירושלים

0-6 2-6

שמינית גמר

 

 

 

נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 09/03/2020 13:30 AR

שליו עוז - מרה"ט רמת השרון

-

ירדן קאולי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

4-6 5-7
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 09/03/2020 13:30 AR

יואב בלוך - הפועל עירוני לוד

-

אביב עצמון - מרה''ט תל אביב

2-6 6-0 6-10
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 09/03/2020 13:30 AR

שי פויירשטיין - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

מיכאל סרגני - מרה''ט טבריה

2-6 3-6

רבע גמר

 

 

 

נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 09/03/2020 13:30 AR

יואב גל - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

עדי שמעוני - מרכז הטניס רמלה

1-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 09/03/2020 14:00 AR

איתי ביטי - דור העתיד מ.ס רמת השרון

-

רועי לשם - כפר סבא הירוקה

3-6 0-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 09:00 St

ירון מישור - מרה''ט אשקלון

-

איל טולדנו - כפר סבא הירוקה

0-6 0-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 09:00 St

שליו עוז - מרה"ט רמת השרון

-

זוהר יניב - מרה''ט קרית שמונה

1-6 2-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 09:00 St

יואב בלוך - הפועל עירוני לוד

-

עמית שמש - הפועל עירוני לוד

3-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 09:00 St

זוהר פוגלמן - מרכז הטניס רמלה

-

איתמר טפירו - מכבי נתניה

7-5 6-2
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 09:00 St

יוסי סקובלו - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

הראל אליהו - מועדון טופ-טניס ירושלים

6-1 6-2
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 10/03/2020 09:00 St

מקסים צורציץ - מרה''ט חיפה

-

שי פויירשטיין - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

1-6 5-7

רבע גמר

 

 

 

נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 1 - 8 10/03/2020 10:30 NB

עידו סמימיאן - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

אייל שיוביץ - כפר סבא הירוקה

6-7 2-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 1 - 8 10/03/2020 10:30 NB

יהב לוי - מרה''ט חיפה

-

עמית ולס - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

6-1 6-1
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 1 - 8 10/03/2020 10:30 NB

אופק שימנוב - מרכז הטניס רמלה

-

אדם מולר - מרה''ט חיפה

6-4 1-6 0-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 1 - 8 10/03/2020 10:30 NB

אורי ברון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

אסף שוורץ - כפר סבא הירוקה

6-3 6-2

1/1

 

 

 

נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 24 10/03/2020 09:00 St

ירון מישור - מרה''ט אשקלון

-

איתי ביטי - דור העתיד מ.ס רמת השרון

7-6 6-3
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 24 10/03/2020 12:00 AR

שליו עוז - מרה"ט רמת השרון

-

יואב גל - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-0 5-7 8-10
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 24 10/03/2020 12:00 AR

יואב בלוך - הפועל עירוני לוד

-

מקסים צורציץ - מרה''ט חיפה

3-6 1-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 24 10/03/2020 12:00 AR

איתמר טפירו - מכבי נתניה

-

הראל אליהו - מועדון טופ-טניס ירושלים

4-6 6-7

1/1

 

 

 

נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 4 11/03/2020 11:30 NB

עידו סמימיאן - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

אסף שוורץ - כפר סבא הירוקה

6-7 1-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 4 11/03/2020 11:30 NB

עמית ולס - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

אופק שימנוב - מרכז הטניס רמלה

4-6 4-6

1/1

 

 

 

נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 17 - 24 11/03/2020 10:00 St

איתי ביטי - דור העתיד מ.ס רמת השרון

-

אורי ברון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

7-6 4-6 6-10
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 17 - 24 11/03/2020 10:00 St

שליו עוז - מרה"ט רמת השרון

-

אדם מולר - מרה''ט חיפה

4-6 5-7
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 17 - 24 11/03/2020 10:00 St

יהב לוי - מרה''ט חיפה

-

יואב בלוך - הפועל עירוני לוד

6-1 7-6
נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 17 - 24 11/03/2020 10:00 St

אייל שיוביץ - כפר סבא הירוקה

-

איתמר טפירו - מכבי נתניה

1-6 1-6

1/1

 

 

 

נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 3 - 4 06/06/2020 10:00 St

אסף שוורץ - כפר סבא הירוקה

-

אופק שימנוב - מרכז הטניס רמלה

6-7 6-2 6-4

1/1

 

 

 

נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 1 - 2 06/06/2020 10:00 St

עידו סמימיאן - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

עמית ולס - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

4-6 6-3 6-4

1/1

 

 

 

נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 20 11/03/2020 12:30 AR

שליו עוז - מרה"ט רמת השרון

-

יואב בלוך - הפועל עירוני לוד

6-0 6-2
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 20 11/03/2020 14:00 AR

איתי ביטי - דור העתיד מ.ס רמת השרון

-

אייל שיוביץ - כפר סבא הירוקה

6-3 6-2

1/1

 

 

 

נגמר מרכז טניס רמלה בנים 16 ארצית פורים 17 - 18 06/06/2020 10:00 St

אייל שיוביץ - כפר סבא הירוקה

-

יואב בלוך - הפועל עירוני לוד

2-6 1-6