נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 1 - 32 | 02/08/2020 09:00 |
אופיר קרמיש - מרה''ט קרית שמונה |
- |
רפאל אדם גזית - אקדמיה לטניס הפועל ת"א |
2-6 2-6 | |||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 1 - 32 | 02/08/2020 09:00 |
אורי אביטן - מתנ"ס ראש פינה |
- |
לירון אצלאן - מועדון טניס הדר יוסף |
2-6 2-6 | |||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 1 - 32 | 02/08/2020 09:00 |
בן דוד אלקיים - אקדמיה לטניס הפועל ת"א |
- |
דן אשר מסס - הפועל עומר |
6-4 6-2 | |||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 1 - 32 | 02/08/2020 09:00 |
עמית קינן - מרה''ט אשקלון |
- |
בן שלמה שלמה מלכה - מרה''ט אשקלון |
2-6 2-6 | |||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 1 - 32 | 02/08/2020 09:00 |
טל שוסטר - מכבי נתניה |
- |
יותם מור - מ.ט. מזכרת בתיה |
2-6 3-6 | |||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 1 - 32 | 02/08/2020 09:00 |
איתן זיגדון - מרה''ט טבריה |
- |
תימור גרינשפון - גולדן טניס נתניה |
2-6 2-6 | |||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 1 - 32 | 02/08/2020 09:00 |
ליאו קדוש - ביה"ס לטניס רג'ואן |
- |
יהלי רובין - מרכז הטניס רמלה |
4-6 5-7 | |||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 1 - 32 | 02/08/2020 09:00 |
עומרי ורדי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א |
- |
אמיר וול - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
6-4 6-2 | |||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 1 - 32 | 02/08/2020 09:00 |
אביתר אליהו לוי - מרה''ט ירושלים |
- |
איתי שוורץ - אקדמיה לטניס הפועל ת"א |
5-7 3-6 | |||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 1 - 32 | 02/08/2020 09:00 |
רועי זילברברג - מועדון טניס O&O TENNIS |
- |
איתי הרשקוביץ - מרה''ט ערד |
2-6 4-6 | |||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 1 - 32 | 02/08/2020 09:00 |
ליאל עמר - אקדמיה לטניס הפועל ת"א |
- |
יהונתן פרקש - מרה''ט יפו |
6-4 6-2 | |||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 1 - 32 | 02/08/2020 09:00 |
עידן רקוביצקי - כפר סבא הירוקה |
- |
אורי סטרטינר - אקדמיה לטניס הפועל ת"א |
6-7(3) 3-6 | |||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 1 - 32 | 02/08/2020 09:00 |
עידו שליסר - מ.ט כפר מעש |
- |
אביב רוב - מרה"ט עכו |
6-2 6-2 | |||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 1 - 32 | 02/08/2020 09:00 |
אדם מוסקוביץ - בני הרצליה |
- |
מיכאל סברוב - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
7-6(4) 6-3 | |||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 1 - 32 | 02/08/2020 09:00 |
עילי נועם - ספורטאי מודיעין עיר העתיד |
- |
אריאל אלישע - מועדון טניס O&O TENNIS |
2-6 2-6 | |||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 1 - 32 | 02/08/2020 09:00 |
דין מרקוס - האקדמיה לטניס עמק יזרעאל |
- |
בנימין קסל - אקדמיה לטניס הפועל ת"א |
2-6 2-6 |
שמינית גמר
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 17 - 32 | 02/08/2020 10:00 | AR |
רפאל אדם גזית - אקדמיה לטניס הפועל ת"א |
- |
בנימין קסל - אקדמיה לטניס הפועל ת"א |
5-7 2-6 | |||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 17 - 32 | 02/08/2020 10:00 | AR |
בן דוד אלקיים - אקדמיה לטניס הפועל ת"א |
- |
אדם מוסקוביץ - בני הרצליה |
6-3 6-3 | |||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 17 - 32 | 02/08/2020 10:00 | AR |
בן שלמה שלמה מלכה - מרה''ט אשקלון |
- |
עידו שליסר - מ.ט כפר מעש |
2-6 2-6 | |||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 17 - 32 | 02/08/2020 10:00 | AR |
יותם מור - מ.ט. מזכרת בתיה |
- |
אורי סטרטינר - אקדמיה לטניס הפועל ת"א |
2-6 4-6 | |||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 17 - 32 | 02/08/2020 10:00 | AR |
תימור גרינשפון - גולדן טניס נתניה |
- |
ליאל עמר - אקדמיה לטניס הפועל ת"א |
3-6 5-7 | |||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 17 - 32 | 02/08/2020 10:00 | AR |
יהלי רובין - מרכז הטניס רמלה |
- |
איתי הרשקוביץ - מרה''ט ערד |
4-6 6-7(5) | |||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 17 - 32 | 02/08/2020 10:00 | AR |
עומרי ורדי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א |
- |
איתי שוורץ - אקדמיה לטניס הפועל ת"א |
6-3 6-3 | |||||
שמינית גמר
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 1 - 16 | 02/08/2020 10:00 | AR |
אופיר קרמיש - מרה''ט קרית שמונה |
- |
דין מרקוס - האקדמיה לטניס עמק יזרעאל |
3-6 2-6 | |||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 1 - 16 | 02/08/2020 10:00 | AR |
אורי אביטן - מתנ"ס ראש פינה |
- |
עילי נועם - ספורטאי מודיעין עיר העתיד |
3-6 4-6 | |||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 1 - 16 | 02/08/2020 10:00 | AR |
דן אשר מסס - הפועל עומר |
- |
מיכאל סברוב - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
6-3 6-4 | |||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 1 - 16 | 02/08/2020 10:00 | AR |
עמית קינן - מרה''ט אשקלון |
- |
אביב רוב - מרה"ט עכו |
3-6 2-6 | |||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 1 - 16 | 02/08/2020 10:00 | AR |
טל שוסטר - מכבי נתניה |
- |
עידן רקוביצקי - כפר סבא הירוקה |
3-6 6-7(2) | |||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 1 - 16 | 02/08/2020 10:00 | AR |
איתן זיגדון - מרה''ט טבריה |
- |
יהונתן פרקש - מרה''ט יפו |
2-6 3-6 | |||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 1 - 16 | 02/08/2020 10:00 | AR |
ליאו קדוש - ביה"ס לטניס רג'ואן |
- |
רועי זילברברג - מועדון טניס O&O TENNIS |
6-7(3) 4-6 | |||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 1 - 16 | 02/08/2020 10:00 | AR |
אמיר וול - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
- |
אביתר אליהו לוי - מרה''ט ירושלים |
4-6 2-6 |
רבע גמר
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 1 - 8 | 04/08/2020 14:00 |
אופיר קרמיש - מרה''ט קרית שמונה |
- |
אמיר וול - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
4-6 7-6(6) 4-10 | ||||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 1 - 8 | 04/08/2020 14:00 |
אורי אביטן - מתנ"ס ראש פינה |
- |
ליאו קדוש - ביה"ס לטניס רג'ואן |
7-5 6-3 | ||||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 1 - 8 | 04/08/2020 14:00 |
מיכאל סברוב - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
- |
איתן זיגדון - מרה''ט טבריה |
7-6(4) 6-4 | ||||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 1 - 8 | 04/08/2020 14:00 |
עמית קינן - מרה''ט אשקלון |
- |
טל שוסטר - מכבי נתניה |
6-3 6-4 | ||||||
רבע גמר
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 17 - 32 | 05/08/2020 13:00 |
רפאל אדם גזית - אקדמיה לטניס הפועל ת"א |
- |
עילי נועם - ספורטאי מודיעין עיר העתיד |
4-6 2-3 Ret | ||||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 17 - 32 | 05/08/2020 13:00 |
אריאל אלישע - מועדון טניס O&O TENNIS |
- |
דין מרקוס - האקדמיה לטניס עמק יזרעאל |
6-2 6-3 | ||||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 17 - 32 | 05/08/2020 13:00 |
אדם מוסקוביץ - בני הרצליה |
- |
אביב רוב - מרה"ט עכו |
6-3 6-2 | ||||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 17 - 32 | 05/08/2020 13:00 |
בן שלמה שלמה מלכה - מרה''ט אשקלון |
- |
דן אשר מסס - הפועל עומר |
6-2 6-2 | ||||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 17 - 32 | 05/08/2020 13:00 |
יהונתן פרקש - מרה''ט יפו |
- |
יותם מור - מ.ט. מזכרת בתיה |
3-6 4-6 | ||||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 17 - 32 | 05/08/2020 13:00 |
עידן רקוביצקי - כפר סבא הירוקה |
- |
תימור גרינשפון - גולדן טניס נתניה |
6-7(5) 3-6 | ||||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 17 - 32 | 05/08/2020 13:00 |
אביתר אליהו לוי - מרה''ט ירושלים |
- |
יהלי רובין - מרכז הטניס רמלה |
5-7 3-6 | ||||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 17 - 32 | 05/08/2020 13:00 |
רועי זילברברג - מועדון טניס O&O TENNIS |
- |
איתי שוורץ - אקדמיה לטניס הפועל ת"א |
7-5 6-3 |
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 17 - 24 | 05/08/2020 00:00 | AR |
רפאל אדם גזית - אקדמיה לטניס הפועל ת"א |
- |
איתי שוורץ - אקדמיה לטניס הפועל ת"א |
3-6 6-2 4-10 | |||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 17 - 24 | 05/08/2020 00:00 | AR |
דין מרקוס - האקדמיה לטניס עמק יזרעאל |
- |
אביתר אליהו לוי - מרה''ט ירושלים |
6-4 3-6 3-10 | |||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 17 - 24 | 05/08/2020 00:00 | AR |
אביב רוב - מרה"ט עכו |
- |
עידן רקוביצקי - כפר סבא הירוקה |
6-3 6-2 | |||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 17 - 24 | 05/08/2020 00:00 | AR |
דן אשר מסס - הפועל עומר |
- |
יהונתן פרקש - מרה''ט יפו |
6-3 7-5 | |||||
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 1 - 4 | 06/08/2020 09:00 |
אופיר קרמיש - מרה''ט קרית שמונה |
- |
טל שוסטר - מכבי נתניה |
7-5 6-2 | ||||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 1 - 4 | 06/08/2020 09:00 |
ליאו קדוש - ביה"ס לטניס רג'ואן |
- |
איתן זיגדון - מרה''ט טבריה |
6-2 6-2 |
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 1 - 2 | 06/08/2020 00:00 | AR |
טל שוסטר - מכבי נתניה |
- |
איתן זיגדון - מרה''ט טבריה |
2-6 4-6 | |||||
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 17 - 24 | 06/08/2020 13:00 | NB |
רפאל אדם גזית - אקדמיה לטניס הפועל ת"א |
- |
עמית קינן - מרה''ט אשקלון |
6-3 6-2 | |||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 17 - 24 | 06/08/2020 13:00 | NB |
דין מרקוס - האקדמיה לטניס עמק יזרעאל |
- |
מיכאל סברוב - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
6-4 2-6 10-0 | |||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 17 - 24 | 06/08/2020 13:00 | NB |
אורי אביטן - מתנ"ס ראש פינה |
- |
עידן רקוביצקי - כפר סבא הירוקה |
6-0 6-0 | |||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 17 - 24 | 06/08/2020 13:00 | NB |
אמיר וול - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
- |
יהונתן פרקש - מרה''ט יפו |
4-6 3-6 | |||||
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | מרכז טניס אשקלון | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 3 - 4 | 08/08/2020 10:00 | St |
אופיר קרמיש - מרה''ט קרית שמונה |
- |
ליאו קדוש - ביה"ס לטניס רג'ואן |
4-6 4-6 |
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 17 - 20 | 06/08/2020 00:00 | AR |
עמית קינן - מרה''ט אשקלון |
- |
אמיר וול - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
6-7(6) 4-6 | ||||||
נגמר | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 17 - 20 | 06/08/2020 00:00 | AR |
מיכאל סברוב - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
- |
עידן רקוביצקי - כפר סבא הירוקה |
6-3 6-3 |
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | בנים 10 ארצית קיץ 1 | 17 - 18 | 08/08/2020 10:00 | St |
עמית קינן - מרה''ט אשקלון |
- |
עידן רקוביצקי - כפר סבא הירוקה |
3-6 3-6 |