מחזור 1 |
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 1 |
- |
09/08/2020 10:30 |
NB |
|
שחר שורץ - אקדמיה לטניס הפועל ת"א
|
-
|
מיקה חסדאי - גולדן טניס נתניה
|
|
0-6 1-6
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 1 |
- |
09/08/2020 10:30 |
NB |
|
שירה דביר - מרה"ט רמת השרון
|
-
|
עדי ברודסקי - מ.ט מכללת קיי באר שבע
|
|
6-4 6-7(3) 6-2
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 2 |
- |
09/08/2020 10:30 |
NB |
|
אלביליה נאורה - מועדון הטניס אילת
|
-
|
רוני ברנס - כפר סבא הירוקה
|
|
6-3 6-1
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 2 |
- |
09/08/2020 10:30 |
NB |
|
גפן מגיד - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה
|
-
|
אליה שרעבי - מרה''ט תל אביב
|
|
6-1 6-3
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 3 |
- |
09/08/2020 10:30 |
NB |
|
אוולין בורצוב - הפועל רמת אליהו
|
-
|
שחר מנהרדט - בני הרצליה
|
|
6-1 2-6 0-6
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 3 |
- |
09/08/2020 10:30 |
NB |
|
רוני פישל - מ. טניס עירוני רעננה
|
-
|
ספיר וייסמן - אקדמיה לטניס AK - אשדוד
|
|
1-6 2-6
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 4 |
- |
09/08/2020 10:30 |
NB |
|
עדן פקר - כפר סבא הירוקה
|
-
|
שוקרון לינוי - בני הרצליה
|
|
2-6 1-6
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 4 |
- |
09/08/2020 10:30 |
NB |
|
מישל הלופגיל - בני הרצליה
|
-
|
דריה שרוב - מרה''ט יפו
|
|
6-1 6-1
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 5 |
- |
09/08/2020 10:30 |
NB |
|
ליהיא אקוקה - מועדון הטניס בת-ים
|
-
|
תאיר בנון - מרה''ט יפו
|
|
7-6(4) 7-5
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 5 |
- |
09/08/2020 10:30 |
NB |
|
שחר בלייר פלד - מ. טניס עירוני רעננה
|
-
|
צירטוב יוליה - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה
|
|
0-6 2-6
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 6 |
- |
09/08/2020 10:30 |
NB |
|
נעמי קלי - מרה"ט רמת השרון
|
-
|
יסמין אטרש - מרה"ט עכו
|
|
5-7 6-3 6-4
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 6 |
- |
09/08/2020 10:30 |
NB |
|
קארין אוליניצקי - מרה''ט יפו
|
-
|
לוסי סאיג - מרה''ט חיפה
|
|
4-6 1-1 Ret
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 7 |
- |
09/08/2020 10:30 |
NB |
|
ליאן איצירן - אקדמיה לטניס אילת
|
-
|
איסבל אסתר אסתר בילאוס - הפועל עירוני לוד
|
|
6-1 6-3
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 7 |
- |
09/08/2020 10:30 |
NB |
|
יהלי גלבוע - הפועל רמת אליהו
|
-
|
צליל פרלשטיין - מועדון טופ-טניס ירושלים
|
|
1-6 3-6
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 8 |
- |
09/08/2020 10:30 |
NB |
|
מאיה פישמן - מכבי נתניה
|
-
|
יהל שנהב - מרה''ט חיפה
|
|
4-6 4-6
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 8 |
- |
09/08/2020 10:30 |
NB |
|
עדן מנור - מועדון טניס O&O TENNIS
|
-
|
שלי פריידין - מרה''ט אשקלון
|
|
6-2 7-5
|
מחזור 2 |
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 1 |
- |
09/08/2020 00:00 |
AR |
|
מיקה חסדאי - גולדן טניס נתניה
|
-
|
עדי ברודסקי - מ.ט מכללת קיי באר שבע
|
|
4-6 3-6
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 1 |
- |
09/08/2020 00:00 |
AR |
|
שחר שורץ - אקדמיה לטניס הפועל ת"א
|
-
|
שירה דביר - מרה"ט רמת השרון
|
|
0-6 0-6
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 2 |
- |
09/08/2020 00:00 |
AR |
|
רוני ברנס - כפר סבא הירוקה
|
-
|
אליה שרעבי - מרה''ט תל אביב
|
|
3-6 1-6
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 2 |
- |
09/08/2020 00:00 |
AR |
|
אלביליה נאורה - מועדון הטניס אילת
|
-
|
גפן מגיד - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה
|
|
6-1 6-2
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 3 |
- |
09/08/2020 00:00 |
AR |
|
שחר מנהרדט - בני הרצליה
|
-
|
ספיר וייסמן - אקדמיה לטניס AK - אשדוד
|
|
0-6 0-6
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 3 |
- |
09/08/2020 00:00 |
AR |
|
אוולין בורצוב - הפועל רמת אליהו
|
-
|
רוני פישל - מ. טניס עירוני רעננה
|
|
2-6 1-6
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 4 |
- |
09/08/2020 00:00 |
AR |
|
שוקרון לינוי - בני הרצליה
|
-
|
דריה שרוב - מרה''ט יפו
|
|
6-2 6-1
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 4 |
- |
09/08/2020 00:00 |
AR |
|
עדן פקר - כפר סבא הירוקה
|
-
|
מישל הלופגיל - בני הרצליה
|
|
0-6 1-6
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 5 |
- |
09/08/2020 00:00 |
AR |
|
תאיר בנון - מרה''ט יפו
|
-
|
צירטוב יוליה - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה
|
|
2-6 6-2 7-5
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 5 |
- |
09/08/2020 00:00 |
AR |
|
ליהיא אקוקה - מועדון הטניס בת-ים
|
-
|
שחר בלייר פלד - מ. טניס עירוני רעננה
|
|
6-1 6-2
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 6 |
- |
09/08/2020 00:00 |
AR |
|
יסמין אטרש - מרה"ט עכו
|
-
|
לוסי סאיג - מרה''ט חיפה
|
|
Walkover
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 6 |
- |
09/08/2020 00:00 |
AR |
|
נעמי קלי - מרה"ט רמת השרון
|
-
|
קארין אוליניצקי - מרה''ט יפו
|
|
3-6 3-6
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 7 |
- |
09/08/2020 00:00 |
AR |
|
איסבל אסתר אסתר בילאוס - הפועל עירוני לוד
|
-
|
צליל פרלשטיין - מועדון טופ-טניס ירושלים
|
|
6-4 4-6 1-6
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 7 |
- |
09/08/2020 00:00 |
AR |
|
ליאן איצירן - אקדמיה לטניס אילת
|
-
|
יהלי גלבוע - הפועל רמת אליהו
|
|
6-2 6-1
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 8 |
- |
09/08/2020 00:00 |
AR |
|
יהל שנהב - מרה''ט חיפה
|
-
|
שלי פריידין - מרה''ט אשקלון
|
|
0-6 2-6
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 8 |
- |
09/08/2020 00:00 |
AR |
|
מאיה פישמן - מכבי נתניה
|
-
|
עדן מנור - מועדון טניס O&O TENNIS
|
|
2-6 2-6
|
מחזור 3 |
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 1 |
- |
10/08/2020 09:00 |
|
|
שירה דביר - מרה"ט רמת השרון
|
-
|
מיקה חסדאי - גולדן טניס נתניה
|
|
6-3 6-1
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 1 |
- |
10/08/2020 09:00 |
|
|
עדי ברודסקי - מ.ט מכללת קיי באר שבע
|
-
|
שחר שורץ - אקדמיה לטניס הפועל ת"א
|
|
6-1 6-0
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 2 |
- |
10/08/2020 09:00 |
|
|
גפן מגיד - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה
|
-
|
רוני ברנס - כפר סבא הירוקה
|
|
6-1 6-0
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 2 |
- |
10/08/2020 09:00 |
|
|
אליה שרעבי - מרה''ט תל אביב
|
-
|
אלביליה נאורה - מועדון הטניס אילת
|
|
2-6 2-6
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 3 |
- |
10/08/2020 09:00 |
|
|
רוני פישל - מ. טניס עירוני רעננה
|
-
|
שחר מנהרדט - בני הרצליה
|
|
6-2 6-3
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 3 |
- |
10/08/2020 09:00 |
|
|
ספיר וייסמן - אקדמיה לטניס AK - אשדוד
|
-
|
אוולין בורצוב - הפועל רמת אליהו
|
|
6-0 6-0
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 4 |
- |
10/08/2020 09:00 |
|
|
מישל הלופגיל - בני הרצליה
|
-
|
שוקרון לינוי - בני הרצליה
|
|
6-1 4-6 4-6
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 4 |
- |
10/08/2020 09:00 |
|
|
דריה שרוב - מרה''ט יפו
|
-
|
עדן פקר - כפר סבא הירוקה
|
|
2-6 6-2 6-3
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 5 |
- |
10/08/2020 09:00 |
|
|
שחר בלייר פלד - מ. טניס עירוני רעננה
|
-
|
תאיר בנון - מרה''ט יפו
|
|
1-6 1-6
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 5 |
- |
10/08/2020 09:00 |
|
|
צירטוב יוליה - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה
|
-
|
ליהיא אקוקה - מועדון הטניס בת-ים
|
|
6-1 6-1
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 6 |
- |
10/08/2020 09:00 |
|
|
קארין אוליניצקי - מרה''ט יפו
|
-
|
יסמין אטרש - מרה"ט עכו
|
|
6-0 2-6 6-3
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 6 |
- |
10/08/2020 09:00 |
|
|
לוסי סאיג - מרה''ט חיפה
|
-
|
נעמי קלי - מרה"ט רמת השרון
|
|
6-4 6-0
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 7 |
- |
10/08/2020 09:00 |
|
|
יהלי גלבוע - הפועל רמת אליהו
|
-
|
איסבל אסתר אסתר בילאוס - הפועל עירוני לוד
|
|
6-2 6-1
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 7 |
- |
10/08/2020 09:00 |
|
|
צליל פרלשטיין - מועדון טופ-טניס ירושלים
|
-
|
ליאן איצירן - אקדמיה לטניס אילת
|
|
2-6 0-6
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 8 |
- |
10/08/2020 09:00 |
|
|
עדן מנור - מועדון טניס O&O TENNIS
|
-
|
יהל שנהב - מרה''ט חיפה
|
|
6-0 6-0
|
נגמר
|
מרכז טניס אשקלון |
בנות 12 בית 8 |
- |
10/08/2020 09:00 |
|
|
שלי פריידין - מרה''ט אשקלון
|
-
|
מאיה פישמן - מכבי נתניה
|
|
6-3 6-4
|