בהמתנה | מרכז הטניס עכו | בנים 12 אזור צפון | 1 - 32 | 02/08/2020 10:00 |
בונשטיין ליאור - מרה''ט יקנעם |
- |
-- |
||||
בהמתנה | מרכז הטניס עכו | בנים 12 אזור צפון | 1 - 32 | 02/08/2020 10:00 |
שפירא יונתן - מרה''ט יקנעם |
- |
-- |
||||
בהמתנה | מרכז הטניס עכו | בנים 12 אזור צפון | 1 - 32 | 02/08/2020 10:00 |
יונתן שגס - מועדון טניס קרית ים |
- |
-- |
||||
בהמתנה | מרכז הטניס עכו | בנים 12 אזור צפון | 1 - 32 | 02/08/2020 10:00 |
אהרון ליפשיץ - מרה''ט חיפה |
- |
-- |
||||
בהמתנה | מרכז הטניס עכו | בנים 12 אזור צפון | 1 - 32 | 02/08/2020 10:00 |
ניצן סוויסה - מרה"ט עכו |
- |
-- |
||||
בהמתנה | מרכז הטניס עכו | בנים 12 אזור צפון | 1 - 32 | 02/08/2020 10:00 |
גיא עמיר - הפועל טבעון טניס |
- |
-- |
||||
בהמתנה | מרכז הטניס עכו | בנים 12 אזור צפון | 1 - 32 | 02/08/2020 10:00 |
-- |
- |
מנור קאופמן - א.ספורט עצמה כפר ורדים |
||||
בהמתנה | מרכז הטניס עכו | בנים 12 אזור צפון | 1 - 32 | 02/08/2020 10:00 |
-- |
- |
איתי קילימניק - מרה"ט עכו |
||||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנים 12 אזור צפון | 1 - 32 | 02/08/2020 10:00 |
מתן בורושוק - מועדון טניס עפולה |
- |
אנדריי ספוטקין - מרה"ט עכו |
4-6 7-5 10-2 | |||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנים 12 אזור צפון | 1 - 32 | 02/08/2020 10:00 |
דוד מדו - מרה''ט יקנעם |
- |
מעין שחם - מרה''ט קרית שמונה |
0-6 1-6 | |||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנים 12 אזור צפון | 1 - 32 | 02/08/2020 10:00 |
ליאור ורניק - מכבי זכרון יעקב |
- |
דן אייזנשטיין - האקדמיה לטניס עמק יזרעאל |
6-0 6-0 | |||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנים 12 אזור צפון | 1 - 32 | 02/08/2020 10:00 |
יהלי בן ערב - מרה''ט קרית שמונה |
- |
נועם טרבלסי - מרה''ט טבריה |
0-6 0-6 | |||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנים 12 אזור צפון | 1 - 32 | 02/08/2020 10:00 |
איתי מלכה - מרה''ט קרית שמונה |
- |
יואב רובין - מרה''ט קרית שמונה |
6-3 6-2 | |||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנים 12 אזור צפון | 1 - 32 | 02/08/2020 10:00 |
נעם מנקרמן - מרה''ט קרית שמונה |
- |
איתמר אשור - טניס עין כרמל |
4-6 4-6 | |||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנים 12 אזור צפון | 1 - 32 | 02/08/2020 10:00 |
שון שמידוב - א.ספורט עצמה כפר ורדים |
- |
זייה איסמאילוב - מרה''ט חיפה |
6-3 6-4 | |||
בהמתנה | מרכז הטניס עכו | בנים 12 אזור צפון | 1 - 32 | 02/08/2020 10:00 |
תומר משעולי - אגודת הטניס קרית ביאליק |
- |
-- |
שמינית גמר
|
  |
  |
  |
|||||||||||
שמינית גמר
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנים 12 אזור צפון | 1 - 16 | 03/08/2020 13:00 |
בונשטיין ליאור - מרה''ט יקנעם |
- |
תומר משעולי - אגודת הטניס קרית ביאליק |
1-6 3-6 | ||||||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנים 12 אזור צפון | 1 - 16 | 03/08/2020 13:00 |
שפירא יונתן - מרה''ט יקנעם |
- |
זייה איסמאילוב - מרה''ט חיפה |
4-6 2-6 | ||||||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנים 12 אזור צפון | 1 - 16 | 03/08/2020 13:00 |
יונתן שגס - מועדון טניס קרית ים |
- |
נעם מנקרמן - מרה''ט קרית שמונה |
0-6 0-6 | ||||||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנים 12 אזור צפון | 1 - 16 | 03/08/2020 13:00 |
אהרון ליפשיץ - מרה''ט חיפה |
- |
יואב רובין - מרה''ט קרית שמונה |
6-4 6-4 | ||||||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנים 12 אזור צפון | 1 - 16 | 03/08/2020 13:00 |
ניצן סוויסה - מרה"ט עכו |
- |
יהלי בן ערב - מרה''ט קרית שמונה |
0-6 0-6 | ||||||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנים 12 אזור צפון | 1 - 16 | 03/08/2020 13:00 |
גיא עמיר - הפועל טבעון טניס |
- |
דן אייזנשטיין - האקדמיה לטניס עמק יזרעאל |
0-6 1-6 | ||||||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנים 12 אזור צפון | 1 - 16 | 03/08/2020 13:00 |
מנור קאופמן - א.ספורט עצמה כפר ורדים |
- |
דוד מדו - מרה''ט יקנעם |
6-0 6-1 | ||||||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנים 12 אזור צפון | 1 - 16 | 03/08/2020 13:00 |
איתי קילימניק - מרה"ט עכו |
- |
אנדריי ספוטקין - מרה"ט עכו |
0-6 0-6 |
רבע גמר
|
  |
  |
  |
|||||||||||
רבע גמר
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | בנים 12 אזור צפון | 1 - 8 | 03/08/2020 18:47 |
בונשטיין ליאור - מרה''ט יקנעם |
- |
איתי קילימניק - מרה"ט עכו |
6-1 6-2 | |||||||
רבע גמר
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | בנים 12 אזור צפון | 17 - 32 | 03/08/2020 18:59 |
דן אייזנשטיין - האקדמיה לטניס עמק יזרעאל |
- |
נועם טרבלסי - מרה''ט טבריה |
0-6 0-6 | |||||||
נגמר | בנים 12 אזור צפון | 17 - 32 | 03/08/2020 19:01 |
יהלי בן ערב - מרה''ט קרית שמונה |
- |
ליאור ורניק - מכבי זכרון יעקב |
0-6 0-6 | |||||||
נגמר | בנים 12 אזור צפון | 17 - 32 | 04/08/2020 13:00 |
שון שמידוב - א.ספורט עצמה כפר ורדים |
- |
תומר משעולי - אגודת הטניס קרית ביאליק |
6-1 6-1 | |||||||
נגמר | בנים 12 אזור צפון | 17 - 32 | 04/08/2020 13:00 |
איתמר אשור - טניס עין כרמל |
- |
אהרון ליפשיץ - מרה''ט חיפה |
6-2 6-2 | |||||||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנים 12 אזור צפון | 17 - 32 | 04/08/2020 13:00 |
איתי מלכה - מרה''ט קרית שמונה |
- |
נעם מנקרמן - מרה''ט קרית שמונה |
0-6 0-6 | ||||||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנים 12 אזור צפון | 17 - 32 | 04/08/2020 13:00 |
אנדריי ספוטקין - מרה"ט עכו |
- |
מעין שחם - מרה''ט קרית שמונה |
0-6 0-6 | ||||||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנים 12 אזור צפון | 17 - 32 | 04/08/2020 13:00 |
מנור קאופמן - א.ספורט עצמה כפר ורדים |
- |
מתן בורושוק - מועדון טניס עפולה |
2-6 5-7 | ||||||
רבע גמר
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | בנים 12 אזור צפון | 1 - 8 | 04/08/2020 15:15 |
יואב רובין - מרה''ט קרית שמונה |
- |
ניצן סוויסה - מרה"ט עכו |
6-0 6-0 |
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | בנים 12 אזור צפון | 17 - 24 | 04/08/2020 14:30 |
זייה איסמאילוב - מרה''ט חיפה |
- |
מנור קאופמן - א.ספורט עצמה כפר ורדים |
2-6 3-6 | |||||||
נגמר | בנים 12 אזור צפון | 17 - 24 | 04/08/2020 14:30 |
אהרון ליפשיץ - מרה''ט חיפה |
- |
יהלי בן ערב - מרה''ט קרית שמונה |
0-6 0-6 | |||||||
נגמר | בנים 12 אזור צפון | 17 - 24 | 04/08/2020 14:30 |
איתי מלכה - מרה''ט קרית שמונה |
- |
דן אייזנשטיין - האקדמיה לטניס עמק יזרעאל |
6-0 6-0 | |||||||
נגמר | בנים 12 אזור צפון | 17 - 24 | 04/08/2020 18:55 |
תומר משעולי - אגודת הטניס קרית ביאליק |
- |
אנדריי ספוטקין - מרה"ט עכו |
4-6 6-4 10-7 | |||||||
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | קריית מוצקין | בנים 12 אזור צפון | 1 - 4 | 06/08/2020 08:00 |
איתי קילימניק - מרה"ט עכו |
- |
ניצן סוויסה - מרה"ט עכו |
6-0 6-1 | ||||||
נגמר | קריית מוצקין | בנים 12 אזור צפון | 1 - 4 | 06/08/2020 08:00 |
שפירא יונתן - מרה''ט יקנעם |
- |
יונתן שגס - מועדון טניס קרית ים |
6-1 6-0 |
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | קריית מוצקין | בנים 12 אזור צפון | 17 - 24 | 05/08/2020 08:30 |
זייה איסמאילוב - מרה''ט חיפה |
- |
יואב רובין - מרה''ט קרית שמונה |
7-6 6-0 | ||||||
נגמר | קריית מוצקין | בנים 12 אזור צפון | 17 - 24 | 05/08/2020 08:30 |
אנדריי ספוטקין - מרה"ט עכו |
- |
גיא עמיר - הפועל טבעון טניס |
6-1 6-1 | ||||||
נגמר | קריית מוצקין | בנים 12 אזור צפון | 17 - 24 | 05/08/2020 08:30 |
דוד מדו - מרה''ט יקנעם |
- |
אהרון ליפשיץ - מרה''ט חיפה |
3-6 7-6 7-10 | ||||||
נגמר | קריית מוצקין | בנים 12 אזור צפון | 17 - 24 | 05/08/2020 08:30 |
בונשטיין ליאור - מרה''ט יקנעם |
- |
דן אייזנשטיין - האקדמיה לטניס עמק יזרעאל |
2-6 0-6 | ||||||
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | בנים 12 אזור צפון | 3 - 4 | 06/08/2020 19:41 |
איתי קילימניק - מרה"ט עכו |
- |
שפירא יונתן - מרה''ט יקנעם |
1-6 2-6 | |||||||
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | בנים 12 אזור צפון | 1 - 2 | 06/08/2020 19:41 |
ניצן סוויסה - מרה"ט עכו |
- |
יונתן שגס - מועדון טניס קרית ים |
6-1 6-4 |
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | בנים 12 אזור צפון | 17 - 20 | 05/08/2020 17:15 |
יואב רובין - מרה''ט קרית שמונה |
- |
בונשטיין ליאור - מרה''ט יקנעם |
6-3 6-1 | |||||||
נגמר | בנים 12 אזור צפון | 17 - 20 | 05/08/2020 17:16 |
גיא עמיר - הפועל טבעון טניס |
- |
דוד מדו - מרה''ט יקנעם |
4-6 2-6 |
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | קריית מוצקין | בנים 12 אזור צפון | 17 - 18 | 06/08/2020 08:00 |
בונשטיין ליאור - מרה''ט יקנעם |
- |
גיא עמיר - הפועל טבעון טניס |
7-5 6-1 |