נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 1 - 32 | 02/08/2020 08:30 |
אריאל קלנדרוב - מרה''ט תל אביב |
- |
עמרי כהן - מרה''ט יפו |
0-6 6-2 3-10 | |||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 1 - 32 | 02/08/2020 08:30 |
רום מלכה - מרה''ט באר שבע |
- |
איתי רופ - בני הרצליה |
2-6 3-6 | |||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 1 - 32 | 02/08/2020 08:30 |
יובל לב - מרה"ט רמת השרון |
- |
אגם יעקב ויטקובסקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
2-6 2-6 | |||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 1 - 32 | 02/08/2020 08:30 |
גלעד אברמוב-קינן - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
- |
יעקב גרומן - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
Walkover | |||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 1 - 32 | 02/08/2020 08:30 |
דן גולדמן - מרה"ט רמת השרון |
- |
עמית זינגר - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
0-6 1-6 | |||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 1 - 32 | 02/08/2020 08:30 |
יותם שניידר - כפר סירקין |
- |
מיכאל גושצ'ין - עתיד הטניס, מועדון טניס אריאל |
0-6 0-6 | |||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 1 - 32 | 02/08/2020 08:30 |
עידו גזי - ביה"ס לטניס רג'ואן |
- |
יאיר כהן - הפועל מ ס ראשל"צ |
1-6 1-6 | |||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 1 - 32 | 02/08/2020 10:00 |
יונתן רובין - מרכז הטניס רמלה |
- |
איתי קפוזה - אקדמיה לטניס AK - אשדוד |
5-7 3-6 | |||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 1 - 32 | 02/08/2020 10:00 |
אריאל שומילוב - בני הרצליה |
- |
טל רוט חיות - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס |
Walkover | |||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 1 - 32 | 02/08/2020 10:00 |
אדם גרמן - אקדמיה לטניס AK - אשדוד |
- |
אורי כהן חושן - מ.ט כפר מעש |
0-6 0-6 | |||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 1 - 32 | 02/08/2020 10:00 |
רום בראון - מרה"ט רמת השרון |
- |
ארבל הנזל - מרה''ט ירושלים |
7-5 6-2 | |||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 1 - 32 | 02/08/2020 10:00 |
ליאור הלשטוק - מרה''ט אשקלון |
- |
רוי גרוסברג - דור העתיד מ.ס רמת השרון |
Not Played | |||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 1 - 32 | 02/08/2020 10:00 |
אור רבי - מועדון ספורט אורנית |
- |
גיא אפלבאום - ביה"ס לטניס רג'ואן |
0-6 0-6 | |||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 1 - 32 | 02/08/2020 10:00 |
טקצ'נקו מרטין - ספורטאי מכבי אשדוד |
- |
סער לאלזארי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
3-6 1-6 | |||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 1 - 32 | 02/08/2020 10:00 |
שהם אלפסי - מרה"ט רמת השרון |
- |
עידו בר דויד - מרה"ט רמת השרון |
Walkover |
שמינית גמר
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 17 - 32 | 02/08/2020 10:00 | AR |
עמרי כהן - מרה''ט יפו |
- |
יאיר כהן - הפועל מ ס ראשל"צ |
7-5 6-4 | |||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 17 - 32 | 02/08/2020 11:30 | AR |
איתי קפוזה - אקדמיה לטניס AK - אשדוד |
- |
עידו בר דויד - מרה"ט רמת השרון |
Walkover | |||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 17 - 32 | 02/08/2020 11:30 | AR |
טל רוט חיות - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס |
- |
סער לאלזארי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
Walkover | |||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 17 - 32 | 02/08/2020 11:30 | AR |
איתי רופ - בני הרצליה |
- |
מיכאל גושצ'ין - עתיד הטניס, מועדון טניס אריאל |
2-6 0-6 | |||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 17 - 32 | 02/08/2020 11:30 | AR |
אגם יעקב ויטקובסקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
- |
אורי אקשטיין - מרה"ט קרית אונו/גבעת שמואל |
2-6 0-6 | |||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 17 - 32 | 02/08/2020 11:30 | AR |
אורי כהן חושן - מ.ט כפר מעש |
- |
גיא אפלבאום - ביה"ס לטניס רג'ואן |
6-0 6-0 | |||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 17 - 32 | 02/08/2020 11:30 | AR |
רום בראון - מרה"ט רמת השרון |
- |
-- - מרה''ט אשקלון |
Walkover | |||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 17 - 32 | 02/08/2020 11:30 | AR |
גלעד אברמוב-קינן - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
- |
עמית זינגר - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
Walkover | |||||
שמינית גמר
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 1 - 16 | 02/08/2020 11:30 | AR |
אריאל קלנדרוב - מרה''ט תל אביב |
- |
עידו גזי - ביה"ס לטניס רג'ואן |
Ret | |||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 1 - 16 | 02/08/2020 11:30 | AR |
יונתן רובין - מרכז הטניס רמלה |
- |
שהם אלפסי - מרה"ט רמת השרון |
2-6 2-6 | |||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 1 - 16 | 02/08/2020 11:30 | AR |
אריאל שומילוב - בני הרצליה |
- |
טקצ'נקו מרטין - ספורטאי מכבי אשדוד |
3-6 6-1 10-8 | |||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 1 - 16 | 02/08/2020 11:30 | AR |
רום מלכה - מרה''ט באר שבע |
- |
יותם שניידר - כפר סירקין |
6-0 6-1 | |||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 1 - 16 | 02/08/2020 11:30 | AR |
יובל לב - מרה"ט רמת השרון |
- |
איתמר רחבי - בה"ס לטניס רשפון |
6-4 6-3 | |||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 1 - 16 | 02/08/2020 11:30 | AR |
אדם גרמן - אקדמיה לטניס AK - אשדוד |
- |
אור רבי - מועדון ספורט אורנית |
6-1 6-3 | |||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 1 - 16 | 02/08/2020 11:30 | AR |
ארבל הנזל - מרה''ט ירושלים |
- |
-- - דור העתיד מ.ס רמת השרון |
Not Played | |||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 1 - 16 | 02/08/2020 11:30 | AR |
יעקב גרומן - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
- |
דן גולדמן - מרה"ט רמת השרון |
3-6 3-6 |
רבע גמר
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 1 - 8 | 04/08/2020 08:30 |
עידו גזי - ביה"ס לטניס רג'ואן |
- |
יעקב גרומן - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
2-6 1-6 | ||||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 1 - 8 | 04/08/2020 08:30 |
יונתן רובין - מרכז הטניס רמלה |
- |
ארבל הנזל - מרה''ט ירושלים |
7-6 7-6 | ||||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 1 - 8 | 04/08/2020 08:30 |
טקצ'נקו מרטין - ספורטאי מכבי אשדוד |
- |
אור רבי - מועדון ספורט אורנית |
6-2 6-2 | ||||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 1 - 8 | 04/08/2020 08:30 |
יותם שניידר - כפר סירקין |
- |
איתמר רחבי - בה"ס לטניס רשפון |
6-1 6-1 | ||||||
רבע גמר
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 17 - 32 | 04/08/2020 08:30 |
יאיר כהן - הפועל מ ס ראשל"צ |
- |
שהם אלפסי - מרה"ט רמת השרון |
Walkover | ||||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 17 - 32 | 04/08/2020 08:30 |
איתי קפוזה - אקדמיה לטניס AK - אשדוד |
- |
אריאל קלנדרוב - מרה''ט תל אביב |
Walkover | ||||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 17 - 32 | 04/08/2020 08:30 |
סער לאלזארי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
- |
רום מלכה - מרה''ט באר שבע |
6-4 6-4 | ||||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 17 - 32 | 04/08/2020 08:30 |
איתי רופ - בני הרצליה |
- |
אריאל שומילוב - בני הרצליה |
1-6 4-6 | ||||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 17 - 32 | 04/08/2020 08:30 |
אדם גרמן - אקדמיה לטניס AK - אשדוד |
- |
אגם יעקב ויטקובסקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
4-6 6-7(2) | ||||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 17 - 32 | 04/08/2020 08:30 |
יובל לב - מרה"ט רמת השרון |
- |
גיא אפלבאום - ביה"ס לטניס רג'ואן |
0-6 0-6 | ||||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 17 - 32 | 04/08/2020 08:30 |
דן גולדמן - מרה"ט רמת השרון |
- |
רום בראון - מרה"ט רמת השרון |
Walkover | ||||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 17 - 32 | 04/08/2020 08:30 |
רוי גרוסברג - דור העתיד מ.ס רמת השרון |
- |
עמית זינגר - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
Walkover |
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 17 - 24 | 03/08/2020 15:00 |
איתי רופ - בני הרצליה |
- |
אדם גרמן - אקדמיה לטניס AK - אשדוד |
5-7 3-6 | |||||||
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 1 - 4 | 04/08/2020 13:40 |
עידו גזי - ביה"ס לטניס רג'ואן |
- |
איתמר רחבי - בה"ס לטניס רשפון |
6-3 6-1 | |||||||
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 17 - 24 | 04/08/2020 14:32 |
רום מלכה - מרה''ט באר שבע |
- |
יובל לב - מרה"ט רמת השרון |
6-2 6-0 | |||||||
נגמר | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 17 - 24 | 04/08/2020 14:34 |
איתי קפוזה - אקדמיה לטניס AK - אשדוד |
- |
דן גולדמן - מרה"ט רמת השרון |
6-1 6-1 | |||||||
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 1 - 4 | 04/08/2020 15:00 |
ארבל הנזל - מרה''ט ירושלים |
- |
אור רבי - מועדון ספורט אורנית |
7-5 6-7 3-10 |
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 17 - 24 | 04/08/2020 10:30 |
יאיר כהן - הפועל מ ס ראשל"צ |
- |
יותם שניידר - כפר סירקין |
6-2 6-0 | |||||||
נגמר | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 17 - 24 | 04/08/2020 10:30 |
דן גולדמן - מרה"ט רמת השרון |
- |
טקצ'נקו מרטין - ספורטאי מכבי אשדוד |
6-2 6-0 | |||||||
נגמר | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 17 - 24 | 04/08/2020 10:30 |
יונתן רובין - מרכז הטניס רמלה |
- |
יובל לב - מרה"ט רמת השרון |
6-2 2-6 6-10 | |||||||
נגמר | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 17 - 24 | 04/08/2020 10:30 |
יעקב גרומן - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
- |
איתי רופ - בני הרצליה |
Walkover | |||||||
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 3 - 4 | 05/08/2020 10:00 |
עידו גזי - ביה"ס לטניס רג'ואן |
- |
אור רבי - מועדון ספורט אורנית |
7-5 6-1 | |||||||
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 1 - 2 | 05/08/2020 10:00 |
איתמר רחבי - בה"ס לטניס רשפון |
- |
ארבל הנזל - מרה''ט ירושלים |
0-6 6-3 7-10 |
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 17 - 20 | 05/08/2020 08:30 |
יותם שניידר - כפר סירקין |
- |
איתי רופ - בני הרצליה |
6-4 3-6 8-10 | |||||||
נגמר | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 17 - 20 | 05/08/2020 08:30 |
טקצ'נקו מרטין - ספורטאי מכבי אשדוד |
- |
יונתן רובין - מרכז הטניס רמלה |
3-6 5-7 |
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | בנים 12 מרכז א' רמה 1 | 17 - 18 | 05/08/2020 14:45 |
יותם שניידר - כפר סירקין |
- |
טקצ'נקו מרטין - ספורטאי מכבי אשדוד |
6-4 6-1 |