נגמר | מכבי נתניה | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 1 - 32 | 02/08/2020 08:30 |
אייל שטאובר - מ. טניס עירוני רעננה |
- |
ירדן בן טובים - הפועל לב השרון טניס עם אלדד |
2-6 1-6 | |||
נגמר | מכבי נתניה | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 1 - 32 | 02/08/2020 08:30 | FB |
עידו מוזס - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
- |
יואב יגלום - מועדון טניס סטיל הרצליה |
Walkover | ||
נגמר | מכבי נתניה | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 1 - 32 | 02/08/2020 08:30 |
גיא מגן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר |
- |
ניצן מידן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר |
6-4 3-6 10-5 | |||
נגמר | מכבי נתניה | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 1 - 32 | 02/08/2020 08:30 |
יהב רפאל מרסה - מרה"ט רמת השרון |
- |
עילי שורץ - בני הרצליה |
1-6 2-6 | |||
נגמר | מכבי נתניה | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 1 - 32 | 02/08/2020 08:30 |
קליין איתי - מועדון הטניס אלוני יצחק |
- |
שקד וידרמן - הפועל לב השרון טניס עם אלדד |
Walkover | |||
נגמר | מכבי נתניה | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 1 - 32 | 02/08/2020 08:30 | FB |
פול שיפר - מרה"ט רמת השרון |
- |
עמרי וייס - אסא ת"א |
4-6 5-7 | ||
נגמר | מכבי נתניה | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 1 - 32 | 02/08/2020 08:30 | FB |
אדם גרינברג - גולדן טניס נתניה |
- |
לזניק אלון - כפר סבא הירוקה |
6-1 6-2 | ||
נגמר | מכבי נתניה | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 1 - 32 | 02/08/2020 08:30 |
דניאל גויציו - מועדון טניס O&O TENNIS |
- |
אופק סיון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א |
6-0 6-0 | |||
נגמר | מכבי נתניה | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 1 - 32 | 02/08/2020 08:30 |
עומר כהנר - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
- |
יונתן נוימן - מ. טניס עירוני רעננה |
6-2 6-1 | |||
נגמר | מכבי נתניה | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 1 - 32 | 02/08/2020 08:30 | FB |
נועם מור - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס |
- |
שחר פינקלשטיין - מכבי זכרון יעקב |
6-2 6-0 | ||
נגמר | מכבי נתניה | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 1 - 32 | 02/08/2020 08:30 |
רון בורטניק - מועדון טניס O&O TENNIS |
- |
נועם צ'למינסקי - מ. טניס עירוני רעננה |
1-6 0-6 | |||
נגמר | מכבי נתניה | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 1 - 32 | 02/08/2020 08:30 |
עילאי שמעוני - כפר סבא הירוקה |
- |
יהונתן גנדלין - הכח חיפה |
6-4 7-5 | |||
נגמר | מכבי נתניה | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 1 - 32 | 02/08/2020 08:30 |
איתן כהן - מרה"ט רמת השרון |
- |
איתמר פנטי - חופיתקין עמק חפר |
3-6 1-6 | |||
נגמר | מכבי נתניה | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 1 - 32 | 02/08/2020 08:30 |
דניאל הרצנו - מכבי עירוני גני תקווה |
- |
איליי נועם - הפועל לב השרון טניס עם אלדד |
1-6 1-6 | |||
נגמר | מכבי נתניה | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 1 - 32 | 02/08/2020 08:30 | FB |
אופיר קרזבום - מועדון הטניס אלוני יצחק |
- |
רון קזקביץ - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס |
6-3 6-0 | ||
נגמר | מכבי נתניה | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 1 - 32 | 02/08/2020 08:30 |
שחר צוקרמן - מ. טניס עירוני רעננה |
- |
ירדן וייס - בני הרצליה |
6-0 7-5 |
שמינית גמר
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | מועדון הטניס מכבי נתניה | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 17 - 32 | 03/08/2020 11:30 | NB |
ירדן בן טובים - הפועל לב השרון טניס עם אלדד |
- |
שחר צוקרמן - מ. טניס עירוני רעננה |
7-6 6-2 | |||||
נגמר | מועדון הטניס מכבי נתניה | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 17 - 32 | 03/08/2020 11:30 | NB |
יואב יגלום - מועדון טניס סטיל הרצליה |
- |
אופיר קרזבום - מועדון הטניס אלוני יצחק |
6-0 6-0 | |||||
נגמר | מועדון הטניס מכבי נתניה | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 17 - 32 | 03/08/2020 11:30 | NB |
גיא מגן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר |
- |
איליי נועם - הפועל לב השרון טניס עם אלדד |
0-6 0-6 | |||||
נגמר | מועדון הטניס מכבי נתניה | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 17 - 32 | 03/08/2020 11:30 | NB |
עילי שורץ - בני הרצליה |
- |
איתמר פנטי - חופיתקין עמק חפר |
0-6 0-6 | |||||
נגמר | מועדון הטניס מכבי נתניה | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 17 - 32 | 03/08/2020 11:30 | NB |
שקד וידרמן - הפועל לב השרון טניס עם אלדד |
- |
עילאי שמעוני - כפר סבא הירוקה |
6-0 6-0 | |||||
נגמר | מועדון הטניס מכבי נתניה | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 17 - 32 | 03/08/2020 11:30 | NB |
עמרי וייס - אסא ת"א |
- |
נועם צ'למינסקי - מ. טניס עירוני רעננה |
6-4 2-6 6-10 | |||||
נגמר | מועדון הטניס מכבי נתניה | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 17 - 32 | 03/08/2020 11:30 | NB |
אדם גרינברג - גולדן טניס נתניה |
- |
נועם מור - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס |
1-6 0-6 | |||||
נגמר | מועדון הטניס מכבי נתניה | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 17 - 32 | 03/08/2020 11:30 | NB |
דניאל גויציו - מועדון טניס O&O TENNIS |
- |
עומר כהנר - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
6-0 6-0 | |||||
שמינית גמר
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | מועדון הטניס מכבי נתניה | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 1 - 16 | 03/08/2020 11:30 | NB |
אייל שטאובר - מ. טניס עירוני רעננה |
- |
ירדן וייס - בני הרצליה |
3-6 4-6 | |||||
נגמר | מועדון הטניס מכבי נתניה | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 1 - 16 | 03/08/2020 11:30 | NB |
עידו מוזס - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
- |
רון קזקביץ - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס |
2-6 7-5 11-9 | |||||
נגמר | מועדון הטניס מכבי נתניה | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 1 - 16 | 03/08/2020 11:30 | NB |
ניצן מידן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר |
- |
דניאל הרצנו - מכבי עירוני גני תקווה |
2-6 3-6 | |||||
נגמר | מועדון הטניס מכבי נתניה | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 1 - 16 | 03/08/2020 11:30 | NB |
יהב רפאל מרסה - מרה"ט רמת השרון |
- |
איתן כהן - מרה"ט רמת השרון |
0-6 0-6 | |||||
נגמר | מועדון הטניס מכבי נתניה | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 1 - 16 | 03/08/2020 11:30 | NB |
קליין איתי - מועדון הטניס אלוני יצחק |
- |
יהונתן גנדלין - הכח חיפה |
6-4 3-6 1-10 | |||||
נגמר | מועדון הטניס מכבי נתניה | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 1 - 16 | 03/08/2020 11:30 | NB |
פול שיפר - מרה"ט רמת השרון |
- |
רון בורטניק - מועדון טניס O&O TENNIS |
4-6 4-6 | |||||
נגמר | מועדון הטניס מכבי נתניה | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 1 - 16 | 03/08/2020 11:30 | NB |
לזניק אלון - כפר סבא הירוקה |
- |
שחר פינקלשטיין - מכבי זכרון יעקב |
1-6 0-6 | |||||
נגמר | מועדון הטניס מכבי נתניה | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 1 - 16 | 03/08/2020 11:30 | NB |
אופק סיון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א |
- |
יונתן נוימן - מ. טניס עירוני רעננה |
2-6 0-6 |
רבע גמר
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 17 - 32 | 04/08/2020 08:30 | FB |
שחר צוקרמן - מ. טניס עירוני רעננה |
- |
עידו מוזס - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
Walkover | ||||||
נגמר | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 17 - 32 | 04/08/2020 08:30 | FB |
אופיר קרזבום - מועדון הטניס אלוני יצחק |
- |
ירדן וייס - בני הרצליה |
Walkover | ||||||
נגמר | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 17 - 32 | 04/08/2020 08:30 | FB |
גיא מגן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר |
- |
איתן כהן - מרה"ט רמת השרון |
2-6 2-6 | ||||||
נגמר | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 17 - 32 | 04/08/2020 08:30 | FB |
עילי שורץ - בני הרצליה |
- |
דניאל הרצנו - מכבי עירוני גני תקווה |
6-4 1-6 10-7 | ||||||
נגמר | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 17 - 32 | 04/08/2020 08:30 | FB |
רון בורטניק - מועדון טניס O&O TENNIS |
- |
עילאי שמעוני - כפר סבא הירוקה |
6-4 6-3 | ||||||
נגמר | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 17 - 32 | 04/08/2020 08:30 | FB |
יהונתן גנדלין - הכח חיפה |
- |
עמרי וייס - אסא ת"א |
6-4 6-4 | ||||||
נגמר | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 17 - 32 | 04/08/2020 08:30 | FB |
יונתן נוימן - מ. טניס עירוני רעננה |
- |
אדם גרינברג - גולדן טניס נתניה |
1-6 5-7 | ||||||
נגמר | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 17 - 32 | 04/08/2020 08:30 | FB |
שחר פינקלשטיין - מכבי זכרון יעקב |
- |
עומר כהנר - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
6-2 4-6 10-8 | ||||||
רבע גמר
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 1 - 8 | 04/08/2020 11:30 | NB |
אייל שטאובר - מ. טניס עירוני רעננה |
- |
אופק סיון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א |
7-6 5-7 12-10 | ||||||
נגמר | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 1 - 8 | 04/08/2020 11:30 | NB |
רון קזקביץ - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס |
- |
לזניק אלון - כפר סבא הירוקה |
4-6 5-7 | ||||||
נגמר | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 1 - 8 | 04/08/2020 11:30 | NB |
ניצן מידן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר |
- |
פול שיפר - מרה"ט רמת השרון |
3-6 6-4 6-10 | ||||||
נגמר | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 1 - 8 | 04/08/2020 11:30 | NB |
יהב רפאל מרסה - מרה"ט רמת השרון |
- |
קליין איתי - מועדון הטניס אלוני יצחק |
3-6 0-6 |
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 17 - 24 | 04/08/2020 12:29 |
ירדן וייס - בני הרצליה |
- |
יונתן נוימן - מ. טניס עירוני רעננה |
1-6 1-6 | |||||||
נגמר | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 17 - 24 | 04/08/2020 12:39 |
עידו מוזס - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
- |
עומר כהנר - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
2-6 3-6 | |||||||
נגמר | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 17 - 24 | 04/08/2020 12:44 |
גיא מגן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר |
- |
עמרי וייס - אסא ת"א |
3-6 2-6 | |||||||
נגמר | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 17 - 24 | 04/08/2020 13:02 |
דניאל הרצנו - מכבי עירוני גני תקווה |
- |
עילאי שמעוני - כפר סבא הירוקה |
2-6 2-6 | |||||||
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 1 - 4 | 05/08/2020 08:30 | FB |
אופק סיון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א |
- |
יהב רפאל מרסה - מרה"ט רמת השרון |
6-7 2-6 | ||||||
נגמר | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 1 - 4 | 05/08/2020 08:30 | FB |
רון קזקביץ - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס |
- |
ניצן מידן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר |
0-6 2-6 |
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 17 - 24 | 05/08/2020 08:30 | St |
עידו מוזס - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
- |
קליין איתי - מועדון הטניס אלוני יצחק |
3-6 6-2 7-10 | ||||||
נגמר | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 17 - 24 | 05/08/2020 08:30 | St |
ירדן וייס - בני הרצליה |
- |
פול שיפר - מרה"ט רמת השרון |
4-6 6-2 10-7 | ||||||
נגמר | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 17 - 24 | 05/08/2020 08:30 | St |
לזניק אלון - כפר סבא הירוקה |
- |
גיא מגן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר |
7-6 6-7 8-10 | ||||||
נגמר | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 17 - 24 | 05/08/2020 08:30 | St |
אייל שטאובר - מ. טניס עירוני רעננה |
- |
דניאל הרצנו - מכבי עירוני גני תקווה |
1-6 2-6 | ||||||
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
1/1
|
  |
  |
  |
1/1
|
  |
  |
  |
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | בנים 14 רמה 1 אזור מרכז ב' | 17 - 18 | 06/08/2020 08:00 | St |
אייל שטאובר - מ. טניס עירוני רעננה |
- |
לזניק אלון - כפר סבא הירוקה |
1-6 4-6 |