נגמר | מרכז הטניס עכו | בנות 12 אזור צפון | 1 - 16 | 03/08/2020 10:00 |
עמית הופמן - א.ספורט עצמה כפר ורדים |
- |
ג'סיקה שהלא - מרה''ט חיפה |
0-6 0-6 | |||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנות 12 אזור צפון | 1 - 16 | 03/08/2020 10:00 |
שירה רוזן - מועדון טניס עפולה |
- |
דניאלה פרמן - מועדון טניס עפולה |
0-6 2-6 | |||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנות 12 אזור צפון | 1 - 16 | 03/08/2020 10:00 |
שילה סון שגיב - מרה''ט יקנעם |
- |
שירה אסתר כהן - א.ספורט עצמה כפר ורדים |
1-6 1-6 | |||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנות 12 אזור צפון | 1 - 16 | 03/08/2020 10:00 |
אמה קאופמן - א.ספורט עצמה כפר ורדים |
- |
מיקה קראוס - מרה''ט קרית שמונה |
0-6 0-6 | |||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנות 12 אזור צפון | 1 - 16 | 03/08/2020 10:00 |
מעין ליברמן - מרה"ט עכו |
- |
נועה רחמני - מרה''ט טבריה |
2-6 3-6 | |||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנות 12 אזור צפון | 1 - 16 | 03/08/2020 10:00 |
איה אייזנשטיין - האקדמיה לטניס עמק יזרעאל |
- |
אליקה יונית סודורוגין - מרה''ט חיפה |
6-1 6-3 | |||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנות 12 אזור צפון | 1 - 16 | 03/08/2020 10:00 |
הילה לוי - א.ספורט עצמה כפר ורדים |
- |
נלי שאול - אקדמיה לטניס אילת |
3-6 2-6 |
רבע גמר
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנות 12 אזור צפון | 9 - 16 | 03/08/2020 14:00 |
ג'סיקה שהלא - מרה''ט חיפה |
- |
איה אייזנשטיין - האקדמיה לטניס עמק יזרעאל |
3-6 5-7 | ||||||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנות 12 אזור צפון | 9 - 16 | 03/08/2020 14:00 |
דניאלה פרמן - מועדון טניס עפולה |
- |
נועה רחמני - מרה''ט טבריה |
6-0 0-6 10-6 | ||||||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנות 12 אזור צפון | 9 - 16 | 03/08/2020 14:00 |
שירה אסתר כהן - א.ספורט עצמה כפר ורדים |
- |
מיקה קראוס - מרה''ט קרית שמונה |
0-6 0-6 | ||||||
רבע גמר
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנות 12 אזור צפון | 1 - 8 | 03/08/2020 14:00 |
מילנה וולינסקי - מרה''ט חיפה |
- |
הילה לוי - א.ספורט עצמה כפר ורדים |
7-5 1-6 2-10 | ||||||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנות 12 אזור צפון | 1 - 8 | 03/08/2020 14:00 |
עמית הופמן - א.ספורט עצמה כפר ורדים |
- |
אליקה יונית סודורוגין - מרה''ט חיפה |
1-6 3-6 | ||||||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנות 12 אזור צפון | 1 - 8 | 03/08/2020 14:00 |
שירה רוזן - מועדון טניס עפולה |
- |
מעין ליברמן - מרה"ט עכו |
6-2 7-6 | ||||||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנות 12 אזור צפון | 1 - 8 | 03/08/2020 14:00 |
שילה סון שגיב - מרה''ט יקנעם |
- |
אמה קאופמן - א.ספורט עצמה כפר ורדים |
3-6 3-6 |
גמר
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנות 12 אזור צפון | 9 - 16 | 04/08/2020 11:30 |
נלי שאול - אקדמיה לטניס אילת |
- |
אליקה יונית סודורוגין - מרה''ט חיפה |
6-3 6-1 | ||||||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנות 12 אזור צפון | 9 - 16 | 04/08/2020 11:30 |
ג'סיקה שהלא - מרה''ט חיפה |
- |
הילה לוי - א.ספורט עצמה כפר ורדים |
6-1 6-0 | ||||||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנות 12 אזור צפון | 9 - 16 | 04/08/2020 11:30 |
אמה קאופמן - א.ספורט עצמה כפר ורדים |
- |
נועה רחמני - מרה''ט טבריה |
6-2 6-2 | ||||||
נגמר | מרכז הטניס עכו | בנות 12 אזור צפון | 9 - 16 | 04/08/2020 11:30 |
שירה רוזן - מועדון טניס עפולה |
- |
שירה אסתר כהן - א.ספורט עצמה כפר ורדים |
1-6 0-6 | ||||||
גמר
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | קריית מוצקין | בנות 12 אזור צפון | 1 - 4 | 06/08/2020 09:30 |
מילנה וולינסקי - מרה''ט חיפה |
- |
שילה סון שגיב - מרה''ט יקנעם |
2-6 3-6 | ||||||
נגמר | קריית מוצקין | בנות 12 אזור צפון | 1 - 4 | 06/08/2020 09:30 |
עמית הופמן - א.ספורט עצמה כפר ורדים |
- |
מעין ליברמן - מרה"ט עכו |
1-6 5-7 |
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | בנות 12 אזור צפון | 9 - 12 | 04/08/2020 15:28 |
הילה לוי - א.ספורט עצמה כפר ורדים |
- |
נועה רחמני - מרה''ט טבריה |
4-6 0-6 | |||||||
נגמר | בנות 12 אזור צפון | 9 - 12 | 04/08/2020 15:33 |
אליקה יונית סודורוגין - מרה''ט חיפה |
- |
שירה רוזן - מועדון טניס עפולה |
0-6 0-6 | |||||||
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | בנות 12 אזור צפון | 3 - 4 | 06/08/2020 20:01 |
שילה סון שגיב - מרה''ט יקנעם |
- |
מעין ליברמן - מרה"ט עכו |
6-3 6-4 | |||||||
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | בנות 12 אזור צפון | 1 - 2 | 06/08/2020 20:02 |
מילנה וולינסקי - מרה''ט חיפה |
- |
עמית הופמן - א.ספורט עצמה כפר ורדים |
6-2 6-4 |
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | קריית מוצקין | בנות 12 אזור צפון | 9 - 10 | 05/08/2020 10:00 |
אליקה יונית סודורוגין - מרה''ט חיפה |
- |
הילה לוי - א.ספורט עצמה כפר ורדים |
1-6 2-6 |