נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' | 1 - 16 | 02/08/2020 10:00 |
ניתאי בן נחום - מועדון ספורט אורנית |
- |
עילי סוריאנו - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
1-6 1-6 | |||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' | 1 - 16 | 02/08/2020 10:00 |
אורי משולם - מועדון ספורט אורנית |
- |
הלל פפרברג - כפר סירקין |
6-1 6-0 | |||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' | 1 - 16 | 02/08/2020 10:00 |
איתמר שניידר - כפר סירקין |
- |
אורי מרקס - ק.ק אזורי חן תל אביב |
1-6 3-6 | |||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' | 1 - 16 | 02/08/2020 10:00 |
סקאי רגיניאנו - מועדון טניס ראשל"צ |
- |
עידו רגב - ללא מועדון |
0-6 3-6 | |||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' | 1 - 16 | 02/08/2020 10:00 |
נועם קנר - כפר סירקין |
- |
יונתן תותי - ביה"ס לטניס רג'ואן |
1-6 1-6 | |||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' | 1 - 16 | 02/08/2020 10:00 |
נעם גיל - ק.ק אזורי חן תל אביב |
- |
סער שני - ק.ק אזורי חן תל אביב |
0-6 2-6 | |||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' | 1 - 16 | 02/08/2020 10:00 |
נעם גלס - מרה"ט רמת השרון |
- |
קדם קבסו - מועדון הטניס אלוני יצחק |
2-6 3-6 |
רבע גמר
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' | 9 - 16 | 02/08/2020 13:00 |
עילי סוריאנו - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
- |
סער שני - ק.ק אזורי חן תל אביב |
3-6 4-6 | ||||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' | 9 - 16 | 02/08/2020 13:00 |
אורי משולם - מועדון ספורט אורנית |
- |
יונתן תותי - ביה"ס לטניס רג'ואן |
6-0 6-0 | ||||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' | 9 - 16 | 02/08/2020 13:00 |
אורי מרקס - ק.ק אזורי חן תל אביב |
- |
עידו רגב - ללא מועדון |
6-1 6-2 | ||||||
רבע גמר
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' | 1 - 8 | 02/08/2020 13:00 |
נתוביץ רועי - אסא ת"א |
- |
נעם גלס - מרה"ט רמת השרון |
6-2 6-0 | ||||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' | 1 - 8 | 02/08/2020 13:00 |
ניתאי בן נחום - מועדון ספורט אורנית |
- |
נעם גיל - ק.ק אזורי חן תל אביב |
2-6 0-6 | ||||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' | 1 - 8 | 02/08/2020 13:00 |
הלל פפרברג - כפר סירקין |
- |
נועם קנר - כפר סירקין |
6-2 6-3 | ||||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' | 1 - 8 | 02/08/2020 13:00 |
איתמר שניידר - כפר סירקין |
- |
סקאי רגיניאנו - מועדון טניס ראשל"צ |
6-0 6-2 |
גמר
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' | 9 - 16 | 04/08/2020 08:30 |
קדם קבסו - מועדון הטניס אלוני יצחק |
- |
נעם גיל - ק.ק אזורי חן תל אביב |
6-2 6-0 | ||||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' | 9 - 16 | 04/08/2020 08:30 |
עילי סוריאנו - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה |
- |
נתוביץ רועי - אסא ת"א |
6-0 6-0 | ||||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' | 9 - 16 | 04/08/2020 08:30 |
איתמר שניידר - כפר סירקין |
- |
יונתן תותי - ביה"ס לטניס רג'ואן |
3-6 3-6 | ||||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' | 9 - 16 | 04/08/2020 08:30 |
הלל פפרברג - כפר סירקין |
- |
עידו רגב - ללא מועדון |
2-6 5-7 | ||||||
גמר
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' | 1 - 4 | 05/08/2020 08:30 |
נעם גלס - מרה"ט רמת השרון |
- |
סקאי רגיניאנו - מועדון טניס ראשל"צ |
7-5 6-0 | ||||||
נגמר | מרכז הטניס יפו | בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' | 1 - 4 | 05/08/2020 08:30 |
ניתאי בן נחום - מועדון ספורט אורנית |
- |
נועם קנר - כפר סירקין |
6-0 6-0 |
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' | 9 - 12 | 04/08/2020 14:00 |
נעם גיל - ק.ק אזורי חן תל אביב |
- |
הלל פפרברג - כפר סירקין |
6-3 6-3 | |||||||
נגמר | בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' | 9 - 12 | 04/08/2020 14:03 |
נתוביץ רועי - אסא ת"א |
- |
איתמר שניידר - כפר סירקין |
6-1 6-2 | |||||||
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' | 3 - 4 | 05/08/2020 12:39 |
נעם גלס - מרה"ט רמת השרון |
- |
ניתאי בן נחום - מועדון ספורט אורנית |
Walkover | |||||||
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' | 1 - 2 | 05/08/2020 12:39 |
סקאי רגיניאנו - מועדון טניס ראשל"צ |
- |
נועם קנר - כפר סירקין |
6-2 6-0 |
1/1
|
  |
  |
  |
|||||||||||
נגמר | בנים 12 רמה 2 אזור מרכז א' | 9 - 10 | 05/08/2020 10:00 | NB |
הלל פפרברג - כפר סירקין |
- |
איתמר שניידר - כפר סירקין |
6-3 7-5 |