אזורית קיץ 3 2021 / בנים 12 צפון - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר הפועל טבעון בנים 12 צפון 17 - 18 29/07/2021 09:00

אהרון ליפשיץ

-

נועם דוידי

6-3 7-6


 

 

 

נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 צפון 17 - 20 28/07/2021 12:30

אהרון ליפשיץ

-

עומר פרלמן

2-6 4-6
נגמר בנים 12 צפון 17 - 20 28/07/2021 12:30

עמית לוקץ

-

נועם דוידי

7-5 5-7 1-0


 

 

 

נגמר בנים 12 צפון 17 - 24 27/07/2021 08:30

שון גולדיץ

-

אהרון ליפשיץ

6-2 6-4
נגמר בנים 12 צפון 17 - 24 27/07/2021 08:30

גרנס עידו

-

נועם דוידי

6-3 7-5
נגמר בנים 12 צפון 17 - 24 27/07/2021 08:30

עומר פרלמן

-

אלון בר היימן

3-6 6-7
נגמר בנים 12 צפון 17 - 24 27/07/2021 11:30

עמית לוקץ

-

מתן אמסלם

5-7 7-5 0-1


 

 

 

נגמר הפועל טבעון בנים 12 צפון 3 - 4 29/07/2021 09:00

אופיר קרמיש

-

יאיר דיין

3-6 1-6


 

 

 

נגמר הפועל טבעון בנים 12 צפון 1 - 2 29/07/2021 09:00

יונתן שגס

-

‫אורי אבי‬‎טן

1-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 12 צפון 17 - 24 26/07/2021 14:19

נתנאל (מרדכי) רוזן כנוביץ

-

אלון בר היימן

6-2 7-6
נגמר בנים 12 צפון 17 - 24 26/07/2021 14:20

נועם דוידי

-

שי אהרון

7-5 2-6 0-1
נגמר בנים 12 צפון 17 - 24 26/07/2021 14:26

שון גולדיץ

-

אנדריי מעיין בדעה

1-6 1-6
נגמר בנים 12 צפון 17 - 24 27/07/2021 08:30

עמית לוקץ

-

זייה איסמאילוב

6-4 1-6 0-1


 

 

 

נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 צפון 1 - 4 27/07/2021 10:00

אופיר קרמיש

-

יונתן שגס

6-4 6-2
נגמר בנים 12 צפון 1 - 4 27/07/2021 10:00

‫אורי אבי‬‎טן

-

יאיר דיין

0-6 0-6


 

 

 

נגמר מרכז טניס חיפה בנים 12 צפון 17 - 32 26/07/2021 08:30

יונתן גרויסמן

-

שון גולדיץ

Walkover
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 צפון 17 - 32 26/07/2021 08:30

איתי שפנר

-

נועם דוידי

6-0 6-2
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 17 - 32 26/07/2021 08:30

נתנאל (מרדכי) רוזן כנוביץ

-

אורי קליין

0-6 3-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 צפון 17 - 32 26/07/2021 08:30

עמית ברוך אמיתי

-

אלון בר היימן

6-2 7-6
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 17 - 32 26/07/2021 08:30

שי אהרון

-

אורי מוסקוביץ

0-6 0-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 צפון 17 - 32 26/07/2021 08:30

אנדריי מעיין בדעה

-

אופיר לובל

6-7 5-7


 

 

 

נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 צפון 1 - 8 26/07/2021 10:00

אופיר קרמיש

-

עומר פרלמן

4-6 1-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 צפון 1 - 8 26/07/2021 10:00

‫אורי אבי‬‎טן

-

גרנס עידו

0-6 6-7
נגמר מרכז טניס חיפה בנים 12 צפון 1 - 8 26/07/2021 10:00

מתן אמסלם

-

יאיר דיין

3-6 6-4 1-0
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 1 - 8 26/07/2021 10:00

אהרון ליפשיץ

-

יונתן שגס

6-2 6-0


 

 

 

נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 צפון 17 - 32 26/07/2021 10:00

איתמר סקלרסקי

-

עמית לוקץ

6-3 6-0
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 17 - 32 26/07/2021 11:00

תומר משעולי

-

זייה איסמאילוב

6-0 6-4


 

 

 

בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 17 - 32 25/07/2021 11:00

Loser

-

יונתן גרויסמן

בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 17 - 32 25/07/2021 11:00

Loser

-

איתמר סקלרסקי

בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 17 - 32 25/07/2021 11:00

Loser

-

איתי שפנר

בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 17 - 32 25/07/2021 11:00

Loser

-

נתנאל (מרדכי) רוזן כנוביץ

בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 17 - 32 25/07/2021 11:00

Loser

-

אלון בר היימן

בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 17 - 32 25/07/2021 11:00

Loser

-

אורי מוסקוביץ

בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 17 - 32 25/07/2021 11:00

Loser

-

אופיר לובל


 

 

 

נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 1 - 16 25/07/2021 11:00

אופיר קרמיש

-

עמית לוקץ

0-6 2-6
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 1 - 16 25/07/2021 11:00

מתן אמסלם

-

אורי קליין

1-6 2-6
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 1 - 16 25/07/2021 11:00

אהרון ליפשיץ

-

נועם דוידי

6-4 5-7 0-1
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 1 - 16 25/07/2021 11:00

יונתן שגס

-

שי אהרון

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 1 - 16 25/07/2021 11:00

יאיר דיין

-

עמית ברוך אמיתי

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 1 - 16 25/07/2021 11:00

תומר משעולי

-

עומר פרלמן

6-3 6-3
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 1 - 16 25/07/2021 13:00

‫אורי אבי‬‎טן

-

שון גולדיץ

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 1 - 16 25/07/2021 13:00

גרנס עידו

-

אנדריי מעיין בדעה

3-6 3-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 17 - 32 26/07/2021 08:30

זייה איסמאילוב

-

רואד סלום

0-6 0-6


 

 

 

בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 1 - 32 25/07/2021 08:30

אופיר קרמיש

-

--

בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 1 - 32 25/07/2021 08:30

‫אורי אבי‬‎טן

-

--

בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 1 - 32 25/07/2021 08:30

מתן אמסלם

-

--

בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 1 - 32 25/07/2021 08:30

אהרון ליפשיץ

-

--

בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 1 - 32 25/07/2021 08:30

יונתן שגס

-

--

בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 1 - 32 25/07/2021 08:30

יאיר דיין

-

--

נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 1 - 32 25/07/2021 08:30

גרנס עידו

-

זייה איסמאילוב

4-6 3-6
בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 1 - 32 25/07/2021 08:30

--

-

תומר משעולי

נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 1 - 32 25/07/2021 08:30

אופיר לובל

-

עומר פרלמן

6-0 6-2
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 1 - 32 25/07/2021 08:30

אורי מוסקוביץ

-

עמית ברוך אמיתי

6-4 6-3
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 1 - 32 25/07/2021 08:30

שי אהרון

-

אלון בר היימן

1-6 0-6
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 1 - 32 25/07/2021 08:30

נועם דוידי

-

נתנאל (מרדכי) רוזן כנוביץ

4-6 2-6
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 1 - 32 25/07/2021 08:30

איתי שפנר

-

אורי קליין

6-1 6-4
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 1 - 32 25/07/2021 08:30

יונתן גרויסמן

-

עמית לוקץ

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 1 - 32 25/07/2021 10:00

אנדריי מעיין בדעה

-

רואד סלום

2-6 1-6
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 צפון 1 - 32 25/07/2021 10:00

איתמר סקלרסקי

-

שון גולדיץ

6-2 6-0