אזורית קיץ 3 2021 / בנים 16 מרכז ב' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 18 30/07/2021 09:00

גל קורן

-

אופק סיון

6-3 7-5


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 20 29/07/2021 00:00 AR

עמרי וייס

-

גל קורן

6-1 6-0
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 20 29/07/2021 00:00 AR

אופק סיון

-

עידו שלאין

4-6 5-7


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 24 29/07/2021 10:15 NB

עמרי וייס

-

רועי שטרנברג

1-6 2-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 24 29/07/2021 10:15 NB

עילאי שמעוני

-

אופק סיון

4-6 6-1 10-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 24 29/07/2021 10:15 NB

עידו שלאין

-

איתמר בנימין

0-6 0-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 24 29/07/2021 10:15 NB

גל קורן

-

אמיר משה קוטין

3-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' 3 - 4 30/07/2021 09:00

עידו סגלוביץ

-

רון קזקביץ

6-2 6-1


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 2 30/07/2021 09:00

נגבי אלון

-

רותם ענתבי

6-7 6-2 10-7


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 24 27/07/2021 00:00 AR

אלון וייצל

-

עמרי וייס

6-1 6-4
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 24 27/07/2021 00:00 AR

איתמר בנימין

-

הילל טוביה

Walkover
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 24 27/07/2021 00:00 AR

אמיר משה קוטין

-

רועי לואיס צפר

6-7 6-3 4-10
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 24 27/07/2021 09:00 NB

עילאי שמעוני

-

עודד האזה

0-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 4 29/07/2021 09:00 NB

נגבי אלון

-

עידו סגלוביץ

2-6 5-7
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 4 29/07/2021 09:00 NB

רון קזקביץ

-

רותם ענתבי

6-1 6-0


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 8 26/07/2021 00:00 AR

נגבי אלון

-

גל קורן

1-6 2-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 8 26/07/2021 00:00 AR

רון קזקביץ

-

עידו שלאין

0-6 4-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 8 26/07/2021 00:00 AR

רותם ענתבי

-

אופק סיון

6-4 1-6 9-11
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 8 26/07/2021 00:00 AR

עידו סגלוביץ

-

רועי שטרנברג

0-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 27/07/2021 09:00 NB

רום גוניק

-

אלון וייצל

6-4 6-3
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 27/07/2021 09:00 NB

אמיר משה קוטין

-

אופק רוטשילד

3-6 0-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 27/07/2021 09:00 NB

רועי לואיס צפר

-

יוני בן נון

6-4 2-6 8-10
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 27/07/2021 09:00 NB

עמרי וייס

-

גיא פוקס

2-6 2-6


 

 

 


 

 

 

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 26/07/2021 11:15 NB

נגבי אלון

-

עילאי שמעוני

2-6 0-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 26/07/2021 11:15 NB

רון קזקביץ

-

אלון וייצל

0-6 0-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 26/07/2021 11:15 NB

רותם ענתבי

-

אופק רוטשילד

0-6 0-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 26/07/2021 11:15 NB

איתמר בנימין

-

עידו סגלוביץ

7-6 3-6 10-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 26/07/2021 11:15 NB

הילל טוביה

-

רועי שטרנברג

Walkover
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 26/07/2021 11:15 NB

אופק סיון

-

רועי לואיס צפר

1-6 1-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 26/07/2021 11:15 NB

עידו שלאין

-

עמרי וייס

3-6 1-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 26/07/2021 11:15 NB

גל קורן

-

עודד האזה

1-6 0-6


 

 

 

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 25/07/2021 12:00 NB

גיא פוקס

-

עודד האזה

6-0 6-3
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 25/07/2021 12:00 NB

רועי שטרנברג

-

יוני בן נון

7-6 1-6 4-10
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 25/07/2021 12:00 NB

עידו סגלוביץ

-

אמיר משה קוטין

0-6 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 25/07/2021 12:00 NB

עילאי שמעוני

-

רום גוניק

0-6 2-6