ארצית שבועות 2022 / בנים 12 מוקדמות - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

Stage 6 (2 - 1)

Stage 5 (4 - 1)

Stage 4 (8 - 1)

Stage 3 (16 - 1)

נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 16 22/05/2022 14:00 NB

עמרי פורשט

-

אמרי בבא

6-3 6-1
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 16 22/05/2022 14:00 NB

איתי שוורץ

-

עידן רקוביצקי

1-6 0-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 16 22/05/2022 14:00 NB

‫עמית מלכה‬‎

-

בן דוד אלקיים

6-2 6-1
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 16 22/05/2022 14:00 NB

יונתן פייגנבוים

-

אורי מילר

1-6 1-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 16 22/05/2022 14:00 NB

עמית ברוך אמיתי

-

אלון מאירי

3-6 0-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 16 22/05/2022 15:30 NB

גיא לייטנר‬‎

-

ליאו קדוש

6-3 6-0
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 16 22/05/2022 15:30 NB

תימור גרינשפון

-

עומרי ורדי

3-6 2-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 16 22/05/2022 16:00 NB

רון אשכנזי

-

יעקב שיקלי

6-1 6-2

Stage 2 (32 - 1)

נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 32 21/05/2022 11:00

אייל פיין קליינמן

-

עמרי פורשט

6-3 6-1
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 32 21/05/2022 11:00

יונתן פייגנבוים

-

נדב ברעם

3-6 1-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 32 21/05/2022 11:00

יעקב שיקלי

-

אלון שמואלי

0-6 2-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 32 21/05/2022 11:00

אופק קויומג'דסקי

-

אורי מילר

6-0 6-1
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 32 21/05/2022 11:00

בן דוד אלקיים

-

עומר שטינברג

0-6 0-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 32 21/05/2022 11:00

לירון אצלאן

-

אמרי בבא

2-6 6-3 10-1
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 32 21/05/2022 12:00

איתי שוורץ

-

דניאל גבאי

6-7(3) 1-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 32 21/05/2022 12:00

‫עמית מלכה‬‎

-

עפרי פרחי

3-6 2-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 32 21/05/2022 12:00

עמית ברוך אמיתי

-

אורי קרן

2-6 0-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 32 21/05/2022 12:00

עומרי ורדי

-

יובל גלילי

1-6 2-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 32 21/05/2022 12:00

אלון מאירי

-

ניר גרניאק

4-6 1-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 32 21/05/2022 12:00

ליאו קדוש

-

גל אהרון

1-6 1-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 32 21/05/2022 12:00

עידן רקוביצקי

-

תם נרדיני

0-6 0-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 32 22/05/2022 14:00

גיא לייטנר‬‎

-

אבנר הגאי

3-6 5-7
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 32 22/05/2022 14:00

גיל-עד שליסר

-

תימור גרינשפון

6-0 6-0
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 32 22/05/2022 14:00

רון אשכנזי

-

רון נדיון

2-6 3-6

Stage 1 (64 - 1)

נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 64 20/05/2022 14:30

עמרי פורשט

-

עידו שליסר

0-6 0-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 64 21/05/2022 09:00

עמית חן

-

אמרי בבא

2-6 6-2 10-2
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 64 21/05/2022 09:00

נדב ושצ'ינסקי

-

עומר שטינברג

6-1 6-2
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 64 21/05/2022 09:00

אורי מילר

-

ינאי חן

1-6 1-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 64 21/05/2022 09:00

אלון שמואלי

-

פלג אסטר

4-5
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 64 21/05/2022 09:00

גילעד סלע

-

רון נדיון

6-2 6-1
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 64 21/05/2022 09:00

אדם רודניק

-

נדב ברעם

6-3 3-6 10-7
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 64 21/05/2022 09:00

גיל שפר

-

עפרי פרחי

6-0 6-3
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 64 21/05/2022 10:00

יונתן גרויסמן

-

גל אהרון

6-3 2-6 10-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 64 21/05/2022 10:00

ניר גרניאק

-

אדם מיטל

0-6 0-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 64 21/05/2022 10:00

איילון שניידרמן

-

אורי קרן

7-5 4-0
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 מוקדמות 1 - 64 21/05/2022 10:00

נדב קראוס

-

אבנר הגאי

6-0 2-6 10-6