ארצית חנוכה 2022 / בנים 14 מוקדמות - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

Stage 6 (2 - 1)

Stage 5 (4 - 1)

Stage 4 (8 - 1)

Stage 3 (16 - 1)

נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 16 11/12/2022 13:00 NB

עומרי זילברברג - מועדון טניס O&O TENNIS

-

יונתן שגס - מועדון טניס קרית ים

2-5 Ret
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 16 11/12/2022 13:00 FB

איתמר רחבי - בה"ס לטניס רשפון

-

גל כהן - מרה''ט תל אביב

3-6 6-1 10-5
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 16 11/12/2022 13:00 NB

איתי קילימניק - מרה"ט עכו

-

איתמר רונן - מכבי נתניה

1-6 1-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 16 11/12/2022 13:00 NB

רוי גרוסברג - מרה"ט רמת השרון

-

נועם דוידי - מועדון הטניס אלוני יצחק

7-6 3-6 11-9
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 16 11/12/2022 13:00 NB

איתמר פורטל - מרה''ט אשקלון

-

ארד שמש - כפר סבא הירוקה

2-6 6-0 10-7
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 16 11/12/2022 13:00 FB

עילי שטרייכמן - הפועל עירוני לוד

-

ויזל יונתן - אסא ת"א

6-1 3-6 10-3
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 16 11/12/2022 13:00 FB

סגלוביץ אוהד - מרה"ט רמת השרון

-

לני חזן - מועדון טניס O&O TENNIS

2-6 6-0 8-10
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 16 11/12/2022 13:00 NB

רום מלכה - מרה''ט באר שבע

-

ריי שתווי אונגר - בית ספר לטניס צהלה

6-0 6-1

Stage 2 (32 - 1)

נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 32 10/12/2022 14:30 NB

סקאי רגיניאנו - מרכז הטניס רמלה

-

עומרי זילברברג - מועדון טניס O&O TENNIS

4-6 7-5 10-8
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 32 10/12/2022 14:30 NB

רוי גרוסברג - מרה"ט רמת השרון

-

עמית טובול - האקדמיה לטניס יורם אסייג

4-6 6-0 12-14
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 32 10/12/2022 14:30 NB

איתמר פורטל - מרה''ט אשקלון

-

איתי רופ - מרה"ט רמת השרון

1-6 2-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 32 10/12/2022 14:30 AR

עילי שטרייכמן - הפועל עירוני לוד

-

אורי אקשטיין - מרה"ט רמת השרון

2-6 4-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 32 10/12/2022 14:30 AR

סגלוביץ אוהד - מרה"ט רמת השרון

-

ויצמן עומר - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

3-6 Ret
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 32 10/12/2022 14:30 NB

רום מלכה - מרה''ט באר שבע

-

רום בראון - מרה"ט רמת השרון

2-6 6-2 5-10
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 32 10/12/2022 14:30 NB

ריי שתווי אונגר - בית ספר לטניס צהלה

-

עידו אבישר - מ. טניס עירוני רעננה

4-6 1-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 32 10/12/2022 14:30 AR

ויזל יונתן - אסא ת"א

-

רועי שויער - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

1-6 2-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 32 10/12/2022 14:30 NB

ארד שמש - כפר סבא הירוקה

-

איתמר אפרון - מרה"ט רמת השרון

1-6 1-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 32 10/12/2022 14:30 NB

ליהוא שכט - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

נועם דוידי - מועדון הטניס אלוני יצחק

6-4 3-6 13-11
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 32 10/12/2022 14:30 AR

איתמר רונן - מכבי נתניה

-

אוניל אורמן - מועדון טניס O&O TENNIS

6-7 1-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 32 10/12/2022 14:30 NB

יונתן שגס - מועדון טניס קרית ים

-

נעם גיל - מרה''ט אשקלון

6-2 3-6 4-10
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 32 10/12/2022 15:30 AR

סמואל גלר - מועדון טניס O&O TENNIS

-

איתמר רחבי - בה"ס לטניס רשפון

6-0 6-3
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 32 10/12/2022 15:30 NB

איתי קילימניק - מרה"ט עכו

-

אורי פיאלה - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

0-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 32 10/12/2022 15:30 AR

לני חזן - מועדון טניס O&O TENNIS

-

תומר משעולי - אגודת הטניס קרית ביאליק

3-6 1-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 32 10/12/2022 15:30 AR

גל כהן - מרה''ט תל אביב

-

טל גלפר - מרה"ט רמת השרון

2-6 5-7

Stage 1 (64 - 1)

נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 09/12/2022 13:00 St

סקאי רגיניאנו - מרכז הטניס רמלה

-

יהונתן שחק - מועדון טניס O&O TENNIS

1-6 5-7
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 09/12/2022 13:00 FB

איתמר פורטל - מרה''ט אשקלון

-

יאיר דיין - מרה''ט חיפה

3-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 09/12/2022 13:00 St

רום מלכה - מרה''ט באר שבע

-

ירדן גמליאל - מועדון טניס O&O TENNIS

3-6 6-1 9-11
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 09/12/2022 13:00 St

ינון סיבוני - מועדון טניס קרית גת

-

ריי שתווי אונגר - בית ספר לטניס צהלה

6-4 6-0
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 09/12/2022 13:00 FB

ארד שמש - כפר סבא הירוקה

-

תומר רייך - בני הרצליה

2-6 1-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 09/12/2022 13:00 St

אהרון ליפשיץ - מרה''ט חיפה

-

יונתן שגס - מועדון טניס קרית ים

6-3 6-3
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 09/12/2022 13:00 St

נעם גיל - מרה''ט אשקלון

-

נועם בצלאל - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

3-6 4-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 09/12/2022 13:00 FB

יונתן רובין - הפועל עירוני לוד

-

איתמר אפרון - מרה"ט רמת השרון

6-2 6-1
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 09/12/2022 13:00 St

עידו אבישר - מ. טניס עירוני רעננה

-

עידו ורדי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

1-6 6-4 5-10
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 09/12/2022 13:00 FB

רום בראון - מרה"ט רמת השרון

-

מיכאל גושצין - הפועל רמת אליהו

4-6 6-1 8-10
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 09/12/2022 13:00 FB

אורי מוסקוביץ - מועדון טניס חוף הכרמל

-

איתי רופ - מרה"ט רמת השרון

6-1 6-2
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 09/12/2022 13:00 St

עומרי זילברברג - מועדון טניס O&O TENNIS

-

חגי שליסר - מ.ט כפר מעש

5-7 1-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 09/12/2022 15:30 NB

איתי קילימניק - מרה"ט עכו

-

דן גולדמן - מרה"ט רמת השרון

0-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 09/12/2022 15:30 NB

איתי מזרחי - מועדון טניס קרית גת

-

רוי גרוסברג - מרה"ט רמת השרון

6-0 6-0
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 09/12/2022 15:30 NB

ליהוא שכט - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

איתן בועז רוי - מרה''ט חיפה

3-6 4-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 09/12/2022 15:30 NB

נועם דוידי - מועדון הטניס אלוני יצחק

-

עדי יעקב אוחיון - מועדון טניס חוף הכרמל

3-6 3-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 09/12/2022 15:30 NB

עמית טובול - האקדמיה לטניס יורם אסייג

-

עידו שרווין - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

5-7 5-7
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 09/12/2022 15:30 NB

אורי פיאלה - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

לאון גרינברג - אקדמיה לטניס נהורה

6-2 0-6 2-10
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 10/12/2022 12:30 NB

טל בן עמי - מרה"ט רמת השרון

-

עילי שטרייכמן - הפועל עירוני לוד

6-2 6-0
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 10/12/2022 12:30 NB

סגלוביץ אוהד - מרה"ט רמת השרון

-

נועם שויער - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

4-6 2-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 10/12/2022 12:30 NB

ויזל יונתן - אסא ת"א

-

קדם קבסו - מועדון טניס O&O TENNIS

4-6 1-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 10/12/2022 12:30 NB

נעם גלס - מרה"ט רמת השרון

-

איתמר רונן - מכבי נתניה

6-2 0-6 10-5
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 10/12/2022 12:30 NB

נועם דיכטר - מועדון טניס קרית גת

-

אוניל אורמן - מועדון טניס O&O TENNIS

6-1 6-2
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 10/12/2022 12:30 NB

רועי שויער - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

אנטוני אורן - מרה"ט רמת השרון

4-6 1-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 10/12/2022 12:30 NB

ויצמן עומר - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

ארנון הגלילי - כפר סבא הירוקה

3-6 6-2 4-10
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 10/12/2022 12:30 NB

אורי אקשטיין - מרה"ט רמת השרון

-

ליאור שטרית - מרה''ט אשקלון

0-6 2-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 10/12/2022 13:30 NB

סמואל גלר - מועדון טניס O&O TENNIS

-

אלעד אלנר - הפועל עירוני לוד

0-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 10/12/2022 13:30 NB

ליהוא בן פרץ - מועדון טניס O&O TENNIS

-

לני חזן - מועדון טניס O&O TENNIS

6-3 6-2
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 10/12/2022 13:30 NB

גל כהן - מרה''ט תל אביב

-

עומר סספורטה - מועדון טניס חוף הכרמל

1-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 10/12/2022 13:30 NB

עידו סספורטה - מועדון טניס חוף הכרמל

-

טל גלפר - מרה"ט רמת השרון

6-0 6-2
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 10/12/2022 13:30 NB

יונתן ברלס - מועדון טניס O&O TENNIS

-

תומר משעולי - אגודת הטניס קרית ביאליק

6-4 6-0
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 10/12/2022 13:30 NB

איתמר רחבי - בה"ס לטניס רשפון

-

יובל גרינבאום - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

0-6 1-6