אזורית קיץ 3 2023 / בנות 12 מרכז ב' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 24/07/2023 10:00 NB

ליה דלייב - אקדמיה לטניס TERO

-

מישל ינוביץ - מרה"ט רמת השרון

6-3 6-0

רבע גמר

 

 

 

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנות 12 מרכז ב' 1 - 8 24/07/2023 10:00 NB

מיקה טרכטנברג - מ. טניס עירוני רעננה

-

מישל ניישטוט ניקישוב - מרכז הטניס רמלה

0-6 0-6

רבע גמר

 

 

 

רבע גמר

 

 

 

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנות 12 מרכז ב' 1 - 8 25/07/2023 10:00 NB

נויה רבי - מועדון טניס אורנית

-

מישל ינוביץ - מרה"ט רמת השרון

2-6 0-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנות 12 מרכז ב' 1 - 8 25/07/2023 10:00 NB

זוהר רוזנבאך - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

שרון מריאל חלד - מ. טניס עירוני רעננה

6-2 Ret
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנות 12 מרכז ב' 1 - 8 25/07/2023 10:00 NB

אדל ידגרוב - מרה''ט יפו

-

אלינה ברזון - מרכז הטניס רמלה

1-6 3-6

גמר

 

 

 

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנות 12 מרכז ב' 9 - 16 25/07/2023 10:00 NB

ליה דלייב - אקדמיה לטניס TERO

-

מישל ניישטוט ניקישוב - מרכז הטניס רמלה

6-2 6-2

גמר

 

 

 

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנות 12 מרכז ב' 1 - 4 26/07/2023 10:00 FB

נויה רבי - מועדון טניס אורנית

-

אדל ידגרוב - מרה''ט יפו

0-6 1-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנות 12 מרכז ב' 1 - 4 26/07/2023 10:00 FB

מיקה טרכטנברג - מ. טניס עירוני רעננה

-

שרון מריאל חלד - מ. טניס עירוני רעננה

2-6 1-6

גמר

 

 

 

1/1

 

 

 

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנות 12 מרכז ב' 9 - 12 26/07/2023 16:00 NB

מישל ניישטוט ניקישוב - מרכז הטניס רמלה

-

זוהר רוזנבאך - טניס המושבה עצמה פ"ת

6-3 6-2
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנות 12 מרכז ב' 9 - 12 26/07/2023 16:00 NB

מישל ינוביץ - מרה"ט רמת השרון

-

אלינה ברזון - מרכז הטניס רמלה

6-4 5-7 10-5

1/1

 

 

 

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנות 12 מרכז ב' 3 - 4 27/07/2023 08:30 NB

אדל ידגרוב - מרה''ט יפו

-

שרון מריאל חלד - מ. טניס עירוני רעננה

Walkover

1/1

 

 

 

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנות 12 מרכז ב' 1 - 2 27/07/2023 08:30 NB

נויה רבי - מועדון טניס אורנית

-

מיקה טרכטנברג - מ. טניס עירוני רעננה

6-2 0-6 1-10

1/1

 

 

 

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנות 12 מרכז ב' 9 - 10 27/07/2023 08:30 NB

זוהר רוזנבאך - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

אלינה ברזון - מרכז הטניס רמלה

3-6 4-6