אזורית קיץ 3 2023 / בנים 14 מרכז ב' רמה 2 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 23/07/2023 08:30

רון אפשטיין - מכבי צפון תל אביב

-

אופיר משה - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

1-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 23/07/2023 08:30

עופר עמיאל - מועדון הטניס אלוני יצחק

-

נועם פרוכטר - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

5-7 6-3 8-10
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 23/07/2023 08:30

אלון חיים בר-נר - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

רון ברודסקי - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

1-1 Ret
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 23/07/2023 08:30

עדי קרטש - אליצור כוכב יאיר

-

איתי כתב - מ. טניס עירוני רעננה

6-1 6-3
נגמר מכבי נתניה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 23/07/2023 08:30

תומר חרדון - מועדון טניס O&O TENNIS

-

עומרי גידלי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

6-2 7-5

1/16

 

 

 

1/16

 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 24/07/2023 08:30

ניר סטרהובסקי - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

אדם דליד - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

7-5 4-6 7-10
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 24/07/2023 08:30

יהונתן טריגר - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

דניאל שליזרמן - טניס המושבה עצמה פ"ת

2-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 24/07/2023 08:30

נועם לוי - מועדון הטניס אלוני יצחק

-

עידו אסולין - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

6-3 6-1
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 24/07/2023 08:30

אבנר הגאי - מרה''ט תל אביב

-

איתי כתב - מ. טניס עירוני רעננה

1-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 24/07/2023 08:30

עוז אוזי סגל - מרה''ט תל אביב

-

יאיר דניאל - מ. טניס עירוני רעננה

0-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 24/07/2023 08:30

עידן רוכמן - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

אסף דינר - מכבי צפון תל אביב

4-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 24/07/2023 08:30

נבו גולן - כפר סבא הירוקה

-

נועם קולנגייב - אקדמיה לטניס TERO

6-1 6-1 10-8
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 24/07/2023 08:30

נדב ברעם - מרה''ט תל אביב

-

עידו איפרגן-פרנקל - אסא ת"א

1-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 24/07/2023 08:30

נדב בן משה - מרכז הטניס רמלה

-

עומר פסטר - מועדון טניס O&O TENNIS

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 24/07/2023 08:30

איתי פינטה - מרה"ט קרית אונו

-

דניאל מלצר - אקדמיה לטניס TERO

1-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 24/07/2023 08:30

גלעד סגל - כפר סירקין

-

מורן אהרון - מ. טניס עירוני רעננה

0-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 24/07/2023 08:30

נועם רביבו - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

גיא פרי - מכבי נתניה

6-7 6-0 5-10
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 24/07/2023 10:00 NB

מאור לוי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

עומרי גידלי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

0-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 24/07/2023 10:00 NB

רוני פוגל - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

אלון חיים בר-נר - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

1-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 24/07/2023 10:00 NB

דין גאון - מועדון טניס O&O TENNIS

-

עופר עמיאל - מועדון הטניס אלוני יצחק

2-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 24/07/2023 10:00 NB

אהרון אפלשטיין - מרה"ט רמת השרון

-

רון אפשטיין - מכבי צפון תל אביב

1-6 2-6

שמינית גמר

 

 

 

שמינית גמר

 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 24/07/2023 15:27

רוני פוגל - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

דין גאון - מועדון טניס O&O TENNIS

Walkover

שמינית גמר

 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 25/07/2023 08:00 St

תומר חרדון - מועדון טניס O&O TENNIS

-

אדם דליד - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 25/07/2023 08:00 St

עדי קרטש - אליצור כוכב יאיר

-

יאיר דניאל - מ. טניס עירוני רעננה

2-6 3-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 25/07/2023 08:00 St

רון ברודסקי - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

אסף דינר - מכבי צפון תל אביב

7-6 6-2
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 25/07/2023 08:00 St

נבו גולן - כפר סבא הירוקה

-

נועם פרוכטר - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

2-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 25/07/2023 08:00 St

גיא פרי - מכבי נתניה

-

אופיר משה - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

Walkover

שמינית גמר

 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 25/07/2023 09:00 NB

מאור לוי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

אהרון אפלשטיין - מרה"ט רמת השרון

2-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 25/07/2023 09:00 NB

ניר סטרהובסקי - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

נועם רביבו - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

5-7 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 25/07/2023 09:00 NB

יהונתן טריגר - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

גלעד סגל - כפר סירקין

6-4 1-6 10-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 25/07/2023 09:00 NB

עידו אסולין - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

איתי פינטה - מרה"ט קרית אונו

3-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 25/07/2023 09:00 NB

אבנר הגאי - מרה''ט תל אביב

-

עומר פסטר - מועדון טניס O&O TENNIS

6-7 6-3 4-10
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 25/07/2023 09:00 NB

עוז אוזי סגל - מרה''ט תל אביב

-

נדב ברעם - מרה''ט תל אביב

6-2 6-2
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 25/07/2023 09:00 NB

עידן רוכמן - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

נועם קולנגייב - אקדמיה לטניס TERO

6-1 6-1

שמינית גמר

 

 

 

גמר

 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 24/07/2023 15:32

איתי כתב - מ. טניס עירוני רעננה

-

נדב בן משה - מרכז הטניס רמלה

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 25/07/2023 08:00 FB

עומרי גידלי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

רון אפשטיין - מכבי צפון תל אביב

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 25/07/2023 08:00 FB

נועם לוי - מועדון הטניס אלוני יצחק

-

דניאל מלצר - אקדמיה לטניס TERO

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 25/07/2023 08:00 FB

דניאל שליזרמן - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

מורן אהרון - מ. טניס עירוני רעננה

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 25/07/2023 08:00 FB

אלון חיים בר-נר - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

עופר עמיאל - מועדון הטניס אלוני יצחק

5-7 7-6 2-10
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 25/07/2023 09:00 NB

עדי קרטש - אליצור כוכב יאיר

-

עידו איפרגן-פרנקל - אסא ת"א

6-2 7-5
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 25/07/2023 09:47

אדם דליד - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

גיא פרי - מכבי נתניה

2-6 3-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 25/07/2023 10:39

אסף דינר - מכבי צפון תל אביב

-

נבו גולן - כפר סבא הירוקה

6-2 6-2

גמר

 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 26/07/2023 09:00 NB

מאור לוי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

דין גאון - מועדון טניס O&O TENNIS

1-6 3-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 26/07/2023 09:00

ניר סטרהובסקי - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

נועם קולנגייב - אקדמיה לטניס TERO

7-6 1-6 14-12
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 26/07/2023 09:00 NB

גלעד סגל - כפר סירקין

-

נדב ברעם - מרה''ט תל אביב

6-2 6-0
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 26/07/2023 09:00 NB

עידו אסולין - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

אבנר הגאי - מרה''ט תל אביב

6-4 7-6

1/1

 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 25/07/2023 09:48

אדם דליד - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

רוני פוגל - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 26/07/2023 08:00 St

עומרי גידלי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

עידן רוכמן - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 26/07/2023 08:00 St

דניאל מלצר - אקדמיה לטניס TERO

-

עוז אוזי סגל - מרה''ט תל אביב

6-3 6-3
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 26/07/2023 08:00 St

מורן אהרון - מ. טניס עירוני רעננה

-

עומר פסטר - מועדון טניס O&O TENNIS

6-3 6-3
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 26/07/2023 08:00 St

איתי פינטה - מרה"ט קרית אונו

-

עידו איפרגן-פרנקל - אסא ת"א

3-6 3-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 26/07/2023 08:00 St

יהונתן טריגר - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

איתי כתב - מ. טניס עירוני רעננה

3-6 6-2 9-11
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 26/07/2023 08:00 St

נועם רביבו - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

אלון חיים בר-נר - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

2-6 6-2 5-10
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 26/07/2023 08:00 St

אהרון אפלשטיין - מרה"ט רמת השרון

-

נבו גולן - כפר סבא הירוקה

6-4 6-2

1/1

 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 4 27/07/2023 08:00 St

מאור לוי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

אבנר הגאי - מרה''ט תל אביב

1-6 3-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 4 27/07/2023 09:00 NB

נועם קולנגייב - אקדמיה לטניס TERO

-

נדב ברעם - מרה''ט תל אביב

6-1 6-0

1/1

 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 40 26/07/2023 10:30 NB

אדם דליד - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

נבו גולן - כפר סבא הירוקה

6-3 6-4
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 40 26/07/2023 10:30 NB

עומרי גידלי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

נועם רביבו - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

6-2 7-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 40 26/07/2023 10:30 NB

עומר פסטר - מועדון טניס O&O TENNIS

-

איתי פינטה - מרה"ט קרית אונו

2-6 3-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 40 26/07/2023 12:11

עוז אוזי סגל - מרה''ט תל אביב

-

יהונתן טריגר - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

6-4 6-4

1/1

 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 3 - 4 28/07/2023 08:00 St

אבנר הגאי - מרה''ט תל אביב

-

נועם קולנגייב - אקדמיה לטניס TERO

3-6 3-6

1/1

 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 2 28/07/2023 08:00 St

מאור לוי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

נדב ברעם - מרה''ט תל אביב

1-6 3-6

1/1

 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 40 27/07/2023 08:00 St

נבו גולן - כפר סבא הירוקה

-

גלעד סגל - כפר סירקין

6-3 6-2
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 40 27/07/2023 08:00 St

נועם רביבו - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

דין גאון - מועדון טניס O&O TENNIS

6-3 6-4
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 40 27/07/2023 08:00 St

עידו אסולין - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

יהונתן טריגר - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

7-5 3-6 4-10
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 40 27/07/2023 08:00 St

ניר סטרהובסקי - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

עומר פסטר - מועדון טניס O&O TENNIS

3-6 6-7

1/1

 

 

 

1/1

 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 34 28/07/2023 08:00 St

גלעד סגל - כפר סירקין

-

עידו אסולין - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

5-7 3-6