מקצה | מסלול | שם מלא | שנת לידה | מועדון | זמן כניסה |
---|---|---|---|---|---|
גמר ישיר |
מקצה: 1 שעת הזנקה:14:10 |
||||
1 | 1 | ניר אלגייב | 2011 | מכבי ראשון לציון SEALS | NT |
1 | 2 | מארק לרנר | 2010 | הפועל שחייני הנגב | NT |
1 | 3 | ניר לוי | 2009 | הפועל שחייני הנגב | NT |
1 | 4 | בורוכוב איתן | 2009 | מכבי תמנון פרדסיה | NT |
1 | 5 | אדם סלוצקי | 2009 | מכבי ראשון לציון SEALS | NT |
1 | 6 | מיכאל בירנבאום | 2009 | מכבי שוהם | NT |
1 | 7 | איתן וינוקור | 2010 | מכבי ראשון לציון SEALS | NT |
1 | 8 | ניב יחזקאל | 2011 | מכבי ראשון לציון SEALS | NT |
גמר ישיר |
מקצה: 2 שעת הזנקה:14:12 |
||||
2 | 0 | יואב רותם | 2006 | מכבי ראשון לציון SEALS | NT |
2 | 1 | איתי אבני | 2005 | מכבי שוהם | NT |
2 | 2 | גיא פניגר | 2011 | מכבי ראשון לציון SEALS | 02:00.45 |
2 | 3 | עוז סקולניק | 2010 | מכבי פ.מ. רעות | 01:54.22 |
2 | 4 | עידו אברהמי | 2011 | מכבי שוהם | 01:42.50 |
2 | 5 | פליקס רג'בוב | 2010 | מכבי פ.מ. רעות | 01:45.05 |
2 | 6 | נחום פרידמן | 2010 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:55.34 |
2 | 7 | גיל שאול | 2007 | הפועל פליפר חדרה | 1:20.23 |
2 | 8 | וויאם זבידאת | 2005 | מכבי סחנין | NT |
2 | 9 | מקסים אורלוב | 2007 | מועדון ספורט מיתר | NT |
גמר ישיר |
מקצה: 3 שעת הזנקה:14:15 |
||||
3 | 0 | רון זילברברג | 2010 | מכבי פ.מ. רעות | 01:27.25 |
3 | 1 | אוריה מלטה | 2010 | מכבי פ.מ. רעות | 01:25.18 |
3 | 2 | נתיב ביטן | 2008 | הפועל שחייני הנגב | 01:22.74 |
3 | 3 | שגיא ערוסי | 2007 | הפועל שחייני הנגב | 01:19.41 |
3 | 4 | יעקוב מרקוב | 2008 | הפועל פליפר חדרה | 01:17.87 |
3 | 5 | לביא שמשי | 2009 | הפועל שחייני הנגב | 01:19.11 |
3 | 6 | עידן סלבסקי | 2011 | הפועל אולימפ נתניה | 01:22.27 |
3 | 7 | יונתן מלטה | 2008 | מכבי פ.מ. רעות | 01:23.93 |
3 | 8 | מייקל לוזין | 2011 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:26.17 |
3 | 9 | רון גנקין | 2010 | הפועל אולימפ נתניה | 01:41.33 |
גמר ישיר |
מקצה: 4 שעת הזנקה:14:17 |
||||
4 | 0 | איתמר יעקובי | 2009 | מכבי פ.מ. רעות | 01:14.24 |
4 | 1 | גידי אברהם | 2009 | הפועל פליפר חדרה | 01:12.81 |
4 | 2 | לידור רחמן | 2008 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:12.70 |
4 | 3 | יואב זהר | 2010 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:11.32 |
4 | 4 | מתן ימין | 2009 | הפועל פליפר חדרה | 01:10.79 |
4 | 5 | איתי נקיס | 2010 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:11.18 |
4 | 6 | אריאל רחמילביץ | 2008 | מכבי פ.מ. רעות | 01:11.49 |
4 | 7 | דניאל פלייטמן | 2010 | הפועל אולימפ נתניה | 01:12.70 |
4 | 8 | ירין שמאי | 2008 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:13.33 |
4 | 9 | נדב פרץ | 2008 | הפועל שחייני הנגב | 01:14.40 |
גמר ישיר |
מקצה: 5 שעת הזנקה:14:20 |
||||
5 | 0 | אופק ויסוסר | 2007 | מכבי תמנון פרדסיה | 01:08.92 |
5 | 1 | דקל ריסין | 2007 | הפועל קרית טבעון | 01:08.19 |
5 | 2 | יונתן קוטלר | 2005 | הפועל שחייני הנגב | 01:07.83 |
5 | 3 | איתי סליטן | 2007 | מכבי פ.מ. רעות | 01:06.94 |
5 | 4 | רום שוורצמן | 2006 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:04.89 |
5 | 5 | רימון דבורה | 2006 | הפועל שחייני הנגב | 01:05.59 |
5 | 6 | ניק ז׳וקובסקי | 2008 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:07.77 |
5 | 7 | בן גולדנברג | 2009 | מכבי שוהם | 01:07.89 |
5 | 8 | גילעד קושיצקי | 2006 | מכבי שוהם | 01:08.62 |
5 | 9 | ירדן זיידמן נביא | 2008 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:09.88 |
גמר ישיר |
מקצה: 6 שעת הזנקה:14:22 |
||||
6 | 0 | אליעזר יצחק אורלוב | 2008 | מועדון ספורט מיתר | 01:04.41 |
6 | 1 | יובל שגיא | 2006 | מכבי שוהם | 01:02.91 |
6 | 2 | ליאן גוסיס | 2006 | הפועל שחייני הנגב | 01:00.30 |
6 | 3 | פלג קליין | 2007 | מכבי ראשון לציון SEALS | 00:58.96 |
6 | 4 | ליאור מזרחי | 2001 | ירושלים רבתי | 00:53.52 |
6 | 5 | תומר שוסטר | 2004 | הפועל שחייני הנגב | 00:58.54 |
6 | 6 | יהב דמלין | 2005 | מכבי ראשון לציון SEALS | 00:59.30 |
6 | 7 | תמיר רומם | 2006 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:02.56 |
6 | 8 | אמיתי אלון | 2008 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:03.65 |
6 | 9 | נעם בן בסט | 2007 | מכבי פ.מ. רעות | 01:04.50 |