מקצה | מסלול | שם מלא | שנת לידה | מועדון | זמן כניסה |
---|---|---|---|---|---|
גמר ישיר |
מקצה: 1 שעת הזנקה:16:48 |
||||
1 | 0 | נועה ברונר | 2011 | מתנ"ס רמת הנגב | NT |
1 | 1 | אלינה ז׳וקובסקי | 2011 | מכבי ראשון לציון SEALS | NT |
1 | 2 | עדי לוי | 2011 | מכבי ראשון לציון SEALS | NT |
1 | 3 | נטע רוזנטל | 2010 | מכבי ראשון לציון SEALS | NT |
1 | 4 | רנוה חסן חיאדרה | 2009 | הפועל לב הגליל סחנין | NT |
1 | 5 | אליסה יאקיאמסב | 2010 | מכבי תמנון פרדסיה | NT |
1 | 6 | נגה וינשל | 2011 | מכבי תמנון פרדסיה | NT |
1 | 7 | עומר ליפשיץ מצר | 2011 | מתנ"ס רמת הנגב | NT |
1 | 8 | אלין רטנר | 2011 | מכבי ראשון לציון SEALS | NT |
גמר ישיר |
מקצה: 2 שעת הזנקה:16:51 |
||||
2 | 0 | שהד עלי שלאעטה | 2007 | הפועל לב הגליל סחנין | NT |
2 | 1 | דנה בולטיאן | 2005 | מתנ"ס רמת הנגב | NT |
2 | 2 | רשל כתריאל | 1996 | הפועל אולימפ נתניה | 02:06.64 |
2 | 3 | קרן רומם | 2011 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:39.98 |
2 | 4 | שמס חטיב | 2009 | מכבי סחנין | 01:34.96 |
2 | 5 | מאיה רנדלר | 2011 | הפועל קרית טבעון | 01:36.56 |
2 | 6 | גנה מוסטפה בדראן | 2011 | הפועל לב הגליל סחנין | 01:55.07 |
2 | 7 | ורוניקה גירנקו | 1998 | פראלימיפי | 02:35.30 |
2 | 8 | יהלי קסוס | 2007 | מועדון ספורט מיתר | NT |
2 | 9 | קארול ראמי אליאס | 2008 | הפועל לב הגליל סחנין | NT |
גמר ישיר |
מקצה: 3 שעת הזנקה:16:54 |
||||
3 | 0 | הלה שוורץ | 2010 | מתנ"ס רמת הנגב | 01:32.35 |
3 | 1 | מיכל מזרחי | 2009 | מכבי תמנון פרדסיה | 01:27.47 |
3 | 2 | נועה שברין | 2010 | הפועל אולימפ נתניה | 01:27.20 |
3 | 3 | נור נאזם זבידה | 2010 | הפועל לב הגליל סחנין | 01:26.65 |
3 | 4 | רוני ברק | 2011 | מכבי פ.מ. רעות | 01:24.27 |
3 | 5 | אמה חזן ויינטרוב | 2010 | מכבי פ.מ. רעות | 01:26.44 |
3 | 6 | מלק נאזם זבידה | 2009 | הפועל לב הגליל סחנין | 01:27.15 |
3 | 7 | כרמל דגן | 2011 | הפועל קרית טבעון | 01:27.36 |
3 | 8 | מעיין שטרית | 2011 | מכבי פ.מ. רעות | 01:29.13 |
3 | 9 | צוף בר זאב | 2010 | מתנ"ס רמת הנגב | 01:34.68 |
גמר ישיר |
מקצה: 4 שעת הזנקה:16:56 |
||||
4 | 0 | מאיה בירנס | 2009 | מתנ"ס רמת הנגב | 01:22.36 |
4 | 1 | רוני שוסטר | 2010 | הפועל שחייני הנגב | 01:20.73 |
4 | 2 | עלמה שלגר | 2008 | מכבי שוהם | 01:20.36 |
4 | 3 | ריין אזולאי | 2010 | מכבי פ.מ. רעות | 01:18.92 |
4 | 4 | אמילי גולוס | 2008 | TLV SWIM | 01:15.43 |
4 | 5 | אנה גולדברג | 2009 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:15.79 |
4 | 6 | שמש רוני | 2010 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:20.06 |
4 | 7 | דנה גמליי | 2009 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:20.50 |
4 | 8 | עופרי שגן | 2009 | הפועל פליפר חדרה | 01:20.74 |
4 | 9 | רומי בר און | 2011 | מכבי שוהם | 01:24.12 |
גמר ישיר |
מקצה: 5 שעת הזנקה:16:59 |
||||
5 | 0 | נועה קרסיק | 2009 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:12.07 |
5 | 1 | מאיה שוורץ | 2008 | מכבי פ.מ. רעות | 01:10.96 |
5 | 2 | לוריין לונגו-קליבלנד | 2005 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:09.82 |
5 | 3 | שירה גמליי | 2006 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:08.29 |
5 | 4 | תום מיניס | 2005 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:02.62 |
5 | 5 | נגה זילברברג | 2003 | מכבי פ.מ. רעות | 01:05.06 |
5 | 6 | דניאלה קוקיא | 2006 | TLV SWIM | 01:08.53 |
5 | 7 | ורד סלבין | 2006 | הפועל שחייני הנגב | 01:10.86 |
5 | 8 | נועה קליש | 2009 | מכבי פ.מ. רעות | 01:10.96 |
5 | 9 | זהר גולן | 2006 | מכבי שוהם | 01:12.92 |