מקצה | מסלול | שם מלא | שנת לידה | מועדון | זמן כניסה |
---|---|---|---|---|---|
גמר ישיר |
מקצה: 1 שעת הזנקה:15:37 |
||||
1 | 3 | עומר ליפשיץ מצר | 2011 | מתנ"ס רמת הנגב | NT |
1 | 4 | הלה שוורץ | 2010 | מתנ"ס רמת הנגב | NT |
1 | 5 | נגה וינשל | 2011 | מכבי תמנון פרדסיה | NT |
גמר ישיר |
מקצה: 2 שעת הזנקה:15:40 |
||||
2 | 0 | מאיה אוקון | 2009 | הפועל שחייני הנגב | NT |
2 | 1 | עדה טובלין יאצ'בסקיה | 2008 | הפועל פליפר חדרה | NT |
2 | 2 | אגם קרליגנו | 2008 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:18.69 |
2 | 3 | למיס דראושה | 2008 | הפועל לב הגליל סחנין | NT |
2 | 4 | זיו רון | 2007 | מכבי תמנון פרדסיה | NT |
2 | 5 | שירה קדושה | 2007 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:15.28 |
2 | 6 | דוריה גורלסקי | 2008 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:10.34 |
2 | 7 | יעל זהבי | 2008 | הפועל קרית טבעון | 01:24.21 |
2 | 8 | מיכל פוזיילוב | 2008 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:16.78 |
2 | 9 | נועה קרסיק | 2009 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:16.01 |
גמר ישיר |
מקצה: 3 שעת הזנקה:15:43 |
||||
3 | 0 | טיבה מנאסרה | 2005 | מכבי סחנין | NT |
3 | 1 | ליהיא רון | 2010 | מכבי תמנון פרדסיה | 01:35.92 |
3 | 2 | נור נאזם זבידה | 2010 | הפועל לב הגליל סחנין | 01:32.66 |
3 | 3 | שרה קרקלה | 2010 | מכבי שוהם | 01:29.53 |
3 | 4 | נטע פרופס | 2011 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:25.92 |
3 | 5 | אורי קיי | 2008 | מכבי תמנון פרדסיה | 01:28.23 |
3 | 6 | כרמל דגן | 2011 | הפועל קרית טבעון | 01:30.64 |
3 | 7 | מאיה רנדלר | 2011 | הפועל קרית טבעון | 01:34.17 |
3 | 8 | לילך ליטבינוב | 2011 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:45.78 |
3 | 9 | ליאל נאומקין | 2007 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:11.18 |
גמר ישיר |
מקצה: 4 שעת הזנקה:15:45 |
||||
4 | 0 | נילי עלאא גנטוס | 2009 | הפועל לב הגליל סחנין | 01:23.70 |
4 | 1 | טינה מומינוביץ | 2009 | הפועל פליפר חדרה | 01:22.61 |
4 | 2 | עלמה שלגר | 2008 | מכבי שוהם | 01:21.94 |
4 | 3 | ריין אזולאי | 2010 | מכבי פ.מ. רעות | 01:20.26 |
4 | 4 | אליאן שלמייב | 2010 | הפועל שחייני הנגב | 01:19.80 |
4 | 5 | עלמה חזקיהו | 2008 | מכבי שוהם | 01:19.90 |
4 | 6 | נועה לנגזם | 2007 | הפועל קרית טבעון | 01:21.37 |
4 | 7 | פישר נועם | 2009 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:22.52 |
4 | 8 | תמר בנצור | 2009 | מכבי פ.מ. רעות | 01:23.63 |
4 | 9 | הלל סוברי | 2010 | הפועל שחייני הנגב | 01:23.91 |
גמר ישיר |
מקצה: 5 שעת הזנקה:15:48 |
||||
5 | 0 | מיה פלג | 2010 | מכבי שוהם | 01:19.26 |
5 | 1 | דנה גמליי | 2009 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:18.65 |
5 | 2 | קמילה הרשקוביץ | 2004 | מתנ"ס רמת הנגב | 01:18.43 |
5 | 3 | איה בן ציון | 2005 | מתנ"ס רמת הנגב | 01:16.25 |
5 | 4 | גאיה גוטמן | 2009 | הפועל שחייני הנגב | 01:15.97 |
5 | 5 | לאה גולר | 2007 | מכבי פ.מ. רעות | 01:16.17 |
5 | 6 | שמש רוני | 2010 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:17.73 |
5 | 7 | שי וקסמן נעמן | 2008 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:18.65 |
5 | 8 | נעם שגב | 2002 | מכבי פ.מ. רעות | 01:18.81 |
5 | 9 | מאי דגן | 2010 | הפועל קרית טבעון | 01:19.77 |
גמר ישיר |
מקצה: 6 שעת הזנקה:15:51 |
||||
6 | 0 | ריאן חוסיין | 2005 | מכבי סחנין | 01:15.30 |
6 | 1 | אורי עדה חנאל | 2005 | מכבי שוהם | 01:13.84 |
6 | 2 | אלינור ספנסר | 2006 | מכבי פ.מ. רעות | 01:13.07 |
6 | 3 | נטע אפשטיין מעוז | 2009 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:12.82 |
6 | 4 | נגה זילברברג | 2003 | מכבי פ.מ. רעות | 01:07.54 |
6 | 5 | שירה גמליי | 2006 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:08.52 |
6 | 6 | רבקה אנדרוביץ | 2009 | הפועל אולימפ נתניה | 01:12.90 |
6 | 7 | נטע זרחין | 2007 | מכבי פ.מ. רעות | 01:13.07 |
6 | 8 | נועה קליש | 2009 | מכבי פ.מ. רעות | 01:15.06 |
6 | 9 | שחר שגיא | 2009 | מכבי שוהם | 01:15.37 |