מקצה | מסלול | שם מלא | שנת לידה | מועדון | זמן כניסה |
---|---|---|---|---|---|
גמר ישיר |
מקצה: 1 שעת הזנקה:18:02 |
||||
1 | 1 | ניקול גולדרין | 2007 | הפועל דולפין נתניה | NT |
1 | 2 | אופק יעקובוביץ | 2007 | מכבי קרית אונו | 01:15.17 |
1 | 3 | נויה לוי | 2007 | בני הרצליה | NT |
1 | 4 | מיה נחומי | 2006 | מכבי כפר המכביה | 01:19.56 |
1 | 5 | ג‘ואן בשיר | 2005 | מכבי סחנין | NT |
1 | 6 | אמרי זבולון | 2007 | הפועל כפר סבא ב. ב. | NT |
1 | 7 | נועה לנגזם | 2007 | הפועל קרית טבעון | NT |
גמר ישיר |
מקצה: 2 שעת הזנקה:18:04 |
||||
2 | 1 | תמר טננבאום | 2007 | הפועל דולפין נתניה | 01:17.91 |
2 | 2 | הגר חזן | 2006 | מכבי תל אביב | 01:17.27 |
2 | 3 | אליה עמנואל זריהן פז | 2007 | מכבי קרית אונו | 01:16.45 |
2 | 4 | שי רפאלי | 2007 | הפועל כפר סבא ב. ב. | 01:16.07 |
2 | 5 | עפרי דואק | 2006 | הפועל עירוני הוד השרון | 01:16.39 |
2 | 6 | עדי הרנס | 2007 | מכבי כפר המכביה | 01:16.49 |
2 | 7 | תמר פולק | 2005 | מכבי חיפה | 01:17.36 |
2 | 8 | מיקה ארקש | 2007 | מכבי כפר המכביה | 01:19.28 |
גמר ישיר |
מקצה: 3 שעת הזנקה:18:06 |
||||
3 | 1 | ענבר חורש | 2006 | מכבי קרית אונו | 01:14.97 |
3 | 2 | אופיר פרי | 2007 | הפועל דולפין נתניה | 01:14.29 |
3 | 3 | נטע זרחין | 2007 | מכבי פ.מ. רעות | 01:13.03 |
3 | 4 | אמלי שני חממה | 2006 | מכבי קרית ביאליק | 01:12.91 |
3 | 5 | זהר גולן | 2006 | מכבי שוהם | 01:12.92 |
3 | 6 | דיאנה גלדקי | 2006 | הפועל פתח תקווה | 01:13.52 |
3 | 7 | נועם קציר | 2006 | הפועל עמק חפר | 01:14.51 |
3 | 8 | איילה חודי | 2007 | הפועל כפר סבא ב. ב. | 01:16.07 |
גמר ישיר |
מקצה: 4 שעת הזנקה:18:08 |
||||
4 | 1 | נויה חן | 2005 | הפועל עירוני הוד השרון | 01:11.88 |
4 | 2 | לי אורטל | 2007 | הפועל דולפין נתניה | 01:11.26 |
4 | 3 | יעל בן-ישעיה | 2004 | מכבי שוהם | 01:10.70 |
4 | 4 | ליה קצב | 2005 | בני הרצליה | 01:09.80 |
4 | 5 | איה אברהם | 2004 | בני הרצליה | 01:10.08 |
4 | 6 | תמר דר | 2006 | הפועל כפר סבא ב. ב. | 01:11.16 |
4 | 7 | אמה פתאל | 2007 | הפועל דולפין נתניה | 01:11.71 |
4 | 8 | לין סבאח | 2006 | מכבי חיפה | 01:12.35 |
גמר ישיר |
מקצה: 5 שעת הזנקה:18:10 |
||||
5 | 1 | דניאל קון | 2006 | הפועל עירוני הוד השרון | 01:08.91 |
5 | 2 | נועה יעיש | 2005 | הפועל בת ים | 01:08.65 |
5 | 3 | שירה גמליי | 2006 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:08.29 |
5 | 4 | גיא אריאל | 2007 | הפועל עמק חפר | 01:07.00 |
5 | 5 | אימונג אמי גו | 2007 | מכבי כפר המכביה | 01:07.27 |
5 | 6 | דניאלה קוקיא | 2006 | TLV SWIM | 01:08.53 |
5 | 7 | מאיה בן דוד | 2002 | מכבי חיפה | 01:08.84 |
5 | 8 | לוריין לונגו-קליבלנד | 2005 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:09.71 |
גמר ישיר |
מקצה: 6 שעת הזנקה:18:12 |
||||
6 | 1 | שירה אשכנזי | 2003 | מכבי קרית אונו | 01:05.87 |
6 | 2 | רז הראל | 2003 | מכבי חיפה | 01:04.77 |
6 | 3 | מעין לבקוביץ | 2005 | מכבי חיפה | 01:03.03 |
6 | 4 | מרסי אן נגירה | 2005 | בני הרצליה | 01:01.89 |
6 | 5 | תום מיניס | 2005 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:02.62 |
6 | 6 | נגה זילברברג | 2003 | מכבי פ.מ. רעות | 01:04.63 |
6 | 7 | יובל סגל | 2005 | הפועל בת ים | 01:04.77 |
6 | 8 | עופרי קמר | 2007 | מכבי כפר המכביה | 01:06.58 |