מקצה | מסלול | שם מלא | שנת לידה | מועדון | זמן כניסה |
---|---|---|---|---|---|
גמר ישיר |
מקצה: 1 שעת הזנקה:17:50 |
||||
1 | 1 | זיו זביקלסקי | 2007 | מכבי חיפה | 01:19.32 |
1 | 2 | נועם אלגבי | 2007 | הפועל עמק יזרעאל | 01:16.95 |
1 | 3 | רן פקר | 2006 | מכבי אשדוד | 01:15.59 |
1 | 4 | איתן מזור | 2007 | הפועל כפר סבא ב. ב. | 01:15.04 |
1 | 5 | אביב סטאל | 2005 | מכבי קרית אונו | 01:15.50 |
1 | 6 | תום חזות | 2007 | מכבי חיפה | 01:16.17 |
1 | 7 | אלון אורן | 2007 | הפועל קרית טבעון | 01:18.55 |
1 | 8 | עמרי סדן | 2007 | הפועל כפר סבא ב. ב. | 01:19.92 |
גמר ישיר |
מקצה: 2 שעת הזנקה:17:52 |
||||
2 | 1 | רון וולפרט | 2003 | מכבי וייסגל | 01:14.74 |
2 | 2 | יונתן ופרינסקי | 2007 | מכבי וייסגל | 01:14.41 |
2 | 3 | איתמר בנימיני | 2007 | הפועל עמק יזרעאל | 01:13.92 |
2 | 4 | דקל ריסין | 2007 | הפועל קרית טבעון | 01:13.50 |
2 | 5 | דן גורן | 2006 | מכבי חיפה | 01:13.60 |
2 | 6 | עמרי לזרוב | 2006 | מכבי אוסו "קאנטרי גבעתיים" ר"ג | 01:14.39 |
2 | 7 | יואב כהן | 2006 | הפועל עירוני הוד השרון | 01:14.62 |
2 | 8 | אוהד נחשון | 2006 | מכבי תמנון פרדסיה | 01:15.02 |
גמר ישיר |
מקצה: 3 שעת הזנקה:17:55 |
||||
3 | 1 | שגב שטח | 2006 | הפועל עירוני הוד השרון | 01:12.99 |
3 | 2 | איתי אבני | 2005 | מכבי שוהם | 01:12.52 |
3 | 3 | רום שחף | 2005 | מכבי פ.מ. רעות | 01:11.99 |
3 | 4 | רועי פרנקל | 2007 | הפועל כפר סבא ב. ב. | 01:11.72 |
3 | 5 | תומר לוי | 2004 | מכבי חיפה | 01:11.99 |
3 | 6 | נדב אקשטיין | 2007 | מכבי קרית אונו | 01:12.48 |
3 | 7 | אוהד בן חיים | 2006 | הפועל עירוני הוד השרון | 01:12.84 |
3 | 8 | גיא טויב | 2003 | מכבי חיפה | 01:13.12 |
גמר ישיר |
מקצה: 4 שעת הזנקה:17:57 |
||||
4 | 1 | רון לוי | 2005 | הפועל עירוני הוד השרון | 01:11.26 |
4 | 2 | ניב כהן | 2006 | מתנ"ס רמת הנגב | 01:10.25 |
4 | 3 | יובל שאולי | 2006 | מתנ"ס רמת הנגב | 01:09.63 |
4 | 4 | אוריאל ארקה | 2006 | מכבי קרית ביאליק | 01:08.65 |
4 | 5 | אמיר כנעני | 2007 | מכבי פ.מ. רעות | 01:09.43 |
4 | 6 | אייל ינאי | 2006 | מכבי שוהם | 01:09.97 |
4 | 7 | אריק ברזקין | 2007 | מכבי נהריה | 01:10.65 |
4 | 8 | מרסל בשארה | 2007 | הפועל כפר סבא ב. ב. | 01:11.43 |
גמר ישיר |
מקצה: 5 שעת הזנקה:17:59 |
||||
5 | 1 | אורי לורבר | 2007 | הפועל עמק יזרעאל | 01:07.76 |
5 | 2 | עידן ז‘ורבסקי | 2007 | הפועל בת ים | 01:07.14 |
5 | 3 | רואי עפרוני | 2005 | מכבי קרית אונו | 01:07.02 |
5 | 4 | אשכול מזור | 2007 | הפועל כפר סבא ב. ב. | 01:05.93 |
5 | 5 | אריק גנפון | 2007 | מכבי חיפה | 01:06.97 |
5 | 6 | ויליאם סעידנבייב | 2006 | הפועל בת ים | 01:07.11 |
5 | 7 | מרק בוט | 2005 | הפועל פתח תקווה | 01:07.64 |
5 | 8 | מיקאל זועבי | 2005 | מכבי נצרת | 01:07.77 |
גמר ישיר |
מקצה: 6 שעת הזנקה:18:01 |
||||
6 | 1 | רון אווצין | 2006 | מכבי חיפה | 01:05.68 |
6 | 2 | אלון עפרוני | 2001 | מכבי קרית אונו | 01:05.52 |
6 | 3 | לאון ספקטור | 1992 | הפועל ירושלים | 01:04.92 |
6 | 4 | יואב רותם | 2006 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:04.41 |
6 | 5 | ג‘ואי לווי | 2004 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:04.83 |
6 | 6 | דניאל סובטוב | 2007 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:05.23 |
6 | 7 | שחר הראל | 2003 | הפועל כפר סבא ב. ב. | 01:05.61 |
6 | 8 | דביר ישראל שחף | 2005 | מכבי פ.מ. רעות | 01:05.88 |
גמר ישיר |
מקצה: 7 שעת הזנקה:18:03 |
||||
7 | 1 | יונתן גרציוב | 2006 | מכבי חיפה | 01:04.31 |
7 | 2 | יובל קליין | 2004 | מתנ"ס רמת הנגב | 01:04.20 |
7 | 3 | ארטור ברזקין | 2002 | מכבי חיפה | 01:04.03 |
7 | 4 | יהונתן יצחקי | 2004 | מכבי כפר המכביה | 01:01.58 |
7 | 5 | דביר קינן | 2004 | הפועל דולפין נתניה | 01:02.34 |
7 | 6 | לירון קלוגר | 2003 | מכבי קרית ביאליק | 01:04.16 |
7 | 7 | יונתן סופיר | 2004 | הפועל עירוני הוד השרון | 01:04.30 |
7 | 8 | גל סחרוב | 2005 | הפועל בת ים | 01:04.33 |