מקצה | מסלול | שם מלא | שנת לידה | מועדון | זמן כניסה |
---|---|---|---|---|---|
גמר ישיר |
מקצה: 1 שעת הזנקה:10:43 |
||||
1 | 1 | טל עצמון | 2007 | מתנ"ס רמת הנגב | NT |
1 | 2 | אדם שמס | 2006 | הפועל כפר סבא ב. ב. | NT |
1 | 3 | אלון רייספלד | 2007 | מכבי קרית אונו | 04:55.99 |
1 | 4 | גיל שאול | 2007 | הפועל פליפר חדרה | 04:48.14 |
1 | 5 | יונתן גרציוב | 2006 | מכבי חיפה | 04:48.31 |
1 | 6 | אייל הנדלר | 2006 | הפועל כפר סבא ב. ב. | NT |
1 | 7 | יאיר גרובר | 2006 | הפועל באר טוביה | NT |
גמר ישיר |
מקצה: 2 שעת הזנקה:10:48 |
||||
2 | 1 | איתי לויצקי | 2007 | מכבי קרית ביאליק | 04:44.94 |
2 | 2 | אלון פריזוס אלקיס | 2007 | בני הרצליה | 04:40.44 |
2 | 3 | אורי אלון | 2007 | מכבי קרית אונו | 04:39.29 |
2 | 4 | אריאל הרשקו | 2007 | הפועל נס ציונה | 04:36.35 |
2 | 5 | ארטור מטלניצקי | 2006 | מכבי קרית אונו | 04:38.04 |
2 | 6 | יהלי הרצקה | 2007 | מכבי קרית אונו | 04:39.92 |
2 | 7 | עמית ברגיג | 2006 | מכבי אוסו "קאנטרי גבעתיים" ר"ג | 04:41.17 |
2 | 8 | איתן קוצר | 2007 | מכבי קרית אונו | 04:45.32 |
גמר ישיר |
מקצה: 3 שעת הזנקה:10:53 |
||||
3 | 1 | רואי כרמלי | 2007 | הפועל גליל עליון | 04:34.88 |
3 | 2 | מעין בירנבך | 2006 | הפועל מ.א משגב | 04:34.08 |
3 | 3 | נדב בן ציון | 2007 | מתנ"ס רמת הנגב | 04:29.06 |
3 | 4 | עידו פיינברג | 2004 | מכבי קרית אונו | 04:27.23 |
3 | 5 | יוחאי פרסמן | 2007 | הפועל בת ים | 04:28.26 |
3 | 6 | עידו רויטר | 2003 | מכבי קרית אונו | 04:29.54 |
3 | 7 | זוהר צימרמן | 2007 | הפועל עמק חפר | 04:34.62 |
3 | 8 | עילי ארליך | 2007 | הפועל עירוני הוד השרון | 04:35.15 |
גמר ישיר |
מקצה: 4 שעת הזנקה:10:58 |
||||
4 | 1 | סלאח אבו עמשה | 2006 | הפועל כפר סבא ב. ב. | 04:25.75 |
4 | 2 | דקל ריסין | 2007 | הפועל קרית טבעון | 04:24.40 |
4 | 3 | אחמד פדילה | 2007 | הפועל כפר סבא ב. ב. | 04:23.86 |
4 | 4 | רון מורגוליס | 2006 | מכבי וייסגל | 04:21.41 |
4 | 5 | אמיר שחר | 2006 | מכבי קרית אונו | 04:21.43 |
4 | 6 | מורן ארז | 2007 | הפועל עירוני הוד השרון | 04:24.16 |
4 | 7 | ניר פריאל | 2006 | בני הרצליה | 04:24.56 |
4 | 8 | עודד לוינסון | 2006 | מכבי חיפה | 04:27.03 |
גמר ישיר |
מקצה: 5 שעת הזנקה:11:03 |
||||
5 | 1 | אשכול מזור | 2007 | הפועל כפר סבא ב. ב. | 04:20.32 |
5 | 2 | יהודה T.J טל | 2003 | הפועל כפר סבא ב. ב. | 04:15.99 |
5 | 3 | דניס קוברב | 2007 | מכבי קרית אונו | 04:14.19 |
5 | 4 | נתאי רוזנברג | 2006 | מכבי וייסגל | 04:10.53 |
5 | 5 | איתי עזריאל | 2004 | הפועל נס ציונה | 04:12.31 |
5 | 6 | שגיא אבני | 2006 | הפועל עירוני הוד השרון | 04:15.72 |
5 | 7 | נעם שחר | 2007 | הפועל עמק חפר | 04:19.46 |
5 | 8 | יותם ורשבסקי | 2007 | הפועל כפר סבא ב. ב. | 04:20.75 |
גמר ישיר |
מקצה: 6 שעת הזנקה:11:08 |
||||
6 | 1 | אלן טרייבוך | 2007 | מכבי וייסגל | 04:08.03 |
6 | 2 | יהב דמלין | 2005 | מכבי ראשון לציון SEALS | 04:06.17 |
6 | 3 | איתי הנדלר | 2006 | מכבי קרית אונו | 04:05.27 |
6 | 4 | שביט שקלים | 2005 | מכבי כפר המכביה | 04:02.37 |
6 | 5 | תמיר רומם | 2006 | מכבי ראשון לציון SEALS | 04:03.40 |
6 | 6 | עדן פלורס פרטין | 2006 | הפועל עמק יזרעאל | 04:05.64 |
6 | 7 | דניאל קריציבסקי | 2004 | הפועל עירוני הוד השרון | 04:07.59 |
6 | 8 | דן זילברברג | 2005 | מכבי פ.מ. רעות | 04:08.75 |
גמר ישיר |
מקצה: 7 שעת הזנקה:11:13 |
||||
7 | 1 | דניאל רבינוביץ | 2006 | הפועל בת ים | 03:59.23 |
7 | 2 | יהב חלג | 2005 | מכבי קרית אונו | 03:58.47 |
7 | 3 | מאור גורלניק | 2005 | הפועל בת ים | 03:52.75 |
7 | 4 | אור טל | 2002 | הפועל בת ים | 03:47.88 |
7 | 5 | יואב רומנו | 2004 | מכבי שוהם | 03:49.84 |
7 | 6 | ניק רוזנברג | 2002 | מכבי ראשון לציון SEALS | 03:53.10 |
7 | 7 | דניאל ברוך | 2005 | מכבי חיפה | 03:58.73 |
7 | 8 | ירון מנטין | 2004 | מכבי וייסגל | 04:02.01 |