מקצה | מסלול | שם מלא | שנת לידה | מועדון | זמן כניסה |
---|---|---|---|---|---|
גמר ישיר |
מקצה: 1 שעת הזנקה:10:45 |
||||
1 | 1 | שירה קדם | 2007 | הפועל כפר סבא ב. ב. | 01:06.48 |
1 | 2 | רעות מנה | 2007 | הפועל פתח תקווה | NT |
1 | 3 | סתיו סימינקי | 2007 | הפועל כפר סבא ב. ב. | 01:06.82 |
1 | 4 | לייה זאידה | 2006 | הפועל כפר סבא ב. ב. | 01:05.39 |
1 | 5 | עפרי דולינסקי | 2006 | מתנ"ס רמת הנגב | 01:10.39 |
1 | 6 | מורן גליקסר | 2007 | הפועל כפר סבא ב. ב. | 01:10.18 |
1 | 7 | לי אורטל | 2007 | הפועל דולפין נתניה | 01:09.69 |
1 | 8 | תמר דר | 2006 | הפועל כפר סבא ב. ב. | NT |
גמר ישיר |
מקצה: 2 שעת הזנקה:10:47 |
||||
2 | 1 | שירי ימין | 2005 | הפועל דולפין נתניה | 01:08.52 |
2 | 2 | אניטה מטלניצקי | 2002 | מכבי כפר המכביה | NT |
2 | 3 | דנה בולטיאן | 2005 | מתנ"ס רמת הנגב | 01:07.71 |
2 | 4 | מרח שמאלי | 2007 | הפועל גליל עליון | 01:07.07 |
2 | 5 | דיאנה גלדקי | 2006 | הפועל פתח תקווה | 01:07.47 |
2 | 6 | מיה נחומי | 2006 | מכבי כפר המכביה | 01:10.23 |
2 | 7 | מיה מילר | 2005 | מכבי נהריה | 01:07.60 |
2 | 8 | ירין לנדמן | 2005 | מכבי נהריה | 01:08.84 |
גמר ישיר |
מקצה: 3 שעת הזנקה:10:49 |
||||
3 | 1 | ארד גל | 2006 | מכבי כוכב יאיר - צור יגאל | 01:06.74 |
3 | 2 | קמילה הרשקוביץ | 2004 | מתנ"ס רמת הנגב | 01:06.25 |
3 | 3 | ליהי סיבוני | 2005 | הפועל עירוני הוד השרון | 01:05.49 |
3 | 4 | איה בן ציון | 2005 | מתנ"ס רמת הנגב | 01:05.26 |
3 | 5 | שירה אברהמי | 2005 | מכבי שוהם | 01:05.45 |
3 | 6 | עפרי דואק | 2006 | הפועל עירוני הוד השרון | 01:05.53 |
3 | 7 | מעיין קרסו | 2006 | הפועל מ.א משגב | 01:06.35 |
3 | 8 | אופיר פרי | 2007 | הפועל דולפין נתניה | 01:07.03 |
גמר ישיר |
מקצה: 4 שעת הזנקה:10:51 |
||||
4 | 1 | ליאה ארד | 2007 | הפועל כפר סבא ב. ב. | 01:05.24 |
4 | 2 | עדי פלג | 2007 | מכבי נהריה | 01:05.10 |
4 | 3 | עינב מזרחי | 2004 | הפועל באר טוביה | 01:04.86 |
4 | 4 | ליאן מלמד רשקובסקי | 2005 | הפועל דולפין נתניה | 01:04.18 |
4 | 5 | מעיין שטייר | 2007 | מכבי שוהם | 01:04.74 |
4 | 6 | תמר פולק | 2005 | מכבי חיפה | 01:05.03 |
4 | 7 | אורי קוממי | 2006 | מכבי כוכב יאיר - צור יגאל | 01:05.23 |
4 | 8 | אלינור ספנסר | 2006 | מכבי פ.מ. רעות | 01:05.25 |
גמר ישיר |
מקצה: 5 שעת הזנקה:10:53 |
||||
5 | 1 | רז הראל | 2003 | מכבי חיפה | 01:04.06 |
5 | 2 | ליאל נאומקין | 2007 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:03.86 |
5 | 3 | נטע זרחין | 2007 | מכבי פ.מ. רעות | 01:03.73 |
5 | 4 | נעם שגב | 2002 | מכבי פ.מ. רעות | 01:03.72 |
5 | 5 | לורן יחיא | 2006 | מכבי חיפה | 01:03.73 |
5 | 6 | אביגיל סטרוגצקי | 2007 | הפועל מ.א משגב | 01:03.83 |
5 | 7 | נויה חן | 2005 | הפועל עירוני הוד השרון | 01:03.93 |
5 | 8 | מיטל פליקשטיין | 2007 | הפועל מ.א משגב | 01:04.15 |
גמר ישיר |
מקצה: 6 שעת הזנקה:10:55 |
||||
6 | 1 | שוהם סולומון | 2006 | הפועל קרית אתא | 01:03.64 |
6 | 2 | אמלי שני חממה | 2006 | מכבי קרית ביאליק | 01:03.38 |
6 | 3 | נעמה פנחס | 2007 | הפועל קרית טבעון | 01:03.17 |
6 | 4 | שיר מנה | 2007 | הפועל פתח תקווה | 01:02.74 |
6 | 5 | אופיר רכאח | 2005 | הפועל בת ים | 01:03.12 |
6 | 6 | דניאל קון | 2006 | הפועל עירוני הוד השרון | 01:03.33 |
6 | 7 | עדן גולדנברג | 2004 | הפועל כפר סבא ב. ב. | 01:03.43 |
6 | 8 | גילי שקד | 2006 | הפועל עירוני הוד השרון | 01:03.70 |
גמר ישיר |
מקצה: 7 שעת הזנקה:10:57 |
||||
7 | 1 | מאיה בן דוד | 2002 | מכבי חיפה | 01:02.55 |
7 | 2 | שירה אשכנזי | 2003 | מכבי קרית אונו | 01:02.23 |
7 | 3 | שי גורבמן | 2005 | הפועל עירוני הוד השרון | 01:01.99 |
7 | 4 | נועה גרין אבן טל | 2006 | מכבי קרית אונו | 01:01.83 |
7 | 5 | אורי עדה חנאל | 2005 | מכבי שוהם | 01:01.97 |
7 | 6 | גילי ולטמן | 2007 | בני הרצליה | 01:02.02 |
7 | 7 | יעל בן-ישעיה | 2004 | מכבי שוהם | 01:02.48 |
7 | 8 | עופרי קמר | 2007 | מכבי כפר המכביה | 01:02.58 |
גמר ישיר |
מקצה: 8 שעת הזנקה:10:59 |
||||
8 | 1 | תמרי ויינר | 2007 | מכבי נהריה | 01:01.75 |
8 | 2 | איילה חודי | 2007 | הפועל כפר סבא ב. ב. | 01:01.23 |
8 | 3 | גל אבלס | 2006 | הפועל עמק חפר | 01:00.99 |
8 | 4 | רעות רוט | 2006 | הפועל קרית אתא | 01:00.59 |
8 | 5 | גיא אריאל | 2007 | הפועל עמק חפר | 01:00.62 |
8 | 6 | עדי אנג‘ל | 2006 | מכבי כפר המכביה | 01:01.06 |
8 | 7 | אליסה משקוביץ | 2006 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:01.60 |
8 | 8 | חנה נבו | 2005 | הפועל שחייני הנגב | 01:01.76 |
גמר ישיר |
מקצה: 9 שעת הזנקה:11:01 |
||||
9 | 1 | אמלי וינטראוב | 2006 | הפועל דולפין נתניה | 00:59.97 |
9 | 2 | אביטל פליישמן | 2000 | מכבי כפר המכביה | 00:59.71 |
9 | 3 | רומי סבו | 2007 | הפועל כפר סבא ב. ב. | 00:59.02 |
9 | 4 | תום מיניס | 2005 | מכבי ראשון לציון SEALS | 00:58.42 |
9 | 5 | נטע אוסישקין | 2003 | מכבי חיפה | 00:59.00 |
9 | 6 | רומי אטוס | 2003 | מכבי חיפה | 00:59.23 |
9 | 7 | אלכסנדרה סוקולסקי | 2006 | הפועל מ.א משגב | 00:59.81 |
9 | 8 | גיא שלגל | 2004 | הפועל דולפין נתניה | 01:00.28 |
גמר ישיר |
מקצה: 10 שעת הזנקה:11:03 |
||||
10 | 1 | אופק אדיר | 2006 | הפועל בת ים | 00:58.08 |
10 | 2 | בקי פוזדנר | 2004 | הפועל בת ים | 00:57.96 |
10 | 3 | יובל סגל | 2005 | הפועל בת ים | 00:57.38 |
10 | 4 | שאין גולנד | 2007 | הפועל מ.א משגב | 00:56.15 |
10 | 5 | נגה זילברברג | 2003 | מכבי פ.מ. רעות | 00:56.32 |
10 | 6 | מעין לבקוביץ | 2005 | מכבי חיפה | 00:57.93 |
10 | 7 | לוריין לונגו-קליבלנד | 2005 | מכבי ראשון לציון SEALS | 00:58.00 |
10 | 8 | עומר שורץ | 2006 | מכבי קרית ביאליק | 00:58.22 |