מקצה | מסלול | שם מלא | שנת לידה | מועדון | זמן כניסה |
---|---|---|---|---|---|
גמר ישיר |
מקצה: 1 שעת הזנקה:16:42 |
||||
1 | 1 | ליהי סיבוני | 2005 | הפועל עירוני הוד השרון | 01:17.16 |
1 | 2 | זהר גולן | 2006 | מכבי שוהם | 01:16.95 |
1 | 3 | עפרי דולינסקי | 2006 | מתנ"ס רמת הנגב | 01:15.47 |
1 | 4 | ארד גל | 2006 | מכבי כוכב יאיר - צור יגאל | 01:15.03 |
1 | 5 | עדי ארגז | 2005 | הפועל קרית אתא | 01:15.12 |
1 | 6 | מעיין ירקוני | 2007 | הפועל כפר סבא ב. ב. | 01:16.73 |
1 | 7 | דנה בולטיאן | 2005 | מתנ"ס רמת הנגב | 01:17.00 |
גמר ישיר |
מקצה: 2 שעת הזנקה:16:44 |
||||
2 | 1 | אמלי שני חממה | 2006 | מכבי קרית ביאליק | 01:14.62 |
2 | 2 | רומי סבו | 2007 | הפועל כפר סבא ב. ב. | 01:14.05 |
2 | 3 | נועם קציר | 2006 | הפועל עמק חפר | 01:13.53 |
2 | 4 | נטע זרחין | 2007 | מכבי פ.מ. רעות | 01:13.07 |
2 | 5 | תמר דר | 2006 | הפועל כפר סבא ב. ב. | 01:13.24 |
2 | 6 | שוהם סולומון | 2006 | הפועל קרית אתא | 01:13.93 |
2 | 7 | ריאן חוסיין | 2005 | מכבי סחנין | 01:14.44 |
2 | 8 | דניאל קון | 2006 | הפועל עירוני הוד השרון | 01:14.82 |
גמר ישיר |
מקצה: 3 שעת הזנקה:16:46 |
||||
3 | 1 | ליליה אפשטיין | 2006 | מכבי וייסגל | 01:12.73 |
3 | 2 | לאה גולר | 2007 | מכבי פ.מ. רעות | 01:11.90 |
3 | 3 | שי גורבמן | 2005 | הפועל עירוני הוד השרון | 01:11.13 |
3 | 4 | יעל בן-ישעיה | 2004 | מכבי שוהם | 01:10.42 |
3 | 5 | שיר מנה | 2007 | הפועל פתח תקווה | 01:11.09 |
3 | 6 | איה אברהם | 2004 | בני הרצליה | 01:11.35 |
3 | 7 | דניאלה ברדיצ‘בסקי | 2007 | הפועל פתח תקווה | 01:12.35 |
3 | 8 | עמית ויינברגר | 2006 | הפועל באר טוביה | 01:13.00 |
גמר ישיר |
מקצה: 4 שעת הזנקה:16:48 |
||||
4 | 1 | לוריין לונגו-קליבלנד | 2005 | מכבי ראשון לציון SEALS | 01:09.76 |
4 | 2 | גיא אריאל | 2007 | הפועל עמק חפר | 01:08.50 |
4 | 3 | מעין לבקוביץ | 2005 | מכבי חיפה | 01:07.01 |
4 | 4 | נטע אוסישקין | 2003 | מכבי חיפה | 01:02.81 |
4 | 5 | יובל סגל | 2005 | הפועל בת ים | 01:04.83 |
4 | 6 | בר גורן | 2003 | מכבי חיפה | 01:07.29 |
4 | 7 | נועה יעיש | 2005 | הפועל בת ים | 01:09.43 |
4 | 8 | רעות מנה | 2007 | הפועל פתח תקווה | 01:10.31 |