מקצה | מסלול | שם מלא | שנת לידה | מועדון | זמן כניסה |
---|---|---|---|---|---|
גמר ישיר |
מקצה: 1 שעת הזנקה:12:02 |
||||
1 | 3 | רוי שלמה בריינמן | 2010 | הפועל כפר סבא ב. ב. | 00:39.63 |
1 | 3 | יואב פיאלקוב | 2010 | הפועל כפר סבא ב. ב. | 02:17.22 |
1 | 3 | מרק ז'ולובוב | 2010 | הפועל כפר סבא ב. ב. | 02:37.47 |
1 | 3 | רם לניאדו | 2010 | הפועל כפר סבא ב. ב. | 02:17.22 |
1 | 4 | ג'וליאן זהר | 2010 | מכבי נצרת | 02:14.03 |
1 | 4 | ג'ורג' זהר | 2010 | מכבי נצרת | 02:14.03 |
1 | 4 | ג'ורג' סארג | 2010 | מכבי נצרת | 02:14.03 |
1 | 4 | מהדי שריף | 2010 | מכבי נצרת | 02:19.55 |
1 | 5 | אורי סבג | 2010 | מכבי אושן חדרה | 00:40.19 |
1 | 5 | איתי זוטוב | 2010 | מכבי אושן חדרה | 00:37.65 |
1 | 5 | דניאל רובנוביץ | 2010 | מכבי אושן חדרה | 00:39.41 |
1 | 5 | רני לוין | 2010 | מכבי אושן חדרה | NT |
1 | 6 | עמית לבני | 2010 | מכבי ירושלים | NT |
1 | 6 | שלמה מור יוסף | 2010 | מכבי ירושלים | NT |
1 | 6 | יואב גוטגליק | 2009 | מכבי ירושלים | NT |
1 | 6 | נריה שמש | 2010 | מכבי ירושלים | NT |
גמר ישיר |
מקצה: 2 שעת הזנקה:12:06 |
||||
2 | 0 | אורי ביבאס | 2010 | מתנ"ס רמת הנגב | NT |
2 | 0 | איליה פובר | 2009 | מתנ"ס רמת הנגב | 01:59.96 |
2 | 0 | בועז שטריימר | 2010 | מתנ"ס רמת הנגב | 01:59.96 |
2 | 0 | רותם טמיר | 2009 | מתנ"ס רמת הנגב | 01:59.96 |
2 | 1 | יונתן נדל | 2010 | הפועל עמק חפר | 02:09.32 |
2 | 1 | שון צ'רגייב | 2009 | הפועל עמק חפר | 02:08.75 |
2 | 1 | ניק מירושניקוב | 2010 | הפועל עמק חפר | 02:12.64 |
2 | 1 | אוריה אבני | 2009 | הפועל עמק חפר | 01:59.37 |
2 | 2 | איתי אביב | 2009 | הפועל עמק יזרעאל | 02:12.99 |
2 | 2 | אריק לוקין | 2009 | הפועל עמק יזרעאל | 00:35.77 |
2 | 2 | יהלי וייץ קליר | 2010 | הפועל עמק יזרעאל | 00:35.97 |
2 | 2 | איתן ממדוב | 2009 | הפועל עמק יזרעאל | 01:54.54 |
2 | 3 | אופק מרק | 2009 | הפועל עירוני הוד השרון | 02:01.86 |
2 | 3 | מיכאל טרנר | 2010 | הפועל עירוני הוד השרון | 02:18.61 |
2 | 3 | אדם דשבסקי | 2010 | הפועל עירוני הוד השרון | 02:18.61 |
2 | 3 | רון קרבצנקו | 2010 | הפועל עירוני הוד השרון | 00:36.01 |
2 | 4 | גידי אברהם | 2009 | הפועל פליפר חדרה | 02:03.59 |
2 | 4 | תמיר בן שלמה | 2010 | הפועל פליפר חדרה | 00:37.08 |
2 | 4 | בראל חיימוביץ | 2010 | הפועל פליפר חדרה | 00:34.31 |
2 | 4 | מתן ימין | 2009 | הפועל פליפר חדרה | 01:48.10 |
2 | 5 | אדם אבו סיף | 2010 | מכבי נצרת | 00:34.61 |
2 | 5 | אמיר קובטי | 2009 | מכבי נצרת | 02:09.78 |
2 | 5 | באסם מח'זומי | 2009 | מכבי נצרת | 01:59.74 |
2 | 5 | לואי חמדאן | 2010 | מכבי נצרת | 02:14.03 |
2 | 6 | נועם גוטנר-הוך | 2009 | הפועל גליל עליון | 00:32.29 |
2 | 6 | נועם מזור | 2009 | הפועל גליל עליון | 01:55.21 |
2 | 6 | ויסאם עבדאלחק | 2009 | הפועל גליל עליון | 00:34.46 |
2 | 6 | יניב גוטמן | 2010 | הפועל גליל עליון | 00:33.47 |
2 | 7 | נרי פאר | 2009 | הפועל עמק חפר | 01:59.15 |
2 | 7 | הלל סלע | 2009 | הפועל עמק חפר | 01:59.37 |
2 | 7 | מוחמד לידאוי | 2009 | הפועל עמק חפר | 01:59.15 |
2 | 7 | מישל אגרונוב | 2009 | הפועל עמק חפר | 01:59.15 |
2 | 8 | תומר רוזנר | 2010 | הפועל כפר סבא ב. ב. | 01:49.69 |
2 | 8 | יהונתן סילבר | 2010 | הפועל כפר סבא ב. ב. | 02:09.68 |
2 | 8 | אביב שמואלי | 2009 | הפועל כפר סבא ב. ב. | 02:03.68 |
2 | 8 | בראל פריימן | 2009 | הפועל כפר סבא ב. ב. | 00:33.56 |
2 | 9 | דמיטרי ירובוי | 2010 | הפועל עומר | 02:08.35 |
2 | 9 | ליאו נובק | 2009 | הפועל עומר | 00:31.08 |
2 | 9 | יגאל מצניקוב | 2009 | הפועל עומר | 01:52.61 |
2 | 9 | מקסים דמציוק | 2010 | הפועל עומר | 02:08.35 |
גמר ישיר |
מקצה: 3 שעת הזנקה:12:10 |
||||
3 | 0 | אריאל עידו דה-בר | 2009 | הפועל עירוני הוד השרון | 02:00.23 |
3 | 0 | אורי לנדאו | 2009 | הפועל עירוני הוד השרון | 02:01.86 |
3 | 0 | רני מזרחי | 2009 | הפועל עירוני הוד השרון | 02:00.23 |
3 | 0 | טומי מואס | 2010 | הפועל עירוני הוד השרון | 02:00.23 |
3 | 1 | עומר אבני | 2009 | הפועל קרית טבעון | 02:15.00 |
3 | 1 | יוני דגן | 2010 | הפועל קרית טבעון | 02:15.00 |
3 | 1 | איתי סלע | 2009 | הפועל קרית טבעון | 02:15.00 |
3 | 1 | אייל אשכנזי | 2010 | הפועל קרית טבעון | 02:15.00 |
3 | 2 | ויטלי זביזיונוב | 2010 | מכבי חיפה | 02:12.50 |
3 | 2 | אהוד אלגר | 2009 | מכבי חיפה | 02:12.50 |
3 | 2 | יובל בגל | 2010 | מכבי חיפה | 02:12.50 |
3 | 2 | שי יוזף | 2009 | מכבי חיפה | 02:12.50 |
3 | 3 | ערן זמיר | 2009 | מכבי נהריה | 02:07.00 |
3 | 3 | דניאל מילר | 2010 | מכבי נהריה | 02:07.00 |
3 | 3 | עפרי באר | 2010 | מכבי נהריה | 02:07.00 |
3 | 3 | אלכסנדר מירסון | 2009 | מכבי נהריה | 02:07.00 |
3 | 4 | דניאל פטרובסקי | 2010 | מכבי קרית ביאליק | 02:03.00 |
3 | 4 | שון פומברג | 2010 | מכבי קרית ביאליק | 02:03.00 |
3 | 4 | דוד דמיטרייב | 2010 | מכבי קרית ביאליק | 02:03.00 |
3 | 4 | איתי ארקה | 2009 | מכבי קרית ביאליק | 02:03.00 |
3 | 5 | ריף כהן | 2010 | הפועל מ.א משגב | 02:05.00 |
3 | 5 | דן אבזגאוז | 2009 | הפועל מ.א משגב | 02:05.00 |
3 | 5 | בן לנדאו | 2010 | הפועל מ.א משגב | 02:05.00 |
3 | 5 | שגיא סברדלוב | 2010 | הפועל מ.א משגב | 02:05.00 |
3 | 6 | עידו גבריאלי | 2009 | מכבי חיפה | 02:07.50 |
3 | 6 | יהונתן ברונו רוזנבלט | 2009 | מכבי חיפה | 02:07.50 |
3 | 6 | יותם גרסיה | 2009 | מכבי חיפה | 02:07.50 |
3 | 6 | אורי דשא | 2009 | מכבי חיפה | 02:07.50 |
3 | 7 | נועם עוז | 2009 | הפועל מ.א משגב | 02:13.00 |
3 | 7 | אריאל ברנר | 2009 | הפועל מ.א משגב | 02:13.00 |
3 | 7 | ויסאם מוחמד חאג | 2009 | הפועל מ.א משגב | 02:13.00 |
3 | 7 | אבשלום גיל | 2009 | הפועל מ.א משגב | 02:13.00 |
3 | 8 | דניאל פלייטמן | 2010 | הפועל אולימפ נתניה | 02:18.00 |
3 | 8 | גיא יהונתן רייטמן | 2010 | הפועל אולימפ נתניה | 02:18.00 |
3 | 8 | נועם דהן | 2009 | הפועל אולימפ נתניה | 02:18.00 |
3 | 8 | רון גנקין | 2010 | הפועל אולימפ נתניה | 02:18.00 |
3 | 9 | איתן מוזס | 2009 | מתנ"ס רמת הנגב | 02:20.60 |
3 | 9 | אייל מוזס | 2010 | מתנ"ס רמת הנגב | NT |
3 | 9 | הראל מגל | 2009 | מתנ"ס רמת הנגב | 00:41.84 |
3 | 9 | יהונתן גבריאל | 2010 | מתנ"ס רמת הנגב | NT |
גמר ישיר |
מקצה: 4 שעת הזנקה:12:14 |
||||
4 | 0 | מקסים שיינפלד | 2009 | מכבי קרית ביאליק | 02:00.00 |
4 | 0 | שון וורונקוב | 2009 | מכבי קרית ביאליק | 02:00.00 |
4 | 0 | דוד צוקרמן | 2009 | מכבי קרית ביאליק | 02:00.00 |
4 | 0 | אדם קיזנר | 2009 | מכבי קרית ביאליק | 02:00.00 |
4 | 1 | טום שטיינגרט | 2010 | מכבי נהריה | 01:59.00 |
4 | 1 | נועם קגנוביץ | 2009 | מכבי נהריה | 01:59.00 |
4 | 1 | ניל בנג'ו | 2009 | מכבי נהריה | 01:59.00 |
4 | 1 | איתן דוד אלנברג | 2010 | מכבי נהריה | 01:59.00 |
4 | 2 | השאם זיד | 2009 | הפועל קרית אתא | 01:56.00 |
4 | 2 | אלי סולמן | 2010 | הפועל קרית אתא | 01:56.00 |
4 | 2 | יורן טולדנו | 2010 | הפועל קרית אתא | 01:56.00 |
4 | 2 | עידן ברוכמן | 2009 | הפועל קרית אתא | 01:56.00 |
4 | 3 | איתן אגייב | 2010 | מכבי תמנון פרדסיה | 01:55.00 |
4 | 3 | בורוכוב איתן | 2009 | מכבי תמנון פרדסיה | 01:55.00 |
4 | 3 | יואב יום טוב | 2009 | מכבי תמנון פרדסיה | 01:55.00 |
4 | 3 | תורן לוין | 2009 | מכבי תמנון פרדסיה | 01:55.00 |
4 | 4 | עמית קסטן מגורי | 2009 | הפועל דולפין נתניה | 01:50.00 |
4 | 4 | אנדריי יאקימיאוק | 2009 | הפועל דולפין נתניה | 01:50.00 |
4 | 4 | הראל אברהם | 2009 | הפועל דולפין נתניה | 01:50.00 |
4 | 4 | ענבר מסילתי | 2009 | הפועל דולפין נתניה | 01:50.00 |
4 | 5 | גרנט מיליקיאן | 2009 | הפועל אולימפ נתניה | 01:54.10 |
4 | 5 | איתמר בילינסון | 2009 | הפועל אולימפ נתניה | 01:54.10 |
4 | 5 | איתי גל | 2009 | הפועל אולימפ נתניה | 01:54.10 |
4 | 5 | דניאל קיסלוק | 2009 | הפועל אולימפ נתניה | 01:54.10 |
4 | 6 | נועם פרבר | 2009 | בני הרצליה | 01:55.00 |
4 | 6 | יהונתן רבין | 2010 | בני הרצליה | 01:55.00 |
4 | 6 | רון סברדליק | 2010 | בני הרצליה | 01:55.00 |
4 | 6 | רוני יצחק סופיר | 2009 | בני הרצליה | 01:55.00 |
4 | 7 | איתי בירגר | 2010 | הפועל דולפין נתניה | 01:58.00 |
4 | 7 | רון מרקיזנו | 2009 | הפועל דולפין נתניה | 01:58.00 |
4 | 7 | רון בר און | 2010 | הפועל דולפין נתניה | 01:58.00 |
4 | 7 | תומר פכט | 2009 | הפועל דולפין נתניה | 01:58.00 |
4 | 8 | נועם סלעי | 2009 | בני הרצליה | 02:00.00 |
4 | 8 | דורון אברהם אבישי | 2010 | בני הרצליה | 02:00.00 |
4 | 8 | איתי אפנגר | 2010 | בני הרצליה | 02:00.00 |
4 | 8 | זאב רועי דימונד | 2010 | בני הרצליה | 02:00.00 |
4 | 9 | אסף אזרן | 2009 | ע.ל.ה עצמה רעננה | 02:02.00 |
4 | 9 | בנימין איתן מגנאג'י | 2009 | ע.ל.ה עצמה רעננה | 02:02.00 |
4 | 9 | נועם ויצברג | 2009 | ע.ל.ה עצמה רעננה | 02:02.00 |
4 | 9 | רן לוי | 2009 | ע.ל.ה עצמה רעננה | 02:02.00 |