הדפס

כפר סבא- גלילי - לוח משחקים ותוצאות

אשר ברש, כפר סבא

נגמר ליגת על 23/10/2018 20:45

איילות גן יבנה

0 2

ונוס חיפה

למשחק
נגמר ליגת על 23/10/2018 20:45

א.ס. הכח רמת השרון

0 2

Cheetah il

למשחק
נגמר ליגת על 23/10/2018 21:30

Beleza רעננה

0 2

מחוברות חולון

למשחק
נגמר ליגה ארצית פולג 23/10/2018 21:30

ניקה לב השרון

1 2

א.ס. נטו רמת השרון

למשחק
נגמר ליגה לאומית א' 06/11/2018 20:45

פעמונים 2

2 1

Gipsy Queens

למשחק
נגמר ליגה לאומית א' 06/11/2018 20:45

תל מונד

2 0

א.ס. מומנט רמת השרון

למשחק
נגמר ליגה ארצית שרון 06/11/2018 20:45

א.ס. נקסט רמת השרון

1 2

Vibers קדימה-צורן

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 06/11/2018 21:30

חדרה Gold

1 2

מוזה כ"ס

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 13/11/2018 20:45

מוזה כ"ס

2 0

סופה כפר יונה

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 13/11/2018 20:45

מכבי תל-אביב

0 2

ניקה רעננה

למשחק
נגמר ליגה ארצית שרון 13/11/2018 20:45

קאנטרי צהלה

1 2

לב צור משה

למשחק
נגמר ליגה לאומית א' 13/11/2018 21:30

תל מונד

0 2

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 13/11/2018 21:30

א.ס. ספיריט רמת השרון

0 2

חדרה Gold

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 13/11/2018 21:30

Viva

1 2

נמרות

למשחק
נגמר ליגת על 20/11/2018 20:45

בנות גוריון כ"ס

1 2

Cheetah il

למשחק
נגמר ליגת על 20/11/2018 20:45

איילות גן יבנה

0 2

א.ס. הכח רמת השרון

למשחק
נגמר ליגה ארצית שרון 20/11/2018 20:45

לב צור משה

2 0

Vibers קדימה-צורן

למשחק
נגמר ליגה לאומית א' 20/11/2018 21:30

חיפושיות יקנעם

2 1

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 20/11/2018 21:30

מוזה כ"ס

1 2

ניקה רעננה

למשחק
נגמר ליגה ארצית שרון 20/11/2018 21:30

1 בדור

2 0

טוויסט נווה צופית

למשחק
נגמר ליגת על 27/11/2018 20:45

Cheetah il

2 0

מחוברות חולון

למשחק
נגמר ליגה לאומית א' 27/11/2018 20:45

פעמונים 2

2 1

קופל גרופ קרית אתא

למשחק
נגמר ליגה ארצית פולג 27/11/2018 20:45

All in הוד השרון

2 0

א.ס. נטו רמת השרון

למשחק
נגמר ליגה לאומית א' 27/11/2018 21:30

עילית בול נצרת עילית

0 2

תל מונד

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 27/11/2018 21:30

אוליב אבן יהודה

2 1

נמרות

למשחק
נגמר ליגת על 11/12/2018 20:45

Beleza רעננה

0 2

איילות גן יבנה

למשחק
נגמר ליגה ארצית שרון 11/12/2018 20:45

1 בדור

1 2

Vibers קדימה-צורן

למשחק
נגמר ליגה ארצית שרון 11/12/2018 20:45

לב צור משה

2 0

Wonder up נתניה

למשחק
נגמר ליגת על 11/12/2018 21:30

Cheetah il

0 2

דורה כ"ס

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 11/12/2018 21:30

מכבי תל-אביב

1 2

סופה כפר יונה

למשחק
נגמר ליגה לאומית א' 18/12/2018 20:45

בריזה לב השרון

2 0

Vamos

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 18/12/2018 20:45

Viva

2 1

חדרה Gold

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 18/12/2018 20:45

מכבי תל-אביב

0 2

חוף חפר

למשחק
נגמר ליגה לאומית א' 18/12/2018 21:30

תל מונד

2 1

Gipsy Queens

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 18/12/2018 21:30

ניקה רעננה

2 1

לב-טוב הרצליה

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 18/12/2018 21:30

נמרות

2 0

סופה כפר יונה

למשחק
נגמר ליגת על 25/12/2018 20:45

Cheetah il

2 0

איילות גן יבנה

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 25/12/2018 20:45

Viva

2 0

לב-טוב הרצליה

למשחק
נגמר ליגה ארצית שרון 25/12/2018 20:45

Vibers קדימה-צורן

2 0

Wonder up נתניה

למשחק
נגמר ליגה ארצית שרון 25/12/2018 21:30

Magix הוד השרון

2 0

1 בדור

למשחק
נגמר ליגה ארצית שרון 25/12/2018 21:30

לב צור משה

0 2

קלאש

למשחק
נגמר ליגה ארצית שרון 25/12/2018 21:30

פעמונים 1

2 0

קאנטרי צהלה

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 01/01/2019 20:45

לב-טוב הרצליה

0 2

נמרות

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 01/01/2019 20:45

חוף חפר

0 2

ניקה רעננה

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 01/01/2019 20:45

אוליב אבן יהודה

2 0

מוזה כ"ס

למשחק
נגמר ליגה לאומית א' 01/01/2019 21:30

Gipsy Queens

0 2

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר ליגה לאומית א' 01/01/2019 21:30

עילית בול נצרת עילית

0 2

פעמונים 2

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 01/01/2019 21:30

חדרה Gold

2 1

מכבי תל-אביב

למשחק
נגמר ליגת על 08/01/2019 20:45

זבנג קריית מוצקין

2 0

Beleza רעננה

למשחק
נגמר ליגת על 08/01/2019 20:45

דורה כ"ס

2 1

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר ליגה ארצית שרון 08/01/2019 20:45

קאנטרי צהלה

1 2

Vibers קדימה-צורן

למשחק
נגמר ליגת על 08/01/2019 21:30

שוס אבן יהודה

2 0

איילות גן יבנה

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 08/01/2019 21:30

ניקה רעננה

2 1

Viva

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 08/01/2019 21:30

חוף חפר

1 2

חדרה Gold

למשחק
נגמר ליגה לאומית א' 15/01/2019 20:45

תל מונד

2 0

פעמונים 2

למשחק
נגמר ליגה ארצית פולג 15/01/2019 20:45

Amigas

1 2

Dream team צורן

למשחק
נגמר ליגה ארצית פולג 15/01/2019 20:45

א.ס. נטו רמת השרון

2 0

Vקינגיות

למשחק
נגמר ליגה לאומית א' 15/01/2019 21:30

Vamos

2 0

Gipsy Queens

למשחק
נגמר ליגה ארצית פולג 15/01/2019 21:30

All in הוד השרון

2 0

איילות השרון

למשחק
נגמר ליגה ארצית שרון 15/01/2019 21:30

Wonder up נתניה

0 2

פעמונים 1

למשחק
נגמר ליגת על 22/01/2019 20:45

שוס אבן יהודה

1 2

Beleza רעננה

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 22/01/2019 20:45

נמרות

2 1

חוף חפר

למשחק
נגמר ליגה ארצית פולג 22/01/2019 20:45

איילות השרון

1 2

מרושתות כ"ס

למשחק
נגמר ליגת על 22/01/2019 21:30

דורה כ"ס

2 0

מחוברות חולון

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 22/01/2019 21:30

Viva

1 2

אוליב אבן יהודה

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 22/01/2019 21:30

ניקה רעננה

2 1

חדרה Gold

למשחק
נגמר ליגת על 29/01/2019 20:45

זבנג קריית מוצקין

2 0

איילות גן יבנה

למשחק
נגמר ליגת על 29/01/2019 20:45

מחוברות חולון

2 0

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 29/01/2019 20:45

מוזה כ"ס

2 0

חוף חפר

למשחק
נגמר ליגת על 29/01/2019 21:30

Beleza רעננה

0 2

Cheetah il

למשחק
נגמר ליגה לאומית א' 29/01/2019 21:30

פעמונים 2

0 2

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר ליגה ארצית פולג 29/01/2019 21:30

מרושתות כ"ס

2 0

Amigas

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 05/02/2019 20:45

סופה כפר יונה

0 2

חדרה Gold

למשחק
נגמר ליגה ארצית פולג 05/02/2019 20:45

א.ס. נטו רמת השרון

2 0

Amigas

למשחק
נגמר ליגה ארצית שרון 05/02/2019 20:45

Wonder up נתניה

2 0

טוויסט נווה צופית

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 05/02/2019 21:30

לב-טוב הרצליה

0 2

חוף חפר

למשחק
נגמר ליגה ארצית פולג 05/02/2019 21:30

Sparks הרצליה

2 0

Fit ball קרית עקרון

למשחק
נגמר ליגה ארצית שרון 05/02/2019 21:30

א.ס. נקסט רמת השרון

0 2

לב צור משה

למשחק
נגמר ליגת על 12/02/2019 20:45

בנות גוריון כ"ס

2 0

איילות גן יבנה

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 12/02/2019 20:45

מכבי תל-אביב

0 2

ברנדיס הרצליה

למשחק
נגמר ליגה ארצית פולג 12/02/2019 20:45

ניקה לב השרון

0 2

All in הוד השרון

למשחק
נגמר ליגה לאומית א' 12/02/2019 21:30

הוד השחר

0 2

פעמונים 2

למשחק
נגמר ליגה ארצית פולג 12/02/2019 21:30

א.ס. נטו רמת השרון

1 2

Fit ball קרית עקרון

למשחק
נגמר ליגה ארצית פולג 12/02/2019 21:30

מרושתות כ"ס

2 0

Dream team צורן

למשחק
נגמר ליגת על 19/02/2019 20:45

מחוברות חולון

0 2

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 19/02/2019 20:45

חוף חפר

1 2

אוליב אבן יהודה

למשחק
נגמר ליגה ארצית שרון 19/02/2019 20:45

Vibers קדימה-צורן

0 2

פעמונים 1

למשחק
נגמר ליגת על 19/02/2019 21:30

שוס אבן יהודה

0 2

דורה כ"ס

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 19/02/2019 21:30

נמרות

0 2

מכבי תל-אביב

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 19/02/2019 21:30

חדרה Gold

0 2

ברנדיס הרצליה

למשחק
נגמר ליגה לאומית א' 26/02/2019 20:45

פעמונים 2

0 2

Comeback

למשחק
נגמר ליגה לאומית א' 26/02/2019 20:45

א.ס. מומנט רמת השרון

0 2

Vamos

למשחק
נגמר ליגת על 26/02/2019 20:45

Cheetah il

2 0

ונוס חיפה

למשחק
נגמר ליגה לאומית א' 26/02/2019 21:30

בננות החוף

2 0

Gipsy Queens

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 26/02/2019 21:30

מוזה כ"ס

2 1

Viva

למשחק
נגמר ליגה ארצית פולג 26/02/2019 21:30

איילות השרון

2 0

Amigas

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 05/03/2019 20:45

חוף חפר

0 2

סופה כפר יונה

למשחק
נגמר ליגה ארצית שרון 05/03/2019 20:45

לב צור משה

2 1

פעמונים 1

למשחק
נגמר ליגת על 05/03/2019 20:45

Cheetah il

2 0

מחוברות חולון

למשחק
נגמר ליגה לאומית א' 05/03/2019 21:30

בננות החוף

0 2

תל מונד

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 05/03/2019 21:30

חדרה Gold

2 0

נמרות

למשחק
נגמר ליגת על 05/03/2019 21:30

ונוס חיפה

0 2

דורה כ"ס

למשחק
נגמר ליגת על 12/03/2019 20:45

מחוברות חולון

0 2

ונוס חיפה

למשחק
נגמר ליגת על 12/03/2019 20:45

דורה כ"ס

1 2

זבנג קריית מוצקין

למשחק
נגמר ליגת על 12/03/2019 20:45

Cheetah il

2 0

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר ליגה ארצית פולג 12/03/2019 21:30

א.ס. נטו רמת השרון

0 2

מרושתות כ"ס

למשחק
נגמר ליגה ארצית פולג 12/03/2019 21:30

Sparks הרצליה

2 0

Amigas

למשחק
נגמר ליגה ארצית פולג 12/03/2019 21:30

Fit ball קרית עקרון

0 2

איילות השרון

למשחק
נגמר ליגה לאומית א' 19/03/2019 20:45

Comeback

2 1

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר ליגת על 19/03/2019 20:45

דורה כ"ס

2 0

Cheetah il

למשחק
נגמר ליגה ארצית פולג 19/03/2019 20:45

Fit ball קרית עקרון

2 0

Amigas

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 19/03/2019 21:30

Viva

2 0

לב-טוב הרצליה

למשחק
נגמר ליגה ארצית שרון 19/03/2019 21:30

לב צור משה

1 2

קלאש

למשחק
נגמר ליגה ארצית פולג 19/03/2019 21:30

איילות השרון

0 2

Sparks הרצליה

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 02/04/2019 20:45

חדרה Gold

0 2

ניקה רעננה

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 02/04/2019 20:45

א.ס. ספיריט רמת השרון

2 0

חוף חפר

למשחק
נגמר ליגה לאומית א' 02/04/2019 21:30

תל מונד

0 2

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר ליגה לאומית א' 02/04/2019 21:30

Gipsy Queens

0 2

פעמונים 2

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 30/04/2019 20:45

נמרות

1 2

מוזה כ"ס

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 30/04/2019 20:45

חוף חפר

0 2

Viva

למשחק
נגמר ליגה לאומית א' 30/04/2019 20:45

Comeback

2 0

Vamos

למשחק
נגמר ליגת על 30/04/2019 21:30

מחוברות חולון

1 2

דורה כ"ס

למשחק
נגמר ליגה ארצית פולג 30/04/2019 21:30

Dream team צורן

0 2

איילות השרון

למשחק
נגמר ליגה לאומית א' 30/04/2019 21:30

פעמונים 2

2 0

בננות החוף

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 14/05/2019 20:45

מוזה כ"ס

2 1

חדרה Gold

למשחק
נגמר ליגה ארצית שרון 14/05/2019 20:45

קלאש

2 0

Vibers קדימה-צורן

למשחק
נגמר ליגת על 14/05/2019 20:45

דורה כ"ס

1 2

ונוס חיפה

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 14/05/2019 21:30

ניקה רעננה

0 2

אוליב אבן יהודה

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 14/05/2019 21:30

מכבי תל-אביב

0 2

חוף חפר

למשחק
נגמר ליגה ארצית פולג 14/05/2019 21:30

Sparks הרצליה

2 0

Dream team צורן

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 28/05/2019 20:45

מוזה כ"ס

1 2

ניקה רעננה

למשחק
נגמר ליגה ארצית פולג 28/05/2019 20:45

ניקה לב השרון

2 1

Fit ball קרית עקרון

למשחק
נגמר ליגת על 28/05/2019 20:45

בנות גוריון כ"ס

2 0

Cheetah il

למשחק
נגמר ליגה ארצית פולג 28/05/2019 21:30

מרושתות כ"ס

2 0

Dream team צורן

למשחק
נגמר ליגה לאומית א' 28/05/2019 21:30

Vamos

2 0

תל מונד

למשחק
נגמר ליגה לאומית א' 28/05/2019 21:30

Gipsy Queens

1 2

א.ס. מומנט רמת השרון

למשחק
נגמר ליגה לאומית א' 04/06/2019 20:45

Comeback

2 1

תל מונד

למשחק
נגמר ליגה לאומית א' 04/06/2019 20:45

בריזה לב השרון

2 0

קופל גרופ קרית אתא

למשחק
נגמר ליגת על 04/06/2019 20:45

דורה כ"ס

2 0

ונוס חיפה

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 04/06/2019 21:30

חוף חפר

2 0

סופה כפר יונה

למשחק
נגמר ליגה ארצית פולג 04/06/2019 21:30

Sparks הרצליה

0 2

מרושתות כ"ס

למשחק
נגמר ליגת על 04/06/2019 21:30

Cheetah il

0 2

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר אליפות הנבחרות כדורשת PRO 25/06/2019 20:45

ראש העין

0 2

רעננה

למשחק
נגמר אליפות הנבחרות כדורשת PRO 25/06/2019 20:45

תל אביב

1 2

חולון

למשחק
נגמר אליפות הנבחרות כדורשת PRO 25/06/2019 21:30

כפר סבא

2 0

אורנית

למשחק
נגמר אליפות הנבחרות כדורשת PRO 25/06/2019 21:30

דרום השרון

0 2

רמת השרון

למשחק
נגמר אליפות הנבחרות כדורשת PRO 02/07/2019 20:45

אורנית

0 2

פתח תקוה

למשחק
נגמר אליפות הנבחרות כדורשת PRO 02/07/2019 20:45

רמת השרון

2 0

תל אביב

למשחק
נגמר אליפות הנבחרות כדורשת PRO 02/07/2019 20:45

חולון

2 0

ראש העין

למשחק
נגמר אליפות הנבחרות כדורשת PRO 02/07/2019 21:30

הרצליה

2 0

אבן יהודה

למשחק
נגמר אליפות הנבחרות כדורשת PRO 02/07/2019 21:30

חוף השרון

0 2

כפר סבא

למשחק
נגמר אליפות הנבחרות כדורשת PRO 02/07/2019 21:30

דרום השרון

1 2

רעננה

למשחק
נגמר אליפות הנבחרות כדורשת PRO 09/07/2019 20:30

קדימה צורן

1 2

רמת השרון

למשחק
נגמר אליפות הנבחרות כדורשת PRO 09/07/2019 20:30

רעננה

2 1

ראשון לציון

למשחק
נגמר אליפות הנבחרות כדורשת PRO 09/07/2019 21:15

חיפה

0 2

כפר סבא

למשחק
נגמר אליפות הנבחרות כדורשת PRO 09/07/2019 21:15

הרצליה

2 0

אשדוד

למשחק
נגמר אליפות הנבחרות כדורשת PRO 12/07/2019 09:30

קדימה צורן

2 1

אשדוד

למשחק
נגמר אליפות הנבחרות כדורשת PRO 12/07/2019 09:30

חיפה

2 0

ראשון לציון

למשחק
נגמר אליפות הנבחרות כדורשת PRO 12/07/2019 09:30

חוף השרון

1 2

תל אביב

למשחק
נגמר אליפות הנבחרות כדורשת PRO 12/07/2019 10:30

רמת השרון

2 1

הרצליה

למשחק
נגמר אליפות הנבחרות כדורשת PRO 12/07/2019 10:30

כפר סבא

2 0

רעננה

למשחק
נגמר אליפות הנבחרות כדורשת PRO 12/07/2019 10:40

לוד

2 0

אורנית

למשחק
נגמר אליפות הנבחרות כדורשת PRO 12/07/2019 11:30

אשדוד

0 2

ראשון לציון

למשחק
נגמר אליפות הנבחרות כדורשת PRO 12/07/2019 11:30

קדימה צורן

2 0

חיפה

למשחק
נגמר אליפות הנבחרות כדורשת PRO 12/07/2019 12:10

הרצליה

0 2

רעננה

למשחק
נגמר אליפות הנבחרות כדורשת PRO 12/07/2019 12:30

גן יבנה

2 1

לוד

למשחק
נגמר אליפות הנבחרות כדורשת PRO 12/07/2019 13:10

רמת השרון

0 2

כפר סבא

למשחק