הדפס

בת ים- עופר - לוח משחקים ותוצאות

קרן היסוד 12, בת ים

נגמר ארצית דרום- שפלה 28/10/2019 20:30

מכורות

2 1

כוכבות הים

למשחק
נגמר ארצית דרום- שפלה 28/10/2019 21:15

סיסטרס לוד

0 2

Go Alpha

למשחק
נגמר ארצית דרום- שפלה 11/11/2019 20:45

ראשונים

0 2

כוכבות הים

למשחק
נגמר ארצית דרום- שפלה 11/11/2019 21:30

סיסטרס לוד

0 2

אולסטארס גן יבנה

למשחק
נגמר אזורית דן 19/11/2019 20:00

אנרג'י גן יבנה

0 2

טרויה

למשחק
נגמר אזורית דן 19/11/2019 20:00

Smash ראשון לציון

2 0

דמוקרשת

למשחק
נגמר אזורית דן 19/11/2019 20:45

Smash ראשון לציון

0 2

נטגירלס רחובות

למשחק
נגמר אזורית דן 19/11/2019 20:45

פלאש חולון

1 2

טרויה

למשחק
נגמר אזורית דן 19/11/2019 21:30

אנרג'י גן יבנה

0 2

פלאש חולון

למשחק
נגמר אזורית דן 19/11/2019 21:30

נטגירלס רחובות

2 0

דמוקרשת

למשחק
נגמר ארצית דרום- שפלה 25/11/2019 20:45

כוכבות הים

2 0

אולסטארס גן יבנה

למשחק
נגמר ארצית דרום- שפלה 25/11/2019 21:30

Go Alpha

2 0

ראשונים

למשחק
נגמר אזורית דן 26/11/2019 20:00

Magic team בת ים

2 1

ארגמן נס ציונה

למשחק
נגמר אזורית דן 26/11/2019 20:00

ג'ונגל ת"א

0 2

המכשפות חולון

למשחק
נגמר אזורית דן 26/11/2019 20:45

All star

0 2

Magic team בת ים

למשחק
נגמר אזורית דן 26/11/2019 20:45

ג'ונגל ת"א

0 2

פינק ליידי רחובות

למשחק
נגמר אזורית דן 26/11/2019 21:30

ארגמן נס ציונה

2 1

All star

למשחק
נגמר אזורית דן 26/11/2019 21:30

פינק ליידי רחובות

2 0

המכשפות חולון

למשחק
נגמר אזורית דן 03/12/2019 20:00

אלפא ראשון לציון

1 2

פמיליה בת ים

למשחק
נגמר אזורית דן 03/12/2019 20:00

L&B בת ים

2 0

המכשפות חולון

למשחק
נגמר אזורית דן 03/12/2019 20:45

Leader&s ראשל"צ

0 2

פמיליה בת ים

למשחק
נגמר אזורית דן 03/12/2019 20:45

Top גנים ראשל"צ

2 0

המכשפות חולון

למשחק
נגמר אזורית דן 03/12/2019 21:30

Top גנים ראשל"צ

0 2

L&B בת ים

למשחק
נגמר אזורית דן 03/12/2019 21:30

אלפא ראשון לציון

1 2

Leader&s ראשל"צ

למשחק
נגמר לאומית ב'- שפלה 09/12/2019 20:45

קלאש

2 0

לביאות הבאר

למשחק
נגמר ארצית דרום- שפלה 09/12/2019 21:30

כוכבות הים

2 1

Go Alpha

למשחק
נגמר אזורית דן 10/12/2019 20:00

Smash ראשון לציון

0 2

All star

למשחק
נגמר אזורית דן 10/12/2019 20:00

אנרג'י גן יבנה

0 2

ארגמן נס ציונה

למשחק
נגמר אזורית דן 10/12/2019 20:45

טרויה

0 2

ארגמן נס ציונה

למשחק
נגמר אזורית דן 10/12/2019 20:45

אנרג'י גן יבנה

0 2

Magic team בת ים

למשחק
נגמר אזורית דן 10/12/2019 21:30

Magic team בת ים

2 0

Smash ראשון לציון

למשחק
נגמר אזורית דן 10/12/2019 21:30

טרויה

0 2

All star

למשחק
נגמר ארצית דרום- שפלה 16/12/2019 20:45

כוכבות הים

2 0

סיסטרס לוד

למשחק
נגמר לאומית ב'- שפלה 16/12/2019 21:30

איילות מיקס

0 2

כוח G רמת גן

למשחק
נגמר אזורית דן 17/12/2019 20:00

Leader&s ראשל"צ

2 1

Top גנים ראשל"צ

למשחק
נגמר אזורית דן 17/12/2019 20:00

מכורות

1 2

פינק ליידי רחובות

למשחק
נגמר אזורית דן 17/12/2019 20:45

1Spirit ראשל"צ

0 2

מכורות

למשחק
נגמר אזורית דן 17/12/2019 20:45

ג'ונגל ת"א

0 2

Top גנים ראשל"צ

למשחק
נגמר אזורית דן 17/12/2019 21:30

1Spirit ראשל"צ

0 2

פינק ליידי רחובות

למשחק
נגמר אזורית דן 17/12/2019 21:30

Leader&s ראשל"צ

2 0

ג'ונגל ת"א

למשחק
נגמר אזורית דן 07/01/2020 20:00

נטגירלס רחובות

2 0

אנרג'י גן יבנה

למשחק
נגמר אזורית דן 07/01/2020 20:00

דמוקרשת

0 2

טרויה

למשחק
נגמר אזורית דן 07/01/2020 20:45

דמוקרשת

1 2

פלאש חולון

למשחק
נגמר אזורית דן 07/01/2020 20:45

Smash ראשון לציון

2 1

אנרג'י גן יבנה

למשחק
נגמר אזורית דן 07/01/2020 21:30

נטגירלס רחובות

2 1

פלאש חולון

למשחק
נגמר אזורית דן 07/01/2020 21:30

טרויה

2 0

Smash ראשון לציון

למשחק
נגמר אזורית דן 14/01/2020 20:00

אלפא ראשון לציון

2 1

1Spirit ראשל"צ

למשחק
נגמר אזורית דן 14/01/2020 20:00

פינק ליידי רחובות

2 1

פמיליה בת ים

למשחק
נגמר אזורית דן 14/01/2020 20:45

L&B בת ים

2 1

פינק ליידי רחובות

למשחק
נגמר אזורית דן 14/01/2020 20:45

המכשפות חולון

0 2

אלפא ראשון לציון

למשחק
נגמר אזורית דן 14/01/2020 21:30

1Spirit ראשל"צ

2 0

המכשפות חולון

למשחק
נגמר אזורית דן 14/01/2020 21:30

פמיליה בת ים

1 2

L&B בת ים

למשחק
נגמר ארצית דרום- שפלה 20/01/2020 20:45

Go Alpha

2 0

אולסטארס גן יבנה

למשחק
נגמר ארצית דרום- שפלה 20/01/2020 21:30

נטגירלס רחובות

0 2

כוכבות הים

למשחק
נגמר אזורית דן 21/01/2020 20:00

ארגמן נס ציונה

0 2

נטגירלס רחובות

למשחק
נגמר אזורית דן 21/01/2020 20:00

פלאש חולון

0 2

All star

למשחק
נגמר אזורית דן 21/01/2020 20:45

דמוקרשת

0 2

Magic team בת ים

למשחק
נגמר אזורית דן 21/01/2020 20:45

All star

1 2

נטגירלס רחובות

למשחק
נגמר אזורית דן 21/01/2020 21:30

Magic team בת ים

2 0

פלאש חולון

למשחק
נגמר אזורית דן 21/01/2020 21:30

ארגמן נס ציונה

2 0

דמוקרשת

למשחק
נגמר אזורית דן 28/01/2020 20:00

ג'ונגל ת"א

0 2

L&B בת ים

למשחק
נגמר אזורית דן 28/01/2020 20:00

Leader&s ראשל"צ

2 1

מכורות

למשחק
נגמר אזורית דן 28/01/2020 20:45

L&B בת ים

2 0

אלפא ראשון לציון

למשחק
נגמר אזורית דן 28/01/2020 20:45

המכשפות חולון

0 2

Leader&s ראשל"צ

למשחק
נגמר אזורית דן 28/01/2020 21:30

המכשפות חולון

0 2

מכורות

למשחק
נגמר אזורית דן 28/01/2020 21:30

אלפא ראשון לציון

2 0

ג'ונגל ת"א

למשחק
נגמר ארצית דרום- שפלה 03/02/2020 20:45

כוכבות הים

2 0

ראשונים

למשחק
נגמר ארצית דרום- שפלה 03/02/2020 21:30

נטגירלס רחובות

1 2

Go Alpha

למשחק
נגמר אזורית דן 04/02/2020 20:00

נטגירלס רחובות

0 2

Magic team בת ים

למשחק
נגמר אזורית דן 04/02/2020 20:00

המכשפות חולון

0 2

פמיליה בת ים

למשחק
נגמר אזורית דן 04/02/2020 20:45

טרויה

1 2

נטגירלס רחובות

למשחק
נגמר אזורית דן 04/02/2020 20:45

מכורות

2 1

L&B בת ים

למשחק
נגמר אזורית דן 04/02/2020 21:30

Magic team בת ים

2 0

טרויה

למשחק
נגמר אזורית דן 04/02/2020 21:30

Top גנים ראשל"צ

1 2

1Spirit ראשל"צ

למשחק
נגמר אזורית דן 11/02/2020 20:00

ג'ונגל ת"א

0 2

1Spirit ראשל"צ

למשחק
נגמר אזורית דן 11/02/2020 20:00

פינק ליידי רחובות

0 2

Leader&s ראשל"צ

למשחק
נגמר אזורית דן 11/02/2020 20:45

פינק ליידי רחובות

2 0

אלפא ראשון לציון

למשחק
נגמר אזורית דן 11/02/2020 20:45

1Spirit ראשל"צ

0 2

פמיליה בת ים

למשחק
נגמר אזורית דן 11/02/2020 21:30

מכורות

2 0

ג'ונגל ת"א

למשחק
נגמר אזורית דן 11/02/2020 21:30

פמיליה בת ים

2 0

Top גנים ראשל"צ

למשחק
נגמר אזורית דן 18/02/2020 20:00

פלאש חולון

1 2

Smash ראשון לציון

למשחק
נגמר אזורית דן 18/02/2020 20:00

All star

2 0

דמוקרשת

למשחק
נגמר אזורית דן 18/02/2020 20:45

פלאש חולון

0 2

ארגמן נס ציונה

למשחק
נגמר אזורית דן 18/02/2020 20:45

All star

2 0

אנרג'י גן יבנה

למשחק
נגמר אזורית דן 18/02/2020 21:30

ארגמן נס ציונה

2 0

Smash ראשון לציון

למשחק
נגמר אזורית דן 18/02/2020 21:30

דמוקרשת

2 0

אנרג'י גן יבנה

למשחק
נגמר ארצית דרום- שפלה 24/02/2020 20:45

אולסטארס גן יבנה

0 2

כוכבות הים

למשחק
נגמר ארצית דרום- שפלה 24/02/2020 21:30

ראשונים

2 0

Go Alpha

למשחק
נגמר אזורית דן 25/02/2020 20:00

Top גנים ראשל"צ

0 2

פינק ליידי רחובות

למשחק
נגמר אזורית דן 25/02/2020 20:45

פמיליה בת ים

2 0

ג'ונגל ת"א

למשחק
נגמר אזורית דן 25/02/2020 21:30

פמיליה בת ים

2 0

מכורות

למשחק
נגמר אזורית דן 03/03/2020 20:00

1Spirit ראשל"צ

0 2

אלפא ראשון לציון

למשחק
נגמר אזורית דן 03/03/2020 20:45

ג'ונגל ת"א

0 2

המכשפות חולון

למשחק
נגמר אזורית דן 03/03/2020 21:30

Smash ראשון לציון

1 2

פלאש חולון

למשחק