הדפס

צופית - לוח משחקים ותוצאות

סמוך לבית ברל

נגמר אזורית דרום השרון 14/11/2019 20:00

הסתדרות המורים פ"ת

1 2

מל-כות הרצליה

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 14/11/2019 20:00

יד חנה

1 2

לב השרון

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 14/11/2019 20:45

יד חנה

2 0

מתנט

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 14/11/2019 20:45

שטייגריות

1 2

מל-כות הרצליה

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 14/11/2019 21:30

הסתדרות המורים פ"ת

0 2

שטייגריות

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 14/11/2019 21:30

מתנט

2 1

לב השרון

למשחק
נגמר לאומית ב'- שרון 19/11/2019 20:30

Teamax

0 2

Viva

למשחק
נגמר לאומית ב'- שרון 19/11/2019 21:15

All in הוד השרון

1 2

מוזה כ"ס

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 21/11/2019 20:00

Wonder up נתניה

2 0

בית מונש עמק חפר

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 21/11/2019 20:00

CatchMond

2 0

א.ס. מעיין רמת השרון

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 21/11/2019 20:45

CatchMond

0 2

פרדסיה

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 21/11/2019 20:45

ד"ש ברשת

1 2

בית מונש עמק חפר

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 21/11/2019 21:30

פרדסיה

2 0

א.ס. מעיין רמת השרון

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 21/11/2019 21:30

Wonder up נתניה

2 0

ד"ש ברשת

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 28/11/2019 20:00

הסתדרות המורים פ"ת

0 2

אנרג'י רמת השרון

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 28/11/2019 20:00

מל-כות הרצליה

0 2

LiberTY צור יצחק

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 28/11/2019 20:45

LiberTY צור יצחק

2 0

הסתדרות המורים פ"ת

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 28/11/2019 20:45

יד חנה

2 0

HighNet

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 28/11/2019 21:30

אנרג'י רמת השרון

0 2

יד חנה

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 28/11/2019 21:30

מל-כות הרצליה

0 2

HighNet

למשחק
נגמר ליגת על 03/12/2019 20:30

Beleza רעננה

0 2

Cheetah il

למשחק
נגמר לאומית א' 03/12/2019 21:15

חיפושיות יקנעם

2 0

Gipsy Queens

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 05/12/2019 20:00

ד"ש ברשת

2 0

א.ס. מעיין רמת השרון

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 05/12/2019 20:00

סוריקטות בת חפר

0 2

CatchMond

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 05/12/2019 20:45

בית מונש עמק חפר

2 0

א.ס. מעיין רמת השרון

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 05/12/2019 20:45

ברבורשת

2 0

סוריקטות בת חפר

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 05/12/2019 21:30

ד"ש ברשת

0 2

CatchMond

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 05/12/2019 21:30

בית מונש עמק חפר

0 2

ברבורשת

למשחק
נגמר ארצית שרון- הרצליה 18/12/2019 20:45

פומה

0 2

א.ס. מוג'ו רמת השרון

למשחק
נגמר ארצית שרון- הרצליה 18/12/2019 21:30

פנתרות אבן יהודה

2 0

Ananda חדרה

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 19/12/2019 20:00

HighNet

2 1

מתנט

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 19/12/2019 20:00

לב השרון

2 0

אנרג'י רמת השרון

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 19/12/2019 20:45

אנרג'י רמת השרון

2 1

שטייגריות

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 19/12/2019 20:45

LiberTY צור יצחק

1 2

לב השרון

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 19/12/2019 21:30

שטייגריות

0 2

HighNet

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 19/12/2019 21:30

LiberTY צור יצחק

0 2

מתנט

למשחק
נגמר ליגת על 31/12/2019 20:30

Beleza רעננה

0 2

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 02/01/2020 20:00

א.ס. מעיין רמת השרון

2 0

סוריקטות בת חפר

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 02/01/2020 20:00

ברבורשת

1 2

פרדסיה

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 02/01/2020 20:45

סוריקטות בת חפר

0 2

ד"ש ברשת

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 02/01/2020 20:45

א.ס. מעיין רמת השרון

0 2

Wonder up נתניה

למשחק
נגמר ליגת על 07/01/2020 20:30

זבנג קריית מוצקין

2 1

מחוברות חולון

למשחק
נגמר לאומית ב'- שרון 07/01/2020 21:15

חדרה SIS

0 2

נמרות

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 09/01/2020 20:00

מל-כות הרצליה

0 2

יד חנה

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 09/01/2020 20:00

מתנט

2 0

שטייגריות

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 09/01/2020 20:45

מתנט

2 0

הסתדרות המורים פ"ת

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 09/01/2020 20:45

לב השרון

2 0

מל-כות הרצליה

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 09/01/2020 21:30

לב השרון

2 0

שטייגריות

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 09/01/2020 21:30

הסתדרות המורים פ"ת

0 2

יד חנה

למשחק
נגמר ארצית שרון- כפר סבא 14/01/2020 20:30

Amigas

0 2

כרכורשת

למשחק
נגמר ארצית שרון- כפר סבא 14/01/2020 21:15

Say What

1 2

ריץ' רץ'

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 16/01/2020 20:00

ברבורשת

2 0

Wonder up נתניה

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 16/01/2020 20:00

פרדסיה

2 0

סוריקטות בת חפר

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 16/01/2020 20:45

Wonder up נתניה

2 0

סוריקטות בת חפר

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 16/01/2020 20:45

בית מונש עמק חפר

1 2

CatchMond

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 16/01/2020 21:30

CatchMond

0 2

ברבורשת

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 16/01/2020 21:30

בית מונש עמק חפר

0 2

פרדסיה

למשחק
נגמר לאומית א' 21/01/2020 20:30

Vamos

2 0

נוף הגליל

למשחק
נגמר לאומית א' 21/01/2020 21:15

אוממה כפר האורנים

0 2

Gipsy Queens

למשחק
נגמר לאומית א' 28/01/2020 20:30

חיפושיות יקנעם

1 2

Vamos

למשחק
נגמר ארצית שרון- הרצליה 29/01/2020 20:30

פנתרות אבן יהודה

0 2

ברקודות ת"א

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 30/01/2020 20:00

HighNet

0 2

לב השרון

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 30/01/2020 20:00

מתנט

2 0

אנרג'י רמת השרון

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 30/01/2020 20:45

מל-כות הרצליה

0 2

מתנט

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 30/01/2020 20:45

HighNet

2 0

הסתדרות המורים פ"ת

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 30/01/2020 21:30

אנרג'י רמת השרון

2 0

מל-כות הרצליה

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 30/01/2020 21:30

לב השרון

2 0

הסתדרות המורים פ"ת

למשחק
נגמר ארצית שרון- כפר סבא 04/02/2020 20:30

כרכורשת

2 0

בר טוב רעננה

למשחק
נגמר ארצית שרון- כפר סבא 04/02/2020 21:15

Amigas

0 2

Vibers קדימה-צורן

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 06/02/2020 20:00

שטייגריות

1 2

LiberTY צור יצחק

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 06/02/2020 20:45

שטייגריות

0 2

יד חנה

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 06/02/2020 21:30

יד חנה

2 0

LiberTY צור יצחק

למשחק
נגמר ארצית שרון- כפר סבא 11/02/2020 20:30

Dream team צורן

2 0

על best

למשחק
נגמר ארצית שרון- כפר סבא 11/02/2020 21:15

Sisters הוד השרון

2 1

Amigas

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 13/02/2020 20:00

ברבורשת

2 0

ד"ש ברשת

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 13/02/2020 20:00

Wonder up נתניה

2 0

פרדסיה

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 13/02/2020 20:45

פרדסיה

2 0

ד"ש ברשת

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 13/02/2020 20:45

א.ס. מעיין רמת השרון

0 2

ברבורשת

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 13/02/2020 21:30

סוריקטות בת חפר

0 2

בית מונש עמק חפר

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 13/02/2020 21:30

CatchMond

0 2

Wonder up נתניה

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 20/02/2020 20:00

HighNet

1 2

LiberTY צור יצחק

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 20/02/2020 20:45

אנרג'י רמת השרון

0 2

HighNet

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 20/02/2020 21:30

LiberTY צור יצחק

2 0

אנרג'י רמת השרון

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 05/03/2020 20:00

HighNet

2 0

ד"ש ברשת

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 05/03/2020 20:00

אנרג'י רמת השרון

0 2

בית מונש עמק חפר

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 05/03/2020 20:45

CatchMond

2 0

אנרג'י רמת השרון

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 05/03/2020 21:30

CatchMond

2 0

ד"ש ברשת

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 05/03/2020 21:30

HighNet

0 2

בית מונש עמק חפר

למשחק
נגמר אזורית דרום השרון 12/03/2020 20:00

ברבורשת

0 2

מתנט

למשחק