הדפס

אור יהודה - לוח משחקים ותוצאות

אליהו סעדון 87, אור יהודה

נגמר לאומית ב'- שפלה 28/10/2019 20:30

ראשונט

0 2

פנתרות חולון

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 31/10/2019 20:30

ארגמן נס ציונה

2 0

פנתרות אלון ירושלים

למשחק
נגמר לאומית ב'- שפלה 04/11/2019 20:30

מבשרת

2 1

לב ראשון

למשחק
נגמר ארצית דרום- שפלה 04/11/2019 21:15

Go Alpha

0 2

נטגירלס רחובות

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 07/11/2019 20:30

GoPro ראש העין

1 2

ריץ' רמת גן

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 07/11/2019 20:30

L&B בת ים

2 0

פנתרות אלון ירושלים

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 07/11/2019 21:15

אדום אש גבעתיים

2 0

Eagles יבנה 

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 07/11/2019 21:15

Snoball ראשל"צ

2 0

Spirit מודיעין

למשחק
נגמר לאומית ב'- שפלה 11/11/2019 20:30

מבשרת

1 2

קלאש

למשחק
נגמר לאומית ב'- שפלה 11/11/2019 21:15

כוח G רמת גן

2 1

ראשונט

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 14/11/2019 20:30

ריץ' רמת גן

2 0

פנתרות אלון ירושלים

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 14/11/2019 20:30

עלמה אורנית

0 2

אדום אש גבעתיים

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 14/11/2019 21:15

MadNet ר״ג

0 2

ריץ' רמת גן

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 14/11/2019 21:15

Eagles יבנה 

0 2

אורקה פתח תקוה

למשחק
נגמר לאומית ב'- שפלה 18/11/2019 20:30

כוח G רמת גן

0 2

פנתרות חולון

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 21/11/2019 20:30

L&B בת ים

2 0

MadNet ר״ג

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 21/11/2019 20:30

Sisnet Gedera

2 1

Snoball ראשל"צ

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 21/11/2019 21:15

GoPro ראש העין

0 2

Leader&s ראשל"צ

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 21/11/2019 21:15

Spirit מודיעין

0 2

אדום אש גבעתיים

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 28/11/2019 20:30

קרייזי מאמא

2 1

Leader&s ראשל"צ

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 28/11/2019 20:30

אורקה פתח תקוה

1 2

Sisnet Gedera

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 28/11/2019 21:15

ריץ' רמת גן

0 2

ארגמן נס ציונה

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 28/11/2019 21:15

עלמה אורנית

1 2

Snoball ראשל"צ

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 05/12/2019 20:30

L&B בת ים

2 0

ריץ' רמת גן

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 05/12/2019 20:30

Spirit מודיעין

0 2

עלמה אורנית

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 05/12/2019 21:15

MadNet ר״ג

0 2

קרייזי מאמא

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 05/12/2019 21:15

GoPro ראש העין

0 2

ארגמן נס ציונה

למשחק
נגמר לאומית ב'- שפלה 09/12/2019 20:30

ראשונט

2 1

לב ראשון

למשחק
נגמר לאומית ב'- שפלה 09/12/2019 21:15

איילות מיקס

1 2

פנתרות חולון

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 12/12/2019 20:30

Leader&s ראשל"צ

2 0

פנתרות אלון ירושלים

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 12/12/2019 20:30

Snoball ראשל"צ

1 2

אורקה פתח תקוה

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 12/12/2019 21:15

עלמה אורנית

0 2

Eagles יבנה 

למשחק
נגמר לאומית ב'- שפלה 16/12/2019 20:30

פנתרות חולון

1 2

מבשרת

למשחק
נגמר לאומית ב'- שפלה 16/12/2019 21:15

לביאות הבאר

0 2

לב ראשון

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 19/12/2019 20:30

GoPro ראש העין

1 2

קרייזי מאמא

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 19/12/2019 20:30

Eagles יבנה 

2 1

Spirit מודיעין

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 19/12/2019 20:30

Sisnet Gedera

2 0

אדום אש גבעתיים

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 19/12/2019 21:15

ארגמן נס ציונה

2 1

L&B בת ים

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 19/12/2019 21:15

Leader&s ראשל"צ

2 1

MadNet ר״ג

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 02/01/2020 20:30

קרייזי מאמא

2 1

ארגמן נס ציונה

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 02/01/2020 20:30

Snoball ראשל"צ

2 0

Eagles יבנה 

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 02/01/2020 21:15

MadNet ר״ג

0 2

GoPro ראש העין

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 02/01/2020 21:15

Sisnet Gedera

2 0

עלמה אורנית

למשחק
נגמר לאומית ב'- שפלה 06/01/2020 20:30

ראשונט

0 2

מבשרת

למשחק
נגמר ארצית דרום- שפלה 06/01/2020 21:15

אולסטארס גן יבנה

0 2

נטגירלס רחובות

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 09/01/2020 20:30

פנתרות אלון ירושלים

0 2

GoPro ראש העין

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 09/01/2020 20:30

אדום אש גבעתיים

2 1

אורקה פתח תקוה

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 09/01/2020 21:15

Leader&s ראשל"צ

2 1

L&B בת ים

למשחק
נגמר ארצית דרום- שפלה 13/01/2020 21:00

נטגירלס רחובות

2 0

סיסטרס לוד

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 16/01/2020 20:30

Leader&s ראשל"צ

2 1

ריץ' רמת גן

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 16/01/2020 20:30

אדום אש גבעתיים

2 1

Snoball ראשל"צ

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 16/01/2020 21:15

MadNet ר״ג

2 1

ארגמן נס ציונה

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 16/01/2020 21:15

אורקה פתח תקוה

2 0

עלמה אורנית

למשחק
נגמר לאומית ב'- שפלה 20/01/2020 20:30

איילות מיקס

1 2

מבשרת

למשחק
נגמר לאומית ב'- שפלה 20/01/2020 21:15

פנתרות חולון

2 0

לב ראשון

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 23/01/2020 20:30

L&B בת ים

0 2

GoPro ראש העין

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 23/01/2020 20:30

ריץ' רמת גן

0 2

קרייזי מאמא

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 23/01/2020 21:15

ארגמן נס ציונה

0 2

Leader&s ראשל"צ

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 23/01/2020 21:15

Eagles יבנה 

0 2

Sisnet Gedera

למשחק
נגמר לאומית ב'- שפלה 27/01/2020 20:30

לביאות הבאר

1 2

ראשונט

למשחק
נגמר לאומית ב'- שפלה 27/01/2020 21:15

פנתרות חולון

2 1

קלאש

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 30/01/2020 20:30

פנתרות אלון ירושלים

1 2

MadNet ר״ג

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 30/01/2020 20:30

אורקה פתח תקוה

2 0

Spirit מודיעין

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 30/01/2020 21:15

קרייזי מאמא

1 2

L&B בת ים

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 06/02/2020 20:30

MadNet ר״ג

1 2

Eagles יבנה 

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 06/02/2020 20:30

GoPro ראש העין

2 0

עלמה אורנית

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 06/02/2020 21:15

Snoball ראשל"צ

1 2

אדום אש גבעתיים

למשחק
נגמר לאומית ב'- שפלה 10/02/2020 20:30

לב ראשון

1 2

לביאות הבאר

למשחק
נגמר לאומית ב'- שפלה 10/02/2020 21:15

פנתרות חולון

0 2

כוח G רמת גן

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 13/02/2020 21:15

עלמה אורנית

0 2

Eagles יבנה 

למשחק
נגמר לאומית ב'- שפלה 17/02/2020 20:30

פנתרות חולון

0 2

קלאש

למשחק
נגמר לאומית ב'- שפלה 17/02/2020 21:15

בית ניר

2 1

ראשונט

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 20/02/2020 20:30

Snoball ראשל"צ

0 2

קרייזי מאמא

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 20/02/2020 21:15

עלמה אורנית

2 0

פנתרות אלון ירושלים

למשחק
נגמר לאומית ב'- שפלה 24/02/2020 20:30

לב ראשון

2 1

איילות מיקס

למשחק
נגמר לאומית ב'- שפלה 24/02/2020 21:15

לביאות הבאר

1 2

ראשונט

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 27/02/2020 20:30

אורקה פתח תקוה

1 2

Leader&s ראשל"צ

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 27/02/2020 20:30

ריץ' רמת גן

0 2

MadNet ר״ג

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 05/03/2020 21:15

GoPro ראש העין

2 0

ריץ' רמת גן

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 12/03/2020 20:30

אורקה פתח תקוה

2 0

Snoball ראשל"צ

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 12/03/2020 20:30

ריץ' רמת גן

0 2

עלמה אורנית

למשחק
נגמר ארצית דרום- בקעת אונו 12/03/2020 21:15

ארגמן נס ציונה

0 2

אדום אש גבעתיים

למשחק