אזורית דרום השרון - טבלת דירוג טבלה מורחבת על הליגה

שלב ב

בית עליון

f e d c b a קבוצה
Wonder up נתניה a
2 : 0
ברבורשת b
יד חנה c
לב השרון d
0 : 2
מתנט e
פרדסיה f
# קבוצה מש נצ הפ מע יחס מערכות נק
1 מתנט 1 1 0 2 - 0 MAX 2
2 ברבורשת 1 0 1 0 - 2 0.00 1
3 Wonder up נתניה 0 0 0 0 - 0 0.00 0
- יד חנה 0 0 0 0 - 0 0.00 0
- לב השרון 0 0 0 0 - 0 0.00 0
- פרדסיה 0 0 0 0 - 0 0.00 0

בית תיכון

f e d c b a קבוצה
0 : 2
0 : 2
CatchMond a
0 : 2
2 : 0
HighNet b
LiberTY צור יצחק c
2 : 0
2 : 0
אנרג'י רמת השרון d
0 : 2
0 : 2
בית מונש עמק חפר e
2 : 0
2 : 0
ד"ש ברשת f
# קבוצה מש נצ הפ מע יחס מערכות נק
1 CatchMond 2 2 0 4 - 0 MAX 4
- בית מונש עמק חפר 2 2 0 4 - 0 MAX 4
3 HighNet 2 1 1 2 - 2 1.00 3
4 אנרג'י רמת השרון 2 0 2 0 - 4 0.00 2
- ד"ש ברשת 2 0 2 0 - 4 0.00 2
6 LiberTY צור יצחק 0 0 0 0 - 0 0.00 0

בית תחתון

d c b a קבוצה
א.ס. מעיין רמת השרון a
מל-כות הרצליה b
סוריקטות בת חפר c
שטייגריות d
# קבוצה מש נצ הפ מע יחס מערכות נק
1 א.ס. מעיין רמת השרון 0 0 0 0 - 0 0.00 0
- הסתדרות המורים פ"ת 0 0 0 0 - 0 0.00 0
- מל-כות הרצליה 0 0 0 0 - 0 0.00 0
- סוריקטות בת חפר 0 0 0 0 - 0 0.00 0
- שטייגריות 0 0 0 0 - 0 0.00 0

שלב א

בית א

i h g f e d c b a קבוצה
0 : 2
1 : 2
0 : 2
2 : 0
2 : 0
0 : 2
0 : 2
2 : 1
HighNet a
1 : 2
2 : 0
0 : 2
2 : 1
2 : 0
0 : 2
0 : 2
1 : 2
LiberTY צור יצחק b
1 : 2
2 : 0
0 : 2
2 : 0
2 : 0
0 : 2
2 : 0
2 : 0
אנרג'י רמת השרון c
2 : 0
2 : 0
2 : 1
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
הסתדרות המורים פ"ת d
0 : 2
0 : 2
0 : 2
2 : 1
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
יד חנה e
0 : 2
2 : 1
0 : 2
1 : 2
0 : 2
0 : 2
1 : 2
0 : 2
לב השרון f
1 : 2
2 : 0
2 : 0
2 : 0
1 : 2
2 : 0
2 : 0
2 : 0
מל-כות הרצליה g
0 : 2
0 : 2
1 : 2
2 : 0
0 : 2
0 : 2
0 : 2
2 : 1
מתנט h
2 : 0
2 : 1
2 : 0
2 : 0
0 : 2
2 : 1
2 : 1
2 : 0
שטייגריות i
# קבוצה מש נצ הפ מע יחס מערכות נק
1 יד חנה 8 7 1 15 - 2 7.50 15
2 לב השרון 8 7 1 15 - 4 3.75 15
3 מתנט 8 6 2 13 - 5 2.60 14
4 HighNet 8 5 3 11 - 7 1.57 13
5 LiberTY צור יצחק 8 5 3 11 - 8 1.38 13
6 אנרג'י רמת השרון 8 3 5 6 - 11 0.55 11
7 מל-כות הרצליה 8 2 6 4 - 14 0.29 10
8 שטייגריות 8 1 7 5 - 14 0.36 9
9 הסתדרות המורים פ"ת 8 0 8 1 - 16 0.06 8

בית ב

h g f e d c b a קבוצה
2 : 0
0 : 2
0 : 2
2 : 0
1 : 2
0 : 2
2 : 0
CatchMond a
0 : 2
0 : 2
0 : 2
2 : 0
0 : 2
0 : 2
0 : 2
Wonder up נתניה b
2 : 0
0 : 2
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
א.ס. מעיין רמת השרון c
2 : 0
0 : 2
1 : 2
2 : 0
0 : 2
2 : 0
2 : 1
בית מונש עמק חפר d
2 : 1
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
ברבורשת e
2 : 0
0 : 2
2 : 0
2 : 1
0 : 2
2 : 0
2 : 0
ד"ש ברשת f
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
סוריקטות בת חפר g
0 : 2
0 : 2
1 : 2
0 : 2
0 : 2
2 : 0
0 : 2
פרדסיה h
# קבוצה מש נצ הפ מע יחס מערכות נק
1 ברבורשת 7 6 1 13 - 2 6.50 13
2 Wonder up נתניה 7 6 1 12 - 2 6.00 13
3 פרדסיה 7 6 1 12 - 3 4.00 13
4 CatchMond 7 4 3 8 - 7 1.14 11
5 בית מונש עמק חפר 7 3 4 7 - 9 0.78 10
6 ד"ש ברשת 7 2 5 5 - 10 0.50 9
7 א.ס. מעיין רמת השרון 7 1 6 2 - 12 0.17 8
8 סוריקטות בת חפר 7 0 7 0 - 14 0.00 7