הדפס

אליפות הנבחרות כדורשת PRO - לוח משחקים ותוצאות

שלב מחוזות

נגמר נתניה- ריגלר מחוז צפון - 23/06/2019 20:30

תל מונד

2 0

נתניה

למשחק
נגמר רמת הכובש מחוז שרון - 23/06/2019 20:30

אבן יהודה

2 0

אורנית

למשחק
נגמר רמת הכובש מחוז מרכז - 23/06/2019 20:30

ראש העין

0 2

רמת השרון

למשחק
נגמר אשדוד- מקיף ח' מחוז דרום - 23/06/2019 20:30

רחובות

1 2

נס ציונה

למשחק
נגמר אשדוד- שילה מחוז דרום - 23/06/2019 20:30

גדרה

0 2

גן יבנה

למשחק
נגמר נתניה- ריגלר מחוז צפון - 23/06/2019 21:15

חיפה

0 2

קדימה צורן

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון מחוז שרון - 23/06/2019 21:15

חוף השרון

0 2

הרצליה

למשחק
נגמר רמת הכובש מחוז שרון - 23/06/2019 21:15

כפר סבא

2 1

פתח תקוה

למשחק
נגמר רמת הכובש מחוז מרכז - 23/06/2019 21:15

תל אביב

1 2

דרום השרון

למשחק
נגמר אשדוד- שילה מחוז דרום - 23/06/2019 21:15

אשדוד

2 0

לוד

למשחק
נגמר קיסריה מחוז צפון - 25/06/2019 20:30

תל מונד

0 2

חיפה

למשחק
נגמר אשדוד- שילה מחוז דרום - 25/06/2019 20:30

ראשון לציון

0 2

אשדוד

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי מחוז מרכז - 25/06/2019 20:45

ראש העין

0 2

רעננה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי מחוז מרכז - 25/06/2019 20:45

תל אביב

1 2

חולון

למשחק
נגמר קיסריה מחוז צפון - 25/06/2019 21:15

פרדס חנה כרכור

2 1

נתניה

למשחק
נגמר אשדוד- שילה מחוז דרום - 25/06/2019 21:15

גן יבנה

1 2

נס ציונה

למשחק
נגמר == אולם == מחוז דרום - 25/06/2019 21:15

לוד

1 2

גדרה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי מחוז שרון - 25/06/2019 21:30

כפר סבא

2 0

אורנית

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי מחוז מרכז - 25/06/2019 21:30

דרום השרון

0 2

רמת השרון

למשחק
נגמר צופית מחוז מרכז - 27/06/2019 20:30

דרום השרון

2 1

ראש העין

למשחק
נגמר רמת השרון מחוז מרכז - 27/06/2019 20:30

רמת השרון

2 0

חולון

למשחק
נגמר אשדוד- שילה מחוז דרום - 27/06/2019 20:30

רחובות

2 0

גן יבנה

למשחק
נגמר רמת השרון מחוז מרכז - 27/06/2019 21:15

רעננה

2 0

תל אביב

למשחק
נגמר אשדוד- שילה מחוז דרום - 27/06/2019 21:15

אשדוד

2 0

גדרה

למשחק
נגמר נתניה- ריגלר מחוז צפון - 30/06/2019 20:30

נתניה

0 2

קדימה צורן

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון מחוז שרון - 30/06/2019 20:30

הרצליה

0 2

כפר סבא

למשחק
נגמר אבן יהודה - רלף קליין מחוז שרון - 30/06/2019 20:30

אורנית

0 2

חוף השרון

למשחק
נגמר אשדוד- שילה מחוז דרום - 30/06/2019 20:30

רחובות

0 2

אשדוד

למשחק
נגמר אשדוד- מקיף ח' מחוז דרום - 30/06/2019 20:30

ראשון לציון

2 0

גדרה

למשחק
נגמר נתניה- ריגלר מחוז צפון - 30/06/2019 21:15

פרדס חנה כרכור

1 2

תל מונד

למשחק
נגמר אבן יהודה - רלף קליין מחוז שרון - 30/06/2019 21:15

אבן יהודה

1 2

פתח תקוה

למשחק
נגמר אשדוד- שילה מחוז דרום - 30/06/2019 21:15

גן יבנה

2 0

לוד

למשחק
נגמר אשדוד- מקיף ח' מחוז דרום - 30/06/2019 21:15

ראשון לציון

2 0

נס ציונה

למשחק
נגמר אשדוד- שילה מחוז דרום - 02/07/2019 20:00

גן יבנה

0 2

אשדוד

למשחק
נגמר קיסריה מחוז צפון - 02/07/2019 20:30

פרדס חנה כרכור

0 2

חיפה

למשחק
נגמר אשדוד- מקיף ח' מחוז דרום - 02/07/2019 20:30

נס ציונה

0 2

גדרה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי מחוז שרון - 02/07/2019 20:45

אורנית

0 2

פתח תקוה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי מחוז מרכז - 02/07/2019 20:45

רמת השרון

2 0

תל אביב

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי מחוז מרכז - 02/07/2019 20:45

חולון

2 0

ראש העין

למשחק
נגמר אשדוד- שילה מחוז דרום - 02/07/2019 20:45

ראשון לציון

2 0

גן יבנה

למשחק
נגמר קיסריה מחוז צפון - 02/07/2019 21:15

קדימה צורן

2 0

תל מונד

למשחק
נגמר == אולם == מחוז דרום - 02/07/2019 21:15

לוד

0 2

רחובות

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי מחוז שרון - 02/07/2019 21:30

הרצליה

2 0

אבן יהודה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי מחוז שרון - 02/07/2019 21:30

חוף השרון

0 2

כפר סבא

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי מחוז מרכז - 02/07/2019 21:30

דרום השרון

1 2

רעננה

למשחק
נגמר אבן יהודה - רלף קליין מחוז שרון - 04/07/2019 20:30

כפר סבא

2 0

אבן יהודה

למשחק
נגמר רמת השרון מחוז מרכז - 04/07/2019 20:30

רעננה

2 0

רמת השרון

למשחק
נגמר צופית מחוז מרכז - 04/07/2019 20:30

חולון

0 2

דרום השרון

למשחק
נגמר אשדוד- שילה מחוז דרום - 04/07/2019 20:30

ראשון לציון

2 0

רחובות

למשחק
נגמר אבן יהודה - רלף קליין מחוז שרון - 04/07/2019 21:15

פתח תקוה

2 1

חוף השרון

למשחק
נגמר רמת השרון מחוז שרון - 04/07/2019 21:15

הרצליה

2 0

אורנית

למשחק
נגמר צופית מחוז מרכז - 04/07/2019 21:15

ראש העין

0 2

תל אביב

למשחק
נגמר אשדוד- שילה מחוז דרום - 04/07/2019 21:15

ראשון לציון

2 0

לוד

למשחק
נגמר קיסריה מחוז צפון - 07/07/2019 20:30

קדימה צורן

2 0

פרדס חנה כרכור

למשחק
נגמר אבן יהודה - רלף קליין מחוז שרון - 07/07/2019 20:30

אבן יהודה

2 0

חוף השרון

למשחק
נגמר אשדוד- שילה מחוז דרום - 07/07/2019 20:30

נס ציונה

1 2

אשדוד

למשחק
נגמר אשדוד- מקיף ח' מחוז דרום - 07/07/2019 20:30

גדרה

2 1

רחובות

למשחק
נגמר == אולם == מחוז שרון - 07/07/2019 21:00

פתח תקוה

1 2

הרצליה

למשחק
נגמר קיסריה מחוז צפון - 07/07/2019 21:15

חיפה

2 0

נתניה

למשחק
נגמר אבן יהודה - רלף קליין מחוז מרכז - 07/07/2019 21:15

רעננה

2 0

חולון

למשחק
נגמר אשדוד- שילה מחוז דרום - 07/07/2019 21:15

נס ציונה

2 1

לוד

למשחק

שלב ארצי

נגמר כפר סבא- גלילי דירוג 17-20 - 12/07/2019 09:30

חוף השרון

1 2

תל אביב

למשחק
נגמר כפר סבא- היובל (בי"ס הרצוג) דירוג 21-24 - 12/07/2019 09:30

אורנית

1 2

גן יבנה

למשחק
נגמר כפר סבא- היובל (בי"ס הרצוג) דירוג 9-12 - 12/07/2019 10:10

תל מונד

0 1

דרום השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- היובל (בי"ס הרצוג) דירוג 9-12 - 12/07/2019 10:10

נס ציונה

0 1

פתח תקוה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי דירוג 21-24 - 12/07/2019 10:40

לוד

2 0

אורנית

למשחק
נגמר כפר סבא- היובל (בי"ס הרצוג) דירוג 13-16 - 12/07/2019 10:50

פרדס חנה כרכור

0 1

חולון

למשחק
נגמר כפר סבא- היובל (בי"ס הרצוג) דירוג 13-16 - 12/07/2019 10:50

גדרה

0 1

אבן יהודה

למשחק
נגמר כפר סבא- היובל (בי"ס הרצוג) דירוג 9-12 - 12/07/2019 11:10

נס ציונה

0 1

תל מונד

למשחק
נגמר כפר סבא- היובל (בי"ס הרצוג) דירוג 9-12 - 12/07/2019 11:10

פתח תקוה

1 0

דרום השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- היובל (בי"ס הרצוג) דירוג 13-16 - 12/07/2019 11:30

גדרה

0 1

פרדס חנה כרכור

למשחק
נגמר כפר סבא- היובל (בי"ס הרצוג) דירוג 13-16 - 12/07/2019 11:30

אבן יהודה

1 0

חולון

למשחק
נגמר כפר סבא- היובל (בי"ס הרצוג) דירוג 9-12 - 12/07/2019 12:00

תל מונד

0 1

פתח תקוה

למשחק
נגמר כפר סבא- היובל (בי"ס הרצוג) דירוג 9-12 - 12/07/2019 12:00

דרום השרון

1 0

נס ציונה

למשחק
נגמר כפר סבא- היובל (בי"ס הרצוג) דירוג 13-16 - 12/07/2019 12:20

פרדס חנה כרכור

0 1

אבן יהודה

למשחק
נגמר כפר סבא- היובל (בי"ס הרצוג) דירוג 13-16 - 12/07/2019 12:20

חולון

1 0

גדרה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי דירוג 21-24 - 12/07/2019 12:30

גן יבנה

2 1

לוד

למשחק

דירוג 1-8

שלב ארצי

נגמר כפר סבא- גלילי דירוג 1-8 1 - 8 09/07/2019 20:30

קדימה צורן

1 2

רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי דירוג 1-8 1 - 8 09/07/2019 21:15

חיפה

0 2

כפר סבא

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי דירוג 1-8 1 - 8 09/07/2019 20:30

רעננה

2 1

ראשון לציון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי דירוג 1-8 1 - 8 09/07/2019 21:15

הרצליה

2 0

אשדוד

למשחק

Stage 2
(5 - 8)

 

 

 

נגמר כפר סבא- גלילי דירוג 1-8 5 - 8 12/07/2019 09:30

קדימה צורן

2 1

אשדוד

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי דירוג 1-8 5 - 8 12/07/2019 09:30

חיפה

2 0

ראשון לציון

למשחק

(1 - 4)

 

 

 

נגמר כפר סבא- גלילי דירוג 1-8 1 - 4 12/07/2019 10:30

רמת השרון

2 1

הרצליה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי דירוג 1-8 1 - 4 12/07/2019 10:30

כפר סבא

2 0

רעננה

למשחק

Stage 3
(7 - 8)

 

 

 

נגמר כפר סבא- גלילי דירוג 1-8 7 - 8 12/07/2019 11:30

אשדוד

0 2

ראשון לציון

למשחק

(3 - 4)

 

 

 

נגמר כפר סבא- גלילי דירוג 1-8 3 - 4 12/07/2019 12:10

הרצליה

0 2

רעננה

למשחק

(5 - 6)

 

 

 

נגמר כפר סבא- גלילי דירוג 1-8 5 - 6 12/07/2019 11:30

קדימה צורן

2 0

חיפה

למשחק

(1 - 2)

 

 

 

נגמר כפר סבא- גלילי דירוג 1-8 1 - 2 12/07/2019 13:10

רמת השרון

0 2

כפר סבא

למשחק