הדפס

ארצית שרון- כפר סבא - לוח משחקים ותוצאות

שלב א

נגמר כפר סבא- גלילי בית ב - 29/10/2019 20:45

Sisters הוד השרון

0 2

Sparks הרצליה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית א - 29/10/2019 21:30

Dream team צורן

2 0

Amigas

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית ב - 29/10/2019 21:30

ריץ' רץ'

2 1

א.ס. פרידום רמת השרון

למשחק
נגמר רמת הכובש בית ב - 05/11/2019 20:30

1 בדור

2 0

Say What

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית א - 05/11/2019 20:45

לב-טוב הרצליה

2 0

Vibers קדימה-צורן

למשחק
נגמר רמת הכובש בית א - 05/11/2019 21:15

על best

2 0

בר טוב רעננה

למשחק
נגמר רמת הכובש בית ב - 12/11/2019 20:30

ריץ' רץ'

2 0

Sisters הוד השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית ב - 12/11/2019 20:45

לב צור משה

0 2

Say What

למשחק
נגמר רמת הכובש בית א - 12/11/2019 21:15

כרכורשת

2 0

Dream team צורן

למשחק
נגמר רמת הכובש בית ב - 12/11/2019 21:15

א.ס. פרידום רמת השרון

0 2

1 בדור

למשחק
נגמר רמת הכובש בית א - 19/11/2019 21:15

לב-טוב הרצליה

2 1

Amigas

למשחק
נגמר רמת השרון בית א - 19/11/2019 21:15

Vibers קדימה-צורן

0 2

בר טוב רעננה

למשחק
נגמר רמת הכובש בית א - 26/11/2019 20:30

Amigas

0 2

על best

למשחק
נגמר רמת הכובש בית ב - 26/11/2019 20:30

Sparks הרצליה

0 2

ריץ' רץ'

למשחק
נגמר רמת הכובש בית ב - 26/11/2019 21:15

Say What

2 1

Sisters הוד השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית ב - 26/11/2019 21:30

א.ס. פרידום רמת השרון

1 2

לב צור משה

למשחק
נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית א - 03/12/2019 20:45

Dream team צורן

0 2

Vibers קדימה-צורן

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית א - 03/12/2019 20:45

כרכורשת

0 2

לב-טוב הרצליה

למשחק
נגמר רמת הכובש בית א - 10/12/2019 20:30

בר טוב רעננה

2 1

Amigas

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית ב - 10/12/2019 20:45

1 בדור

0 2

לב צור משה

למשחק
נגמר רמת הכובש בית א - 10/12/2019 21:15

על best

2 0

כרכורשת

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית ב - 10/12/2019 21:30

Sparks הרצליה

2 0

Say What

למשחק
נגמר רמת השרון בית ב - 10/12/2019 21:30

א.ס. פרידום רמת השרון

2 1

Sisters הוד השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית א - 17/12/2019 21:30

Dream team צורן

0 2

לב-טוב הרצליה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית ב - 31/12/2019 21:30

Sparks הרצליה

2 0

א.ס. פרידום רמת השרון

למשחק
נגמר רמת הכובש בית א - 07/01/2020 20:30

בר טוב רעננה

0 2

לב-טוב הרצליה

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית א - 07/01/2020 20:30

על best

1 2

Dream team צורן

למשחק
נגמר רמת הכובש בית ב - 07/01/2020 20:30

Sisters הוד השרון

0 2

לב צור משה

למשחק
נגמר רמת הכובש בית א - 07/01/2020 21:15

Vibers קדימה-צורן

0 2

כרכורשת

למשחק
נגמר צופית בית א - 14/01/2020 20:30

Amigas

0 2

כרכורשת

למשחק
נגמר רמת הכובש בית ב - 14/01/2020 20:30

Sisters הוד השרון

0 2

1 בדור

למשחק
נגמר צופית בית ב - 14/01/2020 21:15

Say What

1 2

ריץ' רץ'

למשחק
נגמר רמת הכובש בית ב - 14/01/2020 21:15

לב צור משה

1 2

Sparks הרצליה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית ב - 21/01/2020 20:45

לב צור משה

2 0

ריץ' רץ'

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית א - 21/01/2020 21:30

Vibers קדימה-צורן

0 2

על best

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית א - 21/01/2020 21:30

בר טוב רעננה

0 2

Dream team צורן

למשחק
נגמר רמת הכובש בית ב - 28/01/2020 20:30

Say What

0 2

א.ס. פרידום רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית א - 28/01/2020 20:45

לב-טוב הרצליה

2 1

על best

למשחק
נגמר רמת הכובש בית ב - 28/01/2020 21:15

1 בדור

2 0

Sparks הרצליה

למשחק
נגמר צופית בית א - 04/02/2020 20:30

כרכורשת

2 0

בר טוב רעננה

למשחק
נגמר צופית בית א - 04/02/2020 21:15

Amigas

0 2

Vibers קדימה-צורן

למשחק
נגמר רמת הכובש בית ב - 04/02/2020 21:15

ריץ' רץ'

1 2

1 בדור

למשחק

שלב ב

נגמר צופית בית עליון - 11/02/2020 20:30

Dream team צורן

2 0

על best

למשחק
נגמר רמת הכובש בית תחתון - 11/02/2020 20:30

בר טוב רעננה

2 1

Vibers קדימה-צורן

למשחק
נגמר צופית בית תחתון - 11/02/2020 21:15

Sisters הוד השרון

2 1

Amigas

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון - 11/02/2020 21:30

ריץ' רץ'

2 0

לב צור משה

למשחק
נגמר רמת הכובש בית עליון - 18/02/2020 20:30

כרכורשת

2 0

לב צור משה

למשחק
נגמר רמת הכובש בית עליון - 18/02/2020 21:15

1 בדור

0 2

לב-טוב הרצליה

למשחק
נגמר רמת הכובש בית תחתון - 18/02/2020 21:15

Amigas

0 2

בר טוב רעננה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון - 18/02/2020 21:30

Dream team צורן

2 0

Sparks הרצליה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון - 18/02/2020 21:30

ריץ' רץ'

0 2

על best

למשחק
נגמר רמת השרון בית תחתון - 18/02/2020 21:30

Vibers קדימה-צורן

2 1

א.ס. פרידום רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית תחתון - 18/02/2020 21:30

Say What

2 0

Sisters הוד השרון

למשחק
נגמר רמת הכובש בית תחתון - 25/02/2020 20:30

Say What

1 2

א.ס. פרידום רמת השרון

למשחק
נגמר רמת הכובש בית תחתון - 03/03/2020 20:30

Sisters הוד השרון

1 2

Vibers קדימה-צורן

למשחק
נגמר רמת השרון בית תחתון - 03/03/2020 20:30

בר טוב רעננה

1 2

א.ס. פרידום רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון - 03/03/2020 20:45

ריץ' רץ'

1 2

לב-טוב הרצליה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון - 03/03/2020 20:45

על best

2 1

1 בדור

למשחק
נגמר רמת הכובש בית עליון - 03/03/2020 21:15

Sparks הרצליה

2 0

כרכורשת

למשחק