הדפס

ארצית שרון- הרצליה - לוח משחקים ותוצאות

שלב א

נגמר רמת השרון בית ב - 30/10/2019 20:30

א.ס. סוקו רמת השרון

2 0

Ananda חדרה

למשחק
נגמר רמת הכובש בית ב - 30/10/2019 21:15

פעמונים 1

2 0

מנשה

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית ב - 30/10/2019 21:15

אלונט הרצליה

0 2

בנות הנחלה הרצליה

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית א - 06/11/2019 20:30

א.ס. נקסט רמת השרון

2 1

גלובלנט

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית א - 06/11/2019 20:45

פומה

0 2

צהלה

למשחק
נגמר רמת השרון בית א - 06/11/2019 21:15

א.ס. טורנדו רמת השרון

0 2

א.ס. מוג'ו רמת השרון

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית א - 06/11/2019 21:15

ים נתניה

2 0

הוד אש הוד השרון

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית ב - 13/11/2019 20:30

בנות הנחלה הרצליה

1 2

פעמונים 1

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית ב - 13/11/2019 20:45

Ananda חדרה

0 2

ברקודות ת"א

למשחק
נגמר רמת השרון בית ב - 13/11/2019 21:15

א.ס. נטו רמת השרון

0 2

א.ס. סוקו רמת השרון

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית ב - 13/11/2019 21:15

פנתרות אבן יהודה

2 1

אלונט הרצליה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית ב - 13/11/2019 21:30

מנשה

0 2

עלית רמת גן

למשחק
נגמר רמת השרון בית א - 20/11/2019 20:30

הוד אש הוד השרון

1 2

א.ס. נקסט רמת השרון

למשחק
נגמר רמת הכובש בית א - 20/11/2019 20:30

א.ס. מוג'ו רמת השרון

2 0

ים נתניה

למשחק
נגמר רמת השרון בית א - 20/11/2019 21:15

יקום up

2 0

א.ס. טורנדו רמת השרון

למשחק
נגמר רמת הכובש בית א - 20/11/2019 21:15

צהלה

0 2

Fit ball קרית עקרון

למשחק
נגמר רמת הכובש בית א - 20/11/2019 21:15

Spikers

2 0

פומה

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית א - 27/11/2019 20:30

Fit ball קרית עקרון

2 0

יקום up

למשחק
נגמר רמת השרון בית ב - 27/11/2019 20:30

א.ס. סוקו רמת השרון

2 0

פנתרות אבן יהודה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית ב - 27/11/2019 20:45

Ananda חדרה

0 2

עלית רמת גן

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית ב - 27/11/2019 21:15

אלונט הרצליה

1 2

מנשה

למשחק
נגמר רמת השרון בית ב - 27/11/2019 21:15

א.ס. נטו רמת השרון

0 2

בנות הנחלה הרצליה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית ב - 27/11/2019 21:30

פעמונים 1

0 2

ברקודות ת"א

למשחק
נגמר רמת השרון בית א - 04/12/2019 20:30

צהלה

0 2

א.ס. מוג'ו רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית א - 04/12/2019 20:45

א.ס. טורנדו רמת השרון

0 2

ים נתניה

למשחק
נגמר רמת הכובש בית א - 04/12/2019 21:15

Spikers

2 0

הוד אש הוד השרון

למשחק
נגמר הוד השרון- הראשונים בית א - 04/12/2019 21:30

פומה

0 2

גלובלנט

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית א - 04/12/2019 21:30

Fit ball קרית עקרון

2 0

א.ס. נקסט רמת השרון

למשחק
נגמר רמת השרון בית ב - 11/12/2019 20:30

א.ס. נטו רמת השרון

2 1

מנשה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית ב - 11/12/2019 20:45

פעמונים 1

2 0

עלית רמת גן

למשחק
נגמר רמת השרון בית ב - 11/12/2019 21:30

א.ס. סוקו רמת השרון

0 2

בנות הנחלה הרצליה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית ב - 11/12/2019 21:30

ברקודות ת"א

2 0

אלונט הרצליה

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית א - 18/12/2019 20:30

א.ס. טורנדו רמת השרון

0 2

גלובלנט

למשחק
נגמר צופית בית א - 18/12/2019 20:45

פומה

0 2

א.ס. מוג'ו רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית א - 18/12/2019 20:45

ים נתניה

0 2

א.ס. נקסט רמת השרון

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית א - 18/12/2019 21:15

Fit ball קרית עקרון

2 0

הוד אש הוד השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית א - 18/12/2019 21:30

Spikers

1 2

יקום up

למשחק
נגמר צופית בית ב - 18/12/2019 21:30

פנתרות אבן יהודה

2 0

Ananda חדרה

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית ב - 01/01/2020 20:30

בנות הנחלה הרצליה

2 0

פנתרות אבן יהודה

למשחק
נגמר הוד השרון- הראשונים בית ב - 01/01/2020 20:45

א.ס. סוקו רמת השרון

2 0

מנשה

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית ב - 01/01/2020 21:15

עלית רמת גן

2 0

אלונט הרצליה

למשחק
נגמר הוד השרון- הראשונים בית ב - 01/01/2020 21:30

Ananda חדרה

0 2

פעמונים 1

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית ב - 01/01/2020 21:30

ברקודות ת"א

2 1

א.ס. נטו רמת השרון

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית א - 08/01/2020 20:30

יקום up

2 1

הוד אש הוד השרון

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית א - 08/01/2020 21:15

פומה

0 2

ים נתניה

למשחק
נגמר רמת השרון בית א - 08/01/2020 21:30

Fit ball קרית עקרון

2 0

א.ס. טורנדו רמת השרון

למשחק
נגמר רמת השרון בית ב - 15/01/2020 20:45

ברקודות ת"א

2 0

א.ס. סוקו רמת השרון

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית ב - 15/01/2020 21:15

בנות הנחלה הרצליה

2 0

Ananda חדרה

למשחק
נגמר הוד השרון- הראשונים בית א - 15/01/2020 21:30

צהלה

2 1

גלובלנט

למשחק
נגמר רמת השרון בית ב - 15/01/2020 21:30

עלית רמת גן

1 2

א.ס. נטו רמת השרון

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית א - 22/01/2020 20:30

גלובלנט

2 0

הוד אש הוד השרון

למשחק
נגמר רמת השרון בית א - 22/01/2020 20:45

א.ס. טורנדו רמת השרון

0 2

צהלה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית א - 22/01/2020 20:45

ים נתניה

0 2

יקום up

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית ב - 22/01/2020 21:15

מנשה

0 2

פנתרות אבן יהודה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית א - 22/01/2020 21:30

Fit ball קרית עקרון

2 0

Spikers

למשחק
נגמר רמת השרון בית א - 22/01/2020 21:30

א.ס. נקסט רמת השרון

2 0

א.ס. מוג'ו רמת השרון

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית ב - 29/01/2020 20:30

מנשה

1 2

בנות הנחלה הרצליה

למשחק
נגמר צופית בית ב - 29/01/2020 20:30

פנתרות אבן יהודה

0 2

ברקודות ת"א

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית ב - 29/01/2020 21:15

Ananda חדרה

1 2

אלונט הרצליה

למשחק
נגמר רמת השרון בית ב - 29/01/2020 21:30

א.ס. נטו רמת השרון

0 2

פעמונים 1

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית ב - 29/01/2020 21:30

עלית רמת גן

1 2

א.ס. סוקו רמת השרון

למשחק
נגמר רמת השרון בית א - 05/02/2020 20:45

א.ס. נקסט רמת השרון

2 0

א.ס. טורנדו רמת השרון

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית א - 05/02/2020 21:15

א.ס. מוג'ו רמת השרון

2 0

Spikers

למשחק
נגמר הוד השרון- הראשונים בית א - 05/02/2020 21:30

גלובלנט

1 2

Fit ball קרית עקרון

למשחק
נגמר רמת השרון בית א - 05/02/2020 21:30

הוד אש הוד השרון

0 2

פומה

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית ב - 12/02/2020 20:30

בנות הנחלה הרצליה

1 2

ברקודות ת"א

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית א - 12/02/2020 20:45

יקום up

2 0

צהלה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית ב - 12/02/2020 20:45

פנתרות אבן יהודה

1 2

עלית רמת גן

למשחק
נגמר רמת השרון בית ב - 12/02/2020 20:45

פעמונים 1

2 1

א.ס. סוקו רמת השרון

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית ב - 12/02/2020 21:15

אלונט הרצליה

0 2

א.ס. נטו רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית ב - 12/02/2020 21:30

מנשה

2 1

Ananda חדרה

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית א - 19/02/2020 20:30

צהלה

2 0

ים נתניה

למשחק
נגמר רמת השרון בית א - 19/02/2020 20:45

א.ס. מוג'ו רמת השרון

2 1

גלובלנט

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית א - 19/02/2020 20:45

יקום up

2 0

א.ס. נקסט רמת השרון

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית א - 19/02/2020 21:15

פומה

0 2

Fit ball קרית עקרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית א - 19/02/2020 21:30

Spikers

2 1

א.ס. טורנדו רמת השרון

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית ב - 26/02/2020 20:30

אלונט הרצליה

1 2

פעמונים 1

למשחק
נגמר רמת השרון בית א - 26/02/2020 20:45

הוד אש הוד השרון

2 1

א.ס. טורנדו רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית א - 26/02/2020 20:45

צהלה

2 0

Spikers

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית ב - 26/02/2020 21:15

עלית רמת גן

2 1

ברקודות ת"א

למשחק
נגמר הוד השרון- הראשונים בית א - 26/02/2020 21:30

גלובלנט

1 2

ים נתניה

למשחק
נגמר רמת השרון בית א - 26/02/2020 21:30

א.ס. מוג'ו רמת השרון

0 2

Fit ball קרית עקרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית א - 26/02/2020 21:30

יקום up

2 0

פומה

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית א - 04/03/2020 20:30

א.ס. טורנדו רמת השרון

2 1

פומה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית א - 04/03/2020 20:45

ים נתניה

2 0

Spikers

למשחק
נגמר רמת השרון בית ב - 04/03/2020 20:45

א.ס. נטו רמת השרון

0 2

פנתרות אבן יהודה

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית ב - 04/03/2020 21:15

אלונט הרצליה

1 2

א.ס. סוקו רמת השרון

למשחק
נגמר רמת השרון בית א - 04/03/2020 21:30

א.ס. נקסט רמת השרון

0 2

צהלה

למשחק
נגמר הוד השרון- הראשונים בית א - 04/03/2020 21:30

גלובלנט

2 1

יקום up

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית א - 04/03/2020 21:30

הוד אש הוד השרון

0 2

א.ס. מוג'ו רמת השרון

למשחק
נגמר רמת השרון בית א - 11/03/2020 21:45

Spikers

2 1

א.ס. נקסט רמת השרון

למשחק