הדפס

לאומית א' - לוח משחקים ותוצאות

שלב א

נגמר רמת השרון בית אחד - 29/10/2019 20:30

תל מונד

0 2

פעמונים 2

למשחק
נגמר נוף הגליל- המתחם בית אחד - 29/10/2019 20:30

ברנדיס הרצליה

2 0

עילית בול

למשחק
נגמר קרית אתא- ירושלים בית אחד - 05/11/2019 20:30

קופל גרופ קרית אתא

2 0

הוד השחר

למשחק
נגמר רמת הכובש בית אחד - 05/11/2019 20:30

תל מונד

0 2

Vamos

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד - 05/11/2019 20:30

ברנדיס הרצליה

2 1

אוממה כפר האורנים

למשחק
נגמר קרית מוצקין- גושן בית אחד - 05/11/2019 21:15

Gipsy Queens

2 0

עילית בול

למשחק
נגמר רמת הכובש בית אחד - 12/11/2019 20:30

אוממה כפר האורנים

2 0

בננות החוף

למשחק
נגמר קרית אתא- ירושלים בית אחד - 12/11/2019 20:30

חיפושיות יקנעם

1 2

קופל גרופ קרית אתא

למשחק
נגמר רמת השרון בית אחד - 12/11/2019 20:30

עילית בול

2 0

פעמונים 2

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד - 12/11/2019 21:15

Vamos

1 2

ברנדיס הרצליה

למשחק
נגמר הוד השרון- הראשונים בית אחד - 13/11/2019 21:30

הוד השחר

2 1

תל מונד

למשחק
נגמר יקנעם- רח' הגיא בית אחד - 17/11/2019 21:30

חיפושיות יקנעם

0 2

אינשטיין חיפה

למשחק
נגמר רמת הכובש בית אחד - 19/11/2019 20:30

אוממה כפר האורנים

1 2

Vamos

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 19/11/2019 21:30

Gipsy Queens

2 0

אינשטיין חיפה

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד - 26/11/2019 20:30

עילית בול

0 2

אוממה כפר האורנים

למשחק
נגמר עתלית בית אחד - 26/11/2019 21:00

קופל גרופ קרית אתא

2 0

בננות החוף

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד - 26/11/2019 21:15

פעמונים 2

1 2

אינשטיין חיפה

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד - 26/11/2019 21:15

תל מונד

0 2

ברנדיס הרצליה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 26/11/2019 21:30

Gipsy Queens

2 0

הוד השחר

למשחק
נגמר רמת הכובש בית אחד - 03/12/2019 20:30

קופל גרופ קרית אתא

2 0

אוממה כפר האורנים

למשחק
נגמר צופית בית אחד - 03/12/2019 21:15

חיפושיות יקנעם

2 0

Gipsy Queens

למשחק
נגמר רמת הכובש בית אחד - 03/12/2019 21:15

תל מונד

1 2

אינשטיין חיפה

למשחק
נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית אחד - 03/12/2019 21:30

ברנדיס הרצליה

2 0

בננות החוף

למשחק
נגמר הוד השרון- הראשונים בית אחד - 04/12/2019 20:45

עילית בול

2 0

הוד השחר

למשחק
נגמר הוד השרון- הראשונים בית אחד - 08/12/2019 21:00

הוד השחר

0 2

חיפושיות יקנעם

למשחק
נגמר רמת הכובש בית אחד - 10/12/2019 21:15

פעמונים 2

1 2

Vamos

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד - 10/12/2019 21:15

בננות החוף

0 2

אינשטיין חיפה

למשחק
נגמר קרית אתא- ירושלים בית אחד - 10/12/2019 21:15

Gipsy Queens

0 2

קופל גרופ קרית אתא

למשחק
נגמר נוף הגליל- המתחם בית אחד - 17/12/2019 20:30

עילית בול

2 1

בננות החוף

למשחק
נגמר קרית אתא- ירושלים בית אחד - 17/12/2019 20:30

קופל גרופ קרית אתא

2 0

תל מונד

למשחק
נגמר רמת הכובש בית אחד - 17/12/2019 21:15

Gipsy Queens

1 2

Vamos

למשחק
נגמר רמת השרון בית אחד - 17/12/2019 21:30

הוד השחר

0 2

אוממה כפר האורנים

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 17/12/2019 21:30

פעמונים 2

0 2

ברנדיס הרצליה

למשחק
נגמר רמת השרון בית אחד - 31/12/2019 20:30

פעמונים 2

0 2

קופל גרופ קרית אתא

למשחק
נגמר עתלית בית אחד - 31/12/2019 20:45

הוד השחר

2 1

בננות החוף

למשחק
נגמר הוד השרון- הראשונים בית אחד - 05/01/2020 21:15

ברנדיס הרצליה

2 0

הוד השחר

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 07/01/2020 20:45

תל מונד

0 2

חיפושיות יקנעם

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 07/01/2020 20:45

בננות החוף

0 2

Vamos

למשחק
נגמר נוף הגליל- המתחם בית אחד - 07/01/2020 21:15

קופל גרופ קרית אתא

2 0

עילית בול

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 07/01/2020 21:30

אינשטיין חיפה

1 2

אוממה כפר האורנים

למשחק
נגמר רמת השרון בית אחד - 08/01/2020 20:30

פעמונים 2

1 2

Gipsy Queens

למשחק
נגמר קרית אתא- ירושלים בית אחד - 14/01/2020 20:30

ברנדיס הרצליה

0 2

קופל גרופ קרית אתא

למשחק
נגמר עתלית בית אחד - 14/01/2020 20:45

בננות החוף

0 2

פעמונים 2

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 14/01/2020 20:45

אוממה כפר האורנים

2 0

חיפושיות יקנעם

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד - 14/01/2020 21:15

אינשטיין חיפה

2 1

עילית בול

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 14/01/2020 21:30

תל מונד

2 0

Gipsy Queens

למשחק
נגמר הוד השרון- הראשונים בית אחד - 15/01/2020 20:45

Vamos

2 1

הוד השחר

למשחק
נגמר צופית בית אחד - 21/01/2020 20:30

Vamos

2 0

עילית בול

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 21/01/2020 20:45

פעמונים 2

1 2

חיפושיות יקנעם

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד - 21/01/2020 21:15

אינשטיין חיפה

2 0

הוד השחר

למשחק
נגמר צופית בית אחד - 21/01/2020 21:15

אוממה כפר האורנים

0 2

Gipsy Queens

למשחק
נגמר צופית בית אחד - 28/01/2020 20:30

חיפושיות יקנעם

1 2

Vamos

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד - 28/01/2020 20:30

אינשטיין חיפה

0 2

קופל גרופ קרית אתא

למשחק
נגמר עתלית בית אחד - 28/01/2020 20:45

בננות החוף

1 2

תל מונד

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד - 28/01/2020 21:15

Gipsy Queens

0 2

ברנדיס הרצליה

למשחק
נגמר רמת השרון בית אחד - 28/01/2020 21:30

אוממה כפר האורנים

2 0

פעמונים 2

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד - 04/02/2020 20:30

Vamos

0 2

קופל גרופ קרית אתא

למשחק
נגמר יקנעם- רח' הגיא בית אחד - 04/02/2020 20:30

חיפושיות יקנעם

2 0

עילית בול

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 04/02/2020 20:45

אוממה כפר האורנים

0 2

תל מונד

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד - 04/02/2020 21:15

אינשטיין חיפה

0 2

ברנדיס הרצליה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 04/02/2020 21:30

בננות החוף

2 0

Gipsy Queens

למשחק
נגמר הוד השרון- הראשונים בית אחד - 05/02/2020 20:45

הוד השחר

0 2

פעמונים 2

למשחק
נגמר יקנעם- רח' הגיא בית אחד - 11/02/2020 20:30

בננות החוף

1 2

חיפושיות יקנעם

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד - 11/02/2020 21:15

Vamos

2 1

אינשטיין חיפה

למשחק
נגמר יקנעם- רח' הגיא בית אחד - 11/02/2020 21:15

עילית בול

2 0

תל מונד

למשחק
נגמר יקנעם- רח' הגיא בית אחד - 16/02/2020 20:30

חיפושיות יקנעם

0 2

ברנדיס הרצליה

למשחק

שלב ב

נגמר רמת הכובש בית עליון - 25/02/2020 20:30

Vamos

2 1

אוממה כפר האורנים

למשחק
נגמר קרית אתא- ירושלים בית עליון - 25/02/2020 20:30

קופל גרופ קרית אתא

2 1

חיפושיות יקנעם

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית עליון - 25/02/2020 20:45

אינשטיין חיפה

1 2

ברנדיס הרצליה

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית תחתון - 25/02/2020 21:30

עילית בול

2 1

בננות החוף

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית תחתון - 25/02/2020 21:30

פעמונים 2

0 2

Gipsy Queens

למשחק
נגמר קרית אתא- ירושלים בית עליון - 03/03/2020 20:30

אינשטיין חיפה

0 2

קופל גרופ קרית אתא

למשחק
נגמר יקנעם- רח' הגיא בית עליון - 03/03/2020 20:30

חיפושיות יקנעם

0 2

Vamos

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית עליון - 03/03/2020 21:00

ברנדיס הרצליה

2 0

אוממה כפר האורנים

למשחק
נגמר יקנעם- רח' הגיא בית תחתון - 03/03/2020 21:15

Gipsy Queens

2 0

בננות החוף

למשחק
נגמר רמת הכובש בית תחתון - 03/03/2020 21:15

תל מונד

0 2

פעמונים 2

למשחק
נגמר הוד השרון- הראשונים בית תחתון - 04/03/2020 20:45

הוד השחר

2 1

עילית בול

למשחק
נגמר יקנעם- רח' הגיא בית עליון - 10/03/2020 21:00

חיפושיות יקנעם

1 2

אינשטיין חיפה

למשחק