הדפס

ליגת על - לוח משחקים ותוצאות

שלב א

נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד - 29/10/2019 20:30

ונוס חיפה

2 0

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר רמת השרון בית אחד - 29/10/2019 21:15

איילות גן יבנה

1 2

הכח רמת השרון

למשחק
נגמר קרית מוצקין- גושן בית אחד - 05/11/2019 20:30

זבנג קריית מוצקין

2 0

Cheetah il

למשחק
נגמר רמת השרון בית אחד - 05/11/2019 20:30

שוס אבן יהודה

0 2

הכח רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 05/11/2019 20:45

דורה כ"ס

2 0

Beleza רעננה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 05/11/2019 20:45

מחוברות חולון

1 2

Comeback

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 05/11/2019 21:30

בנות גוריון כ"ס

2 0

איילות גן יבנה

למשחק
נגמר קרית אתא- ירושלים בית אחד - 12/11/2019 21:15

זבנג קריית מוצקין

0 2

דורה כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 12/11/2019 21:30

מחוברות חולון

2 1

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 12/11/2019 21:30

שוס אבן יהודה

0 2

Cheetah il

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 12/11/2019 21:30

בנות גוריון כ"ס

1 2

Comeback

למשחק
נגמר רמת הכובש בית אחד - 19/11/2019 20:30

בנות גוריון כ"ס

2 0

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר רמת השרון בית אחד - 19/11/2019 20:30

הכח רמת השרון

2 0

Comeback

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 19/11/2019 20:45

מחוברות חולון

2 0

ונוס חיפה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 19/11/2019 20:45

שוס אבן יהודה

0 2

דורה כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 19/11/2019 20:45

איילות גן יבנה

0 2

Cheetah il

למשחק
נגמר עין שמר בית אחד - 19/11/2019 21:15

זבנג קריית מוצקין

2 1

Beleza רעננה

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד - 26/11/2019 20:30

הכח רמת השרון

2 0

ונוס חיפה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 26/11/2019 20:45

איילות גן יבנה

0 2

זבנג קריית מוצקין

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 26/11/2019 20:45

Comeback

0 2

דורה כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 26/11/2019 20:45

Cheetah il

2 0

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר רמת הכובש בית אחד - 26/11/2019 21:15

בנות גוריון כ"ס

2 0

מחוברות חולון

למשחק
נגמר צופית בית אחד - 03/12/2019 20:30

Beleza רעננה

0 2

Cheetah il

למשחק
נגמר רמת השרון בית אחד - 03/12/2019 20:30

דורה כ"ס

2 0

הכח רמת השרון

למשחק
נגמר קרית מוצקין- גושן בית אחד - 03/12/2019 20:30

זבנג קריית מוצקין

0 2

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 03/12/2019 21:30

בריזה לב השרון

0 2

Comeback

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 03/12/2019 21:30

מחוברות חולון

2 1

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר == אולם == בית אחד - 10/12/2019 21:30

שוס אבן יהודה

2 0

Beleza רעננה

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד - 17/12/2019 20:30

Beleza רעננה

0 2

מחוברות חולון

למשחק
נגמר רמת הכובש בית אחד - 17/12/2019 20:30

שוס אבן יהודה

2 0

זבנג קריית מוצקין

למשחק
נגמר רמת הכובש בית אחד - 17/12/2019 20:30

Comeback

0 2

Cheetah il

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 17/12/2019 20:45

הכח רמת השרון

2 0

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר קרית אתא- ירושלים בית אחד - 17/12/2019 21:15

בנות גוריון כ"ס

0 2

ונוס חיפה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 17/12/2019 21:30

איילות גן יבנה

0 2

דורה כ"ס

למשחק
נגמר צופית בית אחד - 31/12/2019 20:30

Beleza רעננה

0 2

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 31/12/2019 20:45

איילות גן יבנה

1 2

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בגין בית אחד - 31/12/2019 20:45

Comeback

0 2

זבנג קריית מוצקין

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 31/12/2019 20:45

בריזה לב השרון

2 1

דורה כ"ס

למשחק
נגמר רמת השרון בית אחד - 31/12/2019 21:30

הכח רמת השרון

0 2

מחוברות חולון

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד - 05/01/2020 20:30

ונוס חיפה

2 1

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר רמת השרון בית אחד - 07/01/2020 20:30

Cheetah il

2 0

הכח רמת השרון

למשחק
נגמר צופית בית אחד - 07/01/2020 20:30

זבנג קריית מוצקין

2 1

מחוברות חולון

למשחק
נגמר רמת הכובש בית אחד - 07/01/2020 21:15

בריזה לב השרון

2 1

איילות גן יבנה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 07/01/2020 21:30

Comeback

2 0

Beleza רעננה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 07/01/2020 21:30

דורה כ"ס

2 1

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד - 14/01/2020 20:30

Cheetah il

2 1

ונוס חיפה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 14/01/2020 20:45

איילות גן יבנה

0 2

Beleza רעננה

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד - 21/01/2020 20:30

דורה כ"ס

2 1

ונוס חיפה

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בגין בית אחד - 21/01/2020 20:45

בריזה לב השרון

0 2

זבנג קריית מוצקין

למשחק
נגמר רמת הכובש בית אחד - 21/01/2020 21:15

Comeback

0 2

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 21/01/2020 21:30

הכח רמת השרון

1 2

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד - 28/01/2020 20:30

דורה כ"ס

2 0

Cheetah il

למשחק
נגמר רמת השרון בית אחד - 28/01/2020 20:30

זבנג קריית מוצקין

2 0

הכח רמת השרון

למשחק
נגמר רמת הכובש בית אחד - 28/01/2020 20:30

שוס אבן יהודה

0 2

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 28/01/2020 20:45

ונוס חיפה

2 0

Comeback

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 28/01/2020 21:30

Beleza רעננה

0 2

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 28/01/2020 21:30

מחוברות חולון

2 0

איילות גן יבנה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 04/02/2020 20:45

Cheetah il

2 0

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 04/02/2020 20:45

בריזה לב השרון

1 2

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בגין בית אחד - 04/02/2020 20:45

ונוס חיפה

2 1

זבנג קריית מוצקין

למשחק
נגמר רמת הכובש בית אחד - 04/02/2020 21:15

דורה כ"ס

2 0

מחוברות חולון

למשחק
נגמר רמת השרון בית אחד - 04/02/2020 21:30

Beleza רעננה

1 2

הכח רמת השרון

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד - 11/02/2020 20:30

Beleza רעננה

0 2

ונוס חיפה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 11/02/2020 20:45

Cheetah il

2 0

מחוברות חולון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 11/02/2020 21:30

Comeback

1 2

איילות גן יבנה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 18/02/2020 20:45

ונוס חיפה

2 0

איילות גן יבנה

למשחק

שלב ב

נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון - 25/02/2020 20:45

Cheetah il

2 0

מחוברות חולון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון - 25/02/2020 20:45

בנות גוריון כ"ס

2 1

דורה כ"ס

למשחק
נגמר רמת הכובש בית תחתון - 25/02/2020 21:15

Comeback

2 0

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר רמת הכובש בית תחתון - 03/03/2020 20:30

הכח רמת השרון

2 0

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון - 03/03/2020 20:45

זבנג קריית מוצקין

0 2

דורה כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון - 03/03/2020 21:30

בנות גוריון כ"ס

2 0

מחוברות חולון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית תחתון - 03/03/2020 21:30

איילות גן יבנה

0 2

Comeback

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית תחתון - 03/03/2020 21:30

בריזה לב השרון

0 2

Beleza רעננה

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית עליון - 10/03/2020 20:45

ונוס חיפה

0 2

זבנג קריית מוצקין

למשחק