הדפס

ליגה לאומית ב' - לוח משחקים ותוצאות

 

שלב 1

נגמר קידום אשדוד -רח מיכשוולי 20 אשדוד ליגה לאומית ב' - דרום סיבוב 1 - סיבוב 1 16/12/2019 19:30

קידום אשדוד

35 70

בית הלוחם באר שבע

למשחק
נגמר כרמיאל-אולם ע"ש רבין רח' חטיבת יפתח 200 ליגה לאומית ב' - צפון סיבוב 1 - סיבוב 1 16/12/2019 20:45

כרמיאל

32 16

מג'ד אל כרום

למשחק
נגמר ספיבק רמת גן-רוקח 123 רמת גן ליגה לאומית ב' - צפון סיבוב 1 - סיבוב 1 18/12/2019 21:00

אילן יפו

19 57

בית הלוחם תל-אביב ב

למשחק
נגמר ראשון לציון-אבני החושן 1 ראשון לציון ליגה לאומית ב' - דרום סיבוב 1 - סיבוב 1 18/12/2019 21:00

ראשוניה

52 39

חוסן באר שבע

למשחק
נגמר חוסן באר שבע-תיכון רגר -נפתלי הרץ אימבר ליגה לאומית ב' - דרום סיבוב 1 - סיבוב 1 25/12/2019 20:30

חוסן באר שבע

30 73

בית הלוחם באר שבע

למשחק
נגמר מג'ד אל כרום ליגה לאומית ב' - צפון סיבוב 1 - סיבוב 1 13/01/2020 18:30

מג'ד אל כרום

50 37

אילן יפו

למשחק
נגמר ביה"ל ירושלים-יצחק מודעי 1 ירושלים ליגה לאומית ב' - דרום סיבוב 1 - סיבוב 1 14/01/2020 20:15

בית הלוחם ירושלים

44 61

ראשוניה

למשחק
נגמר אילן חיפה-גורדוניה 7 קרית חיים ליגה לאומית ב' - צפון סיבוב 1 - סיבוב 1 16/01/2020 20:00

אילן קריות

47 39

כרמיאל

למשחק
נגמר חוסן באר שבע-תיכון רגר -נפתלי הרץ אימבר ליגה לאומית ב' - דרום סיבוב 1 - סיבוב 1 29/12/2019 20:30

חוסן באר שבע

36 34

קידום אשדוד

למשחק
נגמר ביה"ל תל אביב- שמואל ברקאי 49 אפקה ליגה לאומית ב' - צפון סיבוב 1 - סיבוב 1 30/12/2019 18:30

בית הלוחם תל-אביב ב

59 27

מג'ד אל כרום

למשחק
נגמר ביה"ל באר שבע-בן ציון כרמל 9 באר שבע ליגה לאומית ב' - דרום סיבוב 1 - סיבוב 1 01/01/2020 19:15

בית הלוחם באר שבע

58 35

בית הלוחם ירושלים

למשחק
נגמר אילן חיפה-גורדוניה 7 קרית חיים ליגה לאומית ב' - צפון סיבוב 1 - סיבוב 1 02/01/2020 20:45

אילן קריות

48 31

אילן יפו

למשחק
נגמר ביה"ל תל אביב- שמואל ברקאי 49 אפקה ליגה לאומית ב' - צפון סיבוב 1 - סיבוב 1 06/01/2020 18:30

בית הלוחם תל-אביב ב

49 43

אילן קריות

למשחק
נגמר קידום אשדוד -רח מיכשוולי 20 אשדוד ליגה לאומית ב' - דרום סיבוב 1 - סיבוב 1 06/01/2020 18:30

קידום אשדוד

39 53

בית הלוחם ירושלים

למשחק
נגמר ביה"ל באר שבע-בן ציון כרמל 9 באר שבע ליגה לאומית ב' - דרום סיבוב 1 - סיבוב 1 06/01/2020 19:15

בית הלוחם באר שבע

67 27

ראשוניה

למשחק
בהמתנה ספיבק רמת גן-רוקח 123 רמת גן ליגה לאומית ב' - צפון סיבוב 1 - סיבוב 1 08/01/2020 21:00

אילן יפו

0 0

כרמיאל

למשחק
נגמר ספיבק רמת גן-רוקח 123 רמת גן ליגה לאומית ב' - צפון סיבוב 1 - סיבוב 1 19/02/2020 21:00

אילן יפו

32 56

כרמיאל

למשחק
נגמר מג'ד אל כרום ליגה לאומית ב' - צפון סיבוב 1 - סיבוב 1 20/01/2020 18:30

מג'ד אל כרום

35 50

אילן קריות

למשחק
נגמר כרמיאל-אולם ע"ש רבין רח' חטיבת יפתח 200 ליגה לאומית ב' - צפון סיבוב 1 - סיבוב 1 20/01/2020 20:45

כרמיאל

29 57

בית הלוחם תל-אביב ב

למשחק
נגמר ראשון לציון-אבני החושן 1 ראשון לציון ליגה לאומית ב' - דרום סיבוב 1 - סיבוב 1 21/01/2020 19:00

ראשוניה

48 45

קידום אשדוד

למשחק
נגמר ביה"ל ירושלים-יצחק מודעי 1 ירושלים ליגה לאומית ב' - דרום סיבוב 1 - סיבוב 1 23/01/2020 20:15

בית הלוחם ירושלים

42 56

חוסן באר שבע

למשחק

שלב 2

נגמר חוסן באר שבע-תיכון רגר -נפתלי הרץ אימבר ליגה לאומית ב' - דרום סיבוב 2 - סיבוב 1 02/02/2020 20:30

חוסן באר שבע

49 24

ראשוניה

למשחק
נגמר ביה"ל תל אביב- שמואל ברקאי 49 אפקה ליגה לאומית ב' - צפון סיבוב 2 - סיבוב 1 03/02/2020 18:30

בית הלוחם תל-אביב ב

53 41

אילן יפו

למשחק
נגמר מג'ד אל כרום ליגה לאומית ב' - צפון סיבוב 2 - סיבוב 1 03/02/2020 18:30

מג'ד אל כרום

21 51

כרמיאל

למשחק
נגמר ביה"ל באר שבע-בן ציון כרמל 9 באר שבע ליגה לאומית ב' - דרום סיבוב 2 - סיבוב 1 03/02/2020 19:15

בית הלוחם באר שבע

62 18

קידום אשדוד

למשחק
נגמר מג'ד אל כרום ליגה לאומית ב' - צפון סיבוב 2 - סיבוב 1 10/02/2020 18:30

מג'ד אל כרום

40 53

בית הלוחם תל-אביב ב

למשחק
נגמר קידום אשדוד -רח מיכשוולי 20 אשדוד ליגה לאומית ב' - דרום סיבוב 2 - סיבוב 1 10/02/2020 19:30

קידום אשדוד

46 47

חוסן באר שבע

למשחק
נגמר ביה"ל ירושלים-יצחק מודעי 1 ירושלים ליגה לאומית ב' - דרום סיבוב 2 - סיבוב 1 11/02/2020 18:30

בית הלוחם ירושלים

39 74

בית הלוחם באר שבע

למשחק
נגמר ספיבק רמת גן-רוקח 123 רמת גן ליגה לאומית ב' - צפון סיבוב 2 - סיבוב 1 12/02/2020 21:00

אילן יפו

27 43

אילן קריות

למשחק
נגמר אילן חיפה-גורדוניה 7 קרית חיים ליגה לאומית ב' - צפון סיבוב 2 - סיבוב 1 16/02/2020 20:00

אילן קריות

52 30

בית הלוחם תל-אביב ב

למשחק
נגמר כרמיאל-אולם ע"ש רבין רח' חטיבת יפתח 200 ליגה לאומית ב' - צפון סיבוב 2 - סיבוב 1 17/02/2020 20:45

כרמיאל

39 20

אילן יפו

למשחק
נגמר ביה"ל ירושלים-יצחק מודעי 1 ירושלים ליגה לאומית ב' - דרום סיבוב 2 - סיבוב 1 18/02/2020 18:30

בית הלוחם ירושלים

36 42

קידום אשדוד

למשחק
נגמר ראשון לציון-אבני החושן 1 ראשון לציון ליגה לאומית ב' - דרום סיבוב 2 - סיבוב 1 19/02/2020 21:00

ראשוניה

39 66

בית הלוחם באר שבע

למשחק
נגמר ביה"ל באר שבע-בן ציון כרמל 9 באר שבע ליגה לאומית ב' - דרום סיבוב 2 - סיבוב 1 24/02/2020 19:15

בית הלוחם באר שבע

68 39

חוסן באר שבע

למשחק
נגמר כרמיאל-אולם ע"ש רבין רח' חטיבת יפתח 200 ליגה לאומית ב' - צפון סיבוב 2 - סיבוב 1 24/02/2020 20:45

כרמיאל

53 38

אילן קריות

למשחק
נגמר ספיבק רמת גן-רוקח 123 רמת גן ליגה לאומית ב' - צפון סיבוב 2 - סיבוב 1 26/02/2020 21:00

אילן יפו

39 53

מג'ד אל כרום

למשחק דוח משחק
נגמר ראשון לציון-אבני החושן 1 ראשון לציון ליגה לאומית ב' - דרום סיבוב 2 - סיבוב 1 26/02/2020 21:00

ראשוניה

50 35

בית הלוחם ירושלים

למשחק
נגמר חוסן באר שבע-תיכון רגר -נפתלי הרץ אימבר ליגה לאומית ב' - דרום סיבוב 2 - סיבוב 1 01/03/2020 20:30

חוסן באר שבע

34 26

בית הלוחם ירושלים

למשחק
נגמר ביה"ל תל אביב- שמואל ברקאי 49 אפקה ליגה לאומית ב' - צפון סיבוב 2 - סיבוב 1 04/03/2020 18:30

בית הלוחם תל-אביב ב

48 45

כרמיאל

למשחק
נגמר קידום אשדוד -רח מיכשוולי 20 אשדוד ליגה לאומית ב' - דרום סיבוב 2 - סיבוב 1 04/03/2020 19:30

קידום אשדוד

54 28

ראשוניה

למשחק
נגמר אילן חיפה-גורדוניה 7 קרית חיים ליגה לאומית ב' - צפון סיבוב 2 - סיבוב 1 05/03/2020 20:45

אילן קריות

56 32

מג'ד אל כרום

למשחק

שלב 3

בהמתנה מג'ד אל כרום לאומית ב' - בית תחתון - סיבוב 1 23/03/2020 18:30

מג'ד אל כרום

0 0

אילן יפו

למשחק
בהמתנה קידום אשדוד -רח מיכשוולי 20 אשדוד לאומית ב' - בית תחתון - סיבוב 1 25/03/2020 19:30

קידום אשדוד

0 0

בית הלוחם ירושלים

למשחק
בהמתנה ביה"ל ירושלים-יצחק מודעי 1 ירושלים לאומית ב' - בית תחתון - סיבוב 1 29/03/2020 18:30

בית הלוחם ירושלים

0 0

מג'ד אל כרום

למשחק
בהמתנה ספיבק רמת גן-רוקח 123 רמת גן לאומית ב' - בית תחתון - סיבוב 1 01/04/2020 21:00

אילן יפו

0 0

קידום אשדוד

למשחק
בהמתנה ביה"ל ירושלים-יצחק מודעי 1 ירושלים לאומית ב' - בית תחתון - סיבוב 1 05/04/2020 18:30

בית הלוחם ירושלים

0 0

אילן יפו

למשחק
בהמתנה מג'ד אל כרום לאומית ב' - בית תחתון - סיבוב 1 06/04/2020 18:30

מג'ד אל כרום

0 0

קידום אשדוד

למשחק
בהמתנה ביה"ל ירושלים-יצחק מודעי 1 ירושלים לאומית ב' - בית תחתון - סיבוב 2 19/04/2020 18:30

בית הלוחם ירושלים

0 0

קידום אשדוד

למשחק
בהמתנה ספיבק רמת גן-רוקח 123 רמת גן לאומית ב' - בית תחתון - סיבוב 2 22/04/2020 21:00

אילן יפו

0 0

מג'ד אל כרום

למשחק
בהמתנה מג'ד אל כרום לאומית ב' - בית תחתון - סיבוב 2 04/05/2020 18:30

מג'ד אל כרום

0 0

בית הלוחם ירושלים

למשחק
בהמתנה קידום אשדוד -רח מיכשוולי 20 אשדוד לאומית ב' - בית תחתון - סיבוב 2 06/05/2020 19:30

קידום אשדוד

0 0

אילן יפו

למשחק
בהמתנה קידום אשדוד -רח מיכשוולי 20 אשדוד לאומית ב' - בית תחתון - סיבוב 2 11/05/2020 19:30

קידום אשדוד

0 0

מג'ד אל כרום

למשחק
בהמתנה ספיבק רמת גן-רוקח 123 רמת גן לאומית ב' - בית תחתון - סיבוב 2 13/05/2020 21:00

אילן יפו

0 0

בית הלוחם ירושלים

למשחק
בהמתנה מג'ד אל כרום לאומית ב' - בית תחתון - סיבוב 3 18/05/2020 18:30

מג'ד אל כרום

0 0

אילן יפו

למשחק
בהמתנה קידום אשדוד -רח מיכשוולי 20 אשדוד לאומית ב' - בית תחתון - סיבוב 3 20/05/2020 19:30

קידום אשדוד

0 0

בית הלוחם ירושלים

למשחק
בהמתנה ביה"ל ירושלים-יצחק מודעי 1 ירושלים לאומית ב' - בית תחתון - סיבוב 3 26/05/2020 18:30

בית הלוחם ירושלים

0 0

מג'ד אל כרום

למשחק
בהמתנה ספיבק רמת גן-רוקח 123 רמת גן לאומית ב' - בית תחתון - סיבוב 3 27/05/2020 21:00

אילן יפו

0 0

קידום אשדוד

למשחק
בהמתנה מג'ד אל כרום לאומית ב' - בית תחתון - סיבוב 3 01/06/2020 18:30

מג'ד אל כרום

0 0

קידום אשדוד

למשחק
בהמתנה ביה"ל ירושלים-יצחק מודעי 1 ירושלים לאומית ב' - בית תחתון - סיבוב 3 02/06/2020 18:30

בית הלוחם ירושלים

0 0

אילן יפו

למשחק

שלב 4

בהמתנה ביה"ל באר שבע-בן ציון כרמל 9 באר שבע לאומית ב' - בית עליון - סיבוב 1 23/03/2020 19:15

בית הלוחם באר שבע

0 0

ראשוניה

למשחק
בהמתנה כרמיאל-אולם ע"ש רבין רח' חטיבת יפתח 200 לאומית ב' - בית עליון - סיבוב 1 23/03/2020 20:45

כרמיאל

0 0

אילן קריות

למשחק
בהמתנה ביה"ל תל אביב- שמואל ברקאי 49 אפקה לאומית ב' - בית עליון - סיבוב 1 25/03/2020 18:30

בית הלוחם תל-אביב ב

0 0

חוסן באר שבע

למשחק
בהמתנה חוסן באר שבע-תיכון רגר -נפתלי הרץ אימבר לאומית ב' - בית עליון - סיבוב 1 29/03/2020 20:30

חוסן באר שבע

0 0

כרמיאל

למשחק
בהמתנה ראשון לציון-אבני החושן 1 ראשון לציון לאומית ב' - בית עליון - סיבוב 1 01/04/2020 21:00

ראשוניה

0 0

בית הלוחם תל-אביב ב

למשחק
בהמתנה אילן חיפה-גורדוניה 7 קרית חיים לאומית ב' - בית עליון - סיבוב 1 02/04/2020 20:00

אילן קריות

0 0

בית הלוחם באר שבע

למשחק
בהמתנה ביה"ל תל אביב- שמואל ברקאי 49 אפקה לאומית ב' - בית עליון - סיבוב 1 06/04/2020 18:30

בית הלוחם תל-אביב ב

0 0

כרמיאל

למשחק
בהמתנה ביה"ל באר שבע-בן ציון כרמל 9 באר שבע לאומית ב' - בית עליון - סיבוב 1 06/04/2020 19:15

בית הלוחם באר שבע

0 0

חוסן באר שבע

למשחק
בהמתנה אילן חיפה-גורדוניה 7 קרית חיים לאומית ב' - בית עליון - סיבוב 1 16/04/2020 20:00

אילן קריות

0 0

ראשוניה

למשחק
בהמתנה ביה"ל תל אביב- שמואל ברקאי 49 אפקה לאומית ב' - בית עליון - סיבוב 1 20/04/2020 18:30

בית הלוחם תל-אביב ב

0 0

אילן קריות

למשחק
בהמתנה כרמיאל-אולם ע"ש רבין רח' חטיבת יפתח 200 לאומית ב' - בית עליון - סיבוב 1 20/04/2020 20:45

כרמיאל

0 0

בית הלוחם באר שבע

למשחק
בהמתנה ראשון לציון-אבני החושן 1 ראשון לציון לאומית ב' - בית עליון - סיבוב 1 22/04/2020 21:00

ראשוניה

0 0

חוסן באר שבע

למשחק
בהמתנה חוסן באר שבע-תיכון רגר -נפתלי הרץ אימבר לאומית ב' - בית עליון - סיבוב 1 03/05/2020 20:30

חוסן באר שבע

0 0

אילן קריות

למשחק
בהמתנה ביה"ל באר שבע-בן ציון כרמל 9 באר שבע לאומית ב' - בית עליון - סיבוב 1 04/05/2020 19:15

בית הלוחם באר שבע

0 0

בית הלוחם תל-אביב ב

למשחק
בהמתנה כרמיאל-אולם ע"ש רבין רח' חטיבת יפתח 200 לאומית ב' - בית עליון - סיבוב 1 04/05/2020 20:45

כרמיאל

0 0

ראשוניה

למשחק
בהמתנה חוסן באר שבע-תיכון רגר -נפתלי הרץ אימבר לאומית ב' - בית עליון - סיבוב 2 10/05/2020 20:30

חוסן באר שבע

0 0

בית הלוחם תל-אביב ב

למשחק
בהמתנה ראשון לציון-אבני החושן 1 ראשון לציון לאומית ב' - בית עליון - סיבוב 2 13/05/2020 21:00

ראשוניה

0 0

בית הלוחם באר שבע

למשחק
בהמתנה אילן חיפה-גורדוניה 7 קרית חיים לאומית ב' - בית עליון - סיבוב 2 14/05/2020 20:00

אילן קריות

0 0

כרמיאל

למשחק
בהמתנה ביה"ל באר שבע-בן ציון כרמל 9 באר שבע לאומית ב' - בית עליון - סיבוב 2 18/05/2020 19:15

בית הלוחם באר שבע

0 0

אילן קריות

למשחק
בהמתנה כרמיאל-אולם ע"ש רבין רח' חטיבת יפתח 200 לאומית ב' - בית עליון - סיבוב 2 18/05/2020 20:45

כרמיאל

0 0

חוסן באר שבע

למשחק
בהמתנה ביה"ל תל אביב- שמואל ברקאי 49 אפקה לאומית ב' - בית עליון - סיבוב 2 20/05/2020 18:30

בית הלוחם תל-אביב ב

0 0

ראשוניה

למשחק
בהמתנה חוסן באר שבע-תיכון רגר -נפתלי הרץ אימבר לאומית ב' - בית עליון - סיבוב 2 24/05/2020 20:30

חוסן באר שבע

0 0

בית הלוחם באר שבע

למשחק
בהמתנה כרמיאל-אולם ע"ש רבין רח' חטיבת יפתח 200 לאומית ב' - בית עליון - סיבוב 2 25/05/2020 20:45

כרמיאל

0 0

בית הלוחם תל-אביב ב

למשחק
בהמתנה ראשון לציון-אבני החושן 1 ראשון לציון לאומית ב' - בית עליון - סיבוב 2 27/05/2020 21:00

ראשוניה

0 0

אילן קריות

למשחק
בהמתנה אילן חיפה-גורדוניה 7 קרית חיים לאומית ב' - בית עליון - סיבוב 2 31/05/2020 20:00

אילן קריות

0 0

בית הלוחם תל-אביב ב

למשחק
בהמתנה חוסן באר שבע-תיכון רגר -נפתלי הרץ אימבר לאומית ב' - בית עליון - סיבוב 2 31/05/2020 20:30

חוסן באר שבע

0 0

ראשוניה

למשחק
בהמתנה ביה"ל באר שבע-בן ציון כרמל 9 באר שבע לאומית ב' - בית עליון - סיבוב 2 01/06/2020 19:15

בית הלוחם באר שבע

0 0

כרמיאל

למשחק
בהמתנה ביה"ל תל אביב- שמואל ברקאי 49 אפקה לאומית ב' - בית עליון - סיבוב 2 10/06/2020 18:30

בית הלוחם תל-אביב ב

0 0

בית הלוחם באר שבע

למשחק
בהמתנה ראשון לציון-אבני החושן 1 ראשון לציון לאומית ב' - בית עליון - סיבוב 2 10/06/2020 21:00

ראשוניה

0 0

כרמיאל

למשחק
בהמתנה אילן חיפה-גורדוניה 7 קרית חיים לאומית ב' - בית עליון - סיבוב 2 11/06/2020 20:00

אילן קריות

0 0

חוסן באר שבע

למשחק