ארצית שרון- כפר סבא - לוח משחקים ותוצאות

שלב 1

נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 02/11/2021 20:30

Team Kim

2 0

פומה

למשחק
נגמר יובלים בית אחד 02/11/2021 20:30

Vibers קדימה-צורן

0 2

עלמה אורנית

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 02/11/2021 20:30

סינרגיה

1 2

בר טוב רעננה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 02/11/2021 21:30

FUEGO

2 0

ריץ' רץ'

למשחק
נגמר יובלים בית אחד 02/11/2021 21:30

SW?!

2 0

נט-ראלי

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 02/11/2021 21:30

א.ס. פרידום רמת השרון

0 2

ניצוצות

למשחק
נגמר יובלים בית אחד 23/11/2021 20:30

פומה

0 2

Vibers קדימה-צורן

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 23/11/2021 20:45

ניצוצות

2 0

סינרגיה

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר יובלים בית אחד 23/11/2021 21:30

נט-ראלי

0 2

Team Kim

למשחק
נגמר גני תקווה בית אחד 23/11/2021 21:30

ריץ' רץ'

1 2

SW?!

למשחק
נגמר הוד השרון- הראשונים בית אחד 07/12/2021 21:15

סינרגיה

2 0

עלמה אורנית

המשחק עבר לאולם הוד השרון הראשונים בשעה 21:15

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 07/12/2021 21:30

Team Kim

2 0

ריץ' רץ'

למשחק
נגמר יובלים בית אחד 07/12/2021 21:30

Vibers קדימה-צורן

2 0

נט-ראלי

למשחק
נגמר רמת השרון - רוטברג בית אחד 07/12/2021 21:30

א.ס. פרידום רמת השרון

2 1

פומה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 07/12/2021 21:30

בר טוב רעננה

0 2

ניצוצות

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 14/12/2021 20:30

Dream team צורן

1 2

FUEGO

למשחק
נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית אחד 21/12/2021 20:00

ריץ' רץ'

0 2

Vibers קדימה-צורן

המשחק עובר לאולם הרצוג עקב שיטפונות באולם יובלים

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 21/12/2021 20:45

FUEGO

1 2

SW?!

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד 21/12/2021 21:30

עלמה אורנית

2 0

בר טוב רעננה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 21/12/2021 21:30

פומה

2 1

סינרגיה

למשחק
נגמר רמת השרון - רוטברג בית אחד 21/12/2021 21:30

נט-ראלי

2 1

א.ס. פרידום רמת השרון

למשחק
נגמר יובלים בית אחד 04/01/2022 20:30

סינרגיה

2 0

נט-ראלי

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 04/01/2022 20:45

בר טוב רעננה

2 0

פומה

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 04/01/2022 20:45

ניצוצות

2 0

עלמה אורנית

המשחק עובר לאולם גלילי בשעה 20:45

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד 04/01/2022 21:30

Team Kim

1 2

FUEGO

למשחק
נגמר יובלים בית אחד 04/01/2022 21:30

Vibers קדימה-צורן

1 2

Dream team צורן

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 04/01/2022 21:30

א.ס. פרידום רמת השרון

0 2

ריץ' רץ'

למשחק
נגמר רמת השרון - רוטברג בית אחד 18/01/2022 21:30

פומה

0 2

ניצוצות

למשחק
נגמר אבן יהודה - בכר בית אחד 30/01/2022 21:45

SW?!

0 2

Team Kim

המשחק עובר לתאריך 30/1 בשעה 21:45 באולם אבן יהודה בכר

למשחק
נגמר יובלים בית אחד 01/02/2022 20:30

Vibers קדימה-צורן

0 2

SW?!

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 01/02/2022 20:30

א.ס. פרידום רמת השרון

0 2

FUEGO

למשחק
נגמר יובלים בית אחד 01/02/2022 21:30

סינרגיה

0 2

Dream team צורן

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 15/02/2022 20:30

SW?!

2 0

א.ס. פרידום רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 15/02/2022 20:45

ריץ' רץ'

0 2

ניצוצות

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 15/02/2022 20:45

FUEGO

2 0

סינרגיה

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר יובלים בית אחד 15/02/2022 21:30

נט-ראלי

0 2

עלמה אורנית

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 22/02/2022 21:30

עלמה אורנית

0 2

א.ס. פרידום רמת השרון

המשחק עבר לתאריך 22/2 בשעה 21:30 באולם רוטברג רמת השרון

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית אחד 24/02/2022 21:30

Team Kim

2 0

Vibers קדימה-צורן

המשחק עובר לתאריך 24/2 בשעה 21:30 באולם היכל הספורט קדימה צורן

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 01/03/2022 20:30

א.ס. פרידום רמת השרון

0 2

Team Kim

המשחק עובר לאולם עומר

למשחק
נגמר יובלים בית אחד 01/03/2022 20:30

ניצוצות

2 1

Dream team צורן

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 01/03/2022 20:45

סינרגיה

0 2

SW?!

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 01/03/2022 20:45

בר טוב רעננה

0 2

FUEGO

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 01/03/2022 21:30

עלמה אורנית

0 2

ריץ' רץ'

למשחק
נגמר יובלים בית אחד 01/03/2022 21:30

פומה

2 0

נט-ראלי

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 08/03/2022 21:30

ריץ' רץ'

2 0

בר טוב רעננה

המשחק עובר לאולם גלילי בשעה 21:30

למשחק
נגמר יובלים בית אחד 15/03/2022 20:00

Dream team צורן

2 0

עלמה אורנית

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 15/03/2022 20:45

FUEGO

0 2

ניצוצות

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר יובלים בית אחד 15/03/2022 21:00

Team Kim

2 0

סינרגיה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 15/03/2022 21:30

ריץ' רץ'

0 2

פומה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 15/03/2022 21:30

SW?!

2 0

בר טוב רעננה

21:30 - תחילת משחק

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 15/03/2022 21:30

Vibers קדימה-צורן

2 0

א.ס. פרידום רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 22/03/2022 20:45

SW?!

2 1

Dream team צורן

המשחק נדחה לתאריך 21.3 בשעה 19:00 באולם יובלים

למשחק
נגמר רמת השרון - רוטברג בית אחד 27/03/2022 21:45

Dream team צורן

2 0

א.ס. פרידום רמת השרון

למשחק
נגמר יובלים בית אחד 29/03/2022 20:00

סינרגיה

0 2

Vibers קדימה-צורן

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 29/03/2022 20:45

בר טוב רעננה

0 2

Team Kim

המשחק עובר לאולם רמת השרון - עומר בשעה 20:45

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 29/03/2022 20:45

ניצוצות

2 0

SW?!

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר יובלים בית אחד 29/03/2022 21:00

פומה

0 2

Dream team צורן

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 29/03/2022 21:30

עלמה אורנית

1 2

FUEGO

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 29/03/2022 21:30

נט-ראלי

0 2

ריץ' רץ'

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 05/04/2022 20:45

ניצוצות

2 0

נט-ראלי

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 05/04/2022 20:45

עלמה אורנית

0 2

פומה

המשחק עובר לתאריך 5/4 בשעה 20:45 באולם כפר סבא גלילי

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 05/04/2022 21:30

בר טוב רעננה

0 2

Dream team צורן

למשחק
נגמר יובלים בית אחד 06/04/2022 19:30

Dream team צורן

1 2

Team Kim

המשחק עובר לתאריך 6/4 בשעה 19:30 באולם יובלים

למשחק
נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית אחד 10/04/2022 20:45

נט-ראלי

1 2

בר טוב רעננה

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר יובלים בית אחד 12/04/2022 20:30

Dream team צורן

2 0

נט-ראלי

למשחק
נגמר רמת השרון - רוטברג בית אחד 12/04/2022 20:30

א.ס. פרידום רמת השרון

2 0

סינרגיה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 12/04/2022 20:45

FUEGO

2 1

פומה

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 12/04/2022 21:30

Team Kim

1 2

ניצוצות

למשחק
נגמר יובלים בית אחד 12/04/2022 21:30

Vibers קדימה-צורן

2 0

בר טוב רעננה

למשחק
נגמר אהרונוביץ בית אחד 24/04/2022 21:00

SW?!

2 0

עלמה אורנית

המשחק עובר לתאריך 24/4 תחילת משחק 21:00

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 26/04/2022 20:30

בר טוב רעננה

2 0

א.ס. פרידום רמת השרון

למשחק
נגמר יובלים בית אחד 26/04/2022 20:30

ניצוצות

2 1

Vibers קדימה-צורן

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 26/04/2022 20:45

פומה

0 2

SW?!

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 26/04/2022 21:30

נט-ראלי

0 2

FUEGO

למשחק
נגמר יובלים בית אחד 26/04/2022 21:30

ריץ' רץ'

0 2

Dream team צורן

למשחק
נגמר אבן יהודה - בכר בית אחד 01/05/2022 21:45

עלמה אורנית

0 2

Team Kim

המשחק עובר לתאריך 1/5 בשעה 21:45 באולם אבן יהודה בכר

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 08/05/2022 20:45

ריץ' רץ'

0 2

סינרגיה

המשחק יתחיל בשעה 20:45

למשחק

שלב 2

נגמר כפר סבא- גלילי בית תיכון 6-10 10/05/2022 20:45

בר טוב רעננה

0 2

ריץ' רץ'

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון 1-5 10/05/2022 21:30

FUEGO

0 2

ניצוצות

למשחק
נגמר אבן יהודה - בכר בית עליון 1-5 10/05/2022 21:45

SW?!

0 2

Team Kim

למשחק
נגמר יובלים בית עליון 1-5 17/05/2022 20:30

Dream team צורן

2 0

FUEGO

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון 1-5 17/05/2022 21:30

ניצוצות

2 1

SW?!

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית תיכון 6-10 17/05/2022 21:30

ריץ' רץ'

2 1

סינרגיה

למשחק
נגמר יובלים בית תיכון 6-10 17/05/2022 21:30

Vibers קדימה-צורן

2 0

בר טוב רעננה

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית תחתון 11-13 17/05/2022 21:30

א.ס. פרידום רמת השרון

2 1

נט-ראלי

למשחק
נגמר יובלים בית תיכון 6-10 24/05/2022 20:30

סינרגיה

1 2

Vibers קדימה-צורן

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית תחתון 11-13 24/05/2022 20:30

עלמה אורנית

1 2

א.ס. פרידום רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית תיכון 6-10 24/05/2022 20:45

פומה

0 2

ריץ' רץ'

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון 1-5 24/05/2022 21:30

Team Kim

0 2

ניצוצות

למשחק
נגמר יובלים בית עליון 1-5 31/05/2022 20:30

SW?!

1 2

Dream team צורן

למשחק
נגמר יובלים בית תיכון 6-10 31/05/2022 21:30

Vibers קדימה-צורן

2 0

פומה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית תחתון 11-13 31/05/2022 21:30

נט-ראלי

2 0

עלמה אורנית

למשחק
נגמר יובלים בית תיכון 6-10 07/06/2022 20:30

ריץ' רץ'

0 2

Vibers קדימה-צורן

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון 1-5 07/06/2022 20:45

FUEGO

0 2

SW?!

למשחק
נגמר יובלים בית עליון 1-5 07/06/2022 21:30

Dream team צורן

2 1

Team Kim

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית תיכון 6-10 07/06/2022 21:30

פומה

1 2

בר טוב רעננה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון 1-5 14/06/2022 19:30

Team Kim

2 0

FUEGO

למשחק
נגמר כפר סבא - אינשטיין בית עליון 1-5 14/06/2022 19:30

ניצוצות

2 0

Dream team צורן

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית תיכון 6-10 21/06/2022 20:45

סינרגיה

2 0

פומה

למשחק