ארצית צפון- גליל - לוח משחקים ותוצאות

שלב 1

מחזור 1
נגמר מזרעה בית אחד 08/11/2021 20:30

Chill Out נהריה

0 2

סופה כפר ורדים

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית אחד 08/11/2021 20:30

Fireball

0 2

נוק אאוט

למשחק
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית אחד 08/11/2021 20:30

TNT

2 0

מלכות בראש

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית אחד 08/11/2021 20:30

אלמה חיפה

2 0

דורבנות התבור

למשחק
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית אחד 08/11/2021 21:30

משגבניקה

2 0

ספייס שאן

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית אחד 08/11/2021 21:30

איילות הצפון

2 0

טורבו חוף הכרמל

למשחק
מחזור 2
נגמר מרכז מירב בית אחד 22/11/2021 20:30

טורבו חוף הכרמל

0 2

אלמה חיפה

למשחק
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית אחד 22/11/2021 20:30

מלכות בראש

0 2

איילות הצפון

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית אחד 22/11/2021 20:30

סופה כפר ורדים

2 0

Fireball

למשחק
נגמר משגב- שכניה בית אחד 22/11/2021 20:30

משגבניקה

2 1

Chill Out נהריה

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית אחד 22/11/2021 21:30

נוק אאוט

2 1

TNT

למשחק
נגמר כפר תבור-אשר ארליך בית אחד 20/12/2021 20:00

ספייס שאן

2 0

דורבנות התבור

המשחק עובר לתאריך 20/12 תחילת משחק 20:00 באולם אשר ארליך בכפר תבור

למשחק
מחזור 3
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית אחד 13/12/2021 20:30

Chill Out נהריה

2 0

ספייס שאן

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית אחד 13/12/2021 20:30

Fireball

0 2

משגבניקה

למשחק
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית אחד 13/12/2021 20:30

אלמה חיפה

2 0

מלכות בראש

המשחק עובר לאולם כדורי בשעה 20:30

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית אחד 13/12/2021 21:30

TNT

1 2

סופה כפר ורדים

למשחק
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית אחד 13/12/2021 21:30

איילות הצפון

1 2

נוק אאוט

למשחק
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית אחד 13/12/2021 21:30

דורבנות התבור

1 2

טורבו חוף הכרמל

המשחק עובר לאולם כדורי בשעה 21:30

למשחק
מחזור 4
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית אחד 03/01/2022 20:30

מלכות בראש

0 2

דורבנות התבור

למשחק
נגמר משגב- אולם ספורט חדש בית אחד 03/01/2022 20:45

משגבניקה

2 1

TNT

המשחק עובר לאולם ספורט חדש-משגב בשעה 20:45

למשחק
נגמר כפר ורדים- אמירים בית אחד 03/01/2022 21:00

סופה כפר ורדים

2 0

איילות הצפון

תחילת משחק 21:00

למשחק
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית אחד 03/01/2022 21:30

ספייס שאן

2 0

טורבו חוף הכרמל

בעקבות אילוצי אולם המשחק עובר לאולם כדורי בשעה 21:30

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית אחד 17/01/2022 20:45

נוק אאוט

2 0

אלמה חיפה

המשחק עובר לתאריך 17/1 בשעה 20:45 באולם חיפה- רמת אלון

למשחק
נגמר מזרעה בית אחד 21/02/2022 20:30

Chill Out נהריה

2 0

Fireball

המשחק עובר לתאריך 21/2 בשעה 20:30 באולם מזרעה

למשחק
מחזור 5
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית אחד 24/01/2022 20:30

Fireball

2 0

ספייס שאן

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית אחד 21/02/2022 20:30

דורבנות התבור

0 2

נוק אאוט

המשחק עובר לתאריך 21/2 בשעה 20:30 באולם קריית מוצקין - בן גוריון

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית אחד 21/02/2022 21:30

איילות הצפון

2 0

משגבניקה

המשחק עובר לתאריך 21/2 בשעה 21:30 בקריית מוצקין בן גוריון

למשחק
נגמר מזרעה בית אחד 04/04/2022 21:00

TNT

0 2

Chill Out נהריה

המשחק עובר לתאריך 4/4 בשעה 21:00 באולם מזרעה

למשחק
נגמר מזרעה בית אחד 02/05/2022 20:45

טורבו חוף הכרמל

2 0

מלכות בראש

למשחק
נגמר משגב- שכניה בית אחד 13/06/2022 21:30

אלמה חיפה

2 0

סופה כפר ורדים

למשחק
מחזור 6
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית אחד 14/02/2022 20:30

ספייס שאן

1 2

מלכות בראש

למשחק
נגמר מזרעה בית אחד 14/02/2022 20:30

Chill Out נהריה

0 2

איילות הצפון

המשחק עובר לאולם מזרעה בשעה 20:30

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית אחד 14/02/2022 20:30

Fireball

2 1

TNT

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית אחד 14/02/2022 21:30

נוק אאוט

2 1

טורבו חוף הכרמל

למשחק
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית אחד 14/02/2022 21:30

סופה כפר ורדים

2 1

דורבנות התבור

למשחק
נגמר משגב- שכניה בית אחד 21/03/2022 21:00

משגבניקה

1 2

אלמה חיפה

למשחק
מחזור 7
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית אחד 28/02/2022 20:30

איילות הצפון

2 0

Fireball

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית אחד 28/02/2022 20:30

אלמה חיפה

0 2

Chill Out נהריה

למשחק
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית אחד 28/02/2022 20:30

מלכות בראש

0 2

נוק אאוט

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית אחד 28/02/2022 21:30

TNT

1 2

ספייס שאן

למשחק
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית אחד 28/02/2022 21:30

דורבנות התבור

0 2

משגבניקה

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית אחד 28/02/2022 21:30

טורבו חוף הכרמל

0 2

סופה כפר ורדים

למשחק
מחזור 10
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית אחד 07/03/2022 20:30

איילות הצפון

2 1

אלמה חיפה

המשחק עובר לאולם בן גוריון - קריית מוצקין

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית אחד 07/03/2022 21:30

TNT

1 2

דורבנות התבור

המשחק עובר לאולם בן גוריון - קריית מוצקין

למשחק
נגמר משגב- שכניה בית אחד 11/04/2022 20:30

משגבניקה

1 2

נוק אאוט

המשחק עובר לאולם משגב-שכניה בשעה 20:30

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית אחד 11/04/2022 20:30

Fireball

1 2

טורבו חוף הכרמל

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית אחד 11/04/2022 21:30

ספייס שאן

0 2

סופה כפר ורדים

המשחק עובר לאולם קריית מוצקין בן גוריון בשעה 21:30

למשחק
נגמר מזרעה בית אחד 02/05/2022 21:30

Chill Out נהריה

2 0

מלכות בראש

למשחק
מחזור 8
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית אחד 14/03/2022 20:30

סופה כפר ורדים

2 0

מלכות בראש

למשחק
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית אחד 14/03/2022 20:30

TNT

1 2

איילות הצפון

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית אחד 14/03/2022 20:45

משגבניקה

2 0

טורבו חוף הכרמל

למשחק
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית אחד 14/03/2022 21:30

ספייס שאן

2 0

נוק אאוט

למשחק
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית אחד 14/03/2022 21:30

Chill Out נהריה

2 0

דורבנות התבור

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית אחד 02/05/2022 20:30

Fireball

0 2

אלמה חיפה

למשחק
מחזור 11
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית אחד 21/03/2022 20:30

מלכות בראש

2 1

Fireball

למשחק
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית אחד 21/03/2022 21:30

דורבנות התבור

0 2

איילות הצפון

למשחק
נגמר מרכז מירב בית אחד 25/04/2022 20:45

אלמה חיפה

1 2

ספייס שאן

למשחק
נגמר מזרעה בית אחד 25/04/2022 21:00

נוק אאוט

0 2

Chill Out נהריה

למשחק
נגמר כפר ורדים- אמירים בית אחד 25/04/2022 21:00

סופה כפר ורדים

1 2

משגבניקה

למשחק
נגמר מרכז מירב בית אחד 25/04/2022 21:30

טורבו חוף הכרמל

2 0

TNT

למשחק
מחזור 9
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית אחד 28/03/2022 20:30

דורבנות התבור

2 0

Fireball

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית אחד 28/03/2022 21:30

איילות הצפון

2 0

ספייס שאן

המשחק עובר לאולם קריית מוצקין בן גוריון בשעה 21:30

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית אחד 28/03/2022 21:30

אלמה חיפה

2 0

TNT

למשחק
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית אחד 04/04/2022 20:45

מלכות בראש

0 2

משגבניקה

המשחק עובר לתאריך 4/4 באולם כדורי בשעה 20:45

למשחק
נגמר מזרעה בית אחד 02/05/2022 20:00

טורבו חוף הכרמל

0 2

Chill Out נהריה

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית אחד 02/05/2022 21:30

נוק אאוט

1 2

סופה כפר ורדים

למשחק

שלב 2

נגמר מזרעה בית עליון 09/05/2022 20:30

Chill Out נהריה

1 2

איילות הצפון

למשחק
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית תחתון 09/05/2022 20:30

מלכות בראש

0 2

דורבנות התבור

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית תחתון 09/05/2022 20:30

Fireball

2 1

TNT

למשחק
נגמר מזרעה בית עליון 09/05/2022 21:30

סופה כפר ורדים

2 1

משגבניקה

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית עליון 09/05/2022 21:30

נוק אאוט

2 1

אלמה חיפה

למשחק
נגמר משגב- שכניה בית עליון 16/05/2022 20:30

סופה כפר ורדים

2 1

נוק אאוט

למשחק
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית תחתון 16/05/2022 20:30

ספייס שאן

2 0

מלכות בראש

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית עליון 16/05/2022 21:00

איילות הצפון

2 0

אלמה חיפה

למשחק
נגמר קריית חיים - בן צבי בית תחתון 16/05/2022 21:00

TNT

0 2

דורבנות התבור

למשחק
נגמר משגב- שכניה בית עליון 16/05/2022 21:30

Chill Out נהריה

0 2

משגבניקה

למשחק
נגמר קריית חיים - בן צבי בית תחתון 16/05/2022 21:45

Fireball

1 2

טורבו חוף הכרמל

למשחק
נגמר מזרעה בית עליון 23/05/2022 20:30

אלמה חיפה

2 0

Chill Out נהריה

למשחק
נגמר קריית חיים - בן צבי בית תחתון 23/05/2022 20:30

דורבנות התבור

2 0

Fireball

למשחק
נגמר כפר ורדים- אמירים בית עליון 23/05/2022 21:00

איילות הצפון

1 2

סופה כפר ורדים

למשחק
נגמר מזרעה בית עליון 23/05/2022 21:30

משגבניקה

2 0

נוק אאוט

למשחק
נגמר כפר ורדים- אמירים בית עליון 30/05/2022 20:30

Chill Out נהריה

0 2

סופה כפר ורדים

למשחק
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית תחתון 30/05/2022 20:30

Fireball

0 2

ספייס שאן

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית עליון 30/05/2022 21:00

אלמה חיפה

0 2

משגבניקה

למשחק
נגמר קריית חיים - בן צבי בית תחתון 30/05/2022 21:00

דורבנות התבור

2 0

טורבו חוף הכרמל

למשחק
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית תחתון 30/05/2022 21:30

TNT

2 1

מלכות בראש

למשחק
נגמר קריית חיים - בן צבי בית עליון 30/05/2022 21:45

איילות הצפון

2 0

נוק אאוט

למשחק
נגמר מזרעה בית עליון 06/06/2022 20:30

נוק אאוט

0 2

Chill Out נהריה

למשחק
נגמר כפר תבור-אשר ארליך בית תחתון 06/06/2022 20:30

דורבנות התבור

0 2

ספייס שאן

למשחק
נגמר קריית חיים - בן צבי בית תחתון 06/06/2022 20:45

מלכות בראש

1 2

Fireball

למשחק
נגמר מזרעה בית עליון 06/06/2022 21:30

אלמה חיפה

2 1

סופה כפר ורדים

למשחק
נגמר קריית חיים - בן צבי בית תחתון 06/06/2022 21:30

טורבו חוף הכרמל

2 0

TNT

למשחק
נגמר משגב- שכניה בית עליון 13/06/2022 20:30

משגבניקה

1 2

איילות הצפון

למשחק
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית תחתון 13/06/2022 20:30

טורבו חוף הכרמל

2 0

מלכות בראש

למשחק
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית תחתון 13/06/2022 21:30

ספייס שאן

0 2

טורבו חוף הכרמל

למשחק
נגמר קריית חיים - בן צבי בית תחתון 20/06/2022 21:00

TNT

0 2

ספייס שאן

למשחק