ארצית שרון- דרום השרון - לוח משחקים ותוצאות

שלב 1

נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 03/11/2021 20:30

זוזו

1 2

גלובלנט

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 03/11/2021 20:30

אורקה 5

1 2

לב צור משה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 03/11/2021 21:30

CatchMond

2 1

פעמונים 1

למשחק
נגמר רמת השרון - רוטברג בית אחד 10/11/2021 20:30

א.ס. נקסט רמת השרון

2 0

ונוס מתן

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 10/11/2021 20:30

א.ס. טורנדו רמת השרון

2 0

א.ס. מוג'ו רמת השרון

למשחק
נגמר רמת השרון - רוטברג בית אחד 10/11/2021 21:30

א.ס. נטו רמת השרון

2 0

יאללה חנה

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 24/11/2021 20:30

ונוס מתן

0 2

א.ס. סוקו רמת השרון

למשחק
נגמר רמת השרון - רוטברג בית אחד 24/11/2021 20:30

לב צור משה

1 2

א.ס. נטו רמת השרון

למשחק
נגמר פרדס חנה כרכור בית אחד 24/11/2021 20:45

א.ס. מוג'ו רמת השרון

2 0

אורקה 5

תחילת חימום 20:30 תחילת משחק 20:45

למשחק
נגמר תל מונד - נוף הילדות בית אחד 24/11/2021 21:00

Amigas

0 2

CatchMond

שעת המשחק הוקדמה לשעה 21:00

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 24/11/2021 21:30

פעמונים 1

0 2

א.ס. טורנדו רמת השרון

למשחק
נגמר רמת השרון - רוטברג בית אחד 24/11/2021 21:30

יאללה חנה

0 2

א.ס. נקסט רמת השרון

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 08/12/2021 20:30

א.ס. נטו רמת השרון

2 1

א.ס. מוג'ו רמת השרון

למשחק
נגמר רמת השרון - רוטברג בית אחד 08/12/2021 20:30

א.ס. סוקו רמת השרון

2 0

יאללה חנה

למשחק
נגמר פרדס חנה כרכור בית אחד 08/12/2021 20:45

אורקה 5

2 1

פעמונים 1

תחילת חימום 20:30 תחילת משחק 20:45

למשחק
נגמר רמת השרון - רוטברג בית אחד 08/12/2021 21:30

א.ס. טורנדו רמת השרון

2 0

Amigas

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 08/12/2021 21:30

א.ס. נקסט רמת השרון

2 1

לב צור משה

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 22/12/2021 20:30

א.ס. מוג'ו רמת השרון

2 0

א.ס. נקסט רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 22/12/2021 20:45

ונוס מתן

2 0

גלובלנט

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 22/12/2021 20:45

Amigas

0 2

אורקה 5

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר תל מונד - נוף הילדות בית אחד 22/12/2021 20:45

CatchMond

0 2

א.ס. טורנדו רמת השרון

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 22/12/2021 21:30

פעמונים 1

0 2

א.ס. נטו רמת השרון

המשחק עובר לאולם עומר רמת השרון בשעה 21:30

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 22/12/2021 21:30

יאללה חנה

2 0

זוזו

למשחק
נגמר תל מונד - נוף הילדות בית אחד 22/12/2021 21:30

לב צור משה

0 2

א.ס. סוקו רמת השרון

המשחק עובר לאולם תל מונד-נוף ילדות

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 05/01/2022 20:30

א.ס. נקסט רמת השרון

2 1

פעמונים 1

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 05/01/2022 20:45

זוזו

0 2

לב צור משה

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 05/01/2022 21:30

א.ס. נטו רמת השרון

2 0

Amigas

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 05/01/2022 21:30

גלובלנט

2 1

יאללה חנה

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 19/01/2022 20:30

א.ס. מוג'ו רמת השרון

2 0

זוזו

למשחק
נגמר רמת השרון - רוטברג בית אחד 19/01/2022 20:30

פעמונים 1

0 2

א.ס. סוקו רמת השרון

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 19/01/2022 21:30

Amigas

0 2

א.ס. נקסט רמת השרון

למשחק
נגמר רמת השרון - רוטברג בית אחד 19/01/2022 21:30

א.ס. טורנדו רמת השרון

2 0

אורקה 5

למשחק
נגמר פרדס חנה כרכור בית אחד 26/01/2022 21:00

אורקה 5

2 1

CatchMond

המשחק עובר לתאריך 26/1 בשעה 21:00 באולם בפרדס חנה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 02/02/2022 20:45

ונוס מתן

2 0

יאללה חנה

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר רמת השרון - רוטברג בית אחד 02/02/2022 21:30

גלובלנט

0 2

א.ס. מוג'ו רמת השרון

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 02/02/2022 21:30

א.ס. נטו רמת השרון

1 2

א.ס. טורנדו רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 02/02/2022 21:30

זוזו

1 2

פעמונים 1

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 16/02/2022 20:45

פעמונים 1

2 0

גלובלנט

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר פרדס חנה כרכור בית אחד 16/02/2022 20:45

אורקה 5

2 0

א.ס. נטו רמת השרון

תחילת חימום 20:30 תחילת משחק 20:45

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 16/02/2022 21:30

Amigas

0 2

זוזו

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 02/03/2022 20:30

א.ס. נקסט רמת השרון

2 0

אורקה 5

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 02/03/2022 20:45

זוזו

2 0

CatchMond

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 02/03/2022 20:45

גלובלנט

2 0

Amigas

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר רמת השרון - רוטברג בית אחד 02/03/2022 21:30

ונוס מתן

0 2

א.ס. מוג'ו רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 02/03/2022 21:30

יאללה חנה

2 0

לב צור משה

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 02/03/2022 21:30

א.ס. סוקו רמת השרון

2 0

א.ס. טורנדו רמת השרון

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 09/03/2022 20:30

א.ס. טורנדו רמת השרון

2 0

א.ס. נקסט רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 09/03/2022 20:45

זוזו

2 1

ונוס מתן

משחק השלמה עובר לתאריך 9/3 באולם גלילי בשעה 20:45

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 09/03/2022 21:30

לב צור משה

2 0

גלובלנט

המשחק עובר לתאריך 9/3 באולם גלילי בשעה 21:30

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 09/03/2022 21:30

CatchMond

0 2

א.ס. סוקו רמת השרון

המשחק עובר לתאריך 9/3 בשעה 21:30 באולם עומר

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 23/03/2022 20:30

א.ס. נטו רמת השרון

0 2

א.ס. נקסט רמת השרון

למשחק
נגמר פרדס חנה כרכור בית אחד 23/03/2022 20:45

אורקה 5

0 2

א.ס. סוקו רמת השרון

תחילת חימום 20:30 תחילת משחק 20:45

למשחק
נגמר רמת השרון - רוטברג בית אחד 23/03/2022 21:30

א.ס. מוג'ו רמת השרון

2 0

יאללה חנה

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 30/03/2022 20:30

א.ס. סוקו רמת השרון

2 0

א.ס. מוג'ו רמת השרון

המשחק עובר לתאריך 30/3 בשעה 20:30

למשחק
נגמר תל מונד - נוף הילדות בית אחד 30/03/2022 20:45

יאללה חנה

0 2

פעמונים 1

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 06/04/2022 20:30

לב צור משה

0 2

א.ס. מוג'ו רמת השרון

המשחק הוקדם לשעה 20:30

למשחק
נגמר רמת השרון - רוטברג בית אחד 06/04/2022 20:30

א.ס. סוקו רמת השרון

2 0

א.ס. נטו רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 06/04/2022 20:45

ונוס מתן

2 0

Amigas

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 06/04/2022 21:30

א.ס. נקסט רמת השרון

2 0

CatchMond

המשחק עובר לתאריך 6/4 בשעה 21:30 באולם עומר

למשחק
נגמר רמת השרון - רוטברג בית אחד 06/04/2022 21:30

גלובלנט

0 2

א.ס. טורנדו רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 06/04/2022 21:30

זוזו

2 0

אורקה 5

למשחק
נגמר רמת השרון - רוטברג בית אחד 13/04/2022 20:30

א.ס. נטו רמת השרון

2 1

זוזו

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 13/04/2022 20:45

פעמונים 1

2 1

לב צור משה

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר תל מונד - נוף הילדות בית אחד 13/04/2022 21:00

CatchMond

0 2

ונוס מתן

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 13/04/2022 21:30

א.ס. נקסט רמת השרון

2 1

א.ס. סוקו רמת השרון

למשחק
נגמר פרדס חנה כרכור בית אחד 13/04/2022 21:30

אורקה 5

0 2

גלובלנט

למשחק
נגמר רמת השרון - רוטברג בית אחד 25/04/2022 20:30

א.ס. סוקו רמת השרון

2 0

Amigas

למשחק
נגמר רעננה- אביב בית אחד 09/05/2022 20:45

פעמונים 1

0 2

ונוס מתן

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 11/05/2022 20:30

א.ס. נטו רמת השרון

2 1

ונוס מתן

למשחק
נגמר רמת השרון - רוטברג בית אחד 11/05/2022 20:30

גלובלנט

0 2

א.ס. סוקו רמת השרון

למשחק
נגמר פרדס חנה כרכור בית אחד 11/05/2022 20:45

יאללה חנה

0 2

אורקה 5

תחילת חימום 20:30 תחילת משחק 20:45

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 11/05/2022 20:45

א.ס. מוג'ו רמת השרון

2 0

CatchMond

למשחק
נגמר רמת השרון - רוטברג בית אחד 11/05/2022 21:30

לב צור משה

0 2

א.ס. טורנדו רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 11/05/2022 21:30

פעמונים 1

2 0

Amigas

למשחק
נגמר רעננה - פעמונים בית אחד 15/05/2022 21:15

CatchMond

2 0

גלובלנט

למשחק
נגמר רמת השרון - רוטברג בית אחד 16/05/2022 20:30

א.ס. טורנדו רמת השרון

2 0

זוזו

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 17/05/2022 20:45

לב צור משה

1 2

ונוס מתן

משחק השלמה עובר לתאריך 17/05 בשעה 20:45 באולם גלילי

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 18/05/2022 20:45

Amigas

0 2

יאללה חנה

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר תל מונד - נוף הילדות בית אחד 18/05/2022 21:00

CatchMond

0 2

א.ס. נטו רמת השרון

המשחק עובר לתאריך 18/5 בשעה 20:45 באולם נוף ילדות - תל מונד

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 25/05/2022 20:30

א.ס. סוקו רמת השרון

2 1

זוזו

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 25/05/2022 20:45

Amigas

0 2

א.ס. מוג'ו רמת השרון

המשחק הוקדם לשעה 20:45

למשחק
נגמר פרדס חנה כרכור בית אחד 25/05/2022 20:45

אורקה 5

0 2

ונוס מתן

תחילת חימום 20:30 תחילת משחק 20:45

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 25/05/2022 20:45

CatchMond

2 1

לב צור משה

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 25/05/2022 21:30

א.ס. נקסט רמת השרון

2 0

גלובלנט

למשחק
נגמר רמת השרון - רוטברג בית אחד 25/05/2022 21:30

א.ס. טורנדו רמת השרון

2 0

יאללה חנה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 31/05/2022 20:45

ונוס מתן

0 2

א.ס. טורנדו רמת השרון

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 01/06/2022 20:30

גלובלנט

0 2

א.ס. נטו רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 01/06/2022 20:45

לב צור משה

2 0

Amigas

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר תל מונד - נוף הילדות בית אחד 01/06/2022 21:00

יאללה חנה

0 2

CatchMond

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 01/06/2022 21:30

זוזו

0 2

א.ס. נקסט רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 01/06/2022 21:30

א.ס. מוג'ו רמת השרון

2 0

פעמונים 1

20:45 - תחילת משחק

למשחק

שלב 2

נגמר רמת השרון - עומר בית דירוג 1-3 08/06/2022 20:30

א.ס. טורנדו רמת השרון

2 0

א.ס. סוקו רמת השרון

למשחק
נגמר תל מונד - נוף הילדות בית דירוג 10-12 08/06/2022 20:45

זוזו

2 1

גלובלנט

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית דירוג 4-6 08/06/2022 21:30

א.ס. נטו רמת השרון

2 1

ונוס מתן

למשחק
נגמר תל מונד - נוף הילדות בית דירוג 7-9 08/06/2022 21:30

אורקה 5

0 2

CatchMond

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית דירוג 1-3 15/06/2022 20:30

א.ס. טורנדו רמת השרון

2 1

א.ס. נקסט רמת השרון

למשחק
נגמר תל מונד - נוף הילדות בית דירוג 7-9 15/06/2022 21:00

פעמונים 1

0 2

CatchMond

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית דירוג 4-6 15/06/2022 21:30

א.ס. מוג'ו רמת השרון

2 0

א.ס. נטו רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית דירוג 10-12 15/06/2022 21:30

לב צור משה

0 2

זוזו

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית דירוג 1-3 22/06/2022 20:45

א.ס. סוקו רמת השרון

2 1

א.ס. נקסט רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית דירוג 4-6 22/06/2022 21:30

ונוס מתן

0 2

א.ס. מוג'ו רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית דירוג 7-9 22/06/2022 21:30

פעמונים 1

0 2

אורקה 5

למשחק