לאומית א' - לוח משחקים ותוצאות

פיינל פור

הגרלה ראשית

3

נגמר דלית אל כרמל- פייס בי"ס חט"ב פיינל פור 1 - 4 17/05/2022 20:45

דלית אל כרמל

0 2

הפועל אורי תל-אביב

למשחק
נגמר אבן יהודה - רלף קליין פיינל פור 1 - 4 24/05/2022 21:30

אוליב אבן יהודה

0 2

מבשרת

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי פיינל פור 1 - 4 24/05/2022 20:45

הפועל אורי תל-אביב

2 1

דלית אל כרמל

למשחק
נגמר מבשרת פיינל פור 1 - 4 30/05/2022 21:00

מבשרת

0 2

אוליב אבן יהודה

למשחק
נגמר אבן יהודה - רלף קליין פיינל פור 1 - 4 07/06/2022 20:45

אוליב אבן יהודה

0 2

מבשרת

למשחק

Stage 2 Round 1
3 - 4

 

 

 

נגמר חדרה - ביה"ס שובו פיינל פור 3 - 4 11/06/2022 21:00

דלית אל כרמל

1 2

אוליב אבן יהודה

למשחק

1 - 2

 

 

 

נגמר כפר סבא - אינשטיין פיינל פור 1 - 2 14/06/2022 19:30

הפועל אורי תל-אביב

2 0

מבשרת

למשחק

Stage 2 Round 2
3 - 4

 

 

 

1 - 2

 

 

 

Stage 2 Round 3
3 - 4

 

 

 

1 - 2

 

 

 

שלב א

נגמר דלית אל כרמל- פייס בי"ס חט"ב בית אחד 02/11/2021 20:30

בננות החוף

2 1

דלית אל כרמל

משחק הוזז לשעה 20:30

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 02/11/2021 21:30

Gipsy Queens

2 1

We Mond

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד 02/11/2021 21:30

אינשטיין חיפה

0 2

הפועל אורי תל-אביב

למשחק
נגמר מבשרת בית אחד 03/11/2021 21:00

אוממה כפר האורנים

2 0

מבשרת

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד 09/11/2021 20:30

Gipsy Queens

0 2

אוליב אבן יהודה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 09/11/2021 20:45

הפועל אורי תל-אביב

2 1

בננות החוף

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר דלית אל כרמל- פייס בי"ס חט"ב בית אחד 09/11/2021 21:00

We Mond

0 2

דלית אל כרמל

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד 09/11/2021 21:30

מבשרת

2 0

אינשטיין חיפה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 09/11/2021 21:30

פעמונים 2

2 0

אוממה כפר האורנים

למשחק
נגמר אבן יהודה - בכר בית אחד 16/11/2021 20:45

אוליב אבן יהודה

2 0

We Mond

למשחק
נגמר דלית אל כרמל- פייס בי"ס חט"ב בית אחד 16/11/2021 21:00

דלית אל כרמל

2 0

הפועל אורי תל-אביב

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 16/11/2021 21:30

אוממה כפר האורנים

2 0

Gipsy Queens

למשחק
נגמר אבן יהודה - בכר בית אחד 16/11/2021 21:30

בננות החוף

2 1

מבשרת

המשחק עובר לאולם בכר באבן יהודה בשעה 21:45

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד 23/11/2021 20:30

מבשרת

2 0

דלית אל כרמל

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 23/11/2021 21:30

פעמונים 2

2 0

בננות החוף

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 23/11/2021 21:30

Gipsy Queens

2 0

אינשטיין חיפה

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד 23/11/2021 21:30

אוליב אבן יהודה

1 2

אוממה כפר האורנים

המשחק עובר לאולם ברנדס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 24/11/2021 20:45

We Mond

0 2

הפועל אורי תל-אביב

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר יובלים בית אחד 07/12/2021 20:30

דלית אל כרמל

2 1

פעמונים 2

המשחק עובר לאולם יובלים בקדימה צורן בשעה 20:30

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 07/12/2021 20:45

אוממה כפר האורנים

2 1

We Mond

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר מעגן מיכאל בית אחד 07/12/2021 21:15

בננות החוף

0 2

Gipsy Queens

תחילת משחק בשעה 21:15

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד 07/12/2021 21:30

אינשטיין חיפה

0 2

אוליב אבן יהודה

למשחק
נגמר גני תקווה בית אחד 07/12/2021 21:30

הפועל אורי תל-אביב

2 0

מבשרת

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 14/12/2021 21:30

אוליב אבן יהודה

2 0

בננות החוף

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד 14/12/2021 21:30

אוממה כפר האורנים

2 0

אינשטיין חיפה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 15/12/2021 20:45

פעמונים 2

0 2

הפועל אורי תל-אביב

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר תל מונד - נוף הילדות בית אחד 15/12/2021 21:00

We Mond

0 2

מבשרת

תחילת משחק 21:00

למשחק
נגמר דלית אל כרמל- פייס בי"ס חט"ב בית אחד 21/12/2021 20:45

דלית אל כרמל

0 2

אוליב אבן יהודה

תחילת משחק 20:45

למשחק
נגמר מעגן מיכאל בית אחד 21/12/2021 21:00

בננות החוף

0 2

אוממה כפר האורנים

תחילת משחק בשעה 21:00

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד 21/12/2021 21:30

אינשטיין חיפה

0 2

We Mond

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 21/12/2021 21:30

הפועל אורי תל-אביב

2 1

Gipsy Queens

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד 28/12/2021 20:30

אינשטיין חיפה

2 0

בננות החוף

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 28/12/2021 20:45

אוממה כפר האורנים

0 2

דלית אל כרמל

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 28/12/2021 21:30

אוליב אבן יהודה

0 2

הפועל אורי תל-אביב

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 29/12/2021 20:45

We Mond

0 2

פעמונים 2

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר דלית אל כרמל- פייס בי"ס חט"ב בית אחד 04/01/2022 20:30

דלית אל כרמל

2 0

אינשטיין חיפה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 04/01/2022 20:45

הפועל אורי תל-אביב

2 1

אוממה כפר האורנים

המשחק הוקדם לשעה 20:45

למשחק
נגמר מעגן מיכאל בית אחד 04/01/2022 21:15

בננות החוף

2 0

We Mond

תחילת משחק בשעה 21:15

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 25/01/2022 20:45

Gipsy Queens

0 2

דלית אל כרמל

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר אבן יהודה - רלף קליין בית אחד 29/01/2022 21:00

מבשרת

0 2

אוליב אבן יהודה

המשחק עובר לאולם רלף קליין רחוב השרון 57 אבן יהודה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 01/02/2022 21:30

אוליב אבן יהודה

2 0

פעמונים 2

משחק השלמה עבר לתאריך 1.2 בשעה 21:30 באולם גלילי

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 01/02/2022 21:30

Gipsy Queens

0 2

מבשרת

המשחק עובר לתאריך 1/2 בשעה 21:30 באולם גלילי

למשחק
נגמר קרית מוצקין- גושן בית אחד 15/02/2022 21:30

אינשטיין חיפה

1 2

פעמונים 2

המשחק עובר לתאריך 15/2 בשעה 21:30

למשחק
נגמר מבשרת בית אחד 22/02/2022 21:30

מבשרת

2 0

פעמונים 2

המשחק עובר לתאריך 22/2 בשעה 21:30 באולם מבשרת

למשחק

שלב 2

נגמר מעגן מיכאל בית תחתון 08/03/2022 21:30

אינשטיין חיפה

0 2

בננות החוף

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון 15/03/2022 20:45

דלית אל כרמל

2 1

הפועל אורי תל-אביב

למשחק
נגמר מבשרת בית עליון 15/03/2022 21:15

אוממה כפר האורנים

0 2

מבשרת

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון 22/03/2022 20:45

מבשרת

1 2

דלית אל כרמל

למשחק
נגמר בית עליון 22/03/2022 20:45

אוממה כפר האורנים

1 2

אוליב אבן יהודה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית תחתון 23/03/2022 20:45

Gipsy Queens

1 2

We Mond

למשחק
נגמר דלית אל כרמל- פייס בי"ס חט"ב בית עליון 29/03/2022 20:45

דלית אל כרמל

0 2

אוליב אבן יהודה

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית תחתון 29/03/2022 21:00

אינשטיין חיפה

1 2

Gipsy Queens

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית תחתון 06/04/2022 21:30

We Mond

0 2

פעמונים 2

למשחק
נגמר גני תקווה בית עליון 12/04/2022 21:30

אוליב אבן יהודה

2 1

הפועל אורי תל-אביב

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית תחתון 12/04/2022 21:30

Gipsy Queens

0 2

בננות החוף

למשחק
נגמר פרדס חנה כרכור בית תחתון 13/04/2022 20:45

We Mond

2 1

אינשטיין חיפה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון 26/04/2022 20:45

הפועל אורי תל-אביב

2 0

אוממה כפר האורנים

למשחק
נגמר אבן יהודה - בכר בית עליון 26/04/2022 21:30

מבשרת

0 2

אוליב אבן יהודה

למשחק
נגמר מעגן מיכאל בית תחתון 26/04/2022 21:30

בננות החוף

2 0

We Mond

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית תחתון 26/04/2022 21:30

פעמונים 2

2 1

Gipsy Queens

למשחק
נגמר חמד בית עליון 30/04/2022 20:30

הפועל אורי תל-אביב

2 1

מבשרת

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית תחתון 10/05/2022 21:30

בננות החוף

0 2

פעמונים 2

למשחק
נגמר כפר האורנים בית עליון 15/05/2022 21:15

אוממה כפר האורנים

1 2

דלית אל כרמל

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית תחתון 17/05/2022 20:45

פעמונים 2

2 0

אינשטיין חיפה

למשחק

שלב 3

נגמר כפר סבא- גלילי בית דירוג 5-7 24/05/2022 21:30

פעמונים 2

2 1

אוממה כפר האורנים

למשחק
נגמר גני תקווה בית דירוג 5-7 31/05/2022 20:30

בננות החוף

0 2

פעמונים 2

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית דירוג 8-10 31/05/2022 21:30

Gipsy Queens

0 2

אינשטיין חיפה

למשחק
נגמר מעגן מיכאל בית דירוג 5-7 07/06/2022 21:15

אוממה כפר האורנים

2 1

בננות החוף

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית דירוג 8-10 07/06/2022 21:30

We Mond

2 1

Gipsy Queens

למשחק