ליגת על - לוח משחקים ותוצאות

שלב א

נגמר גני תקווה בית אחד 02/11/2021 20:30

Vamos

0 2

קופל גרופ קרית מוצקין

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד 02/11/2021 20:30

ברנדיס הרצליה

1 2

ונוס

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 02/11/2021 20:30

דורה כ"ס

2 1

הכח רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 02/11/2021 21:30

Cheetah il

2 0

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 03/11/2021 21:30

בריזה לב השרון

1 2

זבנג קריית מוצקין

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד 09/11/2021 20:30

ונוס

2 1

דורה כ"ס

למשחק
נגמר קרית מוצקין- גושן בית אחד 09/11/2021 20:30

זבנג קריית מוצקין

2 0

ברנדיס הרצליה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 09/11/2021 20:45

Cheetah il

2 0

Vamos

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 09/11/2021 21:30

מחוברות חולון

2 0

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר קרית מוצקין- גושן בית אחד 09/11/2021 21:30

קופל גרופ קרית מוצקין

0 2

בנות גוריון כ"ס

שעת המשחק עברה לשעה 21:30

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 16/11/2021 20:30

הכח רמת השרון

0 2

ונוס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 16/11/2021 20:45

Vamos

0 2

שוס אבן יהודה

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 16/11/2021 20:45

בנות גוריון כ"ס

2 1

Cheetah il

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 16/11/2021 20:45

דורה כ"ס

2 0

זבנג קריית מוצקין

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 16/11/2021 21:30

ברנדיס הרצליה

0 2

מחוברות חולון

למשחק
נגמר דלית אל כרמל- פייס בי"ס חט"ב בית אחד 16/11/2021 21:45

בריזה לב השרון

2 1

קופל גרופ קרית מוצקין

שינוי אולם ושעה

למשחק
נגמר קרית מוצקין- גושן בית אחד 23/11/2021 20:30

קופל גרופ קרית מוצקין

2 0

ברנדיס הרצליה

למשחק
נגמר גני תקווה בית אחד 23/11/2021 20:30

Vamos

0 2

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 23/11/2021 20:45

מחוברות חולון

1 2

דורה כ"ס

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד 23/11/2021 21:30

שוס אבן יהודה

0 2

ונוס

למשחק
נגמר קרית מוצקין- גושן בית אחד 23/11/2021 21:30

זבנג קריית מוצקין

2 1

הכח רמת השרון

שעת המשחק שונתה לשעה 21:30

למשחק
נגמר גני תקווה בית אחד 07/12/2021 20:30

בריזה לב השרון

1 2

Vamos

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 07/12/2021 20:30

הכח רמת השרון

1 2

מחוברות חולון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 07/12/2021 20:45

בנות גוריון כ"ס

2 0

שוס אבן יהודה

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 07/12/2021 20:45

דורה כ"ס

2 0

קופל גרופ קרית מוצקין

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 12/12/2021 21:00

בנות גוריון כ"ס

2 1

מחוברות חולון

המשחק ישוחק באולם גלילי בשעה 21:00

למשחק
נגמר קרית מוצקין- גושן בית אחד 14/12/2021 20:30

קופל גרופ קרית מוצקין

2 0

הכח רמת השרון

למשחק
נגמר גני תקווה בית אחד 14/12/2021 20:30

Vamos

2 0

ברנדיס הרצליה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 14/12/2021 20:45

Cheetah il

0 2

דורה כ"ס

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר אבן יהודה - בכר בית אחד 14/12/2021 21:00

שוס אבן יהודה

0 2

זבנג קריית מוצקין

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 14/12/2021 21:30

בנות גוריון כ"ס

2 0

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 19/12/2021 20:30

שוס אבן יהודה

0 2

הכח רמת השרון

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד 21/12/2021 20:30

ברנדיס הרצליה

0 2

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר גני תקווה בית אחד 21/12/2021 20:30

דורה כ"ס

2 0

Vamos

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 21/12/2021 20:30

הכח רמת השרון

1 2

Cheetah il

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד 21/12/2021 20:30

ונוס

2 0

קופל גרופ קרית מוצקין

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 21/12/2021 20:45

בריזה לב השרון

0 2

שוס אבן יהודה

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר גני תקווה בית אחד 21/12/2021 21:30

זבנג קריית מוצקין

2 1

מחוברות חולון

המשחק עובר לאולם גני תקווה בשעה 21:30

למשחק
נגמר גני תקווה בית אחד 28/12/2021 20:30

Vamos

2 1

הכח רמת השרון

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד 28/12/2021 20:30

בריזה לב השרון

1 2

ברנדיס הרצליה

למשחק
נגמר גני תקווה בית אחד 28/12/2021 21:30

שוס אבן יהודה

0 2

מחוברות חולון

המשחק עובר לאולם גני תקווה בשעה 21:30

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד 04/01/2022 20:30

ברנדיס הרצליה

2 0

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר רמת השרון - רוטברג בית אחד 04/01/2022 21:30

הכח רמת השרון

2 1

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר קרית מוצקין- גושן בית אחד 04/01/2022 21:30

מחוברות חולון

2 0

קופל גרופ קרית מוצקין

המשחק עובר לקריית מוצקין גושן באותה שעה ( 21:30)

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 11/01/2022 20:30

בריזה לב השרון

1 2

הכח רמת השרון

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד 11/01/2022 20:30

ברנדיס הרצליה

0 2

דורה כ"ס

למשחק
נגמר אבן יהודה - בכר בית אחד 18/01/2022 21:00

דורה כ"ס

2 0

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד 22/01/2022 20:30

מחוברות חולון

1 2

ונוס

המשחק עובר לתאריך 22/01 בשעה 20:30 באולם חיפה-בי"ס פתוח

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 25/01/2022 20:45

בנות גוריון כ"ס

2 0

דורה כ"ס

המשחק עובר לתאריך 2/1 באולם צופית בשעה 21:15

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 25/01/2022 21:30

Cheetah il

1 2

בריזה לב השרון

המשחק עובר לשעה 21:30

למשחק
נגמר גני תקווה בית אחד 25/01/2022 21:30

מחוברות חולון

2 0

Vamos

המשחק עובר לתאריך 25/1 בשעה 21:30 באולם גני תקווה

למשחק
נגמר אבן יהודה - בכר בית אחד 30/01/2022 21:00

שוס אבן יהודה

2 0

קופל גרופ קרית מוצקין

המשחק עובר לתאריך 30/1 באולם ספורט ביה״ס בכר, אבן יהודה בשעה 21:00

למשחק
נגמר קרית מוצקין- גושן בית אחד 01/02/2022 20:30

קופל גרופ קרית מוצקין

2 0

זבנג קריית מוצקין

המשחק עובר לתאריך 1/2

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 01/02/2022 20:45

בנות גוריון כ"ס

2 0

ונוס

המשחק עובר לתאריך 1/2 בשעה 20:45 באולם גלילי

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 02/02/2022 21:30

דורה כ"ס

2 0

בריזה לב השרון

20:45 - תחילת משחק

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד 06/02/2022 20:45

Cheetah il

0 2

ונוס

המשחק נדחה לתאריך 6/2 בשעה 20:45 - תחילת משחק באולם חיפה-בי"ס פתוח

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד 08/02/2022 21:30

Cheetah il

0 2

מחוברות חולון

המשחק עובר לתאריך 8/2 בשעה 21:30 באולם גלילי

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד 15/02/2022 20:30

ונוס

0 2

זבנג קריית מוצקין

המשחק עובר לתאריך 15/2 בשעה 20:30 באולם חיפה-בי"ס פתוח

למשחק
נגמר רמת השרון - רוטברג בית אחד 15/02/2022 20:30

הכח רמת השרון

2 1

ברנדיס הרצליה

המשחק עובר לתאריך 15/2 בשעה 20:30 באולם רוטברג- רמת השרון

למשחק
נגמר קרית מוצקין- גושן בית אחד 15/02/2022 20:30

קופל גרופ קרית מוצקין

2 1

Cheetah il

המשחק עובר לתאריך 15/2 בשעה 20:30 באולם קרית מוצקין גושן

למשחק
נגמר קרית מוצקין- גושן בית אחד 20/02/2022 20:30

זבנג קריית מוצקין

2 0

Cheetah il

המשחק עובר לתאריך 20/2 בשעה 20:30 באולם קרית מוצקין גושן

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד 22/02/2022 20:30

ברנדיס הרצליה

0 2

Cheetah il

המשחק עובר לתאריך 22/2 בשעה 20:30 באולם ברנדס הרצליה

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד 22/02/2022 20:30

ונוס

2 0

בריזה לב השרון

המשחק עובר לתאריך 22/2 בשעה 20:30 באולם בי"ס פתוח - חיפה

למשחק
נגמר קרית מוצקין- גושן בית אחד 27/02/2022 21:30

Vamos

0 2

זבנג קריית מוצקין

המשחק עובר לאולם קרית מוצקין גושן בשעה 21:30 בתאריך 27/2

למשחק
נגמר קרית מוצקין- גושן בית אחד 01/03/2022 20:30

זבנג קריית מוצקין

0 2

בנות גוריון כ"ס

המשחק עובר לתאריך 1/3 בשעה 20:30 באולם קרית מוצקין - גושן

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד 02/05/2022 20:45

ונוס

2 0

Vamos

המשחק ישוחק בחיפה בי״ס פתוח בשעה 20:45

למשחק

שלב 2

נגמר רמת השרון - רוטברג בית תחתון 08/03/2022 20:30

Vamos

0 2

הכח רמת השרון

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית תחתון 08/03/2022 20:30

בריזה לב השרון

0 2

ברנדיס הרצליה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון 08/03/2022 20:45

בנות גוריון כ"ס

2 1

קופל גרופ קרית מוצקין

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון 08/03/2022 21:30

דורה כ"ס

2 0

מחוברות חולון

למשחק
נגמר גני תקווה בית תחתון 15/03/2022 20:30

Cheetah il

2 1

Vamos

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון 15/03/2022 20:45

בנות גוריון כ"ס

2 0

דורה כ"ס

תחילת משחק 20:45

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית תחתון 22/03/2022 20:30

שוס אבן יהודה

2 1

ברנדיס הרצליה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון 22/03/2022 21:30

מחוברות חולון

1 2

ונוס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית תחתון 22/03/2022 21:30

בריזה לב השרון

2 1

Cheetah il

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית עליון 27/03/2022 21:00

ונוס

2 1

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית תחתון 29/03/2022 20:30

ברנדיס הרצליה

2 1

הכח רמת השרון

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית עליון 29/03/2022 21:30

זבנג קריית מוצקין

2 0

מחוברות חולון

למשחק
נגמר קרית מוצקין- גושן בית עליון 05/04/2022 20:30

דורה כ"ס

2 0

קופל גרופ קרית מוצקין

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון 05/04/2022 20:45

בנות גוריון כ"ס

2 0

זבנג קריית מוצקין

למשחק
נגמר גני תקווה בית תחתון 12/04/2022 20:30

Vamos

0 2

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון 12/04/2022 20:45

דורה כ"ס

2 0

ונוס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון 12/04/2022 21:30

קופל גרופ קרית מוצקין

1 2

מחוברות חולון

למשחק
נגמר קרית מוצקין- גושן בית עליון 26/04/2022 20:30

זבנג קריית מוצקין

0 2

דורה כ"ס

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית תחתון 26/04/2022 20:30

ברנדיס הרצליה

0 2

Vamos

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית עליון 26/04/2022 21:30

ונוס

2 0

קופל גרופ קרית מוצקין

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון 26/04/2022 21:30

מחוברות חולון

0 2

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית תחתון 26/04/2022 21:30

שוס אבן יהודה

0 2

הכח רמת השרון

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית תחתון 01/05/2022 20:30

הכח רמת השרון

2 1

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית עליון 01/05/2022 20:45

ונוס

2 0

זבנג קריית מוצקין

המשחק עובר לתאריך 1/5 בשעה 20:45 באולם בי"ס-פתוח בחיפה

למשחק
נגמר אבן יהודה - בכר בית תחתון 01/05/2022 21:00

Cheetah il

1 2

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר אבן יהודה - בכר בית תחתון 08/05/2022 21:00

Vamos

0 2

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר קרית מוצקין- גושן בית עליון 10/05/2022 20:30

קופל גרופ קרית מוצקין

0 2

זבנג קריית מוצקין

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית תחתון 10/05/2022 20:30

הכח רמת השרון

2 0

Cheetah il

למשחק
נגמר אבן יהודה - בכר בית תחתון 10/05/2022 21:00

בריזה לב השרון

0 2

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית תחתון 12/05/2022 20:30

Cheetah il

2 1

ברנדיס הרצליה

למשחק

שלב 3

נגמר כפר סבא- גלילי בית דירוג 5-8 24/05/2022 20:45

הכח רמת השרון

0 2

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר אבן יהודה - רלף קליין בית דירוג 5-8 24/05/2022 20:45

מחוברות חולון

0 2

קופל גרופ קרית מוצקין

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית דירוג 5-8 31/05/2022 20:30

שוס אבן יהודה

1 2

קופל גרופ קרית מוצקין

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית דירוג 9-12 31/05/2022 21:00

ברנדיס הרצליה

2 1

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית דירוג 5-8 31/05/2022 21:30

הכח רמת השרון

0 2

מחוברות חולון

למשחק
נגמר גני תקווה בית דירוג 9-12 31/05/2022 21:30

Cheetah il

2 0

Vamos

למשחק
נגמר אבן יהודה - בכר בית דירוג 5-8 05/06/2022 21:00

מחוברות חולון

2 1

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית דירוג 5-8 07/06/2022 20:30

קופל גרופ קרית מוצקין

0 2

הכח רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית דירוג 9-12 07/06/2022 20:45

בריזה לב השרון

0 2

Cheetah il

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית דירוג 9-12 07/06/2022 21:00

Vamos

0 2

ברנדיס הרצליה

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית דירוג 9-12 14/06/2022 19:30

Cheetah il

0 2

ברנדיס הרצליה

למשחק
בהמתנה גני תקווה בית דירוג 9-12 05/07/2022 21:15

Vamos

0 0

בריזה לב השרון

למשחק

בית דירוג 1-4

הגרלה ראשית

3

נגמר כפר סבא- גלילי בית דירוג 1-4 1 - 4 08/05/2022 21:30

דורה כ"ס

2 0

ונוס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית דירוג 1-4 1 - 4 17/05/2022 20:45

בנות גוריון כ"ס

2 0

זבנג קריית מוצקין

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית דירוג 1-4 1 - 4 24/05/2022 20:30

ונוס

2 1

דורה כ"ס

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית דירוג 1-4 1 - 4 24/05/2022 21:30

זבנג קריית מוצקין

0 2

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית דירוג 1-4 1 - 4 31/05/2022 20:45

דורה כ"ס

2 0

ונוס

למשחק

Stage 2 Round 1
3 - 4

 

 

 

נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית דירוג 1-4 3 - 4 07/06/2022 21:30

ונוס

2 0

זבנג קריית מוצקין

למשחק

1 - 2

 

 

 

נגמר כפר סבא - אינשטיין בית דירוג 1-4 1 - 2 14/06/2022 20:45

דורה כ"ס

1 2

בנות גוריון כ"ס

למשחק

Stage 2 Round 2
3 - 4

 

 

 

1 - 2

 

 

 

Stage 2 Round 3
3 - 4

 

 

 

1 - 2