ליגת בנות נחמה קדימה-צורן - לוח משחקים ותוצאות

שלב 1

נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית א 13/11/2021 19:30

אננדה

0 2

פרדסיה

למשחק
נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית א 13/11/2021 19:30

בית מונש

2 1

לברן

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית א 13/11/2021 20:30

וייברס

2 0

לב השרון

למשחק
נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית ב 13/11/2021 20:30

ברטוב

2 0

ינוב

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית ב 13/11/2021 21:30

Sis Team

2 0

נט-ראלי

למשחק
נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית ב 20/11/2021 21:30

היינט

0 2

הכח תומר

משחק השלמה מחזור 1

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית א 27/11/2021 19:30

אננדה

2 0

בית מונש

למשחק
נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית ב 27/11/2021 19:30

ינוב

0 2

היינט

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית ב 27/11/2021 20:30

נט-ראלי

0 2

הכח תומר

למשחק
נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית ב 27/11/2021 20:30

Sis Team

0 2

ברטוב

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית א 27/11/2021 21:30

פרדסיה

2 0

לב השרון

למשחק
נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית א 27/11/2021 21:30

לברן

0 2

וייברס

למשחק
נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית א 11/12/2021 19:30

בית מונש

0 2

פרדסיה

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית ב 11/12/2021 19:30

היינט

2 0

Sis Team

למשחק
נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית א 11/12/2021 20:15

לב השרון

2 0

לברן

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית ב 11/12/2021 20:15

ברטוב

2 0

נט-ראלי

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית א 11/12/2021 21:00

וייברס

2 1

אננדה

למשחק
נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית ב 11/12/2021 21:00

הכח תומר

2 0

ינוב

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית א 25/12/2021 19:30

פרדסיה

2 0

לברן

למשחק
נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית ב 25/12/2021 20:15

נט-ראלי

2 0

ינוב

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית ב 25/12/2021 20:15

ברטוב

2 0

היינט

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית א 25/12/2021 21:00

אננדה

2 0

לב השרון

למשחק
נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית ב 25/12/2021 21:00

Sis Team

0 2

הכח תומר

למשחק
נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית א 02/01/2022 20:00

בית מונש

0 2

וייברס

המשחק עבר לתאריך 2/1 ביום ראשון בשעה 20:00

למשחק
נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית א 08/01/2022 19:30

לברן

2 1

אננדה

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית ב 08/01/2022 19:30

ינוב

0 2

Sis Team

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית א 08/01/2022 20:15

וייברס

2 0

פרדסיה

למשחק
נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית א 08/01/2022 20:15

לב השרון

1 2

בית מונש

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית ב 08/01/2022 21:00

היינט

2 0

נט-ראלי

למשחק

שלב 2

נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית תחתון 29/01/2022 19:30

Sis Team

2 0

לברן

למשחק
נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית תחתון 29/01/2022 20:15

בית מונש

1 2

לב השרון

למשחק
נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית תחתון 29/01/2022 21:15

DiaMond

2 0

חיות רשת

למשחק
נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית תחתון 05/02/2022 20:30

לברן

0 2

ינוב

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית תחתון 12/02/2022 19:30

לב השרון

2 0

חיות רשת

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית תחתון 12/02/2022 20:30

לברן

0 2

בית מונש

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית תחתון 19/02/2022 19:30

נט-ראלי

2 0

ינוב

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית תחתון 19/02/2022 20:15

DiaMond

0 2

Sis Team

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית עליון 19/02/2022 21:15

ברטוב

1 2

פרדסיה

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית תחתון 26/02/2022 19:30

בית מונש

2 0

DiaMond

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית תחתון 26/02/2022 20:15

ינוב

0 2

לב השרון

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית עליון 26/02/2022 21:15

אננדה

0 2

פרדסיה

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית תחתון 05/03/2022 19:30

חיות רשת

0 2

לברן

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית תחתון 05/03/2022 20:15

Sis Team

0 2

נט-ראלי

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית עליון 05/03/2022 21:15

היינט

2 1

אננדה

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית עליון 12/03/2022 19:30

ברטוב

2 1

היינט

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית עליון 12/03/2022 20:30

וייברס

2 0

אננדה

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית תחתון 12/03/2022 21:15

Sis Team

1 2

בית מונש

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית תחתון 19/03/2022 19:30

חיות רשת

0 2

ינוב

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית תחתון 19/03/2022 20:15

נט-ראלי

2 1

לב השרון

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית עליון 19/03/2022 21:15

אננדה

0 2

הכח תומר

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית עליון 26/03/2022 20:15

פרדסיה

2 0

וייברס

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית עליון 26/03/2022 21:15

הכח תומר

2 0

ברטוב

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית עליון 31/03/2022 20:00

פרדסיה

1 2

הכח תומר

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית תחתון 02/04/2022 19:30

בית מונש

2 0

חיות רשת

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית עליון 02/04/2022 20:15

היינט

0 2

פרדסיה

למשחק
נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית תחתון 02/04/2022 20:30

ינוב

2 0

DiaMond

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית תחתון 02/04/2022 21:15

בית מונש

0 2

נט-ראלי

למשחק
נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית תחתון 02/04/2022 21:15

לב השרון

2 0

לברן

למשחק
נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית עליון 30/04/2022 20:30

וייברס

2 0

היינט

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית תחתון 30/04/2022 20:30

DiaMond

0 2

לב השרון

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית תחתון 30/04/2022 21:15

נט-ראלי

2 0

לברן

למשחק
נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית תחתון 30/04/2022 21:15

Sis Team

0 2

ינוב

למשחק
נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית עליון 14/05/2022 19:30

ברטוב

2 0

וייברס

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית תחתון 14/05/2022 19:30

לברן

2 0

DiaMond

למשחק
נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית תחתון 14/05/2022 20:15

חיות רשת

0 2

נט-ראלי

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית תחתון 14/05/2022 20:15

ינוב

0 2

בית מונש

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית עליון 14/05/2022 21:15

היינט

0 2

הכח תומר

למשחק
נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית תחתון 14/05/2022 21:15

לב השרון

2 0

Sis Team

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית תחתון 28/05/2022 20:30

DiaMond

0 2

נט-ראלי

למשחק
נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית תחתון 28/05/2022 20:30

חיות רשת

0 2

Sis Team

למשחק
נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית עליון 28/05/2022 21:15

אננדה

0 2

ברטוב

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית עליון 28/05/2022 21:15

הכח תומר

2 1

וייברס

למשחק

שלב 3

נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית עליון - דירוג 5-6 11/06/2022 19:30

היינט

0 2

אננדה

למשחק
נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית תחתון - דירוג 5-6 18/06/2022 19:30

Sis Team

2 1

לברן

למשחק

בית תחתון - פיינל פור

הגרלה ראשית

תנחומים

3

נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית תחתון - פיינל פור 1 - 4 11/06/2022 20:30

ינוב

0 2

נט-ראלי

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית תחתון - פיינל פור 1 - 4 11/06/2022 21:15

בית מונש

0 2

לב השרון

למשחק

Stage 2
3 - 4

 

 

 

נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית תחתון - פיינל פור 3 - 4 18/06/2022 20:30

ינוב

0 2

בית מונש

למשחק

1 - 2

 

 

 

נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית תחתון - פיינל פור 1 - 2 25/06/2022 20:45

נט-ראלי

2 1

לב השרון

למשחק

בית עליון - פיינל פור

הגרלה ראשית

תנחומים

3

נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית עליון - פיינל פור 1 - 4 11/06/2022 21:15

הכח תומר

0 2

וייברס

למשחק
נגמר קדימה צורן- היכל הספורט בית עליון - פיינל פור 1 - 4 11/06/2022 20:15

ברטוב

1 2

פרדסיה

למשחק

Stage 2
3 - 4

 

 

 

נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית עליון - פיינל פור 3 - 4 18/06/2022 21:15

הכח תומר

2 1

ברטוב

למשחק

1 - 2

 

 

 

נגמר קדימה-צורן - חט"ב הרצוג בית עליון - פיינל פור 1 - 2 25/06/2022 20:00

וייברס

2 1

פרדסיה

למשחק