הדפס

ארצית חנוכה 2019 / בנים 10 ארצית - לוח משחקים ותוצאות

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 09:00 St

רן ברגר

2 0

שלף אזולאי

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 09:00 St

אופיר קרמיש

2 0

עידו שגב

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 09:00 St

דן ברנד

2 0

סגלוביץ אוהד

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 09:00 St

יונתן ברק

2 0

זוהר בלוג

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 09:00 St

אריאל קלנדרוב

2 0

ירדן גמליאל

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 09:00 St

עמית טובול

0 2

‫אורי אבי‬‎טן

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 09:00 St

עידו בר דוד

0 2

אלעד אלנר

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 09:00 St

אנטוני אורן

0 2

טל שוסטר

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 09:00 St

אריאל שומילוב

0 2

תומר רייך

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 09:00 St

איתן זיגדון

0 2

ניצן סוויסה

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 09:00 St

רון כהן

0 2

אלון גלבגיסר

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 09:00 St

אביב רוב

0 2

רוי דוד אללי

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 09:00 St

יונתן שגס

2 0

אמיר וול

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 29/12/2019 09:00 St

ריי שתווי אונגר

2 0

יהלי רובין

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 29/12/2019 09:00 St

Shlomo Groman

2 0

חנא שעבי

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 29/12/2019 09:00 St

דוד רבינוביץ

2 0

יונתן רובין

למשחק


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 25/12/2019 00:00 AR

שלף אזולאי

0 2

אמיר וול

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 25/12/2019 00:00 AR

סגלוביץ אוהד

1 0

אביב רוב

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 25/12/2019 00:00 AR

ירדן גמליאל

0 2

איתן זיגדון

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 25/12/2019 00:00 AR

עמית טובול

2 0

אריאל שומילוב

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 25/12/2019 00:00 AR

עידו בר דוד

2 0

אנטוני אורן

למשחק


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 16 25/12/2019 00:00 AR

רן ברגר

2 0

יונתן שגס

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 16 25/12/2019 00:00 AR

דן ברנד

2 0

רוי דוד אללי

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 16 25/12/2019 00:00 AR

אריאל קלנדרוב

2 0

ניצן סוויסה

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 16 25/12/2019 00:00 AR

‫אורי אבי‬‎טן

1 2

תומר רייך

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 16 25/12/2019 00:00 AR

אלעד אלנר

2 0

טל שוסטר

למשחק


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 11:00 NB

עידו שגב

0 2

יונתן רובין

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 11:00 NB

זוהר בלוג

2 0

חנא שעבי

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 11:00 NB

יהלי רובין

2 0

רון כהן

למשחק


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 16 29/12/2019 11:00 NB

אופיר קרמיש

2 0

דוד רבינוביץ

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 16 29/12/2019 11:00 NB

יונתן ברק

2 0

Shlomo Groman

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 16 29/12/2019 11:00 NB

ריי שתווי אונגר

2 0

אלון גלבגיסר

למשחק


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 12:00 NB

אמיר וול

0 2

דוד רבינוביץ

למשחק
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 12:00 NB

יונתן רובין

0 2

יונתן שגס

למשחק
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 12:00 NB

סגלוביץ אוהד

2 0

Shlomo Groman

למשחק
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 12:00 NB

זוהר בלוג

2 0

רוי דוד אללי

למשחק
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 12:00 NB

ניצן סוויסה

2 0

יהלי רובין

למשחק
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 12:00 NB

אלון גלבגיסר

0 2

איתן זיגדון

למשחק
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 12:00 NB

טל שוסטר

2 0

עמית טובול

למשחק
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 12:00 NB

‫אורי אבי‬‎טן

2 0

עידו בר דוד

למשחק


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 8 30/12/2019 09:00 St

רן ברגר

2 0

אלעד אלנר

למשחק
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 8 30/12/2019 09:00 St

אופיר קרמיש

2 0

תומר רייך

למשחק
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 8 30/12/2019 09:00 St

דן ברנד

2 0

אריאל קלנדרוב

למשחק
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 8 30/12/2019 09:00 St

יונתן ברק

0 2

ריי שתווי אונגר

למשחק


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 24 29/12/2019 00:00 AR

יונתן שגס

2 0

טל שוסטר

למשחק
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 24 29/12/2019 00:00 AR

סגלוביץ אוהד

0 2

איתן זיגדון

למשחק
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 24 29/12/2019 00:00 AR

זוהר בלוג

0 2

ניצן סוויסה

למשחק


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 4 30/12/2019 00:00 AR

רן ברגר

1 2

ריי שתווי אונגר

למשחק
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 4 30/12/2019 00:00 AR

אופיר קרמיש

2 0

דן ברנד

למשחק


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 24 30/12/2019 09:00 St

דוד רבינוביץ

2 0

‫אורי אבי‬‎טן

למשחק


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 24 30/12/2019 11:00 NB

דוד רבינוביץ

2 1

יונתן ברק

למשחק
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 24 30/12/2019 11:00 NB

יונתן שגס

1 2

אריאל קלנדרוב

למשחק
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 24 30/12/2019 11:00 NB

תומר רייך

2 1

איתן זיגדון

למשחק
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 24 30/12/2019 11:00 NB

אלעד אלנר

0 2

ניצן סוויסה

למשחק


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 2 31/12/2019 13:00 St

ריי שתווי אונגר

2 0

אופיר קרמיש

למשחק


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 3 - 4 31/12/2019 14:00 NB

רן ברגר

1 2

דן ברנד

למשחק


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 20 30/12/2019 00:00 AR

דוד רבינוביץ

1 2

ניצן סוויסה

למשחק