הדפס

ארצית חנוכה 2019 / בנים 10 ארצית - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 09:00 St

רן ברגר

-

שלף אזולאי

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 09:00 St

אופיר קרמיש

-

עידו שגב

5-7 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 09:00 St

דן ברנד

-

סגלוביץ אוהד

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 09:00 St

יונתן ברק

-

זוהר בלוג

2-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 09:00 St

אריאל קלנדרוב

-

ירדן גמליאל

3-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 09:00 St

עמית טובול

-

‫אורי אבי‬‎טן

6-3 7-5
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 09:00 St

עידו בר דוד

-

אלעד אלנר

6-3 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 09:00 St

אנטוני אורן

-

טל שוסטר

6-2 7-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 09:00 St

אריאל שומילוב

-

תומר רייך

6-2 6-4
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 09:00 St

איתן זיגדון

-

ניצן סוויסה

6-4 6-4
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 09:00 St

רון כהן

-

אלון גלבגיסר

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 09:00 St

אביב רוב

-

רוי דוד אללי

6-4 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 25/12/2019 09:00 St

יונתן שגס

-

אמיר וול

2-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 29/12/2019 09:00 St

ריי שתווי אונגר

-

יהלי רובין

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 29/12/2019 09:00 St

יעקב גרומן

-

חנא שעבי

3-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 32 29/12/2019 09:00 St

דוד רבינוביץ

-

יונתן רובין

2-6 2-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 25/12/2019 00:00 AR

שלף אזולאי

-

אמיר וול

6-2 6-4
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 25/12/2019 00:00 AR

סגלוביץ אוהד

-

אביב רוב

2-5
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 25/12/2019 00:00 AR

ירדן גמליאל

-

איתן זיגדון

6-3 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 25/12/2019 00:00 AR

עמית טובול

-

אריאל שומילוב

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 25/12/2019 00:00 AR

עידו בר דוד

-

אנטוני אורן

2-6 4-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 16 25/12/2019 00:00 AR

רן ברגר

-

יונתן שגס

4-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 16 25/12/2019 00:00 AR

דן ברנד

-

רוי דוד אללי

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 16 25/12/2019 00:00 AR

אריאל קלנדרוב

-

ניצן סוויסה

3-6 6-7
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 16 25/12/2019 00:00 AR

‫אורי אבי‬‎טן

-

תומר רייך

6-2 4-6 10-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 16 25/12/2019 00:00 AR

אלעד אלנר

-

טל שוסטר

5-7 3-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 11:00 NB

עידו שגב

-

יונתן רובין

7-5 6-4
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 11:00 NB

זוהר בלוג

-

חנא שעבי

4-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 11:00 NB

יהלי רובין

-

רון כהן

0-6 0-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 16 29/12/2019 11:00 NB

אופיר קרמיש

-

דוד רבינוביץ

4-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 16 29/12/2019 11:00 NB

יונתן ברק

-

יעקב גרומן

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 16 29/12/2019 11:00 NB

ריי שתווי אונגר

-

אלון גלבגיסר

2-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 12:00 NB

אמיר וול

-

דוד רבינוביץ

6-3 6-3
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 12:00 NB

יונתן רובין

-

יונתן שגס

7-5 6-2
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 12:00 NB

סגלוביץ אוהד

-

יעקב גרומן

4-6 3-6
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 12:00 NB

זוהר בלוג

-

רוי דוד אללי

3-6 2-6
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 12:00 NB

ניצן סוויסה

-

יהלי רובין

4-6 2-6
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 12:00 NB

אלון גלבגיסר

-

איתן זיגדון

6-2 6-2
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 12:00 NB

טל שוסטר

-

עמית טובול

3-6 4-6
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 32 29/12/2019 12:00 NB

‫אורי אבי‬‎טן

-

עידו בר דוד

6-7 2-6


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 8 30/12/2019 09:00 St

רן ברגר

-

אלעד אלנר

2-6 3-6
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 8 30/12/2019 09:00 St

אופיר קרמיש

-

תומר רייך

5-7 4-6
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 8 30/12/2019 09:00 St

דן ברנד

-

אריאל קלנדרוב

5-7 2-6
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 8 30/12/2019 09:00 St

יונתן ברק

-

ריי שתווי אונגר

6-4 7-5


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 24 29/12/2019 00:00 AR

יונתן שגס

-

טל שוסטר

5-7 3-6
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 24 29/12/2019 00:00 AR

סגלוביץ אוהד

-

איתן זיגדון

7-5 6-4
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 24 29/12/2019 00:00 AR

זוהר בלוג

-

ניצן סוויסה

6-2 6-2


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 4 30/12/2019 00:00 AR

רן ברגר

-

ריי שתווי אונגר

7-6 3-6 10-7
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 4 30/12/2019 00:00 AR

אופיר קרמיש

-

דן ברנד

6-7 5-7


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 24 30/12/2019 09:00 St

דוד רבינוביץ

-

‫אורי אבי‬‎טן

4-6 6-7


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 24 30/12/2019 11:00 NB

דוד רבינוביץ

-

יונתן ברק

4-6 6-3 8-10
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 24 30/12/2019 11:00 NB

יונתן שגס

-

אריאל קלנדרוב

6-4 3-6 10-5
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 24 30/12/2019 11:00 NB

תומר רייך

-

איתן זיגדון

4-6 7-6 7-10
נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 24 30/12/2019 11:00 NB

אלעד אלנר

-

ניצן סוויסה

6-4 7-5


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 1 - 2 31/12/2019 13:00 St

ריי שתווי אונגר

-

אופיר קרמיש

3-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 3 - 4 31/12/2019 14:00 NB

רן ברגר

-

דן ברנד

6-4 4-6 11-9


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית חנוכה 17 - 20 30/12/2019 00:00 AR

דוד רבינוביץ

-

ניצן סוויסה

6-2 5-7 10-8