הדפס

ארצית חנוכה 2019 / בנים 14 ארצית דרג א' - לוח משחקים ותוצאות

Stage 1

מחזור 1
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 24/12/2019 09:00 St

יוסי סקובלו

2 0

טים וייסמן

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 24/12/2019 09:00 St

ירדן קאולי

2 0

ליגל קירשנבוים

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 24/12/2019 09:00 St

גור טרכטנברג

2 0

בן שתווי אונגר

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 24/12/2019 09:00 St

אביב עצמון

2 1

אייל שומילוב

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 24/12/2019 09:00 St

הלל אשוש

2 0

תורג'מן עידו

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 24/12/2019 09:00 St

פיטר סיצ'ב

2 0

לואי מוסא

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 24/12/2019 09:00 St

תומר כהן

2 1

זורי כהן

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 24/12/2019 09:00 St

דניאל גמילי

1 2

ניב מזור

למשחק
מחזור 2
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 24/12/2019 00:00 AR

טים וייסמן

2 0

ליגל קירשנבוים

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 24/12/2019 00:00 AR

יוסי סקובלו

2 0

ירדן קאולי

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 24/12/2019 00:00 AR

בן שתווי אונגר

2 0

אייל שומילוב

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 24/12/2019 00:00 AR

גור טרכטנברג

2 0

אביב עצמון

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 24/12/2019 00:00 AR

תורג'מן עידו

0 2

לואי מוסא

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 24/12/2019 00:00 AR

הלל אשוש

0 2

פיטר סיצ'ב

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 24/12/2019 00:00 AR

זורי כהן

2 0

ניב מזור

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 24/12/2019 00:00 AR

תומר כהן

1 2

דניאל גמילי

למשחק
מחזור 3
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 25/12/2019 14:00 NB

ירדן קאולי

1 2

טים וייסמן

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 25/12/2019 14:00 NB

ליגל קירשנבוים

0 2

יוסי סקובלו

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 25/12/2019 14:00 NB

אביב עצמון

2 0

בן שתווי אונגר

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 25/12/2019 14:00 NB

אייל שומילוב

0 2

גור טרכטנברג

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 25/12/2019 14:00 NB

פיטר סיצ'ב

2 0

תורג'מן עידו

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 25/12/2019 14:00 NB

לואי מוסא

0 2

הלל אשוש

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 25/12/2019 14:00 NB

דניאל גמילי

0 2

זורי כהן

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 25/12/2019 14:00 NB

ניב מזור

0 2

תומר כהן

למשחק

בנים 14 דרג א' פלייאוף עליון

Stage 1 (8 - 1)

נגמר בנים 14 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

יוסי סקובלו

2 0

אביב עצמון

למשחק
נגמר בנים 14 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

גור טרכטנברג

2 1

הלל אשוש

למשחק
נגמר בנים 14 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

תומר כהן

1 2

טים וייסמן

למשחק
נגמר בנים 14 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

פיטר סיצ'ב

2 1

זורי כהן

למשחק

Stage 2 (4 - 1)

נגמר בנים 14 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 4 30/12/2019 00:00

יוסי סקובלו

0 2

פיטר סיצ'ב

למשחק
נגמר בנים 14 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 4 30/12/2019 00:00

גור טרכטנברג

2 1

טים וייסמן

למשחק

Stage 3 (2 - 1)

נגמר בנים 14 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 2 31/12/2019 13:00 St

פיטר סיצ'ב

1 2

גור טרכטנברג

למשחק
נגמר בנים 14 דרג א' פלייאוף עליון 3 - 4 31/12/2019 14:00 NB

יוסי סקובלו

2 0

טים וייסמן

למשחק

בנים 14 דרג א' פלייאוף תחתון

Stage 1 (8 - 1)

נגמר בנים 14 דרג א' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

בן שתווי אונגר

1 2

דניאל גמילי

למשחק
נגמר בנים 14 דרג א' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

ירדן קאולי

2 0

תורג'מן עידו

למשחק
נגמר בנים 14 דרג א' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

לואי מוסא

2 0

ליגל קירשנבוים

למשחק

Stage 2 (4 - 1)

Stage 3 (2 - 1)