הדפס

ארצית חנוכה 2019 / בנים 14 ארצית דרג א' - לוח משחקים ותוצאות

Stage 1

מחזור 1
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 24/12/2019 09:00 St

יוסי סקובלו

-

טים וייסמן

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 24/12/2019 09:00 St

ירדן קאולי

-

ליגל קירשנבוים

0-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 24/12/2019 09:00 St

גור טרכטנברג

-

בן שתווי אונגר

1-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 24/12/2019 09:00 St

אביב עצמון

-

אייל שומילוב

4-6 7-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 24/12/2019 09:00 St

הלל אשוש

-

תורג'מן עידו

3-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 24/12/2019 09:00 St

פיטר סיצ'ב

-

לואי מוסא

2-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 24/12/2019 09:00 St

תומר כהן

-

זורי כהן

5-7 7-6 6-7
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 24/12/2019 09:00 St

דניאל גמילי

-

ניב מזור

2-6 7-5 6-4
מחזור 2
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 24/12/2019 00:00 AR

טים וייסמן

-

ליגל קירשנבוים

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 24/12/2019 00:00 AR

יוסי סקובלו

-

ירדן קאולי

3-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 24/12/2019 00:00 AR

בן שתווי אונגר

-

אייל שומילוב

5-7 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 24/12/2019 00:00 AR

גור טרכטנברג

-

אביב עצמון

0-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 24/12/2019 00:00 AR

תורג'מן עידו

-

לואי מוסא

6-1 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 24/12/2019 00:00 AR

הלל אשוש

-

פיטר סיצ'ב

6-2 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 24/12/2019 00:00 AR

זורי כהן

-

ניב מזור

3-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 24/12/2019 00:00 AR

תומר כהן

-

דניאל גמילי

6-3 4-6 6-2
מחזור 3
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 25/12/2019 14:00 NB

ירדן קאולי

-

טים וייסמן

6-4 6-7 7-5
נגמר מרכז הטניס יפו בית א' - 25/12/2019 14:00 NB

ליגל קירשנבוים

-

יוסי סקובלו

6-0 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 25/12/2019 14:00 NB

אביב עצמון

-

בן שתווי אונגר

4-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ב' - 25/12/2019 14:00 NB

אייל שומילוב

-

גור טרכטנברג

6-4 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 25/12/2019 14:00 NB

פיטר סיצ'ב

-

תורג'מן עידו

0-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית ג' - 25/12/2019 14:00 NB

לואי מוסא

-

הלל אשוש

6-2 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 25/12/2019 14:00 NB

דניאל גמילי

-

זורי כהן

6-4 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בית ד' - 25/12/2019 14:00 NB

ניב מזור

-

תומר כהן

7-5 6-0

בנים 14 דרג א' פלייאוף עליון

הגרלה ראשית

Stage 1 (8 - 1)

נגמר בנים 14 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

יוסי סקובלו

-

אביב עצמון

0-6 1-6
נגמר בנים 14 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

גור טרכטנברג

-

הלל אשוש

6-3 6-7 3-6
נגמר בנים 14 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

תומר כהן

-

טים וייסמן

5-7 6-4 6-1
נגמר בנים 14 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 8 30/12/2019 00:00

פיטר סיצ'ב

-

זורי כהן

7-6 3-6 0-6

Stage 2 (4 - 1)

נגמר בנים 14 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 4 30/12/2019 00:00

יוסי סקובלו

-

פיטר סיצ'ב

6-4 6-1
נגמר בנים 14 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 4 30/12/2019 00:00

גור טרכטנברג

-

טים וייסמן

5-7 7-6 6-7

Stage 3 (2 - 1)

נגמר בנים 14 דרג א' פלייאוף עליון 1 - 2 31/12/2019 13:00 St

פיטר סיצ'ב

-

גור טרכטנברג

6-7 6-1 6-3
נגמר בנים 14 דרג א' פלייאוף עליון 3 - 4 31/12/2019 14:00 NB

יוסי סקובלו

-

טים וייסמן

6-7 2-6

בנים 14 דרג א' פלייאוף תחתון

הגרלה ראשית

Stage 1 (8 - 1)

נגמר בנים 14 דרג א' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

בן שתווי אונגר

-

דניאל גמילי

6-1 2-6 6-4
נגמר בנים 14 דרג א' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

ירדן קאולי

-

תורג'מן עידו

1-6 3-6
נגמר בנים 14 דרג א' פלייאוף תחתון 1 - 8 30/12/2019 00:00

לואי מוסא

-

ליגל קירשנבוים

0-6 3-6

Stage 2 (4 - 1)

Stage 3 (2 - 1)